logo
Antydotum.pl - Niezależny Portal Informacyjny Inny Punkt Widzenia Faktów Wyłącz TVN - Włącz Rozum #STOP447 #STOP1066
 

sobota 19.09.2020

Amerykański Sen

Ameryka to wielka potęga, największa na ziemi, w całej znanej historii. Mnie Polaka cieszy to, że do jej wielkości przyczynili się w bardzo znacznym stopniu Polacy.

To dzięki Ameryce Polska odrodziła się w r. 1918; to dzięki Ameryce padła komuna sowiecka i skończyła się prawie 50 letnia okupacja Polski przez Moskwę.

Ale także dzięki Ameryce zaczęła się okupacja przez zachód. Wyrwali nam z serc wszystko co o nas stanowiło. Wyrwano nam z serca Boga, Honor i niszczą Ojczyznę. Systematycznie i codziennie. To jest to co wywalczyła „Solidarność” Bolka dzieląc miedzy sobą z ubekami łupy czyli Polskę.


Amerykański sen to dziś tylko koszmar

Główną przyczyną tej wyjątkowej potęgi amerykańskiej, była do tej pory amerykańska konstytucyjna, wolność słowa, wolnośc życia i wolność działalności gospodarczej.

Dziś już niestety zarówno wolna myśl i wolne słowo są nie tylko usuwane z przestrzeni publicznej ale także rugowane z każdej indywidualnej osoby.

To co czyniło nas do tej pory wolnymi jest dziś bestialsko niszczone, terroryzowane i karane z najwyższą surowością chorego prawa sprawowanego przez chorych ludzi, którzy obejmują  wiele najwyższych urzędów w państwie.

Wolna działalność gospodarcza  najpierw została zliecencjonowana, potem opleciona zezwoleniami a następnie  obłożona podatkami oraz bandyckimi wręcz przepisami prawnymi i jest dziś całkowicie uzależniona od działających pod kontrolą państwa mafii.

Państwo marzeń, o którym śniła niemal każda osoba na kuli ziemskiej przestało istnieć. System anarchii z taką determinacją wprowadzany do życia Amerykanów rozpoczął się na etapie rozwoju człowieka od edukacji a na etapie kariery od rekrutacji, która opiera się na doborze do najbardziej odpowiedzialnych stanowisk tych, którzy nie byli wystarczająco zdolni by przyswoić sobie jakąkolwiek wiedzę.

Tacy managerowie gwarantują decydentom, że nie spotka ich żadna niespodzianka w przypadku społecznego nieposłuszeństwa.

Od dawna już amerykańskie szkoły i uczelnie nie kształcą i nie uczą młodzieży niczego a tresują swoich uczniów i studentów. Dzięki systemowi licencji odbiera się młodym ludziom ich życie mamiąc ich najpierw karierą opartą o wykształcenie i promując w życiu politycznym i gospodarczym wyłącznie tych, którzy byli najbardziej odporni na wiedzę i jakiekolwiek myślenie.

To jest główny powód obecnych kłopotów wewnętrznych Ameryki. Brak takiej jak kiedyś wolności zarówno w obrębie życia społecznego jak i narodowego, stoczenie się państwa demokratycznego w państwo totalitarne i brak szacunku dla własnej konstytucji, którą władze USA obchodzą kruczkami prawnymi sprawia, że USA z prędkością światła zmierza ku czeluści. a co za tym idzie w niebyt.

Ta Ameryka, o której śniły miliony ludzi na świecie zaczęła upadać wraz z przegraną McCarthy'ego.

Joseph McCarthy przeszedł do historii jako inicjator kampanii zwalczającej w USA  działalność komunistyczną znanych osób w kręgach władzy i w show-biznesie. Był przewodniczącym komisji śledczej w senackim komitecie ds. działalności rządu.

Po latach okazało się, że w wielu przypadkach oskarżenia McCarthy’ego były słuszne.

Wkrótce po przegranej inicjatywy McCarthy’go żydokomuniści dominujący w przemyśle filmowym, teatrze i wszelkich dostępnych  mediach zaczęli coraz śmielej korzystać z narzędzi jakie mieli w ręku by propagować swoje antyamerykańskie a wręcz antyludzkie zbrodnicze idee.

Efektem tej śmiałej ofensywy była miedzy innymi II wojna światowa i wszelkie zbrodnie z nią związane.

Powojenna działalność żydokomuny w ciągu kilku lat doprowadziła do powstania komunistycznego ruchu hippisów, którego działalność dokonała degeneracji młodzieży amerykańskiej - a szerzej – całej młodzieży zachodu

Wykorzystywano do tego celu wszystko co było dostępne. A więc ideę “wolności", "samorealizacji" (polegającej na bezmyślnym kopiowaniu wzorców podsuwanych przez pop-kulturę) a nade wszystko muzykę i muzyków rockowych jako najbardziej nośnej i najbardziej wpływowej części pop-kultury.

To ten pseudo muzyczny trend  jak zaraza, jak koronawirus, jak rak, toczy jedno z najpiękniejszych do niedawna państw i społeczeństw świata.

Rockowa  muzyka została bezwzględnie haniebnie wykorzystana do   rozpowszechniania anarchii. To dzięki takiej wolności płoną dziś amerykańskie miasta, amerykańscy policjanci przepraszają publicznie przestępców za to ze są i Amerykanie są bezkarnie mordowani na ulicach amerykańskich miast

Nastał rok 1968 i protesty młodych komunistów na uczelniach amerykańskich. W ciągu lat 70-tych ci ludzie gloryfikujący wolność bez ograniczeń, uczestnicy rozbojów z 1968 roku awansowali i obejmowali później  ważne stanowiska w amerykańskich korporacjach a także we władzach Stanowych i Federalnych.

Od tej pory ruchy i organizacje antyamerykańskie posiadały nie tylko pieniądze, ale i faktyczną władzę w USA.

Prezydentury Cartera, Reagana, Busha i następnych, to tylko staczanie się po równi pochyłej w objęcia totalitarnej komuny.

Ideologia amerykańskich neo-marksistów  to  budowa komunizmu na zgliszczach obecnej cywilizacji. Uznali oni konieczność powrotu do pierwotnych form współistnienia, zniszczenie wszystkiego co istnieje i rozpoczęcie rozwoju tych co pozostaną  na nowo, bez żadnych zasad.

Ameryka zachorowała na raka, który rozwija się od 1965 roku po tym jak został przepchnięty Hart-Celler Immigration act, znany jako Kennedy Curse.

Fakt ten sprawił, że zamiast rozwijającej się demokracji mamy galopujący totalitaryzm, bezprawie, bezhołowie, debilizację społeczeństwa i otwartą przestrzeń, którą będą teraz zdobywać najsilniejsi aż do ostatniego najsilniejszego obywatela USA. On jeden zwyciężając wszystkich zgasi już tylko światło jako znak zwycięstwa nad życiem i cywilizacją.

To wszystko stoi u granic Rzeczpospolitej i czy tę granice przekroczy zależeć będzie wyłącznie od tego jak nam się uda wychować kolejne pokolenia Polaków.


Ocena: 238 4
Głosów: 242
1175 odsłon
Brak komentarzy

 1. Wczoraj
 2. Dziedzictwo Gdańska
 3. Wieczność
 4. Prawdziwa godność
 5. Córa Kościoła
 6. Sąd nad Judaszami
 7. Bijąc się w pierś
 8. Wspólna Europa ?
 9. Zakopane Ginie
 10. Tragedia i Hipokryzja
 11. Po co ta wojna
 12. Dwa Światy
 13. Walka z eurofobią
 14. ludzka Europa
 15. Oni rządzili Polską !
 16. Czerwona Elita
 17. Europejskie wartości
 18. Do siego roku !
 19. Fachowiec
 20. Westerplatte broni się
 21. Oddać suwerenność
 22. Teoretyczny pogrzeb
 23. Rosyjska ruletka
 24. Słowacy mają już dosć.
 25. Wstając z kolan
 26. Na ostrzu skalpela
 27. Miara Upadku
 28. PIS-owskie draństwo
 29. Wielka Gra
 30. Desygnowany
 31. UBewatele
 32. System
 33. Jeszcze raz Ukraina
 34. Serce z betoniarki
 35. Onet kłamie
 36. Wybiórcza pamięć
 37. Na nieludzkiej ziemi
 38. GW i pięć piw.
 39. Dno i Odwiert
 40. Gräfin von Thun
 41. Królowa Polski
 42. List do Israela
 43. Czy Biblia to bajka ?
 44. Tu kiedys była Anglia
 45. Kolaboranci
 46. Trzeci Medrzec Europy
 47. Sowa i K...a Przyjaciele
 48. Czarny sen Petru
 49. Pod latarnia najciemniej
 50. Sopocki Autoryted PO
 51. Styropianowe wykopaliska
 52. Polska dla wszytskich
 53. Odebrać Polakom Głos
 54. Zjeść ciastko i miec ciastko
 55. Zwrot o 360 stopni
 56. Bez polityki
 57. Demokratyczne wybory
 58. Eksperci i Uzdrawiacze
 59. Koza i trójkat Jandy
 60. Trzecia tywarz PiS
 61. Nowa siła polityczna w USA
 62. Kukułcze jajo Balcerowicza
 63. Z notatnika wynalazcy
 64. Gdzie jest kasa ?
 65. Niepokój Holocaust Business
 66. Śpiewać każdy może
 67. Panele śmierci
 68. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !
 69. Śmierć na nieludzkiej ziemi
 70. London Dream
 71. Jakie życie taka śmierć
 72. Joanna Senyszyn
 73. Kana Galilejska
 74. Kochankowie z obłoków
 75. Kreacjonizm
 76. O wyborach
 77. Tu wszystko się kończy
 78. Twarze KOD
 79. Unde Venistis - Skąd przychodzisz
 80. Upadek państwa polskiego
 81. Wieczność
 82. Żona Cezarego
 83. Zwyczajny człowiek

Konkurs na poezję emigracyjną

Informacje szczegółowe po kliknięciu w obrazek JPII Tytuły prac oraz krótką notę biograficzną należy przesłać e-mailem w formie załącznika na jeden z tych adresów: jpiipapa@mail.com

antydotum@optonline.net