logo

Piątek 28.06.2019

Kaczyński, Duda, Morawiecki i żydowski akt agresji wobec Polski

Jarosław Kaczyński, mianując Mateusza Morawieckiego Premierem Polski nie zrobił tego bez powodu. Degradacja i bezpowrotna zagłada państwa polskiego zbliża się nieuchronnie.

Po bezsensownym   przekazaniu władzy w ręce Tuska w roku 2007, Prezes powtórzył ten manewr w roku 2017. Decyzją „restrukturyzacji rządu” stery władzy ponownie zostały oddane w ręce żydokomuny, która przycupnięta po zakamarkach partyjnych rozpierzchła się po Rzeczpospolitej.

Władza przeszła nie tyle nawet w ręce PO, ile w ręce Unii Wolności, która bez wyborów, bez wojny, drogą cichego zamachu stanu dokonanego rękami Prezesa, przywróciła sobie tę władzę obejmując stanowiska w najwyższych organach państwowych.

PIS Jako doskonale wkomponowany w środowisko warszawskie element żydokomuny stał się kontrolowalnym narzędziem żydostwa.


Prawdziwe poparcie dla UE. Tylko rząd tego widzieć nie zamierza.

Wyniszczenie Solidarności wśród Polaków  przez planowo stymulowane masowe emigracje, a nawet skrytobójstwa, oczyściły krajobraz Okrągłego Stołu do poziomu miernot.

Na trupie narodów chrześcijańskich żydostwo światowe układa swoje plany zmierzające do likwidacji państwa polskiego i powołanie w jego miejsce państwa żydowskiego „Polin”.

Nie tak dawno jeden z tzw. „specjalistów od wizerunku” ujawnił w gazecie, że to on stworzył „Nowoczesną” i Petru, a uczynił to w kawiarni, kiedy pił sobie kawę i rozmyślał.

Otóż jest to cała prawda na temat mechanizmu polskiego życia politycznego zainstalowanego po 1989 roku. Kiedyś byli to „agenci”, „prowokatorzy”, „doradcy”, „intelektualiści” ale od 20-30 lat system udoskonalił się na tyle, że żadnych doradców czy prowokatorów już nie ma.

Czasy się zmieniają i na ich miejsce przyszli „specjaliści od wizerunku”.

W dzisiejszej Polsce „specjalista od wizerunku” nie jest osobnym niezależnym graczem czy częścią organizacji, która otrzymała zlecenie na działania promujące jakiś ruch czy kierunek polityczny i na tym koniec.

Specjalista od wizerunku w obecnej Polsce to członek mafijnego mechanizmu grup przestępczych kontrolujących osoby wysoko postawione w tym Prezydenta, Sądy, Rząd, Parlament i Partie.


Zła zmiana i zamiana

Kontrola ta nie polega jednak, na szpiegowaniu przeciwnika i popieraniu swego zleceniodawcy, aby na płaszczyźnie jakiejś tam lepszej konkurencyjności doprowadzić do wyborczego sukcesu.

Specjalista od wizerunku w Polsce to osobnik mający do swej dyspozycji faktycznie wszelkie atrybuty władzy politycznej, ma dostęp do informacji tajnych i osób będących w stanie służby państwowej, jest członkiem grupy skrytobójców, a może być i głównym zleceniodawcą mordu politycznego.

Będąc doradcą np. ministra, dyktuje mu postępowanie, które natychmiast jest odzwierciedlane w odbiorze społecznym, jako echo polityczne, tak krajowe jak i zagraniczne, stwarzając w ten sposób wiarygodną iluzję skuteczności wykonanych założeń.

Skutkiem tego funkcjonariusz państwowy, ten że minister nie postępuje wg. zasad sprawowania władzy czy własnego rozumu, ale według poleceń „specjalisty od wizerunku”. Nie jest to żaden cud czy rezultat wysokiego poziomu zawodowego PR-owca. Ale jest to faktycznie rezultat zaplanowanej i realizowanej gry.

Takiej ustawki jak w meczu piłki nożnej, gdzie wszyscy są umówieni na wynik. Jest jedna drużyna, druga drużyna, sędziowie i wszyscy znają rezultat z góry a tylko kibice niczego nie wiedzą.

Polska polityka to właśnie taka ustawka specjalistów od wizerunku kontrolujących: Prezydenta, Premiera, Sejm, Sądy i partie polityczne. Tak uplasowani specjaliści dostają od swych zwierzchników faktycznych i tajnych zlecenia na określone wyniki popularności czy rezultaty wyborów do Sejmu lub na Urząd Prezydenta.

Ich zleceniodawcami są formalnie drobne firmy paru-osobowe, za którymi stoi cała hierarchia bardziej mglistych tajnych i potężniejszych instytucji.

Wyborcy najczęściej nie mają zielonego pojęcia o tym, że zachowanie jakiegoś polityka jest wynikiem wyrachowania manipulacji specjalistów od wizerunku, którzy stojąc za nim faktycznie pociągają za sznurki.

Nie konkurują ze sobą, ale grają wzajemnie w otwarte karty - ten polityk ma być lansowany a tamten pomijany. Specjaliści są wszędzie. Dokładnie tak było z ostatnimi wyborami do Sejmu i Prezydenckimi. Wcześniej ustalono, że PIS ma wygrać, więc wysłano Tuska do Brukseli a PO wystawiono na pośmiewisko.

Najgorszy i najstraszniejszy jest jednak cel tych wszystkich reżyserowanych zmian i przetasowań. Pytanie zasadnicze brzmi: po co te manipulacje i kto za tym stoi?

Chodzi tu o światowe żydostwo i Izrael, który to ośrodek dopuszcza się agresji przeciw Polsce. Polska już w średniowieczu została zaplanowana przez żydów jako ich nowa Jerozolima.

Dziś po wiekach żydowskiego terroru, wobec nie tylko państwa polskiego, sprowadzania do Polski wrogów i aranżowania wojen, po skutecznym zniszczeniu widzialnego Kościoła, Polacy zostali bez wiary, bez swoich elit, bez struktur, bez granic państwa, bez przemysłu, z ogromnym nieujawnionym zadłużeniem.

Premierem został żydofil, mianowany na skutek decyzji innego żydofila. Jako dyrektor banku był typowym pracownikiem „dyspozycyjnym”, czyli wykonywał dokładnie to – co mu nakazano, za co pobierał już 10 lat temu 480.000 zł. miesięcznie.

W zamian nie reagował  na grabieże bankowe, oszustwa i innego rodzaju przekręty.

Kontynuując swój zawodowy żywot, po zaproszeniu na wystawną Kolację przez niejakiego Danielsa - zydowskiego lobbystę, wraz z innymi żydami z Izraela układał plany polityczne.


Żydowski agent na Polskę.

 

Taki bezwstyd i zaprzaństwo nie było możliwe nawet w najgorszych okresach PRL. Kolejny żydofil Prezydent Andrzej Duda woził najwyższe odznaczenie państwowe do Izraela, aby nim odznaczyć największego antypolaka i oszczercę Szewacha Weissa.

Chodzi o to, że sytuacja w Izraelu jest nieprzewidywalna. Może zdarzyć się konflikt, którego konsekwencji nie da się przewidzieć 

A wtedy w ramach solidarności będzie otwarty most powietrzny z Izraela do Polski. Przyjadą i osiedlą się w naszych domach, które szybko przerobią na swoje, z których wypędzą Polaków, dla których tym razem nie będzie już ani kamienic, ani ulic a co najwyżej getta.

Możliwe jest nawet i to, że szybko zostanie zmieniona konstytucja by dać żydom osobne miejsca w polskim Parlamencie.

Obecność w rozmowach Danielsa wskazuje na to, że w Polsce rozpocznie się terror policyjno-wojskowy na miarę terroru w Izraelu.

Cenzura i sankcje ekonomiczne, wykluczenie społeczne Polaków zostaną doprowadzone do końca. Już dziś Polska Flaga jest na terenie Oświęcimia bezczeszczona. Polakom i polskim symbolom narodowym jak flaga i orzeł w koronie zabrania się wstępu na teren obozu i zakazuje się składania hołdu Polskim ofiarom niemieckiego terroru i mordu.

W miejsce hitlerowskiego terroru dziś na tereny byłych niemieckich obozów zagłady wstępuje terror żydowski. Bez cienia wątpliwości wszystko to zmierza do totalnej inwigilacji i delegalizacji środowisk patriotycznych, nacjonalistycznych, polskich.

Specjaliści od wizerunku są wyłącznie pochodzenia żydowskiego, a to ułatwi im pracę i osiągniecie porozumienia ponad podziałami, ponad interesem Polski. Żydzi nieodwołanie i masowo już, umocnili się na funkcjach rządowych w Polsce – to faktyczny Polin.

Oni raz zdobytej władzy nie oddadzą, a jak trzeba będzie  to do ochrony tego porządku, który nastąpił w podły, podstępny, złodziejski i zakamuflowany sposób, wezwą posiłki zarówno z Izraela jak i USA.

Tym razem demokratycznego odzyskania państwa przez Polaków już nie będzie, a jeśli jest jakaś szansa, to tylko poprzez każdy zdecydowany sprzeciw całego Narodu przeciwko temu otwartemu już okupantowi żydowskiemu jakim jest cały system rządzącego nami establishmentu.


Ocena: 425 14
Głosów: 439
2038 odsłon

PLAN NAPRAWY POLSKI (Odpowiedzi: 0)

02.07.2019 08:20:29
~MichałSybirak
Wstęp I. POZYCJA MIĘDZYNARODOWA II. SYSTEM POLITYCZNY III. SYSTEM PRAWNY IV. BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE V. OCHRONA ŻYCIA I ZDROWIA VI. GOSPODARKA VII. KOŚCIÓŁ Gorszyciele System oświaty  ... więcej »

 1. Dziedzictwo Gdańska
 2. Co się stało z mieniem żydowskim
 3. ludzka Europa
 4. Wspólna Europa ?
 5. Oni rządzili Polską !
 6. Czerwona Elita
 7. Sąd nad Judaszami
 8. O wyborach
 9. Walka z eurofobią
 10. Tragedia i Hipokryzja
 11. Zakopane Ginie
 12. Bijąc się w pierś
 13. Prawdziwa godność
 14. Europejskie wartości
 15. Homopolska
 16. Po co ta wojna
 17. Czego jeszcze nie było
 18. Totalna przyszłość
 19. Do siego roku !
 20. Fachowiec
 21. Westerplatte broni się
 22. Oddać suwerenność
 23. Teoretyczny pogrzeb
 24. Rosyjska ruletka
 25. Słowacy mają już dosć.
 26. Wstając z kolan
 27. Na ostrzu skalpela
 28. Miara Upadku
 29. PIS-owskie draństwo
 30. Wielka Gra
 31. Żona Cezarego
 32. UBewatele
 33. Desygnowany
 34. System
 35. Jeszcze raz Ukraina
 36. Serce z betoniarki
 37. Onet kłamie
 38. Wybiórcza pamięć
 39. Na nieludzkiej ziemi
 40. GW i pięć piw.
 41. Zwyczajny Człowiek
 42. Dno i Odwiert
 43. Gräfin von Thun
 44. Królowa Polski
 45. List do Israela
 46. Czy Biblia to bajka ?
 47. Tu kiedys była Anglia
 48. Kolaboranci
 49. Trzeci Medrzec Europy
 50. Czarny sen Petru
 51. Pod latarnia najciemniej
 52. Sopocki Autoryted PO
 53. Styropianowe wykopaliska
 54. Polska dla wszytskich
 55. Odebrać Polakom Głos
 56. Zjeść ciastko i miec ciastko
 57. Demokratyczne wybory
 58. Bez polityki
 59. Trzecia tywarz PiS
 60. Eksperci i Uzdrawiacze
 61. Nowa siła polityczna w USA
 62. Kukułcze jajo Balcerowicza
 63. Z notatnika wynalazcy
 64. Gdzie jest kasa ?
 65. Śpiewać każdy może
 66. Panele śmierci
 67. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !
 68. Śmierć na nieludzkiej ziemi
 69. London Dream
 70. Kalumnie i historia

Konkurs na poezję emigracyjną

Informacje szczegółowe po kliknięciu w obrazek JPII Tytuły prac oraz krótką notę biograficzną należy przesłać e-mailem w formie załącznika na jeden z tych adresów: jpiipapa@mail.com

antydotum@optonline.net