logo

Białe jest białe a czarne czarne

Nie oczekiwanie w życiu publicznym Polski , nastąpił zwrot który totalnie grzebie  III RP. To, co od 27 lat było tak pieczołowicie  chowane, zostało brutalnie wywleczone na  widok publiczny. Niespodziewanie bowiem Gen. Kiszczak  przemówił raz jeszcze. Tym razem zza grobu...

bolek

Przemówił, by otrzepać sie z hańby jaką   w sobie odczuwał  będąc zmuszonym negocjować ze zwykłym donosicielem i żałosnym prostakiem, którym  przyszło mu się posłużyć przy transformacji ustrojowej  z zaawansowanego socjalizmu do bandyckiego prymitywnego kapitalizmu, zwanego po dziś dzień III RP.

Awans społeczny jaki  przytrafił się Bolkowi był dla niego szokiem. Przez jakiś czas  nie myślał o donosach własnoręcznie pisanych , o pokwitowaniach jakie zostawiał pobierając pieniądze nie myślał i o tych na których donosił , rujnując im życie nie tylko osobiste ale i rodzinne ..

O wszystkich tych szczegółach pamiętał za to Gen. Czesław Kiszczak skrupulatnie gromadząc dokumenty i przechowując je w sobie znanych miejscach jako polisę ubezpieczeniową  na życie.

Stary UB-ek wiedział jak w  tych sferach załatwia sie sprawy  i nie chciał być tak głupi jak Jaroszewicz,  któremu  powiedziało się jedno słowo za dużo i odwiedzili go nieznani sprawcy.

Bolek był tylko narzędziem którym posługiwali się jego mocodawcy . Gen Kiszczak jak twierdzą niektórzy cały czas tym człowiekiem gardził ...

Nadszedł dzień , kiedy prostak został Prezydentem. Tego wymagała od niego służba służbom, które go przygotowywały do nie jednej roli. Postawienie w miejscu Bolka osoby dysponującej odrobiną inteligencji mogło by być dla  złodziejskiej transformacji niebezpieczne.

Tu był potrzebny ktoś taki jak „Bolek” zachłanny prostak bez inteligencji i wiedzy kierujący się w swoim życiu instynktami i tymi najbardziej podstawowymi prawami przyrody .

mąż stanu

Zmuszanie bolkowych zasobów rozumu  do pracy wygenerowało w nim poczucie  wielkości które natychmiast  doświadczyło upokorzenia w zderzeniu z siłą argumentów, jakie w szczątkowej ilości zostały  zdeponowane w archiwach IPN i użyte do zdyscyplinowania UB-ckiego agenta.

W reakcji na nowe okoliczności  Bolek postanowił użyć swojego geniuszu w który z nienacka uwierzył  by zatrzeć ślady  współpracy z SB, zanim jego pierwsze popiersie zostanie ustawione przy furtce wejściowej do Komendy Wojewódzkiej w Gdańsku na pamiątkę Grudnia 1970.

Powyrywał więc kartki ze zbioru w którym pozycja dokumentu była pieczołowicie zabezpieczona i dokumentowana...

Na przestrzeni lat establishment III RP przygotował sobie różne scenariusze które miały już tylko utrwalić zdobycze bandyckiej transformacji. Bolkowi stworzono legendę i wyprawiano co roku imieniny zapewniając go,  że swoich dni dożyje w chwale.

Pozostałości PRL- owskich służb tworzyły sobie różne organizacje polityczne i pozapolityczne  i na dziś mamy w obiegu Zjednoczoną Lewicę  rozpowszechniająca różne zboczenia , PO  o profilu złodziejskim  czy  Nowoczesną o profilu banksterskim.

Spontanicznie  powstał  też ruch rodzin ubeckich pod nazwą KOD czyli Komited Obrony Demokracji w istocie skupiający się na obronie donosicieli. Donoszenie na innych i czynienie innym krzywdy jest honorem współczesnego demokraty z KOD i pod tym względem TW Bolek znany także jako Lech Wałęsa jest dla nich symbolem do naśladowania i wzorem  po wieczne czasy.

KOD

Dyskusja o przeszłości Bolka  zostaje użyta do  „wywrócenia systemu wartości”. - Nagle dowiedzieliśmy się, że donoszenie jest przymiotem moralnym i dobrem godnym naśladownictwa.

Dowiedzieliśmy się również od samego Bolka że  ludzie, na których donosił wówczas kiedy na nich donosił  nie znaczyli nic a dla niego  nic nie znaczą i dziś.

Formacje polityczne i pozapolityczne przygotowane przez obecnych właścicieli III RP stworzonych z PRL-owskich służb specjalnych w takich sytuacjach reagują natychmiast i w sposób profesjonalny zacierają i  zamazują  obraz najnowszej  historii.

Można sie spotkać ze wszelkimi przejawami tych działań zarówno w mediach jak i na ulicach.
Na forach internetowych aż przelewa sie przez ekrany monitorów jad i nienawiść skierowana do wszystkiego co polskie , narodowe i święte.

Ci czciciele zła, bezprawia, mordów i wszelkiego upodlenia człowieka nie ocierają nawet potu z czoła, opluwając każdy przejaw wolności dla Polski, każdy przejaw szacunku dla tych co w przeszłości życie oddawali za swoja Ojczyznę, każdy przejaw  dobra, rozwoju i nadziei na sprawiedliwą  przyszłość  dla wszystkich Polaków.

To podłe draństwo, które jeszcze nie tak dawno odebrało Polsce wolność i narodowi cześć,  jest już na szczęście w ostatecznej fazie swojej hańby, czekając tylko na hańbę wieczną i to draństwo nawet siwy włos nie skłania do refleksji nad sobą. Odchodzić więc będą w wieczność przez historię przeklęci.

Do was to kieruje .... wy którzyście bezrozumnie weszli w szeregi tamtych co po 1945 roku to nieszczęście zgotowali Polsce na wiele lat i bronicie tego zła po dziś dzień. Do tych siwych  i bezrozumnych głów oblepionych plakietkami  KOD i zdjęciami donosiciela, do was dierżących w swych łapach  obce flagi i flagę norodową bezczeszczących ... Do was bezrozumne monstra wypluwające w mikrofony własną hańbę gorsząca maluczkich ... To wasze groby porastać będą chwastami i tak będą trwać w wieczności niosąc świadectwo po wieczne czasy. Świadectwo waszej hańby

 


Ocena: 1337 449
Głosów: 1786
6880 odsłon

Nie mogę zrozumieć (Odpowiedzi: 0)

02.03.2016 14:51:42
~statystyka
Jak tu można było postawić czerwoną łapkę !!!! to albo Wałęsa ją tu wkliknął albo jego rodzina przejawia aktywność w promowaniu donosiciela. Trzecie wyjście to jakiś psychol nie rozróżniający niczego, jakiś zaśliniony ... więcej »

APEL (Odpowiedzi: 0)

11.03.2016 17:51:11
~MichałSybirak
APEL do wszystkich, komu leży na sercu rychła Intronizacja Chrystusa na Króla Polski http://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/ak/apel.html

 1. Czerwona Elita
 2. ludzka Europa
 3. Westerplatte broni się
 4. Żona Cezarego
 5. Rosyjska ruletka
 6. Słowacy mają już dosć.
 7. Na ostrzu skalpela
 8. Miara Upadku
 9. Wielka Gra
 10. UBewatele
 11. System
 12. Desygnowany
 13. Jeszcze raz Ukraina
 14. Serce z betoniarki
 15. Onet kłamie
 16. Wybiórcza pamięć
 17. Na nieludzkiej ziemi
 18. GW i pięć piw.
 19. Zwyczajny Człowiek
 20. Dno i Odwiert
 21. Ojciec to brzmi dumnie
 22. Gräfin von Thun
 23. Królowa Polski
 24. List do Israela
 25. Czy Biblia to bajka ?
 26. Tu kiedys była Anglia
 27. Trzeci Medrzec Europy
 28. Nadzwyczajny Kongres Sędziów
 29. Kolaboranci
 30. Sopocki Autoryted PO
 31. Sowa i K...a Przyjaciele
 32. Polska dla wszytskich
 33. Czarny sen Petru
 34. Pod latarnia najciemniej
 35. Styropianowe wykopaliska
 36. Odebrać Polakom Głos
 37. Zjeść ciastko i miec ciastko
 38. Zwrot o 360 stopni
 39. Demokratyczne wybory
 40. Kukułcze jajo Balcerowicza
 41. Bez polityki
 42. Eksperci i Uzdrawiacze
 43. Trzecia tywarz PiS
 44. Koza i trójkat Jandy
 45. Nowa siła polityczna w USA
 46. Z notatnika wynalazcy
 47. Lis fedruje w zadku
 48. Gdzie jest kasa ?
 49. Śpiewać każdy może
 50. Panele śmierci
 51. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !
 52. London Dream
 53. Uwaga nadchodza mutanty

Strony Patriotyczne Konkurs na poezję emigracyjną

Informacje szczegółowe po kliknięciu w obrazek JPII Tytuły prac oraz krótką notę biograficzną należy przesłać e-mailem w formie załącznika na jeden z tych adresów: jpiipapa@mail.com

antydotum@optonline.net