logo

Niedziela 02.06.2019

Jak równy z równym. Rozmowy w Białym Domu

Lada dzień oczekujemy formalnego ogłoszenia daty wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w USA - powiedział szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski. Dodał, że prezydent Donald Trump chce przedyskutować propozycję, którą ma dla Polski ws zwiększenia obecności wojskowej USA w Polsce.


Jak równy z równym. Jak przyjaciel z przyjacielem

Oznacza to nie mniej nie więcej, że Prezydent Trump postawi warunki jakie Polska będzie musiała spełnić oraz postawi wymagania, w jakim stopniu mamy finansować stacjonowanie na terenie Polski żołnierzy amerykańskich w ramach przygotowania inwazji na Iran

Obecność amerykańskich żołnierzy na terenie naszego kraju staje się poważnym problemem dla Polaków. Ciężkie transporty blokują i rozjeżdżają lokalne drogi i nie ma tygodnia bez awantury i wypadków na drodze. Amerykanie zachowują się jak „szarańcza”, piją, biją, gwałcą i poniżają polskich obywateli.


Sojusznik

Gorszy od nich jest tylko uzbrojony po zęby  Mosad który chroni wycieczki z Izraela do Oświęcimia. Fakty wskazują na to, że obecność baz amerykańskich w Polsce wywołuje napięcie nerwowe wśród Polaków. 

To jest właśnie obraz jaki ukazuje się Narodowi polskiemu po powstaniu z kolan.

Najgłośniejszy wypadek z udziałem żołnierzy USA odbył się w 2017 roku w Żaganiu. Kiedy to trzej żołnierze USA, W drodze do koszar spotkali Justynę M. (19 l.), która wracała sama z dyskoteki do domu.

Mężczyźni złapali ją za ręce i próbowali zaciągnąć do ciemnej uliczki. Mirosław R, pobiegł pomóc dziewczynie. Został  skopany przez Jankesów i  trafił do szpitala. Amerykanie zostali aresztowani, ale już rano ich wypuszczono. Sprawa została natychmiast umorzona.

Podobne problemy mają obywatele w Skwierzynie, gdzie stacjonują amerykańscy żołnierze.
Mieszkańcy opowiadają, że wojskowi piją alkohol w miejscach publicznych, wymiotują, biją obywateli,  i demolują wszystko cokolwiek im się spodoba.

Grupa amerykańskich żołnierzy pobiła miejscowego stomatologa oraz jego dwóch dorosłych synów. Polacy są bezbronni wobec „amerykańskiej agresji”.

Żołnierze USA nie podlegają Polskiemu prawu. W umowie o statusie sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej jest zapis o odpowiedzialności prawnej amerykańskich żołnierzy. Zgodnie z nim Amerykanie podczas służby w bazie nie podlegają polskiemu wymiarowi sprawiedliwości.

Tymczasem Szczerski poinformował, że prezydent Duda oraz Agata Kornhauser-Duda otrzymali oficjalne wezwanie  do złożenia wizyty w Białym Domu w czerwcu.

Datę poda Biały Dom, ale odbędzie się ona przypuszczalnie  po 10 czerwca. Przedstawiciele najwyższych władz RP nawet nie znają terminu wizyty jaka mają złożyć w USA.

"Lada dzień oczekujemy tego formalnego ogłoszenia, łącznie z programem, bo program tego spotkania jest jeszcze dzisiaj domykany"

Szczerski pytany, po co prezydent jedzie do Waszyngtonu, podkreślił, że "nie jest tajemnicą, że jesteśmy dzisiaj na ostatnim etapie rozmów" w sprawie zwiększenia wojskowej obecności amerykańskiej w Polsce.


Jak równy z równym

"Te rozmowy dzisiaj toczą się już de facto pod bezpośrednim nadzorem i kierownictwem pana prezydenta Trumpa i prezydent Trump też nie ukrywa, że celem wezwania  pana prezydenta Dudy do Waszyngtonu jest przedstawienie  propozycji nie do odrzucenia, którą ma dla Polski"

Prezydent Duda jest nieśmiały, strachliwy i nieporadny. Nie ma cywilnej odwagi. Zachowuje się jakby przepraszał za to, że jest, że ośmiela się o cos pytać, zabiegać,  jeśli się już w ogóle ośmieli na tyle,  by rzeczywiście jakieś pytanie sformułować.

Media relacjonują to tak,  jakby Ameryka robiła Polsce wielką przysługę  instalując u nas swoje wojsko. A tymczasem problemem będzie pozbycie się tych wojsk  a nie ich sprowadzenie. To, że Amerykanie robią Polsce wielką przysługę  jest oszustwem skierowanym  do polskiego  motłochu.

Polska nie ma wyjścia jest "prikaz" z Washingtonu, że mamy ich wziąć  do siebie, wybudować im co trzeba za własne pieniądze, karmić  i płacić im za to ze są. Tak dba sie własny honor i godność. Dał nam przykład nie Bonaparte, ale Prezes jak się z kolan wstaje.

Nie trzeba być żadnym ekspertem politycznym by wiedzieć jaki jest cel tego spotkania,  bo podstawowym powodem wezwania Pana Prezydenta RP Andrzeja Dudy do USA a także premiera Węgier Orbana jest organizowanie koalicji wojskowej na nieuchronnie zbliżającą się wojnę z Iranem, który jest drzazgą w oku Izraela. Prezydent Trump jako Prezydent wszystkich Żydów tego zlekceważyć nie może.

Prezydent Trump celowo  zafałszował swoje hasło wyborcze i zamiast powiedzieć prawdę że "Izrael First"  zawołał  "America First"   i to tak głośno żeby zawołanie to  mógło dotrzeć do  jak najszerszego amerykańskiego wyborcy.

Za możliwość kupna rakiet  Patriot i już otrzymanego złomu F16 pozyskanego z demobilu amerykańskiej armii   Polacy przypuszcalnie będą musieli wziąć czynny udział w wojnie przeciw Iranowi.

Do tego pozostaje jeszcze żadanie  jak najszybszego wdrożenie amerykańskiej ustawy  Just act 447,  która faktycznie nakazuje oddanie państwa Polskiego Żydom.

Dawna okupacja ZSRR była niczym  w porównaniu z tym co przygotowali nam nowi okupanci nazywani najbliższymi  „amerylańskimi sojusznikami” i "przyjaciółmi"  instalowanymi na naszej ziemi bez pytania kogokolwiek o zgodę.

Turcja za bazy amerykańskie u siebie każe Amerykanom słono sobie płacić, Izrael za współpracę z USA dostaje co roku miliardy dolarów. Polska za współpracę i bazy w Polsce musi juz sama płacić  Stanom Zjednoczonym na dziś i czekają ją dopiero horrendalne wydatki  w najbliższej przyszłości..


Budowę Fort Trump  oszacowano na 2 mld USD którą to będą musieli zapłacić polscy obywatele. Nie ma znaczenia fakt, że Arabii Saudyjskiej i Turcji, to USA płaci za użytkowanie baz na ich terytorium.

Polska jest w tej chwili drugim co do wielkości odbiorcą amerykańskiej broni. Tylko Arabia Saudyjska kupuje więcej broni z USA. Faktem jest, że w ostatnim roku na ten wynik zawyżył zakup baterii patriotów. Normalnie kupujemy mniej, ale ciągle coś kupujemy z uzbrojenia amerykańskiego.

Tak oto Polska znalazła się na kolejnym historycznym  zakręcie. Komunistyczni uzurpatorzy zafundowali nam  ruskiego  okupanta,  Żydowscy uzurpatorzy III RP  zafundowali nam nowego, jeszcze gorszego okupanta, bo sprowadzili wojsko , które na przestrzeni lat zajmowało się i zajmuje wojskową agresją  na inne suwerenne kraje, którym w taki sposób  wprowadzają tam swoją demokrację i porządki.

Wszędzie tam  gdzie dokonywała się amerykańska interwencja wojskowa najwyższe  koszty płacił zawsze napadnięty naród.  Później  to już tylko rządy  się zmieniają a  okupanci zostają ci sami.

Opłacanie pobytu wojsk amerykańskich w Polsce to  nie tylko szaleństwo, głupota i zdrada ale sam pomysł ściągania do naszego Kraju najpotężniejszej armii świata jest tragedią Państwa i Narodu ponieważ tej armii nie da się w żaden sposób z naszej ziemi kiedykolwiek wyprowadzić.

Czekają nas w naszym własnym domu, na wszystkich polskich ulicach i dróżkach takie zwyrodnienia jakie armia amerykańska już zdążyła nam  Polakom zaprezentować.

Znowu Historia niczego nie nauczyła ?


Ocena: 289 25
Głosów: 314
1949 odsłon
Brak komentarzy


 1. Dziedzictwo Gdańska
 2. Co się stało z mieniem żydowskim
 3. ludzka Europa
 4. Wieczność
 5. Wspólna Europa ?
 6. Polska Marka
 7. Oni rządzili Polską !
 8. Czerwona Elita
 9. Jeźdzcy Apokalipsy
 10. Sąd nad Judaszami
 11. O wyborach
 12. Walka z eurofobią
 13. Tragedia i Hipokryzja
 14. Zakopane Ginie
 15. Bijąc się w pierś
 16. Prawdziwa godność
 17. Europejskie wartości
 18. Homopolska
 19. Po co ta wojna
 20. Czego jeszcze nie było
 21. Totalna przyszłość
 22. Do siego roku !
 23. Fachowiec
 24. Westerplatte broni się
 25. Oddać suwerenność
 26. Teoretyczny pogrzeb
 27. Rosyjska ruletka
 28. Słowacy mają już dosć.
 29. Wstając z kolan
 30. Na ostrzu skalpela
 31. Miara Upadku
 32. PIS-owskie draństwo
 33. Wielka Gra
 34. Żona Cezarego
 35. UBewatele
 36. Desygnowany
 37. System
 38. Jeszcze raz Ukraina
 39. Serce z betoniarki
 40. Onet kłamie
 41. Wybiórcza pamięć
 42. Na nieludzkiej ziemi
 43. GW i pięć piw.
 44. Zwyczajny Człowiek
 45. Dno i Odwiert
 46. Gräfin von Thun
 47. Królowa Polski
 48. List do Israela
 49. Czy Biblia to bajka ?
 50. Tu kiedys była Anglia
 51. Kolaboranci
 52. Trzeci Medrzec Europy
 53. Czarny sen Petru
 54. Pod latarnia najciemniej
 55. Sopocki Autoryted PO
 56. Styropianowe wykopaliska
 57. Polska dla wszytskich
 58. Odebrać Polakom Głos
 59. Zjeść ciastko i miec ciastko
 60. Demokratyczne wybory
 61. Bez polityki
 62. Trzecia tywarz PiS
 63. Eksperci i Uzdrawiacze
 64. Nowa siła polityczna w USA
 65. Kukułcze jajo Balcerowicza
 66. Z notatnika wynalazcy
 67. Gdzie jest kasa ?
 68. Śpiewać każdy może
 69. Panele śmierci
 70. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !
 71. Śmierć na nieludzkiej ziemi
 72. London Dream
 73. Kalumnie i historia

Strony Patriotyczne Konkurs na poezję emigracyjną

Informacje szczegółowe po kliknięciu w obrazek JPII Tytuły prac oraz krótką notę biograficzną należy przesłać e-mailem w formie załącznika na jeden z tych adresów: jpiipapa@mail.com

antydotum@optonline.net