logo

Skażone Wybory

Wybory mamy za drzwiami. Jeszcze tak niedawno, naiwnie cieszyliśmy się, że komunę obalono i że wraca demokracja do Polski. Jeszcze tak nie dawno, panowała euforia po wstąpieniu do UE i do NATO a tymczasem, im dalej od tamtych wydarzeń tym prawda, zaczyna być coraz bardziej czytelna, bolesna i przerażająca w swoim objawieniu …

Okazało się, że komunę obalała sama komuna a nie pokojowa rewolucja stanu wojennego.. Aparat bezpieczeństwa, SB bardzo precyzyjnie przygotował i sterował przemianami w Polsce by przebiegały one według opracowanego planu posługując się przy tym rzeszami wcześniej nabytych do współpracy TW ulokowanymi przez bezpiekę w KOR i w Solidarności

Bujak

Bezcenny jest wyraz Twarzy Bujaka

Dziś, kiedy już nie trzeba niczego taić, bohaterowie tamtych czasów bez żadnego wstydu i skrupułów obnażają swoje zaangażowanie dla przestępczego systemu stworzonego do rabunku i demontażu Polski

Dla tego to celu przy okrągłym stole stworzono procedury kontynuacji likwidacji Państwa polegające na tym, że wszystkie partie polityczne były zakładane rękami SB, wobec czego zawsze partia bedeąca aktualnie przy władzy mogła rządzić pod kontrolą służb a upadek tej partii czynił ją pożytecznym buforem chroniącym przed niezadowoleniem społecznym..

W zasadzie pierwszym rządem tzw. transformacji był rząd SLD powstały w roku 1993 przepoczwarzony bezpośrednio z PZPR i jego koalicjant PSL przepoczwarzony bezpośrednio z ZSL. Ciągłość rządów PZPR i ich służb została zachowana.

Tak zwana władza kontraktowa  była kontynuacją rządów SB- cko Komunistycznych i miała w zasadzie przygotować grunt do demontarzu państwa , jaki był zaplanowany dla Polski.

W opozycji zaś pozostawali tajni współpracownicy z Unii Wolności, Unii Pracy, KPN i innych tzw. małych katów i grabarzy Polski zabezpieczających pomyślny przebieg przygotowań do odebrania obywatelom ich majątku.

Tak było z pierwszym rządem Mazowieckiego, tak było z prezydenturą Wałęsy tak było do wyborów parlamentarnych 1993 r. Tak było z rządami i parlamentem zainstalowanym przez służby z tylnego siedzenia w latach 1993 – 1997 i dalej.

Zanim jednak SLD upadło, już przygotowano kolejną polityczną formację, zapewniającą wraz z okrągłym stołem likwidację suwerenności państwa. Powstała AWS promowana w resortowych mediach, która miała przejąć pałeczkę od pokomunistycznch agend.

Wybory 1997 dały właśnie zwycięstwo Akcji Wyborczej Solidarność, która tym razem miała do dyspozycji udające opozycję SLD i UW

AWS utworzyła rząd wraz z Unią Wolności. Na jego czele stanął Jerzy Buzek. W późniejszym czasie UW wycofała się z koalicji przechodząc do czuwania na pozycje ewentualnego następcy i kontynuatora antypolskiej zmowy.

Rząd AWS dotrwał do końca kadencji Sejmu. Powodem tego stanu rzeczy było to, iż UW, choć formalnie poza koalicją z AWS, w zamian za objęcie przez Leszka Balcerowicza stanowiska prezesa NBP, poparła projekt budżetu na 2001 nie doprowadzając do upadku gabinetu Jerzego Buzka.

Okrągłostołowa historia zamknęła pierwszy rozdział …

Dlaczego Żydom z KOR-u ( i nie tylko), którzy głownie tworzyli Unie Wolności (tak jak kiedyś Żydzi tworzyli urzędy bezpieczeństwa) aż tak bardzo zależało na tym, żeby Leszek Balcerowicz objął najważniejsze stanowisko w Polsce, po tak destruktywnym wychłodzeniu polskiej gospodarki??? 

Nadchodził czas na dokonanie skoku na państwo przy pomocy demokratycznych narzędzi imitujących działania zgodne z prawem.

AWS właśnie dogorywała a już w publicznej przestrzeni media instalowały Platformę Obywatelską, która niespodziewanie wyrosła spod ziemi. Po krótkich rządach PiS platforma objęła władzę i przetrwała dwie kadencje.

Dziś, kiedy jeszcze PO nie skonała do końca, już mamy kolejną wyrośniętą spod ziemi następczynię, która w ciągu kilku tygodni wypromowana została przez wszystkie resortowe media i sondażownie do rangi partii wchodzącej do parlamentu.

Schemat jest identyczny jak do tej pory.  W kwietniu 2015 roku zostało zarejestrowane stowarzyszenie pod nazwą "Nowoczesna”. Początkowo Nowoczesna miała mieć twarz Balcerowicza, ale szybko po badaniach opinii społecznej przewodnictwo stowarzyszenia przejął współpracownik i oddany Balcerowiczowi człowiek bez twarzy - Ryszard Petru.

Petru

Tak, więc w sierpniu 2015 a więc na nieco ponad miesiac przed wyborami powstało stowarzyszenie "nowoczesna" które przekształcono w partię polityczną i zarejestrowano pod nazwą „Nowoczesna Ryszarda Petru"

Partia, która została zarejestrowana pod koniec sierpnia w ciągu niecałego miesiaca otrzymuje kredyt w wysokości 2 milionów złotych z banku PKO BP gdzie wcześniej Petru był głównym ekonomistą. To ten Bank własnie udzielił im kredytu bez żadnego poręczenia i bez zadnego zabezpieczenia.

Jak wyjaśnia Kamila Gasiuk-Pihowicz, rzeczniczka stowarzyszenia Nowoczesna - Bank pozytywnie rozpatrzył wniosek i nie wiadomo, jakimi kryteriami się kierował, trzeba pytać o to bank. Podejrzewam, że jednym z kryteriów były sondaże przedwyborcze. Kredyt nie ma zabezpieczenia w formie zastawu, jego zabezpieczeniem jest oświadczenie w trybie artykułu 777, paragraf 1 punkt 5, Kodeksu postępowania cywilnego, które zawiera najwyższy rygor egzekucji.

Ryszard Petru jeździ po Polsce i pokazuje plansze, organizuje prezentacje jak to on naprawdę będzie przerabiał Polskę na zieloną wyspę .. Nie dopowiada tylko, że na niej będzie wyłącznie trawa o ile będzie odpowiedni klimat, bo jeśli nie to sorry.

Założenia partii i parcie do władzy obnażył w sieci Zbigniew Stonoga publikując partyjną wewnętrzną korespondencję e- mail, działaczy partii Ryszarda Petru.

W mailach, które zostały ujawnione, znalazły się m.in. informacje dotyczące strategii i finansowania partii, a także postulaty dotyczące in vitro, informacje na temat logistyki, strategii, najbliższych planów partii, oraz zezwolenie na adopcję dzieci przez pary homoseksualne.

Kuchnia i uczciwość NowoczesnejPl w wydaniu Ryszarda Petru została obnażona. Z ujawnionej korespondencji wynika, że Ryszard Petru i jego doradcy świadomie podają dane wyłącznie z sufitu wiedząc, że nikt ich nie oskarży o brak znajomości ekonomii.

Petru wydaje się także być hipokrytą. Z jednej strony mówi, że polityka nie może polegać na wyszukiwaniu haków a w tym samym czasie sam zbierał haki na Palikota i prosił o pomoc w zebraniu kompromitujących go informacji, dotyczących również jego spraw osobistych.

Przemysław Wipler z partii KORWiN twierdzi, że ujawniona korespondencja zawiera dowody nielegalnego finansowania kampanii wyborczej NowoczesnaPL. - Z maili wynika, że pan Petru i jego adwokaci kontaktują się z prokuraturą i robią, co się da, by nie doprowadzić do wszczęcia postępowania karnego – powiedział Wipler. Złożył on we wrześniu zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa do warszawskiej prokuratury.

Zarzucił w nim Ryszardowi Petru, że zachęcał swoich sympatyków do wpłat na konto fundacji "NowoczesnaPL" zamiast do komitetu wyborczego partii. Według obowiązującego prawa było to działanie przestępcze, ponieważ fundacja nie może finansować kampanii wyborczej.

Sondaże już dziś gwarantują "Nowoczesnej" miejsce w sejmie, pomimo że większość społeczeństwa go do tej pory w ogóle ich nie zna. Z ujawnionych maili wynika, że Petru jest frontmanem tej partii bo Leszek Balcerowicz nie ma w społeczeństwie za grosz zaufania.

Z informacji znajdującej się w sieci wynika też, że ten niezależny nowy cudotwórca najszybciej awansującej w rankingach partii świata to:

1. Asystent Władysława Frasyniuka z początku lat, 90-tych który dziś jest jednym z ludzi   wspierających .stowarzyszenie NowoczesnaPL.

2. Od roku 1995 wieloletni asystent Leszka Balcerowicza. Został przez niego namaszczony na nowego lidera partii.

3. Brał udział w pracach nad reformą emerytalną w 1996 roku.

4. Należał do Unii Wolności a w 2001 z jej list kandydował na posła.

5. W kwietniu tego roku publiczne i bardzo pozytywnie oceniał prezydenturę Bronisława Komorowskiego.

6. W wywiadzie dla GW oczerniał premiera Węgier Viktora Orbana szantażując polskich wyborców "Jak Polacy posłuchają kogoś, kto myśli jak Orbán, to Polska będzie miała poważne problemy, a koszty poniosą zwykli ludzie"

7. Portal Wikileaks prezentuje depeszę z 2009, z której wynika, że Petru w tym samym czasie był nieformalnym doradcą premiera Donalda Tuska a także prowadził dyskretne rozmowy z Markiem Belką, który wówczas był dyrektorem Departamentu Europejskiego Międzynarodowego Funduszu Walutowego (IMF- International Monetary Fund).

8. W trakcie swojej kariery pracował między innymi dla: Banku Światowego (World Bank), banku BPH,BRE banku i banku PKO. W 2014 powołany także na szefa rady nadzorczej PKP.

Wszystko, co zrobiła koalicja PO/PSL to podporządkowanie całej Polski pod karierę Tuska. Zrujnowali, co mogli i muszą pałeczkę przekazać dalej. Tusk sprawił, że staliśmy się kolonią Niemiec z naszym tylko teoretycznym istnieniem, naszą teoretyczną państwowością, murzyńskością i nędzą, którą nam zafundowali iluminaci tacy jak Petru, Tusk, i koalicja PO/PSL. Zamiast zielonej wyspy przerobili nam Polskę na te wulgarne słowa i kamieni kupę.

Tusk pozostawił  na stanowisku premiera Ewę Kopacz Jako przejściówkę,  którą  kanclerz Merkel na oczach milionów widzów nie tylko Europy ciągała za garsonkę, żeby się nie zgubiła na czerwonym dywanie po którym nie miała pojęcia jak stąpać..

Usługowe, prorządowe media typu TVP, TVP- info, TVN, TVN24, Polsat straszą PIS-em  a tymczasem kolejne 3 mln młodych Polaków musi  z kraju wyjechać by zrobić miejsce  muslimom.


Czy Polska tego chce? Czy zapisanie się ze zwyrodnieniem do specjalisty w służbie zdrowia musi wiązać się ze stresem oczekiwania 15 lat na wizytę?... Unia Demokratyczna wersja 4.0  już się narodziła i czeka na swoją zmianę, by na zielonej wyspie mogły się paść barany.Te barany, które ją znów do władzy wyniosą po to, by mogły się chwalić, że już są nowocześni, bo rządzi nimi "NowoczesnaPL" przy pomocy nie tylko elektronicznego pastucha.


Ocena: 1751 369
Głosów: 2120
5475 odsłon

zdjęcie Petru super ! (Odpowiedzi: 1)

21.10.2015 20:42:02
~swetru
Do tego zdjęcia Petru nic nie trzeba dodawać. Wystarczy spojrzeć i już wiadomo, że głos oddany na niego to zbrodnia przeciw Polsce

Strony Patriotyczne Konkurs na poezję emigracyjną

Informacje szczegółowe po kliknięciu w obrazek JPII Tytuły prac oraz krótką notę biograficzną należy przesłać e-mailem w formie załącznika na jeden z tych adresów: jpiipapa@mail.com

antydotum@optonline.net