logo

Środa 07.03.2018

Nadzwyczajna kasta w Niemczech.

Przed sądem w Dreźnie zapadły wyroki w sprawie grupy terrorystycznej "Freital". Jej członkowie odpowiadali m.in. za ataki na ośrodki dla uchodźców.


Jedna ze skazanych osób

Od czterech do dziesięciu lat więzienia – takie wyroki usłyszeli dziś członkowie grupy "Freital". Sąd w Dreźnie uznał siedmiu mężczyzn i jedną kobietę za winnych, przeprowadzenia ataków przy pomocy materiałów wybuchowych oraz usiłowania zabójstwa.

Nadzwyczajna kasta w Niemczech wydała wyrok i bez mrugnięcia powieką, niczym Rzepliński na wiecu PO, skazała na drakońskie kary tych, którzy nie godzą się by islamscy najeźdźcy, za ich pieniądze gwałcili i mordowali ich rodziny.

Sąd nawet nie starał się zauważyć jakich kolwiek okoliczności łagodzących.  W tym przypadku opresyjność państwa okazała się niewzruszona i nieustępliwa.

I tak oto podstawowe prawo człowieka do samoobrony zostało  odebrane, jednocześnie otwierając na oścież wszelką możliwość dla imigranckich hord z czarnego lądu, którzy proces cywilizacji z reguły kończą na kopulacji z kucykiem w jakimś niewielkim ZOO. (zobacz tu)

Skoro Niemcy to taki kraj wyrosły na Unijnych wartościach,które tu juz zostały wspomniane oraz na równościach i braterstwie z siostrzeńswtem,  no to by trzeba zapytać  gdzie były  te niezależne sądy, kiedy na niemieckich ulicach lała się krew i tysiące niemieckich dziewcząt było niemal publicznie gwałcone ?

Gdzie była ta nadzwyczajna kasta, kiedy niemieckie targi i ulice spływały krwią nie tylko niemieckich obywateli?

Zaznaczam, że nie popieram żadnych bandyckich zachowań, choćby były one motywowane samoobroną, ale pytam jedynie o równość  wobec prawa,  wszystkich mieszkańców  tego samego kraju.

Gdzie było tak nieugięte państwo niemieckie  i media, które wszystkie te prymitywne instynkty jakie wylały się na  ulice niemieckich miast , skrzętnie ukrywały, chroniły i rozbestwiały, zapraszając nie tylko do siebie, następne hordy oddające się wszelkim wrodzonym uciechom z pasem szahida włącznie.

Skazano Niemców, ba najwyraźniej  prawo do  mordowania na ulicach mają  jedynie imigranci. Mord i gwałt jest ich ich integralną  częścią  kultury i tradycji,  które Niemcy, czy chcą czy nie chcą w imię unijnych wartości najwyraźniej muszą nauczyć się szanować i pokochać.

Sianie atmosfery strachu

Niemieckie media, które obszernie informowały o całej sprawie, oceniają, że wyroki, jakie zapadły w Dreźnie, są "surowe".

Członkowie grupy dokonali w 2015 roku pięciu ataków w Dreźnie i miejscowości „Freital” w Saksonii. Część z nich wymierzona była w ośrodki dla uchodźców, inne w przeciwników politycznych.

Oskarżeni odpowiadali m.in. za zniszczenie biura partii Lewica ( to ta partia, która prawdopodobnie wysyłała swoje bojówki do Polski na Marsz Niepodległości) oraz samochodu należącego do samorządowca tego ugrupowania.

Wyrok nie jest prawomocny. Proces przed sądem w Dreźnie trwał równo rok.


Ocena: 179 25
Głosów: 204
887 odsłon
Brak komentarzy

 1. ludzka Europa
 2. Słowacy mają już dosć.
 3. Akcja na ostrzu skalpela
 4. Miara Upadku
 5. Wielka Gra
 6. UBewatele sie odgrażaja
 7. System
 8. Desygnowany
 9. Jeszcze raz Ukraina
 10. Polskie serce z betoniarki
 11. Onet kłamie
 12. Wspólna śmierć, wybiórcza pamięć
 13. Śmierć na nieludzkiej ziemi
 14. Gazeta Wyborcza i pięć piw.
 15. Zwyczajny Człowiek
 16. Dno i Odwiert
 17. Ojciec to brzmi dumnie
 18. Róża Maria Barbara Gräfin von Thun
 19. Jak NMP została Królową Polski
 20. Labnauer pisze list do Israela
 21. Czy Biblia to bajka ?
 22. Tu kiedys była Anglia
 23. Trzeci Medrzec Europy
 24. Nadzwyczajny Kongres Sędziów
 25. Kolaboranci
 26. Sopocki Autoryted PO
 27. Sowa i K...a Przyjaciele
 28. Polska dla wszytskich
 29. Czarny sen Petru
 30. Pod latarnia najciemniej
 31. Styropianowe wykopaliska
 32. Odebrać Polakom Głos
 33. Zjeść ciastko i miec ciastko
 34. Zwrot o 360 stopni
 35. Demokratyczne wybory
 36. Kukułcze jajo Balcerowicza
 37. Bez polityki
 38. Eksperci i Uzdrawiacze
 39. Trzecia tywarz PiS
 40. Koza i trójkat Jandy
 41. Nowa siła polityczna w USA
 42. Z notatnika wynalazcy
 43. Lis fedruje w zadku
 44. Gdzie jest kasa ?
 45. Śpiewać każdy może
 46. Panele śmierci
 47. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !
 48. London Dream
 49. Uwaga nadchodza mutanty

Strony Patriotyczne Konkurs na poezję emigracyjną

Informacje szczegółowe po kliknięciu w obrazek JPII Tytuły prac oraz krótką notę biograficzną należy przesłać e-mailem w formie załącznika na jeden z tych adresów: jpiipapa@mail.com

antydotum@optonline.net