logo

Piątek 05.04.2019

Wspólna Europa różne cele

Kiedy w 2004 roku fajerwerki znad Wisły ogłaszały światu wejście Polski do Europejskiej unii wolnych państw, nikt nawet nie przypuszczał, że zamiast wrót raju otwierają się przed nami bramy EuroAuschwitz.

Okazało się, że ta wspólna Europa to różne cele. Dla Niemiec jest to narzucanie swoich zasad pozostałym krajom wspónoty oraz nowej okupacji i drenowania krajów członkowskich, dla nas przeznaczono te same cele, w jakich mordowano w bestialski i wyrachowany sposób pokolenia Polaków lat okupacji i powojennego zniewolenia.

w 2004 roku zafundowano nam radosne przyjęcie do UE.

Nikt z nas nie spodziewał się, że już wkrótce to co miało być naszą szansą wielkiego rozwoju, zamieni się w koszmar zniewalania i pozbawiania nas naszej nie tylko suwerenności, ale także tożsamości, kultury, wiary i prawa do samostanowienia.

Tak jak w czasach III Rzeszy przed rampą kolejową w Oświęcimiu grała orkiestra witając transport przywiezionych do eksterminacji ludzi, tak i nas naiwyraźniej witano w Zjednoczonej Europie czyli UE.

Marchewka szybko została schowana a dla nas został już tylko sam kij w łapach Timmermansa.

Tymczasem coś w tej machinie zaczyna  zgrzytać. Eksperci pięciu renomowanych niemieckich instytutów badań nad gospodarką w ogłoszonym raporcie obniżyli o połowę prognozę spodziewanego wzrostu gospodarczego na rok 2019. Ostrzegli, że sytuacja może się jeszcze pogorszyć.

Zastrzegli, że ich przewidywania zakładają uregulowane opuszczenie UE przez W. Brytanię. Gdyby stało się inaczej, to sytuacja w niemieckiej gospodarce może się jeszcze pogorszyć.

„Długoterminowy wzrost należy do przeszłości” - podsumował ustalenia raportu wiceszef Instytutu Badań nad Gospodarką w Halle (IWH) Oliver Holtemoeller podczas prezentacji w Berlinie.

Powodem wolniejszego wzrostu PKB jest przede wszystkim spadek zamówień w przemyśle. Według danych ministerstwa gospodarki, w lutym 2019 było ich mniej o 4,2 proc.

Dotyczyło to zwłaszcza zamówień z zagranicy (-6 proc.). Wpływ na taką sytuację miała niepewność związana z trwającymi konfliktami handlowymi na świecie, kryzys w niemieckiej branży samochodowej po aferze z silnikami diesla i przedłużający się brexit.

Czyżby Opatrznośc Boża wzięła sprawy w swoje ręce?

Ktoś może powiedzieć, że to nie etyczne cieszyć się z czyjegoś niepowodzenia, ale czy oby napewno taka radość jest dla nas nie usprawiedliwiona?

Każdy Niemiec czy Austriak a nawet król Europy Donald Tusk miał kogoś z najbliższej rodziny czy to w hitlerowskim Wermachcie, czy SS, SD, Kripo, Gestapo, Hitlerjugend lub innej niemieckiej służbie.

Dodatkowo prowadzono zaciąg do ochotniczych oddziałów SS, w którym uczestniczyły takie kraje jak: Holandia, Belgia, Norwegia, USA, Ukraina, Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia, Francja, ZSRR, Słowenia a także muzułmanie z Bośni, Chorwacji i Hercegowiny. Łącznie wśród miliona zbrodniarzy z „SS” 300 000 to obywatele wymienionych państw.

Polska jako jedyna nie uczestniczyła w żadnej niemieckiej formacji czy  zbrodni. Z tego więc powodu Niemcy i ich najemnicy wymordowali nam 6 milonów Polskich obywateli w tym niemal całą polską inteligencję (ok. 80%).  

Tych co przeżyli, na długie lata pozostawili w zrujnowanym i zdemolowanym kraju pozbawiając ich także wolności.

W całej niemieckiej armii było ok. 120 000 żydów (w tym 1 generał). Nie ma żadnych danych, ile osób liczyły sobie wszystkie formacje NKWD w ZSRR, ale jednocześnie źródła wskazują, że w szeregach NKWD służyło około 37% żydów.

Wystarczy odnaleźć ilość funkcjonariuszy NKWD z tamtych lat żeby obliczyć w miarę wiarygodnie ilu wśród nich było żydów uczestniczących w ludobójstwie. Do tego w większości przypadków, żydzi stanowili kadrę kierowniczą tej zbrodniczej machiny zarówno po stronie Sowietów jak i Niemiec.

Przypominam, że:

Niemcy W 2002 roku (a więc już po obaleniu dzięki polskiej SOLIDARNOŚCI berlińskiego muru) na uniwersytecie w Berlinie uroczyście świętowali 60. rocznicę przyjęcia wielkiego planu wschód, który zakładał wymordowanie 24 000 000 polskich obywateli z czego zdążyli wymordować 6 000 000.

- dużo więcej wymordowali sowieccy ludobójcy przeważnie rękami żydowskiego NKWD

- Niemcy uzgodnili z sowietami wspólne wymordowanie polskiej inteligencji tak, aby Polacy nigdy już nie stanęli im na drodze.

- Plan został wykonany w 80%. Miejsce Polskiej inteligencji zajmowała żydowska żulia stadami zmieniająca nazwiska na polskobrzmiące.

- W Niemczech do dziś obowiązuje hitlerowskie, prawo pozbawiające POLONIĘ majątków a mniejszość polską wszelkich praw mniejszości narodowej.

-Niemcy w czasie okupacji wywieźli z Polski i zniemczyli ok. 200 000 polskich dzieci.

-Niemcy w latach 1939 - 1945 w sposób przemysłowy okradali Polskę z dóbr kultury a do ich wywiezienia użyli 1 500 000 wagonów towarowych (z samego Łańcuta 200) - Są to dane niemieckich kolei skrupulatnie rozliczających wykorzystanie taboru kolejowego;

-W Niemczech, dziś równolegle do otwartej polityki imigracyjnej stosuje się hitlerowskie metody pozbawiania Polskich obywateli ich dzieci odbierając je rodzicom przez instytucje ustanowione w czasach III rzeszy

-W Niemczech, wbrew istniejącemu międzynarodowemu porządkowi prawnemu stosuje się niemieckie nazewnictwo polskich miast. 

- Niemcy, od ponad 1 000 lat próbują nas sobie podporządkować i zająć nasz Kraj, odebrać nam naszą tozsamość i narzucić swoje porządki. Po zrabowaniu Europy zabezpieczyli sobie dostatnią egzystencję aż po dzień dzisiejszy.

Po zapłaceniu odszkodowań żydom i innym państwom zniszczonym na skutek niemieckiego bestialstwa pozostało im jeszcze rozliczyć się z Polską.

Najwyższy czas aby za zbrodnie dokonane na państwie i narodzie Polskim sprawcy zapłacili sprawiedliwe odszkodowanie wraz z odsetkami za te wszystkie lata, w ciągu których zrujnowany kraj i mordowany naród musiał dźwigać się po raz kolejny z niebytu.

Zbliżają się wybory do parlamentu Europejskiego. Są to jedne z najważniejszych wyborów dla Polaków, jako że od nich zależy to, czy następcom „francuskich kolaborantów i zbrodniarzy z Niemiec”  uda się totalne podporządkowanie wszystkich pozostałych krajów UE.

W wielu krajach budzi się świadomość zagrożeń co stwarza nadzieję nie tylko dla Europy, ale i dla nas. Tylko czy my mozemy ufać tym którzy korzystając z praw wyborczych zapominają o zdrowym rozsądku?

Czy możemy wierzyć w rozkwit dobrobytu w naszej Ojczyźnie, skoro znajduje się wystarczajaca ilość wyborców by tacy jak Petru, Biedroń, Wielgus, Schetyna, Lubnauer i im podobni byli posłami w parlamencie tej odrodzonej kolejny raz Rzeczpospolitej?

Czy możemy ufać tym, którzy dają przyzwolenie tęczowym zboczeńcom by uczyli od żlobka nasze dzieci masturbacji i bezpiecznego seksu?

Czy wartości dzięki którym przeżyliśmy lata niewoli i dwie wojny światowe a także pozwoliły nam powstawać za każdym razem, kiedy odsyłano nas w niebyt, nie mają już dla współczesnych Polaków najmniejszego znaczenia? 

Czy nadal szczytem kariery dla szerokich rzesz Polaków mają pozostawać zachodnie zmywaki?

Jeśli polski wyborca będzie wybierać szkodników, których jedynym celem jest szkodzenie Polsce, bo rządzi PIS, to niechybnie tylko taka przyszłość może mnie i was czekać.

I jeszcze jedno. Tego co już się raz stało nikt ani nic nie zmieni. Czy wybierając bezmyślnie, tylko poprzez nieodwracalne doświadczenie chcecie się dowiadywać, czy mieliście rację?

Jako Polacy i jako wyborcy macie wciąż wszystkie opcje na stole i wkrótce dowiemy się, ile znaczy dla was, dla dzisiejszych Polaków wasz los i wspólna nasza Ojczyzna.


Ocena: 506 28
Głosów: 534
1516 odsłon
Brak komentarzy


 1. Dziedzictwo Gdańska
 2. Co się stało z mieniem żydowskim
 3. ludzka Europa
 4. Wieczność
 5. Wspólna Europa ?
 6. Polska Marka
 7. Oni rządzili Polską !
 8. Czerwona Elita
 9. Jeźdzcy Apokalipsy
 10. Sąd nad Judaszami
 11. O wyborach
 12. Walka z eurofobią
 13. Tragedia i Hipokryzja
 14. Zakopane Ginie
 15. Bijąc się w pierś
 16. Prawdziwa godność
 17. Europejskie wartości
 18. Homopolska
 19. Po co ta wojna
 20. Czego jeszcze nie było
 21. Totalna przyszłość
 22. Do siego roku !
 23. Fachowiec
 24. Westerplatte broni się
 25. Oddać suwerenność
 26. Teoretyczny pogrzeb
 27. Rosyjska ruletka
 28. Słowacy mają już dosć.
 29. Wstając z kolan
 30. Na ostrzu skalpela
 31. Miara Upadku
 32. PIS-owskie draństwo
 33. Wielka Gra
 34. Żona Cezarego
 35. UBewatele
 36. Desygnowany
 37. System
 38. Jeszcze raz Ukraina
 39. Serce z betoniarki
 40. Onet kłamie
 41. Wybiórcza pamięć
 42. Na nieludzkiej ziemi
 43. GW i pięć piw.
 44. Zwyczajny Człowiek
 45. Dno i Odwiert
 46. Gräfin von Thun
 47. Królowa Polski
 48. List do Israela
 49. Czy Biblia to bajka ?
 50. Tu kiedys była Anglia
 51. Kolaboranci
 52. Trzeci Medrzec Europy
 53. Czarny sen Petru
 54. Pod latarnia najciemniej
 55. Sopocki Autoryted PO
 56. Styropianowe wykopaliska
 57. Polska dla wszytskich
 58. Odebrać Polakom Głos
 59. Zjeść ciastko i miec ciastko
 60. Demokratyczne wybory
 61. Bez polityki
 62. Trzecia tywarz PiS
 63. Eksperci i Uzdrawiacze
 64. Nowa siła polityczna w USA
 65. Kukułcze jajo Balcerowicza
 66. Z notatnika wynalazcy
 67. Gdzie jest kasa ?
 68. Śpiewać każdy może
 69. Panele śmierci
 70. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !
 71. Śmierć na nieludzkiej ziemi
 72. London Dream
 73. Kalumnie i historia

Strony Patriotyczne Konkurs na poezję emigracyjną

Informacje szczegółowe po kliknięciu w obrazek JPII Tytuły prac oraz krótką notę biograficzną należy przesłać e-mailem w formie załącznika na jeden z tych adresów: jpiipapa@mail.com

antydotum@optonline.net