logo

Sobota 16.02.2019

Być Żydem

Wiele wydarzyło się wciągu ostatnich lat. Od zakończenia II wojny światowej na całym świecie najważniejszy stał się Żyd, bez względu na jego status społeczny, materialny czy miejsce zamieszkania.

Dzisiejszy świat, to świat Żydów, świat, który Żydzi sami sobie stworzyli, sami przerobili na własne piekło i którym nade wszystko pragną niepodzielnie rządzić.


Żydowskie polizei: By Bundesarchiv, Bild 101I-134-0792-27

Żydowska żądza władzy wymaga nie tylko determinacji, ale także obłudy, bezczelności, kłamstw, bezwzględności, arogancji i siły. W obozach zagłady najokrutniejsze było żydowskie kapo wspomagające niemiecki holokaust.

Władzę Żydzi muszą sobie zapewnić wszelkimi środkami, choćby tylko z tytułu historii swojego narodu, który niczego dobrego na przestrzeni wieków, światu nie przyniósł. To właśnie ich buta i nieprzejednane barbarzyństwo sprawiło, że zostali rozproszeni na wiele wieków, wśród innych narodów świata.

Wszędzie tam, gdzie się osiedlali, odgradzali się murem nie tylko własnej religii, ale i zasad, tworzyli enklawy wyodrębnione wśród tych, którzy ich przygarniali, dając im schronienie opiekę i azyl.

Historia niczego ich nie nauczyła. Ich buta, obłuda, fałsz, okrucieństwo, arogancja i niewdzięczność czyniła ich serca jeszcze bardziej zatwardziałe i wrogie wobec wszystkich którzy im serce okazywali.

Ta sytuacja powodowała, że Żydzi musieli swoje żydostwo ukrywać by nie tylko trwać, ale i wciąż móc dążyć do wytyczonych sobie celów.

Zmieniali nazwiska, chrzcili się w kościołach, kształcili na uczelniach i tak zakamuflowani, wspinali się po drabinie kariery, ku najbardziej decyzyjnym stanowiskom wszędzie tam, gdzie tylko byli w stanie się osiedlić.

Na uczelniach mieli swój kod rozpoznawania, który pozwalał im zdawać egzaminy bez potrzebnej do tego wiedzy.

Dziś siła żydostwa, przy bezwzględnym i cynicznym wykorzystaniu swojej martyrologii ostatniego stulecia urosła do tego stopnia, że konspiracja przestała być już potrzebna. Mówi się, że w USA około 98% kongresu i senatu to Żydzi. Nie inaczej jest i u nas choć może procentowo nie jest to aż tak wiele, choć złosliwi mówią, że polski Sejm składa sie z mniejszości niemieckiej i większości żydowskiej.

Swoiste wynurzenia opublikował Andrzej Morozowski dziennikarz żydowski pracujący w TVN.


Andrzej Morozowski •Fot. Bartosz Bobkowski / AG

– W którymś momencie podchodzi do mnie nieznany poseł i mówi: "Ale pan jest odważny, ja też jestem pochodzenia żydowskiego, ale w życiu bym się nie przyznał, bo by mnie nie wybrali" – zwierza się “Newsweekowi" Morozowski.

Niezwykle interesujące i zaskakujące jest to wyznanie, ponieważ mówi ono o tym, że w polskim Sejmie zasiadają posłowie wybrani na skutek ukrywania prawdy o sobie.

W jakim celu dane biograficzne kandydatów na posła są skrywane przed wyborcami ? Kto w takim razie Polakom uchwala prawo, kto rządzi i kto jest odpowiedzialny za to nieludzkie okradanie Polski z jej wielowiekowego dorobku.

Fakt ten jest tylko dowodem na to, że w Sejmie zasiadają ludzie fałszywi, kłamcy i świadomi oszuści, którzy zatajali prawdę o sobie tylko dlatego, żeby dostać się do polskiego parlamentu i tam już mieć wpływ na polskie państwo i prawo. Na los polskich obywateli.

Okazało się przy okazji, że Morozowski ma nie tylko żydowskie korzenie, ale i poubeckie dziedzictwo. To ten życiorys nakazywał jego rodzinie i jemu, ukrywanie swojego pochodzenia. Jego ojciec, Mozes pracował w Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego.

-Miałem dosyć sytuacji, które się bardzo często zdarzały, że jacyś ludzie zaczynali opowiadać przy mnie antysemickie dowcipy czy w ogóle nieprzyjemne rzeczy o Żydach, żali się Morozowski swojemu rozmówcy.

Mrozowskiemu najbardziej odpowiadały takie sytuacje, kiedy to on w towarzystwie żydowskim, mógł opowiadać wyssane z mlekiem matki nienawistne kalumnie o Polakach.

Historia nie znosi kłamstw. tak więc Przewodniczący Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie Piotr Kadlčik przyznaje, że irytuje go narracja oparta na pojęciu “żydokomuny”: – To pakowanie się w stereotyp.

Kadlčik nie wspomina o tym, że to żydokomuna mordowała polskich patriotów i dokonywała spustoszeń w szeregach polskiej inteligencji.

Ten stereotyp był standardem, z którego rodziły się najokrutniejsze cierpienia Narodu Polskiego. W ten oto sposób ludobójstwo dokonywane przez żydokomunę, zostało przez Żydów usprawiedliwione w jednym zdaniu.

– Dziwne że to, jakiego jest się pochodzenia, i czym zajmowali się czyiś rodzice, ciągle ma tak duże znaczenie dla oceny moralnej kondycji danej osoby – mówi Kadlčik odnosząc się do “lustracyjnego” artykułu Doroty Kani.

Nie dziwne jest jednak to, że u Żydów  procedura sprawdzania  tożsamości nie może być pominięta i zanim cokolwiek zrobią, muszą sprawdzić osobę do 10 pokolenia wstecz, zgodnie z żydowską przezornością i rabinowym zaleceniem, którego się wśród Żydów nie lekceważy. Ich naczelną zasadą jest „do celu po trupach” w każdej dziedzinie życia.

Zasada ta bardzo skrupulatnie jest wcielana w czasie działań wojennych na bliskim wschodzie. I tak oto dzięki takim postawom, realnym problemem stają się społeczne nastroje, które wciąż są Żydom nieprzychylne.

O żydowskiej tożsamości mówił także Maciej Stuhr w związku z krytyką, jaka spotkała go po tym, gdy wystąpił w uważanym przez wielu za “antypolski” filmie “Pokłosie”.

– Łatwiej powiedzieć: "Jestem gejem" niż "Jestem Żydem". Ponieważ wygląda na to, że Maciej Stuhr jest i jednym, i drugim to dobrze wie co łatwiej jemu się wypowiada. Maciej Stuhr to kolejny spadkobierca „czerwonych dynastii”. Jego ojciec Jerzy Stuhr niedawno wyznał w wywiadzie dla Wirtualnej Polski, że jego ojciec ( dziadek Macieja) był prokuratorem w czasach stalinowskich. Czy jeszcze coś może dziwić?

W Polsce żyje wiele osób, które o żydowskich korzeniach dowiedziały się już w późnym wieku. Często nie ujawniano im tej wiedzy ze strachu lub z poczucia traumy, związanej z II wojną światową i zagładą.

Jeszcze częściej nie ujawniano im tej prawdy dlatego, że to właśnie Żydzi dokonywali holokaustu na narodzie polskim, a jak trzeba było, to także i na własnych współbraciach.

Sprawa ukrywania swojego żydowskiego pochodzenia nie sprowadza się do antysemityzmu, ponieważ antysemityzm jest skutkiem dokonań społeczności żydowskiej wśród innych narodów.

Zmienia się obraz tych, którzy odkrywają niespodziewanie swoje żydowskie pochodzenie. Są oni bowiem postawieni przed koniecznością zmierzenia się z traumatyczną pamięcią o przeszłości.

Człowiek konfrontuje się nagle z zupełnie “nową”, nieznaną historią rodzinną, dowiadując się np., że kilkadziesiąt osób zginęło z rąk jego rodziny w mrocznych czasach, kiedy to żydokomuna zaprowadzała i montowała nam komunizm.

Czasem odnajduje się nieznanych krewnych, którzy uciekli kiedyś za granicę. Taka wiedza bywa szokiem – mówi Piotr Paziński, redaktor naczelny miesięcznika “Midrasz”.

Wydaje się, że właśnie kwestia kultywowania pamięci o przodkach bywa ważnym składnikiem tożsamości tych, którzy odkrywają swoje pochodzenie: – Moje publiczne przyznanie się: „Tak, jestem Żydem” jest hołdem dla mojej babci, dla mojej mamy. Dla wszystkich pokoleń, które musiały to ukrywać – mówił Michał Piróg.

Nie mówi jednak ani słowem o tym, z jakiego powodu jego rodzina musiała ukrywać swoje korzenie nawet w czasach, kiedy to już takiej potrzeby nie było.

Każdy człowiek ma swoją historię i swoją własną motywację. wiele osób przyznaje się do swojego żydowskiego pochodzenia, ponieważ uważa, że w Polsce pozostaje jeszcze jakieś pożydowskie mienie, czyli to z czego Żydzi okradli Polaków przez wieki choćby lichwą i jest szansa, żeby coś z tego dla siebie uszczknąć.

Paziński podkreśla też, że nie rozumie nadmiernego zainteresowania rzekomą wyjątkowością doświadczenia, jakim jest odkrycie własnej, żydowskiej tożsamości: – Nie przesadzajmy, przecież nierzadko trudno zdefiniować tożsamość.

Ostatecznie nasze pochodzenie tylko częściowo definiuje to, kim jesteśmy – mówi.

I ta częściowość ma tu pierwszorzędne znaczenie. Zwłaszcza podczas wyborów, kiedy to na listach widnieją nazwiska za którymi nie ma już żadnego życiorysu, żadnej historii ani żadnych dokonań.

Wtedy to cechy tożsamości odzywają się natychmiast dopiero po zaprzysiężeniu polskiego parlamentu. Skutki zaś takiego wyboru ciążą na kolejnych pokoleniach Polaków.


Ocena: 1511 53
Głosów: 1564
5415 odsłon

Mieszkanie (Odpowiedzi: 0)

17.02.2019 18:39:01
~kawalarz
Żyd mówi do Żyda: -udało mi się kupić mieszkanie za dobrą cenę. Tak ? a gdzie ? - pyta drugi... Mój Ojciec sprzedał mi na łożu śmierci - odpowiada.

Naprawdę szkoda (Odpowiedzi: 0)

23.02.2019 12:47:17
~holokaust
Szkoda każdego polskiego życia oddanego za żyda. To była największa polska bezsensowna rozrzutność i marnotrawstwo !

egz

 1. Dziedzictwo Gdańska
 2. Co się stało z mieniem żydowskim
 3. ludzka Europa
 4. Wspólna Europa ?
 5. Oni rządzili Polską !
 6. Czerwona Elita
 7. Sąd nad Judaszami
 8. O wyborach
 9. Walka z eurofobią
 10. Tragedia i Hipokryzja
 11. Zakopane Ginie
 12. Bijąc się w pierś
 13. Prawdziwa godność
 14. Europejskie wartości
 15. Homopolska
 16. Po co ta wojna
 17. Czego jeszcze nie było
 18. Totalna przyszłość
 19. Do siego roku !
 20. Fachowiec
 21. Westerplatte broni się
 22. Oddać suwerenność
 23. Teoretyczny pogrzeb
 24. Rosyjska ruletka
 25. Słowacy mają już dosć.
 26. Wstając z kolan
 27. Na ostrzu skalpela
 28. Miara Upadku
 29. PIS-owskie draństwo
 30. Wielka Gra
 31. Żona Cezarego
 32. UBewatele
 33. Desygnowany
 34. System
 35. Jeszcze raz Ukraina
 36. Serce z betoniarki
 37. Onet kłamie
 38. Wybiórcza pamięć
 39. Na nieludzkiej ziemi
 40. GW i pięć piw.
 41. Zwyczajny Człowiek
 42. Dno i Odwiert
 43. Gräfin von Thun
 44. Królowa Polski
 45. List do Israela
 46. Czy Biblia to bajka ?
 47. Tu kiedys była Anglia
 48. Kolaboranci
 49. Trzeci Medrzec Europy
 50. Czarny sen Petru
 51. Pod latarnia najciemniej
 52. Sopocki Autoryted PO
 53. Styropianowe wykopaliska
 54. Polska dla wszytskich
 55. Odebrać Polakom Głos
 56. Zjeść ciastko i miec ciastko
 57. Demokratyczne wybory
 58. Bez polityki
 59. Trzecia tywarz PiS
 60. Eksperci i Uzdrawiacze
 61. Nowa siła polityczna w USA
 62. Kukułcze jajo Balcerowicza
 63. Z notatnika wynalazcy
 64. Gdzie jest kasa ?
 65. Śpiewać każdy może
 66. Panele śmierci
 67. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !
 68. Śmierć na nieludzkiej ziemi
 69. London Dream
 70. Kalumnie i historia

antydotum@optonline.net