logo

Sztandar wyprowadzić

PO formuje i zwiera szeregi. Na listach platformy nieoczekiwanie znaleźli się Grzegorz Napieralski  - nieudacznik  wyrzucony  z SLD,   Michał Mazowiecki - nieudacznik po ojcu oraz motor i ster wszelkich partii związanych z rzeczywistością,  która kreuje pieniądze -  Ludwik Dorn

Kandydat PO do Sejmu Ludwik Dorn powiedział, że w Platformie jest rezydentem. - Nie idę na kierownika - dodał. Nie dodał że kierownik w PO to najbardziej ryzykowna posada.


Foto: Paweł Supernak / PAP

Ludwik Dorn, były czołowy polityk PiS, wicepremier, minister spraw wewnętrznych za rządów Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego, zajmuje drugie miejsce listy PO w wyborach do Sejmu w okręgu radomskim.

W rozmowach o starcie z list PO, liczyło się tylko to, by było to miejsce niedegradujące. Po to Platforma zaoferowała mi miejsce na listach, bym ją wsparł, ponieważ uważa, że to ma znaczenie i jest pewna lojalność umowy i gry zespołowej" - mówił .

Ludwik Dorn jak wszyscy wiedzą był najbardziej lojalnym  członkiem PIS . Teraz już będzie najbardziej lojalnym członkiem PO a potem się zobaczy komu jeszcze będzie najbardziej lojalny. Ludwik Dorn ma w sobie bardzo dużo lojalności.

Na dowód że nie rzuca słów na wiatr powiedział , że  nie zamierza wspierać polityków, którzy nie mają poparcia PO. - "Na przykład nie zamierzam w żaden sposób wspierać, nawet wręcz przeciwnie, pana Giertycha w moim okręgu wyborczym, bo ja mieszkam w Grodzisku Mazowieckim" - mówił Dorn. - "Będę dawał do zrozumienia, że byłoby wbrew prawu i sprawiedliwości, gdyby ten gentleman został senatorem Rzeczypospolitej Polskiej" - powiedział z sentymentem  nawiązując do wrogiego już sobie  PIS  jako lojalny PeOwiec nie zwracając nawewt uwagi na wsólpracę i poparcie platformy dla Giertycha.

Skutecznej agitacji  wszystkich trzech nowości dla potrzeb kampanii wyborczej  dokonała Premier i szefowa PO Ewa Kopacz. Została ona namaszczona na Premiera RP przez Donalda Tuska, który w obawie przed odpowiedzialnością za swoje sukcesy zawczasu uciekł do Brukseli i z ukrycia steruje rządami w Polsce nadal stawiając Premier Ewę Kopacz na baczność.PO ma siłę, by uchronić państwo przed rządzącym z ukrycia

- Tylko PO ma siłę, żeby uchronić Polskę, by nie stała się własnością jednego człowieka, który się schował i rządzi z ukrycia - mówiła premier Ewa Kopacz

"Rodzi się więc pytanie: - powiedziała szefowa PO -  czy zwycięży żądza władzy ukrywającego się w cieniu człowieka, lalkarza pociągającego za sznurki swoich marionetek, czy też Polska będzie normalną, zachodnią demokracją" - odważnie oświadczyła Premier

- "Światła nie chowa się pod korcem. Jeśli ktoś ma czyste intencje, nie musi się z tym ukrywać" - dodała szefowa PO prezentując listy Platformy w wyborach parlamentarnych

- "Zwolennikom utraty zbiorowej pamięci mówię: trzeba pamiętać."

I my pani Premier pamiętamy. Pamiętamy Stocznie Gdańską. Inwestora z katarem ,  Ambergold i cmentarz i hazard i stadiony i orliki, drogi mosty i prywatyzację dzięki której po majątku Państwa Polskiego nie zostało śladu.

Pamiętają wszyscy,  których najpierw wygoniliście  z ich domostw do barów mlecznych a stamtąd do śmietników gdzie dziś szukają już tylko szansy na przeżycie.

Podnieśliście  o sto procent płacę minimalną, ale wcześniej stawki VAT na wszystko, wprowadziliście prace przymusową do śmierci,  pigułki wczesnoporonne zaś pozwoliły wam na  wydłużanie  do 52 tygodni urlopów rodzicielskich, zalegalizowano wiele rzeczy które zawsze były nielegalne, dzieci z pierwszych klas otrzymały zamiast posiłku w szkołach darmowy podręcznik szkolny w którym on i on to rodzice onego, docelowo przedmiotem na maturze  będzie obowiązkowa seksuologia zamiast religii. Zniesiono przymusowy pobór do wojska, wprowadzono przymusowy pobór do szkół od 6 lat i od pierwszego dnia edukacje seksualną (…)

Wyobrażacie to sobie?

- "Stawką w tych wyborach jest albo dalszy kierunek na Zachód, albo marnowanie szansy na dobrobyt." Jest pytanie,(…) czy zwycięży mój osobisty  plan budowy dobrobytu Polaków, który przygotowaliśmy.

I tu nagle wybuchło zdumienie narodu. Jak to ? To ten dobrobyt, to dopiero  plan ? to czyj dobrobyt budowaliście przez 8 lat ? Każdy był pewien, że to wszystko już jest, że przez 8 lat rządów platformy  zostało  zrealizowane.

Donald Tusk Premier i przewodniczący PO przez 8 lat  powtarzał nam że żyjemy  na zielonej wyspie, że Europa zachodnia jest  daleko za nami to  każdy był przekonany, że my tę Europę Zachodnią już dawno i daleko wyprzedziliśmy a tu sie okazuje, że my musimy teraz tę Europe dłużej gonić ?  to on kłamał ? 8 lat ? 

"Wiem, że drogi, mosty, dworce itp. strasznie się już wszystkim opatrzyły, jakby były zawsze. Nikt już nie pamięta, jaką Polskę przejmowaliśmy z rąk PiS. (...) PO ma zamiar dalej budować drogi, mosty, szkoły, przedszkola, żłobki, sieci Internetu, boiska, place zabaw, szpitale" -  Czyli całą tę ruinę, którą dokładnie widać jak zajrzy się poza główne ulice Polskich miast  

Wiemy że te drogi i mosty platforma zaczęła budować 8 lat temu i po dziś dzień nadal je buduje ale nie ma takiego specjalisty który by wiedział kiedy zaczną w końcu budować nowe. Czy ten genialny plan PO  polega właśnie na budowaniu a nie zbudowaniu czegokolwiek?  Wiemy tez, że są to najdrożej budowane obiekty  na świecie i to jest właśnie ten plan PO  dzięki któremu niektórzy Polacy mają i będą mieli dobrobyt ?.

Nasuwa się tylko pytanie: skoro PO przez  8 lat nie zbudowało jeszcze  tych mostów, dróg, szkół, przedszkoli, żłobków, Internetu  boisk placów zabaw i szpitali,  to co oni budowali przez te 8 lat i gdzie są pieniądze?

PO zwarła szeregi a w szeregach zwierają się zwieracze bo wybory blisko. Wybory w których tym razem wyborcy PO będą musieli wybierać tych których przez 8 lat z nienawiścią zwalczali ...


Stefan Niesiołowski o Dornie i Napieralskim: Ludwik Dorn to według Stefana „zupełnie marginalny i groteskowy człowiek”, a także „nieuk” i „kanalia”, do tego „całkowicie niewiarygodna” w swoich działaniach.

Grzegorz Napieralski jest zdaniem Niesiołowskiego „betonem, aparatem”, oraz „wybrykiem demokracji”. To również „obrzyliwy załgany hipokryta” i „obłudnik”.

Ludwik Dorn natomiast w swojej książce „Rozrachunki i wyzwania” z 2009r twierdzi że „Pani minister Kopacz to taka chodząca nicość”.

Prawdziwy polityczny ekumenizm .. nic nie szkodzi błoto się otrzepnie a jak wybory będą wygrane to  honor się odda do pralni, razem z brudnymi pieniędzmi…

Oto kilka opini do tego wydarzenia z głownych polskich portali Internetowych :

1. Dokąd my zmierzamy? Premier kraju na peronach, za nią przewożone krzesła, ustawiane selfitki. Po tych miernych spektaklach - przemówienia czytane, plujące, szkalujące, napisane przez amoralnego, nihilistycznego judasza. Dokąd idziemy? Mało jest problemów w naszym kraju? A ta niewiasta albo jeździ, albo czyta, co jej napisano.

2.Kopacz jest już na dnie i chwała jej za to czego nie zrobiła.

3.Pani Kopacz szamocze się, trochę ubliża konkurentom politycznym, trochę straszy PiS-em jak wawelskim smokiem. Ale pani Kopacz nikogo nie porwie swoją dialektyką, bo to jest mowa frustrata politycznego, Ona mówi, że tylko on prowadzi Polskę ku Zachodowi, ... a co to znaczy? Zachodem to można było czarować 50 lat temu, teraz to czysta demagogia, pustosłowie.

4.Kopaczowa juz zaczyna swoją kampanię propagandową i za wszelką cenę chce wmówić ludziom ze ktoś z PiSu ich atakuje, kiedy nic sie takiego nie dzieje. PO popada w Paranoje ze strachu przed tym, że wyjdą ich przekręty. Przypominam, że jeszcze nie tak dawno ludzie PO opluwali Pana Dorna tak jak Giertycha ale widać Judaszowe srebrniki tutaj zadecydowały.

2. Pani Kopacz dostała już obłędu , co potwierdza swymi wypowiedziami pełnymi jadu i to w okolicznościach w których najbardziej prymitywny człowiek nie odważył by sie użyć takich słów. Reasumując, jejmość pokroju Effka Kopacz powinna z rzeczy okrągłych dzierżyć w dłoniach jedynie patelnię, to jedyna rzecz, która do niej pasuje a nie ster państwa!

6.  I to wszystko dla dobra Polski. Az się wzruszyłem.


Ocena: 1278 443
Głosów: 1721
4623 odsłon

Przejęte od PIS ? (Odpowiedzi: 0)

04.09.2015 22:47:19
~Kolejarz
Nie wiem o co chodzi z tymi dworcami Pani Ewie Kopacz. Jak Gosiewski pobudował dworzec to go PO chciało zamknąć za ten dworzec i śledcza od dorsza i szmatyna i szmelcfeld krzyczeli na całą Polskę i telewizję że Gosiewski sobie pobudował przystanek kolejowy no to chyba Gosiewski był w PIS i ten PIS budował te dworce i przystanki, które PO jednak przejęlo od PIS. Czyż nie tak ? ... więcej »

 1. Czerwona Elita
 2. ludzka Europa
 3. Westerplatte broni się
 4. Żona Cezarego
 5. Rosyjska ruletka
 6. Słowacy mają już dosć.
 7. Na ostrzu skalpela
 8. Miara Upadku
 9. Wielka Gra
 10. UBewatele
 11. System
 12. Desygnowany
 13. Jeszcze raz Ukraina
 14. Serce z betoniarki
 15. Onet kłamie
 16. Wybiórcza pamięć
 17. Na nieludzkiej ziemi
 18. GW i pięć piw.
 19. Zwyczajny Człowiek
 20. Dno i Odwiert
 21. Ojciec to brzmi dumnie
 22. Gräfin von Thun
 23. Królowa Polski
 24. List do Israela
 25. Czy Biblia to bajka ?
 26. Tu kiedys była Anglia
 27. Trzeci Medrzec Europy
 28. Nadzwyczajny Kongres Sędziów
 29. Kolaboranci
 30. Sopocki Autoryted PO
 31. Sowa i K...a Przyjaciele
 32. Polska dla wszytskich
 33. Czarny sen Petru
 34. Pod latarnia najciemniej
 35. Styropianowe wykopaliska
 36. Odebrać Polakom Głos
 37. Zjeść ciastko i miec ciastko
 38. Zwrot o 360 stopni
 39. Demokratyczne wybory
 40. Kukułcze jajo Balcerowicza
 41. Bez polityki
 42. Eksperci i Uzdrawiacze
 43. Trzecia tywarz PiS
 44. Koza i trójkat Jandy
 45. Nowa siła polityczna w USA
 46. Z notatnika wynalazcy
 47. Lis fedruje w zadku
 48. Gdzie jest kasa ?
 49. Śpiewać każdy może
 50. Panele śmierci
 51. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !
 52. London Dream
 53. Uwaga nadchodza mutanty

Strony Patriotyczne Konkurs na poezję emigracyjną

Informacje szczegółowe po kliknięciu w obrazek JPII Tytuły prac oraz krótką notę biograficzną należy przesłać e-mailem w formie załącznika na jeden z tych adresów: jpiipapa@mail.com

antydotum@optonline.net