logo

Środa 25.04.2018

Śmierć na nieludzkiej ziemi

    Alfi musi umrzeć

Na początku XXI wieku dowiadujemy się coraz więcej o tym, co nam zaplanowano przed 100 laty i dokąd zmierza ta antyludzka, antycywilizacja, codziennie, niczym tsunami, wlewająca się w nasze życie zaraza.

Ponad narodowe kliki wyjałowione ze wszystkiego co ludzkie, pod sztandarem demokracji, wpychają nas wbrew naszej woli i wiedzy w szpony demokratycznego totalitaryzmu, który możemy jedynie akceptować, jako jedyną opcję pozostawioną nam siłą do wyboru.

Dziś człowiek już nie brzmi dumnie. Dziś człowiek w odniesieniu do czasów minionych to hańba, wstyd i przedmiot, którego się już nie ocenia i nie wycenia. Nie jest nawet wartością rynkową.

Dzisiejsza wartość człowieka jest wartością spontaniczną, opartą na najbardziej prymitywnych instynktach, zależnych od dowolnego kaprysu tych, którzy uzurpują sobie prawo do narzucenia narodom organizowania życia na ziemi.

Człowiek XXI wieku nie rodzi się, nie przychodzi na świat, ale wradza się w system, w którym staje się   wartością dodaną do tego co ta antycywilizacyjna sfora uzurpatorów stworzyła, wykorzystując fizyczną siłę władzy.

Pierwszy krok tej anty cywilizacji został zrobiony wraz z zalegalizowaniem aborcji, następny wraz z zalegalizowaniem eutanazji a kolejny odmawia po kolei wszystkim prawa do życia i opieki medycznej, ze względu na zły stan zdrowia.

W nadchodzącej przewidywalnej przyszłości pojawia się także wizja reglamentacji samego zdrowia, które sądownie będzie przydzielane lub nie.

alfie
Ten sędzia skazał dwuletnie dziecko na karę śmierci dlatego, że ciężko zachorował

Sąd odrzucił prośbę rodziców o możliwość wywiezienia dziecka do Włoch, gdzie czekała na niego wszechstronna troska i opieka.

Sędzia przychylił się do opinii lekarzy, że taki ruch byłby zbyt niebezpieczny dla zdrowia dziecka skazanego na śmierć. Czy ktoś jeszcze ten cynizm ogarnia?

Odłączenie dziecka od wszelkiej aparatury podtrzymującej życie wg. lekarzy i sądu nie jest niebezpieczne dla zdrowia dziecka skazanego na tak okrutną śmierć. Z sadystycznym zacięciem sędziowie  i brytyjscy lekarze odmawiają wszelkiej cywilizowanej pomocy ciężko choremu dziecku.

Mimo tak ogromnych wysiłków tej nieludzkiej machiny Alfie skazany na śmierć przez brytyjskich lekarzy i brytyjskie sądy, żyje! Co kilka godzin dochodzą nowe informacje po tym jak szpital zaprzestał podtrzymywania oddychania za pomocą respiratora, Alfie oddycha samodzielnie i robi to nieprzerwanie od godz.21:17 23 kwietnia


Tymczasem lekarze dawali mu jedynie 3 minuty samodzielnego życia! Sąd decydując o zadaniu śmierci przez odmowę stosowania wspomagania chorego aparaturą , odmowę podawania mu leków, odmowę dostarczenia mu pomocy i opieki skazał niewinne dziecko na najgorszą z możliwych śmierci.

Mamy tu do czynienia ze świadomym sądowym morderstwem dokonywanym przy użyciu najokrutniejszych metod, które cynicznie uzasadnia się troską oszczędzenia cierpień choremu.

To tak jakby skazanemu na śmierć najpierw wyłupać żywcem oczy, aby nie patrzył na swoją własną egzekucję, która mogła by się odbić źle na jego zdrowiu psychice. Taka jest właśnie lewacka logika i humanitaryzm.

Można zrozumieć, że szpital czy lekarze nie chcą się zajmować dzieckiem, ale zakaz zajmowania się i ratowania przez tych co chcą, to już najdalej idące zwyrodnienie systemu jakiego nie znają nawet najbardziej prymitywne cywilizacje.

Podstawą decyzji sędziego jest stwierdzenie, że podtrzymywanie życia nie leży w najlepszym interesie samego Alfiego. W Anglii tylko taki homoseksualny sędzia jak Anthony Hayden wie jaki jest najlepszy interes obywatela. Nikt inny nie ma nawet prawa pomyśleć  o tym co dla niego może być dobre lub złe.

Innymi słowy, sąd stwierdził, że w najlepiej pojętym interesie dziecka jest umrzeć. Na jakiej podstawie sądy brytyjskie orzekają tak prymitywne wyroki nie podano.

Nawet jeśli choroba poczyniła u Alfiego nieodwracalne spustoszenie, pogłębiona diagnostyka może przybliżyć nas do odkrycia natury tego, nieznanego dotąd schorzenia. Daje nadzieję na odkrycie w przyszłości sposobu na powstrzymanie jego przebiegu lub wyleczenie.

Wszędzie obowiązuje zasada „5 x nie”. Wszędzie tylko nie w Anglii. Odchodzący pacjent ma nie odczuwać: bólu, duszności, głodu, zimna i strachu. I dziś medycyna jest w stanie to zapewnić. Medycyna tak, tylko nie brytyjskie szpitale i sądy, które dobrowolnie wyrzekają sie nawet takiej woli.

To są właśnie te europejskie wartości uzurpatorów, chowane podstępnie  za dobrem by je przemycić i wykorzystać przeciw nam kiedy przyjdzie na to czas.

W Europie to tacy jak Tusk czy Timmermans  z dziką satysfakcją burzą to, co cywilizacja stworzyła by w to miejsce wprowadzić totalne barbarzyństwo nie dające nikomu żadnych praw.

Dziś na razie w Wielkiej Brytanii człowiekowi odmawia się najbardziej podstawowego prawa jakim jest prawo do życia, pomocy i opieki, jutro będą to wartości europejskie od których będzie uzależniony rozdział europejskich środków na rozwój każdego kraju członkowskiego.

Skierowanie sprawy do sądu trafiło na fazę buntu, którą silnie przeżywają bardzo młodzi rodzice. Rodzice Alfiego stanęli w obronie prawa rodzica, rodziny, prawa do decydowania, gdzie i w jakich warunkach będą opiekować się nieuleczalnie chorym dzieckiem.

Nie chcą, aby tym miejscem był szpital Alder Hey, dlatego szpital aby skutecznie zabić pacjenta zwrócił się do sądu, aby ten wyznaczył datę, w jakim szpital ma zaprzestać wentylacji.

Sędzia wyznaczył termin i ze względu na trwające wokół szpitala protesty zakazał podania tej informacji do wiadomości publicznej. Brytyjskiemu sądowi i lekarzom chodzi tylko i wyłącznie o zadanie śmierci dziecku, które cięzko zachorowało.

Alfie nie jest pod kuratelą, żadne z rodziców nie jest pozbawione praw rodzicielskich. Szpital w Rzymie potwierdził gotowość przyjęcia Alfiego pod opiekę, rodzice w akcie desperacji i rozpaczy zadecydowali o wypisaniu dziecka na własne żądanie i natychmiastowym locie do Rzymu.

Szpital zdecydowanie odmówił i w ciągu kilku godzin uzyskał od sądu postanowienie, dające szpitalowi Alder Hey prawo do wyłącznego decydowania o zabiciu dziecka.

W taki oto sposób człowiek staje się przedmiotem postępowania zwyrodniałych szpitali i sądów. Procedura żywcem wyciągnięta z doświadczeń niemieckich obozów zagłady, gdzie eugenika miała zastąpić człowieczeństwo.

Chłopiec ma już zagwarantowaną opiekę medyczną w szpitalu we Włoszech, a także uzyskał włoskie obywatelstwo! Niestety brytyjski sąd zablokował mu możliwość opuszczenia szpitala, w którym obecnie się znajduje.

To wielka porażka i hańba brytyjskiego wymiaru sprawiedliwości, w szczególności sędziego Anthony Hayden’a oraz brytyjskiego establishmentu medycznego, że Alfie jest więziony w szpitalu w Liverpool, który nie chce udzielać mu dalszej pomocy, a tym samym uniemożliwia, wbrew żądaniom rodziców, pomoc we włoskim szpitalu, który czeka na przyjęcie chłopca.

Dziecko oddycha samodzielnie. Alfie zasługuje by otrzymać kolejną szansę na życie i żadna placówka medyczna, ani sąd nie powinien mieć prawa mu tego odmawiać. Są zespoły lekarzy, które chcą leczyć Alfiego!

W wielu miastach odbywają się uliczne protesty i pikiety. W  Liverpool, z powodu protestów ulice były nieprzejezdne.

Szpital zabronił Kate, mamie Alfiego, dyżurowania przy dziecku. Usunięto  z pokoju leżankę, pozostawiając twarde krzesełko i ograniczył listę odwiedzin do kilku.
Wejścia do szpitala pilnuje policja, a wobec dalej protestujących formułowane są zarzuty karne.

Decyzje zarządu szpitala Alder Hey oraz orzeczenia sądowe rujnują podstawę relacji pomiędzy pacjentem i jego rodziną a lekarzem, pielęgniarką czy przedstawicielem opieki medycznej. Nie można mieć zaufania do tych którzy powołani do leczenia po prostu zabijają.

Nie jest  przesadą, twierdzenie, że to między innymi taki rodzaj publicznej presji i wsparcia utrzymuje Alfiego przy życiu, a jego rodzicom daje siłę w walce z tym nieludzkim systemem jaki jest już widoczny w Wielkiej Brytanii i puka do granic każdego kraju w którym cywilizacja mimo tak wściekłej furii ze strony uzurpatorów nie daje się jeszcze pokonać.


Ocena: 538 183
Głosów: 721
2914 odsłon
Brak komentarzy

 1. Wczoraj
 2. Dziedzictwo Gdańska
 3. Wieczność
 4. Prawdziwa godność
 5. Córa Kościoła
 6. Sąd nad Judaszami
 7. Bijąc się w pierś
 8. Wspólna Europa ?
 9. Zakopane Ginie
 10. Tragedia i Hipokryzja
 11. Po co ta wojna
 12. Dwa Światy
 13. Walka z eurofobią
 14. ludzka Europa
 15. Oni rządzili Polską !
 16. Czerwona Elita
 17. Europejskie wartości
 18. Do siego roku !
 19. Fachowiec
 20. Westerplatte broni się
 21. Oddać suwerenność
 22. Teoretyczny pogrzeb
 23. Rosyjska ruletka
 24. Słowacy mają już dosć.
 25. Wstając z kolan
 26. Na ostrzu skalpela
 27. Miara Upadku
 28. PIS-owskie draństwo
 29. Wielka Gra
 30. Desygnowany
 31. UBewatele
 32. System
 33. Jeszcze raz Ukraina
 34. Serce z betoniarki
 35. Onet kłamie
 36. Wybiórcza pamięć
 37. Na nieludzkiej ziemi
 38. GW i pięć piw.
 39. Dno i Odwiert
 40. Gräfin von Thun
 41. Królowa Polski
 42. List do Israela
 43. Czy Biblia to bajka ?
 44. Tu kiedys była Anglia
 45. Kolaboranci
 46. Trzeci Medrzec Europy
 47. Sowa i K...a Przyjaciele
 48. Czarny sen Petru
 49. Pod latarnia najciemniej
 50. Sopocki Autoryted PO
 51. Styropianowe wykopaliska
 52. Polska dla wszytskich
 53. Odebrać Polakom Głos
 54. Zjeść ciastko i miec ciastko
 55. Zwrot o 360 stopni
 56. Bez polityki
 57. Demokratyczne wybory
 58. Eksperci i Uzdrawiacze
 59. Koza i trójkat Jandy
 60. Trzecia tywarz PiS
 61. Nowa siła polityczna w USA
 62. Kukułcze jajo Balcerowicza
 63. Z notatnika wynalazcy
 64. Gdzie jest kasa ?
 65. Niepokój Holocaust Business
 66. Śpiewać każdy może
 67. Panele śmierci
 68. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !
 69. Śmierć na nieludzkiej ziemi
 70. London Dream
 71. Jakie życie taka śmierć
 72. Joanna Senyszyn
 73. Kana Galilejska
 74. Kochankowie z obłoków
 75. Kreacjonizm
 76. O wyborach
 77. Tu wszystko się kończy
 78. Twarze KOD
 79. Unde Venistis - Skąd przychodzisz
 80. Upadek państwa polskiego
 81. Wieczność
 82. Żona Cezarego
 83. Zwyczajny człowiek

Strony Patriotyczne Konkurs na poezję emigracyjną

Informacje szczegółowe po kliknięciu w obrazek JPII Tytuły prac oraz krótką notę biograficzną należy przesłać e-mailem w formie załącznika na jeden z tych adresów: jpiipapa@mail.com

antydotum@optonline.net