logo

Białe jest białe a czarne czarne

Nie oczekiwanie w życiu publicznym Polski , nastąpił zwrot który totalnie grzebie  III RP. To, co od 27 lat było tak pieczołowicie  chowane, zostało brutalnie wywleczone na  widok publiczny. Niespodziewanie bowiem Gen. Kiszczak  przemówił raz jeszcze. Tym razem zza grobu...

bolek

Przemówił, by otrzepać sie z hańby jaką   w sobie odczuwał  będąc zmuszonym negocjować ze zwykłym donosicielem i żałosnym prostakiem, którym  przyszło mu się posłużyć przy transformacji ustrojowej  z zaawansowanego socjalizmu do bandyckiego prymitywnego kapitalizmu, zwanego po dziś dzień III RP.

Awans społeczny jaki  przytrafił się Bolkowi był dla niego szokiem. Przez jakiś czas  nie myślał o donosach własnoręcznie pisanych , o pokwitowaniach jakie zostawiał pobierając pieniądze nie myślał i o tych na których donosił , rujnując im życie nie tylko osobiste ale i rodzinne ..

O wszystkich tych szczegółach pamiętał za to Gen. Czesław Kiszczak skrupulatnie gromadząc dokumenty i przechowując je w sobie znanych miejscach jako polisę ubezpieczeniową  na życie.

Stary UB-ek wiedział jak w  tych sferach załatwia sie sprawy  i nie chciał być tak głupi jak Jaroszewicz,  któremu  powiedziało się jedno słowo za dużo i odwiedzili go nieznani sprawcy.

Bolek był tylko narzędziem którym posługiwali się jego mocodawcy . Gen Kiszczak jak twierdzą niektórzy cały czas tym człowiekiem gardził ...

Nadszedł dzień , kiedy prostak został Prezydentem. Tego wymagała od niego służba służbom, które go przygotowywały do nie jednej roli. Postawienie w miejscu Bolka osoby dysponującej odrobiną inteligencji mogło by być dla  złodziejskiej transformacji niebezpieczne.

Tu był potrzebny ktoś taki jak „Bolek” zachłanny prostak bez inteligencji i wiedzy kierujący się w swoim życiu instynktami i tymi najbardziej podstawowymi prawami przyrody .

mąż stanu

Zmuszanie bolkowych zasobów rozumu  do pracy wygenerowało w nim poczucie  wielkości które natychmiast  doświadczyło upokorzenia w zderzeniu z siłą argumentów, jakie w szczątkowej ilości zostały  zdeponowane w archiwach IPN i użyte do zdyscyplinowania UB-ckiego agenta.

W reakcji na nowe okoliczności  Bolek postanowił użyć swojego geniuszu w który z nienacka uwierzył  by zatrzeć ślady  współpracy z SB, zanim jego pierwsze popiersie zostanie ustawione przy furtce wejściowej do Komendy Wojewódzkiej w Gdańsku na pamiątkę Grudnia 1970.

Powyrywał więc kartki ze zbioru w którym pozycja dokumentu była pieczołowicie zabezpieczona i dokumentowana...

Na przestrzeni lat establishment III RP przygotował sobie różne scenariusze które miały już tylko utrwalić zdobycze bandyckiej transformacji. Bolkowi stworzono legendę i wyprawiano co roku imieniny zapewniając go,  że swoich dni dożyje w chwale.

Pozostałości PRL- owskich służb tworzyły sobie różne organizacje polityczne i pozapolityczne  i na dziś mamy w obiegu Zjednoczoną Lewicę  rozpowszechniająca różne zboczenia , PO  o profilu złodziejskim  czy  Nowoczesną o profilu banksterskim.

Spontanicznie  powstał  też ruch rodzin ubeckich pod nazwą KOD czyli Komited Obrony Demokracji w istocie skupiający się na obronie donosicieli. Donoszenie na innych i czynienie innym krzywdy jest honorem współczesnego demokraty z KOD i pod tym względem TW Bolek znany także jako Lech Wałęsa jest dla nich symbolem do naśladowania i wzorem  po wieczne czasy.

KOD

Dyskusja o przeszłości Bolka  zostaje użyta do  „wywrócenia systemu wartości”. - Nagle dowiedzieliśmy się, że donoszenie jest przymiotem moralnym i dobrem godnym naśladownictwa.

Dowiedzieliśmy się również od samego Bolka że  ludzie, na których donosił wówczas kiedy na nich donosił  nie znaczyli nic a dla niego  nic nie znaczą i dziś.

Formacje polityczne i pozapolityczne przygotowane przez obecnych właścicieli III RP stworzonych z PRL-owskich służb specjalnych w takich sytuacjach reagują natychmiast i w sposób profesjonalny zacierają i  zamazują  obraz najnowszej  historii.

Można sie spotkać ze wszelkimi przejawami tych działań zarówno w mediach jak i na ulicach.
Na forach internetowych aż przelewa sie przez ekrany monitorów jad i nienawiść skierowana do wszystkiego co polskie , narodowe i święte.

Ci czciciele zła, bezprawia, mordów i wszelkiego upodlenia człowieka nie ocierają nawet potu z czoła, opluwając każdy przejaw wolności dla Polski, każdy przejaw szacunku dla tych co w przeszłości życie oddawali za swoja Ojczyznę, każdy przejaw  dobra, rozwoju i nadziei na sprawiedliwą  przyszłość  dla wszystkich Polaków.

To podłe draństwo, które jeszcze nie tak dawno odebrało Polsce wolność i narodowi cześć,  jest już na szczęście w ostatecznej fazie swojej hańby, czekając tylko na hańbę wieczną i to draństwo nawet siwy włos nie skłania do refleksji nad sobą. Odchodzić więc będą w wieczność przez historię przeklęci.

Do was to kieruje .... wy którzyście bezrozumnie weszli w szeregi tamtych co po 1945 roku to nieszczęście zgotowali Polsce na wiele lat i bronicie tego zła po dziś dzień. Do tych siwych  i bezrozumnych głów oblepionych plakietkami  KOD i zdjęciami donosiciela, do was dierżących w swych łapach  obce flagi i flagę norodową bezczeszczących ... Do was bezrozumne monstra wypluwające w mikrofony własną hańbę gorsząca maluczkich ... To wasze groby porastać będą chwastami i tak będą trwać w wieczności niosąc świadectwo po wieczne czasy. Świadectwo waszej hańby

 


Ocena: 1365 482
Głosów: 1847
7180 odsłon

Nie mogę zrozumieć (Odpowiedzi: 0)

02.03.2016 14:51:42
~statystyka
Jak tu można było postawić czerwoną łapkę !!!! to albo Wałęsa ją tu wkliknął albo jego rodzina przejawia aktywność w promowaniu donosiciela. Trzecie wyjście to jakiś psychol nie rozróżniający niczego, jakiś zaśliniony ... więcej »

APEL (Odpowiedzi: 0)

11.03.2016 17:51:11
~MichałSybirak
APEL do wszystkich, komu leży na sercu rychła Intronizacja Chrystusa na Króla Polski http://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/ak/apel.html

 1. ludzka Europa
 2. Oni rządzili Polską !
 3. Czerwona Elita
 4. Europejskie wartości
 5. Do siego roku !
 6. Fachowiec
 7. Westerplatte broni się
 8. Oddać suwerenność
 9. Teoretyczny pogrzeb
 10. Rosyjska ruletka
 11. Słowacy mają już dosć.
 12. Wstając z kolan
 13. Na ostrzu skalpela
 14. Miara Upadku
 15. PIS-owskie draństwo
 16. Wielka Gra
 17. UBewatele
 18. Żona Cezarego
 19. System
 20. Desygnowany
 21. Jeszcze raz Ukraina
 22. Serce z betoniarki
 23. Onet kłamie
 24. Wybiórcza pamięć
 25. Na nieludzkiej ziemi
 26. GW i pięć piw.
 27. Zwyczajny Człowiek
 28. Dno i Odwiert
 29. Gräfin von Thun
 30. Królowa Polski
 31. List do Israela
 32. Czy Biblia to bajka ?
 33. Tu kiedys była Anglia
 34. Kolaboranci
 35. Trzeci Medrzec Europy
 36. Sowa i K...a Przyjaciele
 37. Czarny sen Petru
 38. Pod latarnia najciemniej
 39. Styropianowe wykopaliska
 40. Sopocki Autoryted PO
 41. Polska dla wszytskich
 42. Odebrać Polakom Głos
 43. Zjeść ciastko i miec ciastko
 44. Zwrot o 360 stopni
 45. Demokratyczne wybory
 46. Bez polityki
 47. Eksperci i Uzdrawiacze
 48. Trzecia tywarz PiS
 49. Koza i trójkat Jandy
 50. Nowa siła polityczna w USA
 51. Kukułcze jajo Balcerowicza
 52. Z notatnika wynalazcy
 53. Gdzie jest kasa ?
 54. Śpiewać każdy może
 55. Panele śmierci
 56. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !
 57. Śmierć na nieludzkiej ziemi
 58. London Dream

Strony Patriotyczne Konkurs na poezję emigracyjną

Informacje szczegółowe po kliknięciu w obrazek JPII Tytuły prac oraz krótką notę biograficzną należy przesłać e-mailem w formie załącznika na jeden z tych adresów: jpiipapa@mail.com

antydotum@optonline.net