logo

Poniedziałek 25.06.2018

Jak mucha do słonia – nieznane oblicze Albina Siwaka

Oto co można przeczytać na stronach jego książek ujawniających fakty z lat PRL i przemyślenia z historii najnowszej.

Pod pomnikiem "bohaterów getta warszawskiego"

Dziwiłem się z początku, gdy byłem członkiem biura politycznego, że wszystkie delegacje z państw Europy zachodniej, a szczególnie Anglii i Stanów Zjednoczonych, jak przyjeżdżają do Polski służbowo lub prywatnie, to w pierwszym rzędzie oddają hołd i składają wieńce i kwiaty pod pomnikiem warszawskiego getta.

Jak mieli dobry humor to w drugiej kolejności składali też kwiaty pod pomnikiem polskiego Powstania Warszawskiego.

Pomnik związany z historią getta warszawskiego jest na zachodzie tak przedstawiany, opisany, malowany, że kłuje każdego w oczy jacy to byli Żydzi bohaterscy i jak walczyli z Niemcami.(…)


Albin Siwak

Nie raz podkreślałem, że walka w getcie warszawskim to mały epizod w porównaniu z polskim Powstaniem Warszawskim. To, że mała grupa młodych Żydów podjęła decyzję, że wolą zginąć w walce niż dać się wypędzić do krematorium to fakt. (…)

Tylko, że walka w getcie, ma się tak do Powstania Warszawskiego, jak mucha do słonia.

Wystarczy wziąć do ręki encyklopedię, a tam pisze jak wół, że Niemcy użyli do stłumienia i likwidacji warszawskiego getta, Wehrmacht, policję i oddziały SS. Razem 2000 żołnierzy.

Bilans był taki, że wczasie powstania w getcie zginęło 7 000 Żydów z tego 6 000 Żydów spaliło się w getcie żywcem, nie biorąc udziału w walce. Dowodzący całością operacji w getcie, niemiecki generał SS J. Stroop powiedział:

„Na początku powstania w getcie polscy bandyci przez pięć dni pomagali Żydom. I zabili ponad dwustu naszych żołnierzy”.

(…) i stwierdził, że gdy Polacy opuścili getto, to Żydzi w całym swym powstaniu zabili zaledwie 27 żołnierzy niemieckich i ukraińskich.

Z wielu publikacji światowych, w tym niemieckich i polskich wynika, że do walki w getcie przystąpiło około 500 młodych Żydów, drugie tyle było chętnych do walki ale nie miało broni. Dopiero gdy padali zabici, to ci czekający brali ich broń i walczyli.


Powstańcy z Getta

Nic nie ujmując ofiarom warszawskiego getta, bo śmierć to jest śmierć i czy to będzie Żyd czy Polak, należy się takim ludziom szacunek za ich odwagę i poświęcenie. Ale trzeba zachować właściwe proporcje w każdej sprawie, a w takiej, gdzie ginęli ludzie szczególnie.

W chwili rozpoczęcia polskiego Powstania Warszawskiego polscy powstańcy również mieli mało broni. Tylko 10% powstańców miało broń. I to broń lekką i strzelecką. Broń trzeba było zdobywać na Niemcach i to miało miejsce. Zrzuty z samolotów były niecelne i ich 90% spadało na teren zajęty przez Niemców.

Ale do tłumienia tego znieważanego  przez świat zachodni, za przyczyną Żydów polskiego Powstania Warszawskiego, Niemcy musieli użyć - jak podają encyklopedie i dokumenty w archiwach – cały warszawski garnizon.

Z frontu ściągnięto 15 000 żołnierzy i całą niemiecką policję (Schupo) oraz całe SS. Wydzielono oddziały dziewiątej armii niemieckiej i razem sił niemieckich było 50 000 żołnierzy, w tym artyleria, lotnictwo i broń pancerna.

Jak podają niemieckie źródła i polskie archiwa, ofiar było po obu stronach tyle, że nie można ich porównywać z ofiarami z getta.

Samych polskich powstańców zginęło 18 000 a 25 000 odniosło rany.

Polskiej ludności cywilnej Warszawy (mężczyzn, kobiet i dzieci) Niemcy bestialsko wymordowali 150 000 – 200 000. W czasie tylko pierwszych 5 dni powstania, na warszawskiej Woli, Niemcy w masowych egzekucjach na ulicach, zamordowali 40 000 Polaków, w tym kobiety, dzieci i starców, a po kapitulacji Powstania Warszawskiego, wypędzono z Warszawy pozostałą polską ludność cywilną.

Warszawa była w sposób zbrodniczy niszczona, systematycznie wyburzana. Niszczono dom po domu..

Straty niemieckie nie wynosiły jak w walce w żydowskim getcie, 27 żołnierzy zabitych przez żydów plus ponad 200 niemieckich żołnierzy  zabitych przez Polaków w pierwszych dniach walk.

W Powstaniu Warszawskim Niemcy stracili 10 000 żołnierzy zabitych i 7 000 zaginionych, których uznano też za zabitych oraz mieli 9 000 rannych, czyli że Niemcy stracili łącznie 26 000 ludzi; w tym 17 000 żołnierzy zabitych w walce z polskimi Powstańcami Warszawskimi i zaginionymi w okresie od l sierpnia 1944 do 2 października 1944 tj. do czasu kapitulacji.

W okresie PRL zażydzone polskie władze i filosemici zrobili wszystko, by przypodobać się Żydom w Stanach Zjednoczonych i w Izraelu, dlatego zryw zbrojny garstki Żydów urósł do miana „powstania w getcie warszawskim” a Powstanie Warszawskie zdegradowano do epizodu.

Dlatego to pod pomnik Żydowski prowadzane były wszelkie delegacje zagraniczne. Ponadto po wojnie Polscy Powstańcy, w stolicy Polski Warszawie długo nie mieli pomnika – Żydom z getta postawiono pomnik już w pierwszych latach po II wojnie światowej.

Polskie ofiary zawsze musiały poczekać aż ZBoWiD coś zorganizuje i położy jakiś wieniec. Tak samo z tymi uroczystościami pod tymi dwoma pomnikami.

Przed żydowskim pomnikiem robi się to z wielką pompą. Liczni mężowie stanu ze świata muszą przemawiać i gloryfikować bohaterstwo Żydów.

Polaków wciąż pomijano.

Dobrze, że jeszcze trochę żyje polskich weteranów z tamtych czasów i oni pamiętają i robią te święta na miarę swych sił i środków. Bo wygląda na to, że polskim władzom nie leży na sercu, ofiara polskiej krwi i czyny bohaterskie Polaków.

"Żydzi rządząc obecnie Polską robią wszystko aby skłócić Polskę z Rosją."

Świadczy o tym samym wizyta  „polskiego” ministra spraw zagranicznych w USA. Jak podają agencje międzynarodowe poleciał tam błagać o tarczę, bo podobno zagraża nam Rosja.

Administracja Obamy, "olała" tę wizytę. Nie było komu tego polskiego ministra przyjąć. Pani Clinton poleciała do Egiptu, bo sprawy żydowskie są dla Ameryki ważniejsze niż polskie.

W czasie kampanii wyborczej w USA kandydat na prezydenta obiecywał, że Amerykanie wycofają się z Iraku w ciągu szesnastu miesięcy.

Że w sześć miesięcy po wyborach nasze (amerykańskie) wojska powrócą do Ameryki. Prawda jest całkiem inna. Pod koniec 2009 roku Ameryka wysyła kolejne 30 000 swoich żołnierzy do Afganistanu.

Bilans  wojny w 2009 roku - 1 milion zabitych Irakijczyków i 5 tysięcy Amerykanów.

Dwight Eisenhower, prezydent Stanów ostrzegał Amerykanów i świat. Mówił tak: "Kompleks militarno-przemysłowy i korporacje bankowe przejmą władzę w USA, a następnie nad światem".

Wtedy wielu uważało, że bredzi. Zaledwie trzy lata po odejściu Eisenhowera jego słowa zaczęły się sprawdzać. Władza nad pieniędzmi została zabrana ludziom i oddana przez Kongres poprzez Federal Reserve Act prywatnym żydowskim bankom.

I obecnie Federal Reserve stoi ponad prawem, ponad Kongresem i Prezydentem USA.

Dziś przytomni Amerykanie mówią o nacjonalizacji FED i żądają przeprowadzenia kontroli by sprawdzić kto okradł Amerykę.

Wiążą ściśle tę sprawę z zabójstwem Johna Kennedy’ego i powiadają, że dla odwrócenia uwagi opinii publicznej środki przekazu w Ameryce pokazywały, mówiły i przekazywały różne wersje zabójstwa Kennedy’ego, ale wszystkie były fałszywe.

Otóż prezydent Kennedy odkrył całą prawdę do czego prowadzi ta polityka finansjery żydowskiej. Miał dużo autentycznych na to dowodów i świadków. W rezultacie podjął niesłychanie ważną decyzję. Podpisał dekret wykonawczy numer 11.110. rozpoczynając tym samym  proces obalania władzy Rezerwy Federalnej, która jest federacją prywatnych banków żydowskich

Dążył do prawdziwych reform i odzyskania praw przez obywateli USA, którzy powinni sprawować władzę przez swoje wybieralne komisje nad Rezerwą Federalną. John Kennedy próbował bandziorom i gangsterom odebrać władzę. Ale oni znali zagrożenie i przyśpieszyli decyzję o likwidacji Kennedy’ego.

Obecnie w tejże niezależnej prasie można przeczytać, że Kennedy był ostatnim rzeczywistym prezydentem Stanów Zjednoczonych.

My, Polacy mamy też z  powodu żydów  niemało kłopotów. Należy sądzić, że będzie ich coraz więcej i coraz bardziej bolesnych dla ludzi, którzy rozumieją co to jest polska racja stanu.

Jeszcze raz wrócę do tematu jak Żydzi sprytnie i przewrotnie wykorzystują naszą wiarę. Ponieważ prowadzą na całym świecie zmasowany atak na osobę Jezusa i Krzyż, to uknuli, że Jezus Chrystus nie jest jedynym Zbawicielem Świata.

Jak mocni są Żydzi w Kościele Katolickim niech świadczy fakt, że to biskupi pochodzenia żydowskiego zaproponowali sprzedaż Watykanu w czasie Soboru Watykańskiego II.

Dobrze, że natychmiast była mocna riposta innych biskupów, którzy powiedzieli, że Kościół Katolicki  składa się  z ludzi, jacy są na świecie.

Do walki z Kościołem włączył się także  A Michnik – Szechter, redaktor naczelny Gazety Wyborczej –  który tak o sobie oficjalnie mówi:„Jestem Żydem z natury i Polakiem z wyboru”.

Darwin dowodził, że ludzie pochodzą od małpy. Być może obserwował swoich żydowskich rodaków o zwierzęcych skłonnościach i takie nasunęły mu się skojarzenia.

Można wszystko udowadniać, ale że na Żydzie może wyrosnąć Polak, to tego i Darwin nie przewidział. Dlaczego wielu Polaków za parę judaszowych srebrników jest po stronie Żydów i robią wszystko, żeby otumanić swój naród i pomóc Żydom ujarzmić Polskę ?

Kieruję to pytanie do tych wszystkich dziennikarzy i pseudo polityków, którzy nie wiedzą gdzie, dlaczego i po co żyją. Dla tych dziennikarzy proponuję obejrzenie fotografii z pogrzebu Piłsudskiego na Wawelu.

Dlaczego to Hitler po zajęciu Krakowa przez Niemców w 1939 roku nakazał pełnić wartę honorową przy trumnie Piłsudskiego ? Tu nawet idiota może sobie sam odpowiedzieć.

Jest wiele publikacji, z których możemy dowiedzieć się, jak Żydzi robią wokół swego narodu opinię, że są narodem wybranym i jedynym w swoim rodzaju. Za najmocniejszy argument w tej sprawie uznali, że skoro na świecie dotychczas nagrodę Nobla otrzymało 791 osób, a w tym aż 167 osób, (czyli jedna piąta) to Żydzi – to ten fakt świadczy niezbicie o wyższości Żydów nad innymi narodami.

I tak by było, gdyby te nagrody Nobla były przyznawane uczciwie i rzeczywiście za konkretne osiągnięcia w dziedzinach, jakie się nagradza. Jest tak, że ponieważ Żydzi łożą duże pieniądze na fundacje Nobla, to stąd takie werdykty.

Po przyznaniu nagrody literackiej Żydówce Szymborskiej prasa światowa pisała: „Jest to wyraźny gest w stronę Żydów, gdyż pani Szymborska nie ma osiągnięć na skalę Nobla”..

Starsi Polacy pamiętają, jak za czasów PRL wyjechał z Polski Ben Gurion, późniejszy minister obrony Izraela. To on podjął decyzje zajęcia ziem Syrii i Libanu drogą wojenną. Ile milionów Libańczyków i Palestyńczyków wygnał z ich ziemi i musieli udać się na emigrację, na której do dziś przebywają w różnych krajach, bo Izrael wrócić im nie pozwala.

I ten Żyd dostaje nagrodę pokojową Nobla.

Kiedy system władzy w ZSRR już się sam walił po zamachu Żukowa na Berię i Kaganowicza to po rozbrojeniu dywizji NKWD – Żydzi uciekali ze Związku Radzieckiego w takim tempie i ilości, że trudno ich było przewieźć tam, gdzie chcieli.

Wykorzystując swoją martyrologię Żydzi podstępem opanowali rządy w najważniejszych krajach świata, dążąc do przejęcia wszelkiej władzy jaka jest na świecie w swoje ręce. To nie różne narody wywoływały wojny, ale urojona mania wyższości nad innymi narodami jaka przyświeca chorym ludziom, którzy wmówili sobie, że są narodem wybranym i jako taki przeznaczonym do panowania nad innymi narodami i nad światem.

Na podstawie wypowiedzi Pana Albina Siwaka zamieszczonych w jego publikacjach


Ocena: 384 115
Głosów: 499
1587 odsłon
Brak komentarzy

 1. Dziedzictwo Gdańska
 2. Co się stało z mieniem żydowskim
 3. ludzka Europa
 4. Wieczność
 5. Wspólna Europa ?
 6. Polska Marka
 7. Oni rządzili Polską !
 8. Czerwona Elita
 9. Jeźdzcy Apokalipsy
 10. Sąd nad Judaszami
 11. O wyborach
 12. Walka z eurofobią
 13. Tragedia i Hipokryzja
 14. Zakopane Ginie
 15. Bijąc się w pierś
 16. Prawdziwa godność
 17. Europejskie wartości
 18. Homopolska
 19. Po co ta wojna
 20. Czego jeszcze nie było
 21. Totalna przyszłość
 22. Do siego roku !
 23. Fachowiec
 24. Westerplatte broni się
 25. Oddać suwerenność
 26. Teoretyczny pogrzeb
 27. Rosyjska ruletka
 28. Słowacy mają już dosć.
 29. Wstając z kolan
 30. Na ostrzu skalpela
 31. Miara Upadku
 32. PIS-owskie draństwo
 33. Wielka Gra
 34. Żona Cezarego
 35. UBewatele
 36. Desygnowany
 37. System
 38. Jeszcze raz Ukraina
 39. Serce z betoniarki
 40. Onet kłamie
 41. Wybiórcza pamięć
 42. Na nieludzkiej ziemi
 43. GW i pięć piw.
 44. Zwyczajny Człowiek
 45. Dno i Odwiert
 46. Gräfin von Thun
 47. Królowa Polski
 48. List do Israela
 49. Czy Biblia to bajka ?
 50. Tu kiedys była Anglia
 51. Kolaboranci
 52. Trzeci Medrzec Europy
 53. Czarny sen Petru
 54. Pod latarnia najciemniej
 55. Sopocki Autoryted PO
 56. Styropianowe wykopaliska
 57. Polska dla wszytskich
 58. Odebrać Polakom Głos
 59. Zjeść ciastko i miec ciastko
 60. Demokratyczne wybory
 61. Bez polityki
 62. Trzecia tywarz PiS
 63. Eksperci i Uzdrawiacze
 64. Nowa siła polityczna w USA
 65. Kukułcze jajo Balcerowicza
 66. Z notatnika wynalazcy
 67. Gdzie jest kasa ?
 68. Śpiewać każdy może
 69. Panele śmierci
 70. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !
 71. Śmierć na nieludzkiej ziemi
 72. London Dream
 73. Kalumnie i historia

Strony Patriotyczne Konkurs na poezję emigracyjną

Informacje szczegółowe po kliknięciu w obrazek JPII Tytuły prac oraz krótką notę biograficzną należy przesłać e-mailem w formie załącznika na jeden z tych adresów: jpiipapa@mail.com

antydotum@optonline.net