logo

Sztandar wyprowadzić

PO formuje i zwiera szeregi. Na listach platformy nieoczekiwanie znaleźli się Grzegorz Napieralski  - nieudacznik  wyrzucony  z SLD,   Michał Mazowiecki - nieudacznik po ojcu oraz motor i ster wszelkich partii związanych z rzeczywistością,  która kreuje pieniądze -  Ludwik Dorn

Kandydat PO do Sejmu Ludwik Dorn powiedział, że w Platformie jest rezydentem. - Nie idę na kierownika - dodał. Nie dodał że kierownik w PO to najbardziej ryzykowna posada.


Foto: Paweł Supernak / PAP

Ludwik Dorn, były czołowy polityk PiS, wicepremier, minister spraw wewnętrznych za rządów Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego, zajmuje drugie miejsce listy PO w wyborach do Sejmu w okręgu radomskim.

W rozmowach o starcie z list PO, liczyło się tylko to, by było to miejsce niedegradujące. Po to Platforma zaoferowała mi miejsce na listach, bym ją wsparł, ponieważ uważa, że to ma znaczenie i jest pewna lojalność umowy i gry zespołowej" - mówił .

Ludwik Dorn jak wszyscy wiedzą był najbardziej lojalnym  członkiem PIS . Teraz już będzie najbardziej lojalnym członkiem PO a potem się zobaczy komu jeszcze będzie najbardziej lojalny. Ludwik Dorn ma w sobie bardzo dużo lojalności.

Na dowód że nie rzuca słów na wiatr powiedział , że  nie zamierza wspierać polityków, którzy nie mają poparcia PO. - "Na przykład nie zamierzam w żaden sposób wspierać, nawet wręcz przeciwnie, pana Giertycha w moim okręgu wyborczym, bo ja mieszkam w Grodzisku Mazowieckim" - mówił Dorn. - "Będę dawał do zrozumienia, że byłoby wbrew prawu i sprawiedliwości, gdyby ten gentleman został senatorem Rzeczypospolitej Polskiej" - powiedział z sentymentem  nawiązując do wrogiego już sobie  PIS  jako lojalny PeOwiec nie zwracając nawewt uwagi na wsólpracę i poparcie platformy dla Giertycha.

Skutecznej agitacji  wszystkich trzech nowości dla potrzeb kampanii wyborczej  dokonała Premier i szefowa PO Ewa Kopacz. Została ona namaszczona na Premiera RP przez Donalda Tuska, który w obawie przed odpowiedzialnością za swoje sukcesy zawczasu uciekł do Brukseli i z ukrycia steruje rządami w Polsce nadal stawiając Premier Ewę Kopacz na baczność.PO ma siłę, by uchronić państwo przed rządzącym z ukrycia

- Tylko PO ma siłę, żeby uchronić Polskę, by nie stała się własnością jednego człowieka, który się schował i rządzi z ukrycia - mówiła premier Ewa Kopacz

"Rodzi się więc pytanie: - powiedziała szefowa PO -  czy zwycięży żądza władzy ukrywającego się w cieniu człowieka, lalkarza pociągającego za sznurki swoich marionetek, czy też Polska będzie normalną, zachodnią demokracją" - odważnie oświadczyła Premier

- "Światła nie chowa się pod korcem. Jeśli ktoś ma czyste intencje, nie musi się z tym ukrywać" - dodała szefowa PO prezentując listy Platformy w wyborach parlamentarnych

- "Zwolennikom utraty zbiorowej pamięci mówię: trzeba pamiętać."

I my pani Premier pamiętamy. Pamiętamy Stocznie Gdańską. Inwestora z katarem ,  Ambergold i cmentarz i hazard i stadiony i orliki, drogi mosty i prywatyzację dzięki której po majątku Państwa Polskiego nie zostało śladu.

Pamiętają wszyscy,  których najpierw wygoniliście  z ich domostw do barów mlecznych a stamtąd do śmietników gdzie dziś szukają już tylko szansy na przeżycie.

Podnieśliście  o sto procent płacę minimalną, ale wcześniej stawki VAT na wszystko, wprowadziliście prace przymusową do śmierci,  pigułki wczesnoporonne zaś pozwoliły wam na  wydłużanie  do 52 tygodni urlopów rodzicielskich, zalegalizowano wiele rzeczy które zawsze były nielegalne, dzieci z pierwszych klas otrzymały zamiast posiłku w szkołach darmowy podręcznik szkolny w którym on i on to rodzice onego, docelowo przedmiotem na maturze  będzie obowiązkowa seksuologia zamiast religii. Zniesiono przymusowy pobór do wojska, wprowadzono przymusowy pobór do szkół od 6 lat i od pierwszego dnia edukacje seksualną (…)

Wyobrażacie to sobie?

- "Stawką w tych wyborach jest albo dalszy kierunek na Zachód, albo marnowanie szansy na dobrobyt." Jest pytanie,(…) czy zwycięży mój osobisty  plan budowy dobrobytu Polaków, który przygotowaliśmy.

I tu nagle wybuchło zdumienie narodu. Jak to ? To ten dobrobyt, to dopiero  plan ? to czyj dobrobyt budowaliście przez 8 lat ? Każdy był pewien, że to wszystko już jest, że przez 8 lat rządów platformy  zostało  zrealizowane.

Donald Tusk Premier i przewodniczący PO przez 8 lat  powtarzał nam że żyjemy  na zielonej wyspie, że Europa zachodnia jest  daleko za nami to  każdy był przekonany, że my tę Europę Zachodnią już dawno i daleko wyprzedziliśmy a tu sie okazuje, że my musimy teraz tę Europe dłużej gonić ?  to on kłamał ? 8 lat ? 

"Wiem, że drogi, mosty, dworce itp. strasznie się już wszystkim opatrzyły, jakby były zawsze. Nikt już nie pamięta, jaką Polskę przejmowaliśmy z rąk PiS. (...) PO ma zamiar dalej budować drogi, mosty, szkoły, przedszkola, żłobki, sieci Internetu, boiska, place zabaw, szpitale" -  Czyli całą tę ruinę, którą dokładnie widać jak zajrzy się poza główne ulice Polskich miast  

Wiemy że te drogi i mosty platforma zaczęła budować 8 lat temu i po dziś dzień nadal je buduje ale nie ma takiego specjalisty który by wiedział kiedy zaczną w końcu budować nowe. Czy ten genialny plan PO  polega właśnie na budowaniu a nie zbudowaniu czegokolwiek?  Wiemy tez, że są to najdrożej budowane obiekty  na świecie i to jest właśnie ten plan PO  dzięki któremu niektórzy Polacy mają i będą mieli dobrobyt ?.

Nasuwa się tylko pytanie: skoro PO przez  8 lat nie zbudowało jeszcze  tych mostów, dróg, szkół, przedszkoli, żłobków, Internetu  boisk placów zabaw i szpitali,  to co oni budowali przez te 8 lat i gdzie są pieniądze?

PO zwarła szeregi a w szeregach zwierają się zwieracze bo wybory blisko. Wybory w których tym razem wyborcy PO będą musieli wybierać tych których przez 8 lat z nienawiścią zwalczali ...


Stefan Niesiołowski o Dornie i Napieralskim: Ludwik Dorn to według Stefana „zupełnie marginalny i groteskowy człowiek”, a także „nieuk” i „kanalia”, do tego „całkowicie niewiarygodna” w swoich działaniach.

Grzegorz Napieralski jest zdaniem Niesiołowskiego „betonem, aparatem”, oraz „wybrykiem demokracji”. To również „obrzyliwy załgany hipokryta” i „obłudnik”.

Ludwik Dorn natomiast w swojej książce „Rozrachunki i wyzwania” z 2009r twierdzi że „Pani minister Kopacz to taka chodząca nicość”.

Prawdziwy polityczny ekumenizm .. nic nie szkodzi błoto się otrzepnie a jak wybory będą wygrane to  honor się odda do pralni, razem z brudnymi pieniędzmi…

Oto kilka opini do tego wydarzenia z głownych polskich portali Internetowych :

1. Dokąd my zmierzamy? Premier kraju na peronach, za nią przewożone krzesła, ustawiane selfitki. Po tych miernych spektaklach - przemówienia czytane, plujące, szkalujące, napisane przez amoralnego, nihilistycznego judasza. Dokąd idziemy? Mało jest problemów w naszym kraju? A ta niewiasta albo jeździ, albo czyta, co jej napisano.

2.Kopacz jest już na dnie i chwała jej za to czego nie zrobiła.

3.Pani Kopacz szamocze się, trochę ubliża konkurentom politycznym, trochę straszy PiS-em jak wawelskim smokiem. Ale pani Kopacz nikogo nie porwie swoją dialektyką, bo to jest mowa frustrata politycznego, Ona mówi, że tylko on prowadzi Polskę ku Zachodowi, ... a co to znaczy? Zachodem to można było czarować 50 lat temu, teraz to czysta demagogia, pustosłowie.

4.Kopaczowa juz zaczyna swoją kampanię propagandową i za wszelką cenę chce wmówić ludziom ze ktoś z PiSu ich atakuje, kiedy nic sie takiego nie dzieje. PO popada w Paranoje ze strachu przed tym, że wyjdą ich przekręty. Przypominam, że jeszcze nie tak dawno ludzie PO opluwali Pana Dorna tak jak Giertycha ale widać Judaszowe srebrniki tutaj zadecydowały.

2. Pani Kopacz dostała już obłędu , co potwierdza swymi wypowiedziami pełnymi jadu i to w okolicznościach w których najbardziej prymitywny człowiek nie odważył by sie użyć takich słów. Reasumując, jejmość pokroju Effka Kopacz powinna z rzeczy okrągłych dzierżyć w dłoniach jedynie patelnię, to jedyna rzecz, która do niej pasuje a nie ster państwa!

6.  I to wszystko dla dobra Polski. Az się wzruszyłem.


Ocena: 1267 429
Głosów: 1696
4522 odsłon

Przejęte od PIS ? (Odpowiedzi: 0)

04.09.2015 22:47:19
~Kolejarz
Nie wiem o co chodzi z tymi dworcami Pani Ewie Kopacz. Jak Gosiewski pobudował dworzec to go PO chciało zamknąć za ten dworzec i śledcza od dorsza i szmatyna i szmelcfeld krzyczeli na całą Polskę i telewizję że Gosiewski sobie pobudował przystanek kolejowy no to chyba Gosiewski był w PIS i ten PIS budował te dworce i przystanki, które PO jednak przejęlo od PIS. Czyż nie tak ? ... więcej »

 1. ludzka Europa
 2. Słowacy mają już dosć.
 3. Akcja na ostrzu skalpela
 4. Miara Upadku
 5. Wielka Gra
 6. UBewatele sie odgrażaja
 7. System
 8. Desygnowany
 9. Jeszcze raz Ukraina
 10. Polskie serce z betoniarki
 11. Onet kłamie
 12. Wspólna śmierć, wybiórcza pamięć
 13. Śmierć na nieludzkiej ziemi
 14. Gazeta Wyborcza i pięć piw.
 15. Zwyczajny Człowiek
 16. Dno i Odwiert
 17. Ojciec to brzmi dumnie
 18. Róża Maria Barbara Gräfin von Thun
 19. Jak NMP została Królową Polski
 20. Labnauer pisze list do Israela
 21. Czy Biblia to bajka ?
 22. Tu kiedys była Anglia
 23. Trzeci Medrzec Europy
 24. Nadzwyczajny Kongres Sędziów
 25. Kolaboranci
 26. Sopocki Autoryted PO
 27. Sowa i K...a Przyjaciele
 28. Polska dla wszytskich
 29. Czarny sen Petru
 30. Pod latarnia najciemniej
 31. Styropianowe wykopaliska
 32. Odebrać Polakom Głos
 33. Zjeść ciastko i miec ciastko
 34. Zwrot o 360 stopni
 35. Demokratyczne wybory
 36. Kukułcze jajo Balcerowicza
 37. Bez polityki
 38. Eksperci i Uzdrawiacze
 39. Trzecia tywarz PiS
 40. Koza i trójkat Jandy
 41. Nowa siła polityczna w USA
 42. Z notatnika wynalazcy
 43. Lis fedruje w zadku
 44. Gdzie jest kasa ?
 45. Śpiewać każdy może
 46. Panele śmierci
 47. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !
 48. London Dream
 49. Uwaga nadchodza mutanty

Strony Patriotyczne Konkurs na poezję emigracyjną

Informacje szczegółowe po kliknięciu w obrazek JPII Tytuły prac oraz krótką notę biograficzną należy przesłać e-mailem w formie załącznika na jeden z tych adresów: jpiipapa@mail.com

antydotum@optonline.net