logo

Środa 25.04.2018

Śmierć na nieludzkiej ziemi

    Alfi musi umrzeć

Na początku XXI wieku dowiadujemy się coraz więcej o tym, co nam zaplanowano przed 100 laty i dokąd zmierza ta antyludzka, antycywilizacja, codziennie, niczym tsunami, wlewająca się w nasze życie zaraza.

Ponad narodowe kliki wyjałowione ze wszystkiego co ludzkie, pod sztandarem demokracji, wpychają nas wbrew naszej woli i wiedzy w szpony demokratycznego totalitaryzmu, który możemy jedynie akceptować, jako jedyną opcję pozostawioną nam siłą do wyboru.

Dziś człowiek już nie brzmi dumnie. Dziś człowiek w odniesieniu do czasów minionych to hańba, wstyd i przedmiot, którego się już nie ocenia i nie wycenia. Nie jest nawet wartością rynkową.

Dzisiejsza wartość człowieka jest wartością spontaniczną, opartą na najbardziej prymitywnych instynktach, zależnych od dowolnego kaprysu tych, którzy uzurpują sobie prawo do narzucenia narodom organizowania życia na ziemi.

Człowiek XXI wieku nie rodzi się, nie przychodzi na świat, ale wradza się w system, w którym staje się   wartością dodaną do tego co ta antycywilizacyjna sfora uzurpatorów stworzyła, wykorzystując fizyczną siłę władzy.

Pierwszy krok tej anty cywilizacji został zrobiony wraz z zalegalizowaniem aborcji, następny wraz z zalegalizowaniem eutanazji a kolejny odmawia po kolei wszystkim prawa do życia i opieki medycznej, ze względu na zły stan zdrowia.

W nadchodzącej przewidywalnej przyszłości pojawia się także wizja reglamentacji samego zdrowia, które sądownie będzie przydzielane lub nie.

alfie
Ten sędzia skazał dwuletnie dziecko na karę śmierci dlatego, że ciężko zachorował

Sąd odrzucił prośbę rodziców o możliwość wywiezienia dziecka do Włoch, gdzie czekała na niego wszechstronna troska i opieka.

Sędzia przychylił się do opinii lekarzy, że taki ruch byłby zbyt niebezpieczny dla zdrowia dziecka skazanego na śmierć. Czy ktoś jeszcze ten cynizm ogarnia?

Odłączenie dziecka od wszelkiej aparatury podtrzymującej życie wg. lekarzy i sądu nie jest niebezpieczne dla zdrowia dziecka skazanego na tak okrutną śmierć. Z sadystycznym zacięciem sędziowie  i brytyjscy lekarze odmawiają wszelkiej cywilizowanej pomocy ciężko choremu dziecku.

Mimo tak ogromnych wysiłków tej nieludzkiej machiny Alfie skazany na śmierć przez brytyjskich lekarzy i brytyjskie sądy, żyje! Co kilka godzin dochodzą nowe informacje po tym jak szpital zaprzestał podtrzymywania oddychania za pomocą respiratora, Alfie oddycha samodzielnie i robi to nieprzerwanie od godz.21:17 23 kwietnia


Tymczasem lekarze dawali mu jedynie 3 minuty samodzielnego życia! Sąd decydując o zadaniu śmierci przez odmowę stosowania wspomagania chorego aparaturą , odmowę podawania mu leków, odmowę dostarczenia mu pomocy i opieki skazał niewinne dziecko na najgorszą z możliwych śmierci.

Mamy tu do czynienia ze świadomym sądowym morderstwem dokonywanym przy użyciu najokrutniejszych metod, które cynicznie uzasadnia się troską oszczędzenia cierpień choremu.

To tak jakby skazanemu na śmierć najpierw wyłupać żywcem oczy, aby nie patrzył na swoją własną egzekucję, która mogła by się odbić źle na jego zdrowiu psychice. Taka jest właśnie lewacka logika i humanitaryzm.

Można zrozumieć, że szpital czy lekarze nie chcą się zajmować dzieckiem, ale zakaz zajmowania się i ratowania przez tych co chcą, to już najdalej idące zwyrodnienie systemu jakiego nie znają nawet najbardziej prymitywne cywilizacje.

Podstawą decyzji sędziego jest stwierdzenie, że podtrzymywanie życia nie leży w najlepszym interesie samego Alfiego. W Anglii tylko taki homoseksualny sędzia jak Anthony Hayden wie jaki jest najlepszy interes obywatela. Nikt inny nie ma nawet prawa pomyśleć  o tym co dla niego może być dobre lub złe.

Innymi słowy, sąd stwierdził, że w najlepiej pojętym interesie dziecka jest umrzeć. Na jakiej podstawie sądy brytyjskie orzekają tak prymitywne wyroki nie podano.

Nawet jeśli choroba poczyniła u Alfiego nieodwracalne spustoszenie, pogłębiona diagnostyka może przybliżyć nas do odkrycia natury tego, nieznanego dotąd schorzenia. Daje nadzieję na odkrycie w przyszłości sposobu na powstrzymanie jego przebiegu lub wyleczenie.

Wszędzie obowiązuje zasada „5 x nie”. Wszędzie tylko nie w Anglii. Odchodzący pacjent ma nie odczuwać: bólu, duszności, głodu, zimna i strachu. I dziś medycyna jest w stanie to zapewnić. Medycyna tak, tylko nie brytyjskie szpitale i sądy, które dobrowolnie wyrzekają sie nawet takiej woli.

To są właśnie te europejskie wartości uzurpatorów, chowane podstępnie  za dobrem by je przemycić i wykorzystać przeciw nam kiedy przyjdzie na to czas.

W Europie to tacy jak Tusk czy Timmermans  z dziką satysfakcją burzą to, co cywilizacja stworzyła by w to miejsce wprowadzić totalne barbarzyństwo nie dające nikomu żadnych praw.

Dziś na razie w Wielkiej Brytanii człowiekowi odmawia się najbardziej podstawowego prawa jakim jest prawo do życia, pomocy i opieki, jutro będą to wartości europejskie od których będzie uzależniony rozdział europejskich środków na rozwój każdego kraju członkowskiego.

Skierowanie sprawy do sądu trafiło na fazę buntu, którą silnie przeżywają bardzo młodzi rodzice. Rodzice Alfiego stanęli w obronie prawa rodzica, rodziny, prawa do decydowania, gdzie i w jakich warunkach będą opiekować się nieuleczalnie chorym dzieckiem.

Nie chcą, aby tym miejscem był szpital Alder Hey, dlatego szpital aby skutecznie zabić pacjenta zwrócił się do sądu, aby ten wyznaczył datę, w jakim szpital ma zaprzestać wentylacji.

Sędzia wyznaczył termin i ze względu na trwające wokół szpitala protesty zakazał podania tej informacji do wiadomości publicznej. Brytyjskiemu sądowi i lekarzom chodzi tylko i wyłącznie o zadanie śmierci dziecku, które cięzko zachorowało.

Alfie nie jest pod kuratelą, żadne z rodziców nie jest pozbawione praw rodzicielskich. Szpital w Rzymie potwierdził gotowość przyjęcia Alfiego pod opiekę, rodzice w akcie desperacji i rozpaczy zadecydowali o wypisaniu dziecka na własne żądanie i natychmiastowym locie do Rzymu.

Szpital zdecydowanie odmówił i w ciągu kilku godzin uzyskał od sądu postanowienie, dające szpitalowi Alder Hey prawo do wyłącznego decydowania o zabiciu dziecka.

W taki oto sposób człowiek staje się przedmiotem postępowania zwyrodniałych szpitali i sądów. Procedura żywcem wyciągnięta z doświadczeń niemieckich obozów zagłady, gdzie eugenika miała zastąpić człowieczeństwo.

Chłopiec ma już zagwarantowaną opiekę medyczną w szpitalu we Włoszech, a także uzyskał włoskie obywatelstwo! Niestety brytyjski sąd zablokował mu możliwość opuszczenia szpitala, w którym obecnie się znajduje.

To wielka porażka i hańba brytyjskiego wymiaru sprawiedliwości, w szczególności sędziego Anthony Hayden’a oraz brytyjskiego establishmentu medycznego, że Alfie jest więziony w szpitalu w Liverpool, który nie chce udzielać mu dalszej pomocy, a tym samym uniemożliwia, wbrew żądaniom rodziców, pomoc we włoskim szpitalu, który czeka na przyjęcie chłopca.

Dziecko oddycha samodzielnie. Alfie zasługuje by otrzymać kolejną szansę na życie i żadna placówka medyczna, ani sąd nie powinien mieć prawa mu tego odmawiać. Są zespoły lekarzy, które chcą leczyć Alfiego!

W wielu miastach odbywają się uliczne protesty i pikiety. W  Liverpool, z powodu protestów ulice były nieprzejezdne.

Szpital zabronił Kate, mamie Alfiego, dyżurowania przy dziecku. Usunięto  z pokoju leżankę, pozostawiając twarde krzesełko i ograniczył listę odwiedzin do kilku.
Wejścia do szpitala pilnuje policja, a wobec dalej protestujących formułowane są zarzuty karne.

Decyzje zarządu szpitala Alder Hey oraz orzeczenia sądowe rujnują podstawę relacji pomiędzy pacjentem i jego rodziną a lekarzem, pielęgniarką czy przedstawicielem opieki medycznej. Nie można mieć zaufania do tych którzy powołani do leczenia po prostu zabijają.

Nie jest  przesadą, twierdzenie, że to między innymi taki rodzaj publicznej presji i wsparcia utrzymuje Alfiego przy życiu, a jego rodzicom daje siłę w walce z tym nieludzkim systemem jaki jest już widoczny w Wielkiej Brytanii i puka do granic każdego kraju w którym cywilizacja mimo tak wściekłej furii ze strony uzurpatorów nie daje się jeszcze pokonać.


Ocena: 333 46
Głosów: 379
1023 odsłon
Brak komentarzy

 1. Czerwona Elita
 2. ludzka Europa
 3. Westerplatte broni się
 4. Żona Cezarego
 5. Rosyjska ruletka
 6. Słowacy mają już dosć.
 7. Na ostrzu skalpela
 8. Miara Upadku
 9. Wielka Gra
 10. UBewatele
 11. System
 12. Desygnowany
 13. Jeszcze raz Ukraina
 14. Serce z betoniarki
 15. Onet kłamie
 16. Wybiórcza pamięć
 17. Na nieludzkiej ziemi
 18. GW i pięć piw.
 19. Zwyczajny Człowiek
 20. Dno i Odwiert
 21. Ojciec to brzmi dumnie
 22. Gräfin von Thun
 23. Królowa Polski
 24. List do Israela
 25. Czy Biblia to bajka ?
 26. Tu kiedys była Anglia
 27. Trzeci Medrzec Europy
 28. Nadzwyczajny Kongres Sędziów
 29. Kolaboranci
 30. Sopocki Autoryted PO
 31. Sowa i K...a Przyjaciele
 32. Polska dla wszytskich
 33. Czarny sen Petru
 34. Pod latarnia najciemniej
 35. Styropianowe wykopaliska
 36. Odebrać Polakom Głos
 37. Zjeść ciastko i miec ciastko
 38. Zwrot o 360 stopni
 39. Demokratyczne wybory
 40. Kukułcze jajo Balcerowicza
 41. Bez polityki
 42. Eksperci i Uzdrawiacze
 43. Trzecia tywarz PiS
 44. Koza i trójkat Jandy
 45. Nowa siła polityczna w USA
 46. Z notatnika wynalazcy
 47. Lis fedruje w zadku
 48. Gdzie jest kasa ?
 49. Śpiewać każdy może
 50. Panele śmierci
 51. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !
 52. London Dream
 53. Uwaga nadchodza mutanty

Strony Patriotyczne Konkurs na poezję emigracyjną

Informacje szczegółowe po kliknięciu w obrazek JPII Tytuły prac oraz krótką notę biograficzną należy przesłać e-mailem w formie załącznika na jeden z tych adresów: jpiipapa@mail.com

antydotum@optonline.net