logo

Czy to już ?

Najpierw trzeba było włożyć noge między drzwi.Powstało państwo federacyjne

Później demokratycznie rozwalić to państwo tą nogą z drzwi.

Michal Kováč Ivan Gašparovič s Vladimír Mečiar mogą już opić sukces.

Wprowadzić do UE

Przyjąć Euro

i wszystko sprywatyzować za koronę

Tak uchwalone prawo pozwala już kraść zgodnie z prawem.

Emeryci stali sie żebrakami

Najpierw doinwestowano banki by sprzedać je za bezcen

Jak już państwo nie ma co kraść, to kradnie rodzicom dzieci, odbierając je zgodnie z prawem.

Jeśli taka demokracja zwiodła.....

To głos powinien należeć do Sądów.

Media

Wojsko

i Policja, też mają swoje rodziny, których trzeba będzie bronić.

By ich dzieci nie stały się ofiarami postępu.

I nie cofnęły się do takich cywilizacji jak ta.

A wsteczna ewolucja ostatecznie mogła by zostać pokonana

Słowacy już mają dość  !

"Od dziś wszyscy ci, którzy się przyłączą do tej 'Rewolucji przeciw tyranii', niech noszą na piersi naszą trójkolorową wstążkę. Ta trójkolorowa wstążka nas stopniowo zjednoczy ! Na początku będzie nas kilku, ale z czasem będzie nas coraz bardziej widać. Nie będą to tylko dorośli, będą to przedewszystkim młodzi, dzieci, starsi, obywatele, nauczyciele, lekarze, a z czasem żołnierze i policjanci, słowem wszyscy ci, którzy mają dość."

przemówienie - Helena Mezenská

W Listopadzie 1989 zaczęła się w Pradze aksamitna rewolucja, która obaliła ustrój komunistyczny w Czechosłowacji. Powstały wówczas 2 ugrupowania: Forum Obywatelskie (w Czechach) i Społeczeństwo Przeciwko Przemocy (na Słowacji), kierujące procesem instalowania demokracji w państwie federacyjnym (od Kwietnia 1990 roku Czeska i Słowacka Republika Federacyjna).

W Czerwcu 1990 roku, po  tak zwanych "wolnych wyborach parlamentarnych", rozpoczęły się rządy V. Mečiara (do Kwietnia 1991) i J. Čarnogurskyego (do czerwca 1992).

Rządy te podobnie jak w Polsce rozpoczęły się od złodziejskiej   prywatyzacji  i  zdradzieckiej transformacji gospodarczej  przypisanej dla  tej części Europy przez masonów.

Mečiar i jego zwolennicy doprowadzili w Lipcu 1992 do uchwalenia przez Słowacką Radę Narodową suwerenności republiki.

25 Listopada 1992 politycy Słowacji i Czech  przeforsowali w Zgromadzeniu Federalnym ustawę o podziale Czechosłowacji na dwa państwa.

Słowacja rozpoczęła swój byt państwowy  od rządów  Mečiara jako premiera (do 1998 roku) a od 1998 r. do 2006 r. władzę sprawował prawicowy rząd M. Dziurindy oparty na kilkupartyjnej koalicji, który przyspieszył prywatyzację oraz działania na rzecz integracji z UE i NATO.

Wiosną 2004 Słowacja została członkiem obu struktur.

Scenariusz ten był szybko zrealizowany w pozostałych  państwach byłego bloku sowieckiego

Pod koniec września 2013 roku  w Słowackim Parlamencie posłanka Helena Mezenská odczytała tekst, który wcześniej przekazano w rozmowie telefonicznej i na wszelki wypadek umieszczono  na YouTube na kanale tv24.li.

Nagranie szybko skopiowano, i obejrzało go  już prawie 340 tys. osób! Trzeba przypomnieć w tym miejscu , że Słowację zamieszkuje niecałe 5,4 miliona mieszkańców .

Słowa "Wezwania" pasują jak ulał do sytuacji w Polsce, tak więc wypadało by rozpocząć podobną akcję i u nas. Pomysł jest znakomity, mały znaczek na ubraniu oznacza, że dana osoba przyłącza się do akcji usunięcia szkodników.

Sądzę, że biało-czerwona  wstążka - nasza flaga Narodowa podobnie jak flaga Słowacji, także i u nas może być symbolem , oddolnej rewolucji.

Oto tekst jaki wygłosiła  w parlamencie Słowacji  posłanka Helena Mezenská. Jest to wezwanie skierowane do obywateli Słowacji.

"W 1989 roku wielu z nas z nadzieją wzięło udział w farsie , którą przygotowaliście sobie grunt pod coś, o czym nawet nam się nie śniło.

Byliśmy naiwni. Stopniowo, przez 23 lata. rozkradliście i sprzedaliście wszystko to, co pokolenia Słowaków mozolnie budowały wraz z braćmi Czechami.

Oszukaliście nas przy tzw. Kuponowej prywatyzacji. Obsadziliście wszystkie miejsca swoimi ludźmi, a nam zaczęliście odstawiać szopkę. Zmienialiście się w rządach i ciągle tylko obiecywaliście, że już będzie lepiej, tylko żebyśmy zacisnęli pasa, podczas gdy wy z przesytu nie wiedzieliście, na co jeszcze można wydać pieniądze, które ukradliście.

Przyciągnęliście tutaj inwestorów zagranicznych, stworzyliście im doskonałe warunki, a naszych przedsiębiorców stopniowo zniszczyliście.

Tworzyliście prawa, głównie dla swoich potrzeb, żeby przy każdej kradzieży lub ujawnionym przestępstwie można było powiedzieć, że wszystko było zgodnie z prawem tego kraju.

Aby mieć pewność, że się wam nic nie stanie, całkowicie opanowaliście sądownictwo, prokuraturę i policję. Pozwoliliście aby na półki sklepowe trafiła niezdrowa żywność - odpady, których ludzie w "rozwiniętych" krajach, nie kupiliby.

Z emerytów zrobiliście żebraków. Zniszczyliście nasze rolnictwo i
staliśmy się krajem zależnym od importu żywności. Rozłożyliście opiekę zdrowotną - z powodu jej żałosnego poziomu cierpią wszyscy obywatele.

Za nasze pieniądze uzdrowiliście banki, aby je potem niekorzystnie sprzedać za granicą. Edukację, z której wszyscy byliśmy dumni, doprowadziliście do takiego stanu, że ze szkół nie wychodzą już wysoko wykształceni ludzie, ale rzesze ludzi z wyższym wykształceniem, którzy nie umieją zastosować tej wiedzy w życiu.

Nie potraficie kierować krajem, potraficie tylko łupić obywateli, którzy w desperacji popełniają samobójstwa, bo nie widzą wyjścia z sytuacji, w którą wpędziła ich wasza chciwość. Szczytem wszystkiego są wasze wysiłki o włączenie Słowacji do krajów z tzw. "ochroną praw dziecka", która pozwala na odbieranie rodzinom dzieci, co bezpośrednio zagraża istnieniu podstawowej jednostki naszego narodu -rodziny.

My obywatele Słowacji, wzywamy was, którzyście rozkradli i sprzedali nasz kraj, którzy jesteście odpowiedzialni za eksterminację tego narodu, którzy jesteście odpowiedzialni za to, że porządni obywatele tego kraju popełniają samobójstwa z powodu warunków stworzonych przez waszą nieudolność i chciwość, którzy robicie z nas nowoczesnych niewolników - ODEJDŹCIE !

Wiemy, że ten apel wywoła na waszych bezdusznych twarzach tylko uśmiech. Spokojnie się uśmiechajcie. My będziemy śmiać się na końcu, gdy pozbędziemy się was.

Potraktujcie to jako wezwanie do odejścia, bez żadnych konsekwencji. Powtarzam, odejdźcie a nic wam się nie stanie ! Jeśli tego nie zrobicie, sami poniesiecie odpowiedzialność za to, jak obywatele tego kraju was potraktują.

Nie łudźcie się, że będą was sądzić wasi sędziowie, zgodnie z waszymi prawami. Będą was sądzić ludzie, których doprowadziliście do ruiny, a będą was sądzić zgodnie z własnym zdrowym rozsądkiem.

Sami będziecie sobie winni, jeśli postąpią z wami tak, jak teraz wy postępujecie z nami. Gniew obywateli, których zapędziliście w ślepy zaułek, z którego nie widać innego wyjścia, może być srogi.

Ukradliście nam naszą przyszłość, ale przede wszystkim naszym dzieciom i naszym wnukom, Jesteście bezduszni i skorumpowani. My was tu nie potrzebujemy i nie chcemy !

Zaczynamy "Rewolucję przeciwko tyranii".

Jeśli dotąd byliście przekonani, że nic wam się nie może się stać, to od tego dnia wasz spokojny sen zacznie się zmieniać w koszmar, który przypomni wszystkie krzywdy, które wyrządziliście własnemu narodowi i wciąż wyrządzacie.

Z czasem przekonacie się, że to, co właśnie czytacie i z czego się być może jeszcze śmiejecie, zacznie zmieniać się dla was w ponurą rzeczywistość. Od dziś wszyscy ci, którzy się przyłączą do tej "Rewolucji przeciw tyranii", niech noszą na piersi naszą trójkolorową wstążkę.

Ta trójkolorowa wstążka nas stopniowo zjednoczy !Na początku będzie nas kilku, ale z czasem będzie nas coraz bardziej widać. Nie będą to tylko dorośli, będą to przede wszystkim młodzi,dzieci,starsi,obywatele,nauczyciele,lekarze a z czasem żołnierze i policjanci,słowem wszyscy ci,którzy mają dość.

Będziemy cierpliwi, a kiedy nas będzie wystarczająco dużo (a to być może nie potrwa długo), przejdziemy do otwartej walki. Ogłosimy strajk generalny i wyjdziemy na ulice.

Gdy to się stanie, a wy nie będziecie poza granicami kraju, biada wam ! Będziemy was sądzić jak największych przestępców jakich kiedykolwiek nosiła ta ziemia. Obywatele Słowacji wam pokażą, że słowacki naród jest tu, budzi się i nie da się zniewolić !

Wy doprowadziliście do tej sytuacji ! Zaprzedaliście się mirażowi bogactwa i władzy. Ale my mamy tego już dosyć ! Nie ścierpimy więcej waszej nieprawości, sprzedajności i chciwości. Apelujemy do wszystkich młodych ludzi, którzy nie są obojętni na to, jaka będzie ich przyszłość. Obudźcie się !

Ukradli wam waszą przyszłość. Dla was nie zostanie nic oprócz beznadziei, długów i niewolnictwa we własnym kraju. Pomyślcie o tym. Apelujemy do dziennikarzy, aby rozważyli, po której stronie będą stać. Czy za judaszowe srebrniki będą dalej ogłupiać własny naród, czy się przeciwstawią swoim chlebodawcom.

 Jeśli nadal będziecie uczestniczyć w świadomym wspieraniu kłamstw i półprawd, za które wam płacą, staniecie w rzędzie tych, których ten naród surowo osądzi ! W związku z tym, ten apel szczególnie odnosi się do pracowników publicznej radiofonii i telewizji słowackiej, która w świetle prawa jest instytucją narodową, niezależną, informacyjną, kulturalną i edukacyjną, która sprawuje funkcję publiczną.

Wzywamy wszystkich przyzwoitych i nieskorumpowanych policjantów żołnierzy, którzy tak jak my, zdają sobie sprawę, że ten system jest chory i wymaga natychmiastowej zmiany, żeby stanęli po stronie przyzwoitych ludzi i nie stosowali wobec nich środków represji, zgodnie z oczekiwaniami rządzącej elity.

Wy również jesteście obywatelami tego kraju, jesteście rodzicami, macie dzieci, wnuki, którym ci chciwcy ukradli przyszłość. Wy też zdajecie sobie z tego sprawę ! Jeśli działacie przeciwko własnym obywatelom, popełnicie straszną zbrodnię, nawet przeciwko własnym dzieciom, którym odbierzecie nadzieję na godne życie w ich własnym kraju.

Wzywamy wszystkich tych, którzy byli i są wykorzystywani przez ten reżim, aby przyłączyli się do tego apelu i publicznie zdystansowali się od tego zgniłego systemu. Wzywamy wszystkich obywateli tego kraju, którzy identyfikują się z tym apelem, aby na znak tego przypięli trójkolorowe wstążki, abyśmy stopniowo poczuli naszą rosnącą siłę.

Na koniec, jeszcze raz wzywamy was, którzy się uważacie za elitę tego narodu, a nie jesteście niczym innym jak tylko kompletnym dnem. Nie potrzebujemy waszych pieniędzy, które nam ukradliście, nie chcemy zemsty, po prostu odejdźcie !

Weźcie wszystko, co nakradliście i wynoście się ! Każdy dzień bez was będzie błogosławieństwem dla tego kraju ! Bez was będzie nam tutaj tylko lepiej ! Odetniemy się od przeszłości i zaczniemy wszystko od nowa, ale tym razem już bez was !"

Tyle Słowacja. Jak widać ten sam scenariusz był przeprowadzany nie tylko w Polsce ale i w całym bloku posowieckim. Czy można więc przypuszczać , że tak jak Słowacja zaczyna wołać "dość" tak też i pozostałe kraje Europy otworzą oczy i w desperackim geście zakrzykną na cały świat ? Daj Boże oby jak najszybciej Twoja Ręka Sprawiedliwości wyzwoliła nas z nadchodzącej niewoli ....


Ocena: 1133 261
Głosów: 1394
5666 odsłon

Słowacy mają już dość! (Odpowiedzi: 0)

22.02.2019 13:39:43
~Odpowiedźnadyrdymalizm
Jakbym czytał o naszej Patologi Obywatelskiej-(PO), pod przywództwem Donalda T. Agenta BND.

 1. Profanacja
 2. Nowe zęby jak nowe
 3. Dziedzictwo Gdańska
 4. Co się stało z mieniem żydowskim
 5. Blog Henryka - jaka polska
 6. ludzka Europa
 7. Wielki Leonardo
 8. Wieczność
 9. Wspólna Europa ?
 10. Masz Wybór
 11. Polska Marka
 12. Oni rządzili Polską !
 13. Czerwona Elita
 14. Jeźdzcy Apokalipsy
 15. Sąd nad Judaszami
 16. O wyborach
 17. Walka z eurofobią
 18. Tragedia i Hipokryzja
 19. Dwa Światy
 20. Zakopane Ginie
 21. Bijąc się w pierś
 22. Prawdziwa godność
 23. Europejskie wartości
 24. Homopolska
 25. Po co ta wojna
 26. Czego jeszcze nie było
 27. Totalna przyszłość
 28. Do siego roku !
 29. Fachowiec
 30. Westerplatte broni się
 31. Oddać suwerenność
 32. Teoretyczny pogrzeb
 33. Rosyjska ruletka
 34. Słowacy mają już dosć.
 35. Wstając z kolan
 36. Na ostrzu skalpela
 37. Miara Upadku
 38. PIS-owskie draństwo
 39. Wielka Gra
 40. UBewatele
 41. Desygnowany
 42. System
 43. Jeszcze raz Ukraina
 44. Serce z betoniarki
 45. Onet kłamie
 46. Wybiórcza pamięć
 47. Na nieludzkiej ziemi
 48. GW i pięć piw.
 49. Zwyczajny Człowiek
 50. Dno i Odwiert
 51. Gräfin von Thun
 52. Królowa Polski
 53. List do Israela
 54. Czy Biblia to bajka ?
 55. Tu kiedys była Anglia
 56. Kolaboranci
 57. Trzeci Medrzec Europy
 58. Czarny sen Petru
 59. Pod latarnia najciemniej
 60. Sopocki Autoryted PO
 61. Styropianowe wykopaliska
 62. Polska dla wszytskich
 63. Odebrać Polakom Głos
 64. Zjeść ciastko i miec ciastko
 65. Demokratyczne wybory
 66. Bez polityki
 67. Trzecia tywarz PiS
 68. Eksperci i Uzdrawiacze
 69. Nowa siła polityczna w USA
 70. Kukułcze jajo Balcerowicza
 71. Z notatnika wynalazcy
 72. Gdzie jest kasa ?
 73. Śpiewać każdy może
 74. Panele śmierci
 75. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !
 76. Śmierć na nieludzkiej ziemi
 77. London Dream
 78. Kalumnie i historia

antydotum@optonline.net