logo

NWO to Realne niebezpieczeństwo

Media w rękach zbrodniarzy to podwójna zbrodnia

Tak właśnie opijano kasowanie Polski

To z nocy na dzień stało sie nic nie warte.

Najpierw trzeba było wszystko doprowadzić do ruiny

Tu wszystko się zaczęło. XXIV Zjazd KPZR

Główny gwarant. Bolek "bohater" prowadzący do zwycięstwa komunę.

Potrzebny był czas na przygotowanie wiarygodnych i pewnych obalaczy

Komunistyczni aktywiści wyznaczeni do obalania ustrojów. Tak zwani ludzie honoru

Pózniej już poszło gładko

Zamordowano Ceausescu ku przestrodze innym by trzymali łapy przy sobie i jezyki za zębami

W zaciszu gabinetów knuto już jak zlikwidować Polskę

W Polsce komuna zapewmiła sobie władzę z tylnego siedzenia

Ten gest oznacza "odcinamy Polaków od własności "

Michnik wzgardził wszystkim tym o co walczył przez lata. Wziął drukarnie

Polaków zepchnięto na nie oświetlone ulice i śmietnik historii

Nasi Rodzice czekają miesiącami w kolejkach na przyjęcie przez lekarza i w tych kolejkach umierają

Nowy Porządek Świata. Rozpoczyna się od światowego planowego ludobójstwa. W różnych postaciach. I to trzeba poprostu wiedziec.

NWO -Teoria spisku czy rzeczywistość?

Codzienny przegląd  mediów napawa grozą przyzwoitego człowieka ... Coraz więcej chorych z nienawiści osób  dostaje się   na czołówki stron internetowych, prasy i telewizorni. Polska wymaga natychmiast bardzo gruntownych zmian, które należało by zacząć od mediów,  prawa prasowego i wymiaru sprawiedliwości ....


Chory Rząd chory system chore społeczeństwo .Czyż może być coś gorszego dla Polski?

 

Łże media wiernie służą złu nie oglądając się na prawdę

Nie wybiegajmy zbyt daleko ale wróćmy  jedynie do "Magdalenki". Tam ten chory system się  rodził tam, gdzie ta czerwona komunistyczna  zaraza zainfekowała cały dorobek cywilizacyjny, cały kraj jakimś groźnym wirusem, który czyni  nieodwracalne  szkody  nie tylko w  głowach okradzionego, osłabionego i otumanionego społeczeństwa ale przede wszystkim w gospodarce  która z 21 pozycji w świecie   nagle stała sie nic nie warta i to z nocy na dzień...

Polskie huty, kopalnie, stocznie, przemysł zbrojeniowy, włókienniczy,  chemiczny, kosmetyczny i samochodowy  czyli wszystko to, co wszędzie było najbardziej pożądane rozwojowe i dochodowe  stało sie nic nie wartym obciążeniem państwa w które to obciążenie kilku komunistyczno-ubeckich cwaniaków najpierw tę Polskę wpędziło by zaraz ją z wszelkiego majątku  dzięki temu na zawsze wyzwolić...

Nic nie działo się przypadkiem. Cała przewałka w bloku komunistycznym była przez lata bardzo precyzyjnie opracowywana   a następnie realizowana.

Polska ścieżka była obliczona na wiarygodność, którą miał gwarantować prosty robotnik z prostackim wręcz zachowaniem adekwatnie do możliwości intelektualnych ówczesnej  klasy robotniczej. Jednakże  do przeprowadzenia aż takich zmian potrzebne były kadry inteligencji, która zdemoralizowana komunistyczną ideologią  okazała się niewystarczająca.

Świeżo mianowany przez służby PRL przewodniczący "Solidarności" o roboczym pseudonimie "Bolek" poczuł własną wielkość  i wielokrotnie nie oglądając się już na nic  zagroził swoim mocodawcom  dekonspirując się jawnie  w niespodziewanych okolicznościach .

W tej sytuacji wprowadzono szybko stan wojenny by przygotować odpowiednie kadry i tym samym termin transformacji Ub-cko partyjnej przesunął się o 10 lat..

W 1989 roku formalnie  komunistyczna klika zrzeka się dalszego sprawowania władzy przekazując  tę władzę narodowi, którego sukcesorem  okazali   się ni stąd ni z owąd gwiazdy  opozycji .

Wokół tego wydarzenia powstał  ogólnoświatowy  szum  i medialny zamęt  oznajmiający upadek komunizmu. Zaraz potem juz prawem domina poleciały kolejne komuny w  pozostałych  krajach  demoludów obwieszczając upadek całego bloku komunistycznego.

Tymczasem  dzięki tym wydarzeniom komunizm dopiero zaczął się rodzić. Nie ten Marksistowsko-Leninowski sensu stricte ale już ten postępowy na miarę XXI wieku, gdzie wszytko obraca sie w perzynę  na iście kapitalistyczny sposób, który  komuna zaadoptowała na swoje potrzeby.

Nagle socjalistyczne Niemcy poczuły odrazę do socjalizmu i zew wolności by tylko siłą woli powalić  mur Berliński bez żadnych konsekwencji, choć  do niedawna dotknięcie tego muru kończyło się śmiercią...

Potem Czechosłowacja, Węgry, Rumunia, Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś - wszystkie poczuły tę wolność na którą przez  44 lata ( Mickiewiczowska magiczna liczba 44?) patrzyły z bezsilnością i pogardą a mimo to nikt nie kiwnął palcem by cokolwiek przez te lata obalać.

Tymczasem w zakamarkach pokomunistycznych gabinetów  bloku posowieckiego  toczyły sie  dalsze rozgrywki za plecami całego motłochu z udziałem  wszystkich  złodziejskich stron, które kształtowały zdradliwie warunki likwidacji  nie tyle znienawidzonego ustroju co poszczególnych państw w tym Państwa  polskiego i Narodu polskiego..

Pierwszy etap "New World Order" się zaczął.

Film

Dla przykrycia tych knowań w Polsce  przeprowadzono tzw. pierwsze  (i co kuriozalne wręcz ) "w połowie" wolne wybory do Parlamentu Polskiego w których na wszelki wypadek komuna, zapewniła sobie większość parlamentarną ...  W Rumuni na ten przykład schedę po komunie  przejęto poprzez zastrzelenie  Nicolae i  Eleny Ceausescu by nikt już nie miał wątpliwości co do wyciągania łap po majątek narodowy.


Takie były  "te wolne i sprawiedliwe wybory" wiosny ludów wyzwalających upiory zamiast narodów. Taki był ten powiew wolności naznaczony zbrodnią  już na samym początku... W Polsce Stanem Wojennym , w  Rumuni  bandyckim morderstwem.

Dlaczego tak to przebiegało i komuna nie  przeprowadziła w pełni wolnych wyborów skoro zdecydowała sie oddać władzę? Po latach historii zapisującej kolejne wydarzenia widać było jak ważne dla komunistycznych przestępców  było przygotowanie do przejęcia majątku narodowego w swoje złodziejskie łapska ..

By nie było niespodzianek jakie  mogły wyniknąć z wolnych wyborów  i pokrzyżować tak misternie tkany spisek postanowiono zachować na wszelki wypadek swoją większość w parlamencie pozwalającą na kontynuowanie władzy z tylnego siedzenia..

W momencie ukonstytuowania się nowej sytuacji politycznej  na premiera wybrano marionetkę reprezentującą zarówno interesy zbankrutowanej komuny  i jej służb  jak i międzynarodowego żydostwa, którego polityka już dawno została zglobalizowana.

Premier  Tadeusz Mazowiecki zaraz po odebraniu kwiatów  i pokazaniu dwóch  palców  zamiast jednego oznajmił, że odgradza grubą kreską przeszłość... Tą krechą odciął  od razu  majątek narodowy od prawowitych właścicieli - narodu i skierował go  nurtem w złodziejskie łapy komunistycznej zarazy trawiącej polskie państwo i społeczeństwo od rewolucji październikowej począwszy aż po dzień dzisiejszy.

Największy ideolog  opozycyjny Adam Michnik  wzgardził wszystkimi ideami o jkakie "walczył" przez lata tzw. opozycji, nawet tymi wywodzącymi  się bezpośrednio z Talmudu i przeszedł na bardziej pragmatyczną stronę swojego marnego żywota okrytego od samego poczęcia hańbą..

Przejął państwowe  drukarnie i wydawnictwo prasy   by przy ich pomocy  kpić  sobie ze wszystkich którzy mu zaufali i którzy mu uwierzyli... Do takiej bezczelności mimo wszystko może być zdolny jedynie żyd który kanty i pogardę dla obcych  wysysa  z mlekiem matki.

Tak właśnie niepostrzeżenie mamiąc nas wszystkich wolnością, gotowano nam niewolę , mamiąc nas wszystkich powszechnym szczęściem, odbierano nam wszelka nadzieję spychając miliony ludzi  tworzących  przez lata komuny majątek narodowy,na nie oświetlone ulice i śmietniki, zabierając jednocześnie  pod pretekstem prawa wszystko co mogło mięć jakąkolwiek materialną wartość.

Uchwalane ustawy prywatyzacyjne, syndycy, komornicy  czy windykatorzy bez chwili wytchnienia harowali pełną parą aby jak najszybciej i jak najwięcej tego majątku  odebrać narodowi i sprywatyzować  tak, by ci co dotąd byli dyrektorami i kierownikami naszego wspólnego dorobku zostali z dnia na dzień jego właścicielami.

Zabieranie kamienic  przez żydowskie organizacje, wyrzucanie ludzi z mieszkań przez złodziejski system bankowy, rozprzedanie za złotówkę  polskich hut, przedsiębiorstw, stoczni, cukrowni przez  skorumpowanych polityków oddanie banków i mediów  głównie w żydowskie i niemieckie łapska dziś  nazywa się  odzyskaniem wolności.

Dług Polski rośnie w zastraszającym tempie, ludzie harują  za "niewolnicze pensje" za które będą musieli harować do 67 lat lub uciekają z tej  "wyzwolonej  Polski" za chlebem.

Nasi rodzice czekają miesiącami do lekarza i umierają. To są założenia Nowego Porządku Świata, świata, który już nie należy do wszystkich ale wyłącznie do tej grupki  kanalii, która dzięki lichwie i złodziejskim spekulacjom przy pomocy pieniądza ten świat sobie przywłaszczyła nadając  totalitarnym  zorganizowanym bandom degeneratów, nazwy światowych organizacji .

ONZ, Bank Światowy czy  Światowa Organizacja Zdrowia  to tylko wierzchołek góry lodowej , która pod spodem skrywa niewolę, śmierć i totalną zagładę człowieka. Człowieka którego populacje w sposób planowy zamierza się ograniczyć  jedynie do potrzeb niewolniczej pracy  dla tych co nam zgotowali ten  los.

Mało kto sobie zdaje sprawę z tego, że to co się wokół nas dzieje to realne wprowadzanie  w życie masońskiej idei "Nowego Porządku Świata"

Porządku opartego na globalnym totalitaryźmie rugującym  z życia wszelką wolność i wszelkie  prawa pozostawiając nielicznym antyludzkim zboczeńcom  zniewalającym świat wszelkie decyzje dotyczące życia i śmierci w ich rękach.


Ocena: 481 518
Głosów: 999
4865 odsłon

Podziekwanie (Odpowiedzi: 0)

15.04.2017 06:29:06
~Patriota
Jak zwykle bardzo trafna analiza sytuacji w Polsce i na swiecie.

 1. Czerwona Elita
 2. ludzka Europa
 3. Westerplatte broni się
 4. Żona Cezarego
 5. Rosyjska ruletka
 6. Słowacy mają już dosć.
 7. Na ostrzu skalpela
 8. Miara Upadku
 9. Wielka Gra
 10. UBewatele
 11. System
 12. Desygnowany
 13. Jeszcze raz Ukraina
 14. Serce z betoniarki
 15. Onet kłamie
 16. Wybiórcza pamięć
 17. Na nieludzkiej ziemi
 18. GW i pięć piw.
 19. Zwyczajny Człowiek
 20. Dno i Odwiert
 21. Ojciec to brzmi dumnie
 22. Gräfin von Thun
 23. Królowa Polski
 24. List do Israela
 25. Czy Biblia to bajka ?
 26. Tu kiedys była Anglia
 27. Trzeci Medrzec Europy
 28. Nadzwyczajny Kongres Sędziów
 29. Kolaboranci
 30. Sopocki Autoryted PO
 31. Sowa i K...a Przyjaciele
 32. Polska dla wszytskich
 33. Czarny sen Petru
 34. Pod latarnia najciemniej
 35. Styropianowe wykopaliska
 36. Odebrać Polakom Głos
 37. Zjeść ciastko i miec ciastko
 38. Zwrot o 360 stopni
 39. Demokratyczne wybory
 40. Kukułcze jajo Balcerowicza
 41. Bez polityki
 42. Eksperci i Uzdrawiacze
 43. Trzecia tywarz PiS
 44. Koza i trójkat Jandy
 45. Nowa siła polityczna w USA
 46. Z notatnika wynalazcy
 47. Lis fedruje w zadku
 48. Gdzie jest kasa ?
 49. Śpiewać każdy może
 50. Panele śmierci
 51. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !
 52. London Dream
 53. Uwaga nadchodza mutanty

antydotum@optonline.net

<