logo

FOTOGRAFICZNA DOKUMENTACJA HISTORYCZNA

 

Banda Bielskich - żydowskich oprawców w Nalibokach

Banda żydowskich komunistów Grinszpana

żydowscy komendanci gułagów w Rosji w których wymordowano ponad 65 milionów ludzi

Izrael Ajzenman drobny złodziejaszek i zawodowy bandyta z lat okupacji .Służąc w NKWD i UB osobiscie mordował żołnierzy AK.

Abba-Kowner dokonał rzezi na mieszkańcach we wsi Koniuchy 29.stycznia 1944

Martin Grey czyli Marcin Gajewski żydowski NKWDzista i kłamca kreujący się na bohatera. Wydał książkę "Wszystkim których kochałem". bo z miłością znalazł się w oddziałach NKWD, które podążając tuż za linią frontu "miały za zadanie oczyszczanie terenu z elementów niepewnych"

Polacy pomordowani za ratowanie Żydów z Holokaustu

Żydowska policja z żydowskiego getta.

Szlomo Morel .Komendant Obozu Koncentracyjnego w Świętochłowicach.

Szolem Zorin morderca z Naliboków.

Tuwia Bielski - morderca z Naliboków

Żydowska policja prowadzi żydowskie dziecko na smierć

Żydowscy kolaboranci komunistycznych zbrodniarzy

Wścieklizna Antypolonizmu

Israel Singer - żydowski szantażysta i oszust.

W 1996 roku na kongresie Światowego Kongresu Żydów w Buenos Aires zakomunikował:

"Ponad trzy miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. My nigdy na to nie pozwolimy. (...) Będziemy im to powtarzać dopóki Polska ponownie nie zamarznie. Jeśli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym"

statystyka.png

Dane statystyczne mówią, że do wojny w Polsce mieszkało  3.9 mln Żydów. Jak ustalił Instytut Szymona Wiesenthala 6 milionów wymordowali Niemcy. Jak ustalił Jan Tomasz Gross resztę wymordowali Polacy.

I tak od 1996 roku rozpoczęła się żydowska nagonka na miliardy dolarów z Polski nabierająca z każdym rokiem coraz większego zasięgu i coraz szybszego tempa.

Poczatkowo oswajano światową opinię publiczną z kłamstwami w stylu goebelsowskim publikując kłamstwa o "Polskich Obozach Zagłady Żydów" w światowych najpoczytniejszych mediach takich jak: "Die Welt" "The Times" , "The Wall Street Journal", "The New York Times" "San Francisco Chronicle" "New York Post", i "Washington Times" "Newsweek", czy "Der Spiegel" przez takie firmy jak Associated Press i Axel Springer

Po interwencjach ze strony polskiej pokątnie Polaków przepraszano aby nastepnego dnia ponownie dopuścić się pomyłki zafałszowania Historii i napisac o "polskich obozach zagłady" czy "polskich obozach koncentracyjnych"..

Oczywiście to co zostało wydrukowane już się nie wróci i nie oddrukuje a co utkwiło w pamięci czytających, łatwo nie uleci bo przeprosiny przez telefon bądź na ucho nie szkodzą tak skrupulatnie i celowo tworzonemu wizerunkowi "Polaków dokonujących holokaustu na Żydach".

Wraz ze zmianą cywilizacyjną jaka się dokonała na przełomie wieków zmianie ulega także forma propagandy. Grupa PMI (Polish Media Issues) z siedzibą w Cardiff - monitorująca od połowy 2005 roku media w 30 państwach, w tym USA, Wielkiej Brytanii, Izraelu i Rosji - w ubiegłym roku odnotowała 151 poważnych incydentów (tzw.alerts) wobec 171 w 2009 roku.

W 55 przypadkach obraźliwe zwroty skorygowano częściowo, a pozostałe 31 to sprawy w których interwencja nie przyniosła efektu.

Przedsiębiorstwo Holokaust - stało się dochodowym biznesem, z którego zyski czerpią przede wszystkim Żydzi niepokrzywdzeni przez zbrodnie hitlerowskie.

Stanisław Michalkiewicz mówi wprost:: "Żeby łatwiej rozmiękczyć Polaków i wyciągnąć od Polski co najmniej 65 miliardów dolarów, trzeba z jednej strony oczerniać nas przed światem jako naród morderców, a z drugiej - doprowadzać nas do stanu bezbronności wobec żydowskich żądań poprzez systematyczną tresurę w tak zwanej tolerancji i w tak zwanym dialogu.

Owa tolerancja, to nic innego, jak przyjęcie żydowskiego punktu widzenia, zaś dialog - to nic innego, jak potulne spełnianie wszystkich zachcianek przedsiębiorstwa holokaust."

Dziś znów odzywa się Światowy Kongres Żydów. Menachem Rosensaft wykorzystuje Grossowe wyliczanki nie tylko do wyceny wartości mienia, wyssanej z jego brudnego palucha, ale i zawartości mleka polskich matek oraz zawartości polskich kieszeni wypełnionych po brzegi złotymi zębami Żydów..

Kwoty 65 mld dolarów (Na dziś a jest to rok 2019 zrobiło się ponad $300 mld) coraz głośniej domaga się od Polski Liga Przeciw Zniesławieniu, Organizacja Restytucji Mienia Żydowskiego w Nowym Jorku, Amerykański Komitet Żydowski, a ostatnio rząd USA nie tylko ustami doradcy byłego Prezydenta USA Hilarry. Clinton.

Sytuacja staje się coraz powazniejsza bo wplątano w te niecne praktyki samego Prezydenta Stanów Zjednoczonych Baraka Obamę podsuwając mu pomysł zwykłej pomyłki językowej, która o wiele bardziej utrwala się w świecie niż publikacje nawet najbardziej poczytnych dzienników.

Oczywiście oszczerstwo poszło w świat najbardziej prestiżowymi kanałami telewizji wszystkich światowych mediów a przeprosiny na kartce przyniósł wprost do rąk Prezydenta RP woźny Ambasady Amerykańskiej w Warszawie.

W specjalnym liście skierowanym do Prezydenta Bronisława Komorowskiego Obama podkreślił, że nieumyślnie użył sformułowania "polski obóz śmierci" w swoim przemówieniu.

Chcemy wierzyć, że amerykański prezydent, Barack Obama, tylko się przejęzyczył mówiąc o "polskich obozach śmierci" , bo każdy ma prawo do odrobiny słabości i gorszych dni. Chcemy wierzyć, ale to bardzo trudne. Bo to tak, jakbyśmy my zaczęłi mowić o "amerykańskich zamachach" na WTC w 2001 roku...

Pomyłka Prezydenta USA stała się przyczynkiem i jednocześnie sygnałem do inicjowanioa następnych aktów przemocy historycznej wobec Polski i odbierania godności Polakom

Niejaka Debbie Schlussel amerykańska żydówka nazywająca się dziennikarką poszła już na całość i mówi wprost : "Polacy zamordowali miliony Żydów" oraz "Gorliwi kaci z Polski zajęli znaczące miejsce obok katów Hitlera".

Jeszcze nie zdążyliśmy zaprotestować przeciw wypowiedzi Prezydenta USA a już nastepny hańbiący cios został wymierzony Polakom w drugi policzek z pełną premedytacją...

Ta intelektualna ignorantka, i infantylny nieuk pełen nienawiścii, rzuca tak podłe oskarżenia po to tylko żeby Polacy znów przez lata koncentrowali się na zaprzeczaniu co w efekcie jedynie utrwalać bedzie u niedouczonej gawiedzi obraz Polaków jako "zbrodniarzy" a niemieckie obozy koncentracyjne jako obozy "polskie"......Iście żydowska przewrotność.

Tymczasem Internet jest pełen historycznych dokumentów które ukazują całą prawdę o tamtych czasach, których dziennikarze z upośledzeniem etycznym jak Debbie Schlussel nie są w stanie przyswoić.

Zawsze się znajdą takie osoby, które będą przedstawiać swoją wersję wydarzeń, ale najgorsze jest to, że są osoby które im bezrozumnie ufdają..

Polska po 1989 roku nie potrafiła skutecznie opowiedzieć światu swojej historii. Nie potrafiła zarządzać swoją przeszłością dla osiągnięcia własnych, bieżących celów - choćby dla stworzenia poczucia jedności i zachowania godności narodu.

Pozwoliliśmy, aby inni w sposób dowolny rysowali naszą historię, zgodnie z fundamentalną w tym przypadku zasadą, że niedopilnowane mity i narracje zostają w końcu przejmowane jako fakty.

W tym kontekście Eryk Mistewicz celnie zauważył: "Gdy inni dbają o swój honor i godność, gdy tworzą tożsamość i poczucie mocy, Polacy finansują kampanie budujące obraz swoich mężczyzn jako hydraulików, zaś kobiet jako seksownych konkubin, pielęgniarek żywcem przeniesionych z niemieckich filmów pornograficznych z lat 80-tych."

W mojej opinii stwierdzenie, że największym osiągnięciem promocyjnym polskich rządów po '89 roku było ukucie przekazu, że Polacy do niczego innego niż do bycia wspomnianym hydraulikiem czy pielęgniarką się nie nadają, nabiera charakteru otrzeźwiającego policzka, który przy tym jest bardzo upokarzający, bowiem historii, na których fundamencie Polska mogłaby zbudować wspaniałe narracje jest bez liku.

Szkoda, że ludzie widzą ten problem dopiero teraz, przy okazji oszczerczego tekstu żydowskiej publicystki. Rodzi się jedno pytanie. Czym podyktowany jest tak wściekły atak na naród który został uhonorowany najwieksza a wręcz deklasującą inne narody ilością tytułów "sprawiedliwy wśród narodów świata Yad Vashem?

Archiwa są przesiąknięte historycznymi dokumentami o zbrodniach popełninych przez żydów na Polakach . Czy ta żydowska hańba która się ciagnie za narodem wybranym od wieków ma być przykrywana podłym kłamstwem, które ma zrzucać z siebie odpowiedzialność za eksterminacje narodu Polskiego ?

Symbolem zbrodniarza Żyda-komunisty, zapisanym trwale w świadomości XX-wiecznego Europejczyka, był Lew Trocki (Lew Dawidowicz Bronstein) - twórca i przywódca Armii Czerwonej.

Jak ustalił IPN było wiele żydowskich zbrodniczych formacji wojskowych. Dla przykładu Żydzi dowodzeni przez Tewje Bielskiego 8 maja 1943 r. uczestniczyli w pacyfikacji polskiej wsi Naliboki. Zabili wtedy 128 osób, w tym kobiety i dzieci.

Piotr Kadlcik, przewodniczący Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich tak mówi : - "Oczywiście potępiam to, co zrobił oddział braci Bielskich - zbrodnię trzeba nazywać zbrodnią niezależnie od tego, kto jej dokonuje., ale już teraz widać, że tamto wydarzenie zostanie wyolbrzymione i stanie się sztandarowym argumentem przeciwników odkrywania prawdy o trudnych losach Polaków i Żydów. - Niestety, mord w Nalibokach urośnie do rozmiaru ludobójstwa, którego żydowscy oprawcy dopuścili się na Polakach" - prognozuje ze smutkiem Kadlcik.

Debbie Schlussel za nic nie zmieści się w pamięci to, że największymi oprawcami Żydów w tamtych czasach byli sami Żydzi . Żydowska policja w gettach była bardziej okrutna od tej niemieckiej a formy eksterminacji Polaków jakie stosowali żydowscy oprawcy z Katynia, NKWD czy z UB zaraz po wojnie przekraczały wyobraźnie nawet najbardziej nikczemnych zwyrodnialców.

Żydowska policja z getta w Warszawie Ghettopolizei


Ocena: 2987 44
Głosów: 3031
9386 odsłon
Brak komentarzy

 1. Co się stało z mieniem żydowskim
 2. ludzka Europa
 3. Oni rządzili Polską !
 4. Czerwona Elita
 5. Europejskie wartości
 6. Do siego roku !
 7. Fachowiec
 8. Westerplatte broni się
 9. Oddać suwerenność
 10. Teoretyczny pogrzeb
 11. Rosyjska ruletka
 12. Słowacy mają już dosć.
 13. Wstając z kolan
 14. Na ostrzu skalpela
 15. Miara Upadku
 16. PIS-owskie draństwo
 17. Wielka Gra
 18. Żona Cezarego
 19. UBewatele
 20. Desygnowany
 21. System
 22. Jeszcze raz Ukraina
 23. Serce z betoniarki
 24. Onet kłamie
 25. Wybiórcza pamięć
 26. Na nieludzkiej ziemi
 27. GW i pięć piw.
 28. Zwyczajny Człowiek
 29. Dno i Odwiert
 30. Gräfin von Thun
 31. Królowa Polski
 32. List do Israela
 33. Czy Biblia to bajka ?
 34. Tu kiedys była Anglia
 35. Kolaboranci
 36. Trzeci Medrzec Europy
 37. Sowa i K...a Przyjaciele
 38. Czarny sen Petru
 39. Pod latarnia najciemniej
 40. Sopocki Autoryted PO
 41. Styropianowe wykopaliska
 42. Polska dla wszytskich
 43. Odebrać Polakom Głos
 44. Zjeść ciastko i miec ciastko
 45. Zwrot o 360 stopni
 46. Demokratyczne wybory
 47. Koza i trójkat Jandy
 48. Bez polityki
 49. Eksperci i Uzdrawiacze
 50. Trzecia tywarz PiS
 51. Nowa siła polityczna w USA
 52. Kukułcze jajo Balcerowicza
 53. Z notatnika wynalazcy
 54. Gdzie jest kasa ?
 55. Śpiewać każdy może
 56. Panele śmierci
 57. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !
 58. Śmierć na nieludzkiej ziemi
 59. London Dream

antydotum@optonline.net