logo

Niedziela 02.06.2019

Jak równy z równym. Rozmowy w Białym Domu

Lada dzień oczekujemy formalnego ogłoszenia daty wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w USA - powiedział szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski. Dodał, że prezydent Donald Trump chce przedyskutować propozycję, którą ma dla Polski ws zwiększenia obecności wojskowej USA w Polsce.


Jak równy z równym. Jak przyjaciel z przyjacielem

Oznacza to nie mniej nie więcej, że Prezydent Trump postawi warunki jakie Polska będzie musiała spełnić oraz postawi wymagania, w jakim stopniu mamy finansować stacjonowanie na terenie Polski żołnierzy amerykańskich w ramach przygotowania inwazji na Iran

Obecność amerykańskich żołnierzy na terenie naszego kraju staje się poważnym problemem dla Polaków. Ciężkie transporty blokują i rozjeżdżają lokalne drogi i nie ma tygodnia bez awantury i wypadków na drodze. Amerykanie zachowują się jak „szarańcza”, piją, biją, gwałcą i poniżają polskich obywateli.


Sojusznik

Gorszy od nich jest tylko uzbrojony po zęby  Mosad który chroni wycieczki z Izraela do Oświęcimia. Fakty wskazują na to, że obecność baz amerykańskich w Polsce wywołuje napięcie nerwowe wśród Polaków. 

To jest właśnie obraz jaki ukazuje się Narodowi polskiemu po powstaniu z kolan.

Najgłośniejszy wypadek z udziałem żołnierzy USA odbył się w 2017 roku w Żaganiu. Kiedy to trzej żołnierze USA, W drodze do koszar spotkali Justynę M. (19 l.), która wracała sama z dyskoteki do domu.

Mężczyźni złapali ją za ręce i próbowali zaciągnąć do ciemnej uliczki. Mirosław R, pobiegł pomóc dziewczynie. Został  skopany przez Jankesów i  trafił do szpitala. Amerykanie zostali aresztowani, ale już rano ich wypuszczono. Sprawa została natychmiast umorzona.

Podobne problemy mają obywatele w Skwierzynie, gdzie stacjonują amerykańscy żołnierze.
Mieszkańcy opowiadają, że wojskowi piją alkohol w miejscach publicznych, wymiotują, biją obywateli,  i demolują wszystko cokolwiek im się spodoba.

Grupa amerykańskich żołnierzy pobiła miejscowego stomatologa oraz jego dwóch dorosłych synów. Polacy są bezbronni wobec „amerykańskiej agresji”.

Żołnierze USA nie podlegają Polskiemu prawu. W umowie o statusie sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej jest zapis o odpowiedzialności prawnej amerykańskich żołnierzy. Zgodnie z nim Amerykanie podczas służby w bazie nie podlegają polskiemu wymiarowi sprawiedliwości.

Tymczasem Szczerski poinformował, że prezydent Duda oraz Agata Kornhauser-Duda otrzymali oficjalne wezwanie  do złożenia wizyty w Białym Domu w czerwcu.

Datę poda Biały Dom, ale odbędzie się ona przypuszczalnie  po 10 czerwca. Przedstawiciele najwyższych władz RP nawet nie znają terminu wizyty jaka mają złożyć w USA.

"Lada dzień oczekujemy tego formalnego ogłoszenia, łącznie z programem, bo program tego spotkania jest jeszcze dzisiaj domykany"

Szczerski pytany, po co prezydent jedzie do Waszyngtonu, podkreślił, że "nie jest tajemnicą, że jesteśmy dzisiaj na ostatnim etapie rozmów" w sprawie zwiększenia wojskowej obecności amerykańskiej w Polsce.


Jak równy z równym

"Te rozmowy dzisiaj toczą się już de facto pod bezpośrednim nadzorem i kierownictwem pana prezydenta Trumpa i prezydent Trump też nie ukrywa, że celem wezwania  pana prezydenta Dudy do Waszyngtonu jest przedstawienie  propozycji nie do odrzucenia, którą ma dla Polski"

Prezydent Duda jest nieśmiały, strachliwy i nieporadny. Nie ma cywilnej odwagi. Zachowuje się jakby przepraszał za to, że jest, że ośmiela się o cos pytać, zabiegać,  jeśli się już w ogóle ośmieli na tyle,  by rzeczywiście jakieś pytanie sformułować.

Media relacjonują to tak,  jakby Ameryka robiła Polsce wielką przysługę  instalując u nas swoje wojsko. A tymczasem problemem będzie pozbycie się tych wojsk  a nie ich sprowadzenie. To, że Amerykanie robią Polsce wielką przysługę  jest oszustwem skierowanym  do polskiego  motłochu.

Polska nie ma wyjścia jest "prikaz" z Washingtonu, że mamy ich wziąć  do siebie, wybudować im co trzeba za własne pieniądze, karmić  i płacić im za to ze są. Tak dba sie własny honor i godność. Dał nam przykład nie Bonaparte, ale Prezes jak się z kolan wstaje.

Nie trzeba być żadnym ekspertem politycznym by wiedzieć jaki jest cel tego spotkania,  bo podstawowym powodem wezwania Pana Prezydenta RP Andrzeja Dudy do USA a także premiera Węgier Orbana jest organizowanie koalicji wojskowej na nieuchronnie zbliżającą się wojnę z Iranem, który jest drzazgą w oku Izraela. Prezydent Trump jako Prezydent wszystkich Żydów tego zlekceważyć nie może.

Prezydent Trump celowo  zafałszował swoje hasło wyborcze i zamiast powiedzieć prawdę że "Izrael First"  zawołał  "America First"   i to tak głośno żeby zawołanie to  mógło dotrzeć do  jak najszerszego amerykańskiego wyborcy.

Za możliwość kupna rakiet  Patriot i już otrzymanego złomu F16 pozyskanego z demobilu amerykańskiej armii   Polacy przypuszcalnie będą musieli wziąć czynny udział w wojnie przeciw Iranowi.

Do tego pozostaje jeszcze żadanie  jak najszybszego wdrożenie amerykańskiej ustawy  Just act 447,  która faktycznie nakazuje oddanie państwa Polskiego Żydom.

Dawna okupacja ZSRR była niczym  w porównaniu z tym co przygotowali nam nowi okupanci nazywani najbliższymi  „amerylańskimi sojusznikami” i "przyjaciółmi"  instalowanymi na naszej ziemi bez pytania kogokolwiek o zgodę.

Turcja za bazy amerykańskie u siebie każe Amerykanom słono sobie płacić, Izrael za współpracę z USA dostaje co roku miliardy dolarów. Polska za współpracę i bazy w Polsce musi juz sama płacić  Stanom Zjednoczonym na dziś i czekają ją dopiero horrendalne wydatki  w najbliższej przyszłości..


Budowę Fort Trump  oszacowano na 2 mld USD którą to będą musieli zapłacić polscy obywatele. Nie ma znaczenia fakt, że Arabii Saudyjskiej i Turcji, to USA płaci za użytkowanie baz na ich terytorium.

Polska jest w tej chwili drugim co do wielkości odbiorcą amerykańskiej broni. Tylko Arabia Saudyjska kupuje więcej broni z USA. Faktem jest, że w ostatnim roku na ten wynik zawyżył zakup baterii patriotów. Normalnie kupujemy mniej, ale ciągle coś kupujemy z uzbrojenia amerykańskiego.

Tak oto Polska znalazła się na kolejnym historycznym  zakręcie. Komunistyczni uzurpatorzy zafundowali nam  ruskiego  okupanta,  Żydowscy uzurpatorzy III RP  zafundowali nam nowego, jeszcze gorszego okupanta, bo sprowadzili wojsko , które na przestrzeni lat zajmowało się i zajmuje wojskową agresją  na inne suwerenne kraje, którym w taki sposób  wprowadzają tam swoją demokrację i porządki.

Wszędzie tam  gdzie dokonywała się amerykańska interwencja wojskowa najwyższe  koszty płacił zawsze napadnięty naród.  Później  to już tylko rządy  się zmieniają a  okupanci zostają ci sami.

Opłacanie pobytu wojsk amerykańskich w Polsce to  nie tylko szaleństwo, głupota i zdrada ale sam pomysł ściągania do naszego Kraju najpotężniejszej armii świata jest tragedią Państwa i Narodu ponieważ tej armii nie da się w żaden sposób z naszej ziemi kiedykolwiek wyprowadzić.

Czekają nas w naszym własnym domu, na wszystkich polskich ulicach i dróżkach takie zwyrodnienia jakie armia amerykańska już zdążyła nam  Polakom zaprezentować.

Znowu Historia niczego nie nauczyła ?


Ocena: 301 36
Głosów: 337
2041 odsłon
Brak komentarzy


 1. Profanacja
 2. Nowe zęby jak nowe
 3. Dziedzictwo Gdańska
 4. Co się stało z mieniem żydowskim
 5. Blog Henryka - jaka polska
 6. ludzka Europa
 7. Wielki Leonardo
 8. Wieczność
 9. Wspólna Europa ?
 10. Masz Wybór
 11. Polska Marka
 12. Oni rządzili Polską !
 13. Czerwona Elita
 14. Jeźdzcy Apokalipsy
 15. Sąd nad Judaszami
 16. O wyborach
 17. Walka z eurofobią
 18. Tragedia i Hipokryzja
 19. Dwa Światy
 20. Zakopane Ginie
 21. Bijąc się w pierś
 22. Prawdziwa godność
 23. Europejskie wartości
 24. Homopolska
 25. Po co ta wojna
 26. Czego jeszcze nie było
 27. Totalna przyszłość
 28. Do siego roku !
 29. Fachowiec
 30. Westerplatte broni się
 31. Oddać suwerenność
 32. Teoretyczny pogrzeb
 33. Rosyjska ruletka
 34. Słowacy mają już dosć.
 35. Wstając z kolan
 36. Na ostrzu skalpela
 37. Miara Upadku
 38. PIS-owskie draństwo
 39. Wielka Gra
 40. UBewatele
 41. Desygnowany
 42. System
 43. Jeszcze raz Ukraina
 44. Serce z betoniarki
 45. Onet kłamie
 46. Wybiórcza pamięć
 47. Na nieludzkiej ziemi
 48. GW i pięć piw.
 49. Zwyczajny Człowiek
 50. Dno i Odwiert
 51. Gräfin von Thun
 52. Królowa Polski
 53. List do Israela
 54. Czy Biblia to bajka ?
 55. Tu kiedys była Anglia
 56. Kolaboranci
 57. Trzeci Medrzec Europy
 58. Czarny sen Petru
 59. Pod latarnia najciemniej
 60. Sopocki Autoryted PO
 61. Styropianowe wykopaliska
 62. Polska dla wszytskich
 63. Odebrać Polakom Głos
 64. Zjeść ciastko i miec ciastko
 65. Demokratyczne wybory
 66. Bez polityki
 67. Trzecia tywarz PiS
 68. Eksperci i Uzdrawiacze
 69. Nowa siła polityczna w USA
 70. Kukułcze jajo Balcerowicza
 71. Z notatnika wynalazcy
 72. Gdzie jest kasa ?
 73. Śpiewać każdy może
 74. Panele śmierci
 75. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !
 76. Śmierć na nieludzkiej ziemi
 77. London Dream
 78. Kalumnie i historia

Strony Patriotyczne Konkurs na poezję emigracyjną

Informacje szczegółowe po kliknięciu w obrazek JPII Tytuły prac oraz krótką notę biograficzną należy przesłać e-mailem w formie załącznika na jeden z tych adresów: jpiipapa@mail.com

antydotum@optonline.net