logo

środa 19.06.2019

Masz wybór

Zawsze można wybrać zarówno dobro jak i zło. Każdy z nas żyjących na tym świecie jest wyposażony w wolną wolę i może korzystając z niej wybrać wszystko co mu się tylko podoba, najwyższe dobro czy też najbardziej bestialskie zło. Jedno tylko jest pewne. Bez względu na wybór konsekwencje takiego wyboru zawsze dotyczyć będą nas samych.

Nikt nie zaprzeczy, że żyjemy w czasach, gdzie wszystko jest rozmywane, rozmazywane tak aby niczego nie można było dostrzec a w razie konieczności dokonać nawet ludobójstwa w imię wolności, sprawiedliwości, demokracji i porządku.

To wszystko stało się możliwe także i w Polsce, która właśnie na skutek coraz większego rozmywania zasad i celów, dostała się w zasięg oddziaływania eksperymentów zachodu.

Tam, gdzie takie eksperymenty już się powiodły, tam niewiele jeszcze można zrobić poza trzymaniem ludzi jako stada ludzkiego w określonych ramach, które wyznacza elektroniczny pastuch.

Prawo w państwach tzw. demokracji zachodniej powtarza, że każdy ma wybór, ale jeśli ktokolwiek wybiera nie tak jak sprawujący władzę sobie życzą, jest natychmiast najsurowiej karany.

Oto jak demokracja pozbawiła nas praw i wolności. Możesz być na tyle wolnym na ile pozwolą ci uzurpatorzy sprawujący władze. Małymi kroczkami zmienili sens i znaczenie demokracji tak, że to już nie większość a mniejszość ma prawo wskazywać, kto w danym państwie będzie rządzić.

Od tego czasu zmienia się tylko limit tej mniejszości, by w każdym następnym eksperymencie demokratycznego draństwa, coraz mniej ludzi decydowało o tym kto może sprawować władzę.

Nikt już w tej totalnej demokracji nawet nie sprawdza wyborczych wyników.  Za każdym razem, organizuje się festyn wyborczy, pozwalający głosującym zagłosować a po festynie informuje się tylko kto będzie dalej rządził danym krajem.

Stan faktyczny czy prawda w dokonywaniu wyboru dla totalnej demokracji nie mają już najmniejszego znaczenia. Każde zainteresowanie się procesem wyborczym jest traktowane jak terroryzm, który można zwalczać wszelkimi możliwymi środkami.

Mówienie zaś o swoich wątpliwościach, to narażanie się na komplikacje życiowe z fizyczną eliminacją poprzez eutanazję włącznie.

Tego argumentu w ustroju totalitarnym, jakim jest współczesna demokracja nie należy bagatelizować jako, że eutanazja w coraz większym zakresie dzięki totalitarnej demokracji jest już legalna i coraz bardziej sie rozprzestrzenia wraz z rozszerzaniem kryteriów jej dokonywania.

Tymczasem masz wybór. Pozostał nam jeszcze nasz własny wybór wolności nienależnej od demokratycznego totalitaryzmu.


Przesiadka z Facebooka na Polfejs

Aby nas dokładnie zniewolić i kontrolować, dano nam Internet a w nim różne serwisy społecznościowe. Działa tu metoda zaczerpnięta z tresowania zwierząt. Tak powstał Facebook i tak powstał Twitter, do tego służy także YouTube i Google.

To z tych samych powodów system Windows 10 został udostępniony za darmo, bo w nim nie zrobisz nic, dopóki nie zgodzisz się na totalną inwigilację, która praktycznie swoimi mackami objęła już cały glob.

To czego nie wiemy z czego jeszcze okrada nas firma Bill Gates, jest już ściśle tajną tajemnicą. Korporacje te wraz ze swoimi filiami w innych państwach piorą mózgi miliardom ludzi sprowadzając ich do najprostszych bytów biologicznych posługujących się instynktem.

Tymczasem właśnie jest jeszcze wybór. Zawsze możesz wybrać skasowanie swojego konta na tych platformach, a jeśli wystarczająco dużo ludzi to zrobi główne narzędzia totalnej demokracji zostaną unicestwione.

Przykładem może być tu polski portal społecznościowy „Polfejs” gdzie nie działa żadna cenzura a platforma ta umożliwia normalne komunikowanie się zarówno pojedyńczych osób jak i grup.


Portal ten został zaprojektowany na tych samych zasadach co Facebook ale po to, aby przeciwstawić się praniu mózgów i umożliwić ludziom rozwój intelektualny zamiast umysłowej recesji.

To tam właśnie można w zupełności skorzystać z dobrodziejstwa Internetu w taki sposób, aby nie być narażanym na rezygnacje z własnej osobowości i przekonań.

Oczywiście service ten jest zaprojektowany tak, aby to co nie ludzkie, to co uwłacza godności człowieka, kala nasze świętości, nie mogło korzystać z tego narzędzia, które nie jest do szerzenia demoralizacji, zboczeń, dewiacji, bluźnierstwa czy pogardy dla wartości jakie były fundamentem przetrwania Narodu Polskiego i Państwa.

Jeśli nie dopuszczasz się bluźnierstwa czy też plugawienia polskich świętości możesz w pełni rozwijać swoją osobowość wymieniając się poglądami z innymi użytkownikami serwisu bez żadnych ograniczeń.

Nikt też nie ingeruje w treści jakie wymieniasz ze swoimi przyjaciółmi. Service ten pozwala zachować pełnię dyskrecji jaka jest niezbędna w każdym zakresie, także w tym najbardziej indywidualnym i intymnym.

Administracja nie ingeruje w zamieszczane treści o ile te treści nie łamią przyjętego regulaminu i nie sieją zgorszenia wśród innych użytkowników, bądź też nie zostały zgłoszone do moderacji.

W odróżnieniu od tych wielkich platform społecznościowych kontrolujących niemal każdy najmniejszy choćby epizod naszego życia, tu na "Polfejsie" masz możliwość upomnienia się o swoje prawa, bądź też uzasadnienia swoich racji naruszających zdaniem innych regulamin.

Polfejs to miejsce niezwykłe. Miejsce, które już jest widoczne i które oddziałuje w zakresie dyskusji społecznej o najważniejszych sprawach nie tylko Narodu jako całości czy też społeczności w zakresie lokalnym, ale także w tej najbardziej kameralnej osobistej przestrzeni w jakiej przyszło nam przeżywać swoje życie.

Każdy kto tu założy konto
i zacznie z tego społecznościowego medium korzystać od razu zauważy głębokie różnice jakie zaistniały pomiędzy takimi samymi platformami internetowymi o takim samym zastosowaniu.

To miejsce które w skali kraju zajęło już znaczącą pozycję i bardzo odpowiedzialnie a także restrykcyjnie pilnuje zasad jakie przyświecają poszerzaniu ram dyskusji między ludźmi, bo tylko tam gdzie dokonuje się dialog we wzajemnym poszanowaniu, może rodzic się dobro i zrozumienie  a ku ogólnemu pożytkowi wszelki postęp.

Zapraszam wszystkich do zakładania swoich kont na platformie „Polfejs” i korzystania z tego tak wyjątkowego naszego Polskiego! narzędzia w Internecie do powiększania dobra w naszej Ojczyźnie.


Ocena: 200 73
Głosów: 273
2258 odsłon
Brak komentarzy

Konkurs na poezję emigracyjną

Informacje szczegółowe po kliknięciu w obrazek JPII Tytuły prac oraz krótką notę biograficzną należy przesłać e-mailem w formie załącznika na jeden z tych adresów: jpiipapa@mail.com

 1. Córa Kościoła
 2. Dziedzictwo Gdańska
 3. Piedestał Hańby
 4. Wspólna Europa ?
 5. Wieczność
 6. Kosmos naiwności
 7. Aby Polska była Polską
 8. Oni rządzili Polską !
 9. O wyborach
 10. Sąd nad Judaszami
 11. Tragedia i Hipokryzja
 12. Zakopane Ginie
 13. Dwa Światy
 14. Bijąc się w pierś
 15. Po co ta wojna
 16. Czego jeszcze nie było
 17. Europejskie wartości
 18. Fachowiec
 19. Do siego roku !
 20. Teoretyczny pogrzeb
 21. Westerplatte broni się
 22. Rosyjska ruletka
 23. Oddać suwerenność
 24. Wstając z kolan
 25. Na ostrzu skalpela
 26. Słowacy mają już dosć.
 27. Miara Upadku
 28. PIS-owskie draństwo
 29. UBewatele
 30. Wielka Gra
 31. Desygnowany
 32. System
 33. Jeszcze raz Ukraina
 34. Wybiórcza pamięć
 35. Serce z betoniarki
 36. Onet kłamie
 37. GW i pięć piw.
 38. Zwyczajny Człowiek
 39. Królowa Polski
 40. Dno i Odwiert
 41. Gräfin von Thun
 42. List do Israela
 43. Czy Biblia to bajka ?
 44. Tu kiedys była Anglia
 45. Trzeci Medrzec Europy
 46. Sopocki Autoryted PO
 47. Czarny sen Petru
 48. Polska dla wszytskich
 49. Odebrać Polakom Głos
 50. Demokratyczne wybory
 51. Zjeść ciastko i miec ciastko
 52. Bez polityki
 53. Trzecia tywarz PiS
 54. Kukułcze jajo Balcerowicza
 55. Nowa siła polityczna w USA
 56. Gdzie jest kasa ?
 57. Śpiewać każdy może
 58. Kalumnie i historia
 59. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !

antydotum@optonline.net