logo

środa 19.06.2019

Masz wybór

Zawsze można wybrać zarówno dobro jak i zło. Każdy z nas żyjących na tym świecie jest wyposażony w wolną wolę i może korzystając z niej wybrać wszystko co mu się tylko podoba, najwyższe dobro czy też najbardziej bestialskie zło. Jedno tylko jest pewne. Bez względu na wybór konsekwencje takiego wyboru zawsze dotyczyć będą nas samych.

Nikt nie zaprzeczy, że żyjemy w czasach, gdzie wszystko jest rozmywane, rozmazywane tak aby niczego nie można było dostrzec a w razie konieczności dokonać nawet ludobójstwa w imię wolności, sprawiedliwości, demokracji i porządku.

To wszystko stało się możliwe także i w Polsce, która właśnie na skutek coraz większego rozmywania zasad i celów, dostała się w zasięg oddziaływania eksperymentów zachodu.

Tam, gdzie takie eksperymenty już się powiodły, tam niewiele jeszcze można zrobić poza trzymaniem ludzi jako stada ludzkiego w określonych ramach, które wyznacza elektroniczny pastuch.

Prawo w państwach tzw. demokracji zachodniej powtarza, że każdy ma wybór, ale jeśli ktokolwiek wybiera nie tak jak sprawujący władzę sobie życzą, jest natychmiast najsurowiej karany.

Oto jak demokracja pozbawiła nas praw i wolności. Możesz być na tyle wolnym na ile pozwolą ci uzurpatorzy sprawujący władze. Małymi kroczkami zmienili sens i znaczenie demokracji tak, że to już nie większość a mniejszość ma prawo wskazywać, kto w danym państwie będzie rządzić.

Od tego czasu zmienia się tylko limit tej mniejszości, by w każdym następnym eksperymencie demokratycznego draństwa, coraz mniej ludzi decydowało o tym kto może sprawować władzę.

Nikt już w tej totalnej demokracji nawet nie sprawdza wyborczych wyników.  Za każdym razem, organizuje się festyn wyborczy, pozwalający głosującym zagłosować a po festynie informuje się tylko kto będzie dalej rządził danym krajem.

Stan faktyczny czy prawda w dokonywaniu wyboru dla totalnej demokracji nie mają już najmniejszego znaczenia. Każde zainteresowanie się procesem wyborczym jest traktowane jak terroryzm, który można zwalczać wszelkimi możliwymi środkami.

Mówienie zaś o swoich wątpliwościach, to narażanie się na komplikacje życiowe z fizyczną eliminacją poprzez eutanazję włącznie.

Tego argumentu w ustroju totalitarnym, jakim jest współczesna demokracja nie należy bagatelizować jako, że eutanazja w coraz większym zakresie dzięki totalitarnej demokracji jest już legalna i coraz bardziej sie rozprzestrzenia wraz z rozszerzaniem kryteriów jej dokonywania.

Tymczasem masz wybór. Pozostał nam jeszcze nasz własny wybór wolności nienależnej od demokratycznego totalitaryzmu.


Przesiadka z Facebooka na Polfejs

Aby nas dokładnie zniewolić i kontrolować, dano nam Internet a w nim różne serwisy społecznościowe. Działa tu metoda zaczerpnięta z tresowania zwierząt. Tak powstał Facebook i tak powstał Twitter, do tego służy także YouTube i Google.

To z tych samych powodów system Windows 10 został udostępniony za darmo, bo w nim nie zrobisz nic, dopóki nie zgodzisz się na totalną inwigilację, która praktycznie swoimi mackami objęła już cały glob.

To czego nie wiemy z czego jeszcze okrada nas firma Bill Gates, jest już ściśle tajną tajemnicą. Korporacje te wraz ze swoimi filiami w innych państwach piorą mózgi miliardom ludzi sprowadzając ich do najprostszych bytów biologicznych posługujących się instynktem.

Tymczasem właśnie jest jeszcze wybór. Zawsze możesz wybrać skasowanie swojego konta na tych platformach, a jeśli wystarczająco dużo ludzi to zrobi główne narzędzia totalnej demokracji zostaną unicestwione.

Przykładem może być tu polski portal społecznościowy „Polfejs” gdzie nie działa żadna cenzura a platforma ta umożliwia normalne komunikowanie się zarówno pojedyńczych osób jak i grup.


Portal ten został zaprojektowany na tych samych zasadach co Facebook ale po to, aby przeciwstawić się praniu mózgów i umożliwić ludziom rozwój intelektualny zamiast umysłowej recesji.

To tam właśnie można w zupełności skorzystać z dobrodziejstwa Internetu w taki sposób, aby nie być narażanym na rezygnacje z własnej osobowości i przekonań.

Oczywiście service ten jest zaprojektowany tak, aby to co nie ludzkie, to co uwłacza godności człowieka, kala nasze świętości, nie mogło korzystać z tego narzędzia, które nie jest do szerzenia demoralizacji, zboczeń, dewiacji, bluźnierstwa czy pogardy dla wartości jakie były fundamentem przetrwania Narodu Polskiego i Państwa.

Jeśli nie dopuszczasz się bluźnierstwa czy też plugawienia polskich świętości możesz w pełni rozwijać swoją osobowość wymieniając się poglądami z innymi użytkownikami serwisu bez żadnych ograniczeń.

Nikt też nie ingeruje w treści jakie wymieniasz ze swoimi przyjaciółmi. Service ten pozwala zachować pełnię dyskrecji jaka jest niezbędna w każdym zakresie, także w tym najbardziej indywidualnym i intymnym.

Administracja nie ingeruje w zamieszczane treści o ile te treści nie łamią przyjętego regulaminu i nie sieją zgorszenia wśród innych użytkowników, bądź też nie zostały zgłoszone do moderacji.

W odróżnieniu od tych wielkich platform społecznościowych kontrolujących niemal każdy najmniejszy choćby epizod naszego życia, tu na "Polfejsie" masz możliwość upomnienia się o swoje prawa, bądź też uzasadnienia swoich racji naruszających zdaniem innych regulamin.

Polfejs to miejsce niezwykłe. Miejsce, które już jest widoczne i które oddziałuje w zakresie dyskusji społecznej o najważniejszych sprawach nie tylko Narodu jako całości czy też społeczności w zakresie lokalnym, ale także w tej najbardziej kameralnej osobistej przestrzeni w jakiej przyszło nam przeżywać swoje życie.

Każdy kto tu założy konto
i zacznie z tego społecznościowego medium korzystać od razu zauważy głębokie różnice jakie zaistniały pomiędzy takimi samymi platformami internetowymi o takim samym zastosowaniu.

To miejsce które w skali kraju zajęło już znaczącą pozycję i bardzo odpowiedzialnie a także restrykcyjnie pilnuje zasad jakie przyświecają poszerzaniu ram dyskusji między ludźmi, bo tylko tam gdzie dokonuje się dialog we wzajemnym poszanowaniu, może rodzic się dobro i zrozumienie  a ku ogólnemu pożytkowi wszelki postęp.

Zapraszam wszystkich do zakładania swoich kont na platformie „Polfejs” i korzystania z tego tak wyjątkowego naszego Polskiego! narzędzia w Internecie do powiększania dobra w naszej Ojczyźnie.


Ocena: 96 9
Głosów: 105
1487 odsłon
Brak komentarzy

Konkurs na poezję emigracyjną

Informacje szczegółowe po kliknięciu w obrazek JPII Tytuły prac oraz krótką notę biograficzną należy przesłać e-mailem w formie załącznika na jeden z tych adresów: jpiipapa@mail.com

 1. Dziedzictwo Gdańska
 2. Co się stało z mieniem żydowskim
 3. ludzka Europa
 4. Oni rządzili Polską !
 5. Czerwona Elita
 6. Sąd nad Judaszami
 7. Prawdziwa godność
 8. Europejskie wartości
 9. Homopolska
 10. Po co ta wojna
 11. Czego jeszcze nie było
 12. Totalna przyszłość
 13. Do siego roku !
 14. Fachowiec
 15. Westerplatte broni się
 16. Oddać suwerenność
 17. Teoretyczny pogrzeb
 18. Rosyjska ruletka
 19. Słowacy mają już dosć.
 20. Wstając z kolan
 21. Na ostrzu skalpela
 22. Miara Upadku
 23. PIS-owskie draństwo
 24. Wielka Gra
 25. Żona Cezarego
 26. UBewatele
 27. Desygnowany
 28. System
 29. Jeszcze raz Ukraina
 30. Serce z betoniarki
 31. Onet kłamie
 32. Wybiórcza pamięć
 33. Na nieludzkiej ziemi
 34. GW i pięć piw.
 35. Zwyczajny Człowiek
 36. Dno i Odwiert
 37. Gräfin von Thun
 38. Królowa Polski
 39. List do Israela
 40. Czy Biblia to bajka ?
 41. Tu kiedys była Anglia
 42. Kolaboranci
 43. Trzeci Medrzec Europy
 44. Sowa i K...a Przyjaciele
 45. Czarny sen Petru
 46. Pod latarnia najciemniej
 47. Sopocki Autoryted PO
 48. Styropianowe wykopaliska
 49. Polska dla wszytskich
 50. Odebrać Polakom Głos
 51. Zjeść ciastko i miec ciastko
 52. Zwrot o 360 stopni
 53. Demokratyczne wybory
 54. Koza i trójkat Jandy
 55. Bez polityki
 56. Eksperci i Uzdrawiacze
 57. Trzecia tywarz PiS
 58. Nowa siła polityczna w USA
 59. Kukułcze jajo Balcerowicza
 60. Z notatnika wynalazcy
 61. Gdzie jest kasa ?
 62. Śpiewać każdy może
 63. Panele śmierci
 64. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !
 65. Śmierć na nieludzkiej ziemi
 66. London Dream

antydotum@optonline.net