logo
Antydotum.pl - Niezależny Portal Informacyjny Inny Punkt Widzenia Faktów Wyłącz TVN - Włącz Rozum #STOP447 #STOP1066
 

piątek 15.05.2020

Nowe rozdanie znaczonych kart

Borysław Gomułka, wnuk wybitnego przywódcy PRL Władysława Gomułki kontynuując rodzinne tradycje w trosce o zjednoczoną partię w swej antypisowskiej obsesji , ostatnim rzutem na taśmę wykonał ruch który uratuje Polskę i Polaków od totalnej porażki jaką zafundował im PIS.

Oto Prawdziwa Prezydent RP zrezygnowała z urzędu Prezydenta RP. Zrezygnowała, bo - jak powiedziała jej partyjna koleżanka - jako ta perła rzucona przed wieprze nie wytrzymała presji swojego własnego chlewa.


Perła rzucona przed  wieprze

Nowym kandydatem na Prezydenta RP będzie wybitna postać polski samorządnej,wybitny specjalista rekreacji, ochrony środowiska, technologii, myśli filozoficznej, inteligencji, kultury, businessu, uczciwości, empatii i tolerancji Rafał Trzaskowski.

Swój marsz ku wyżynom i najwyższym stanowiskom w państwie niezłomny Rafał rozpoczął od działalności charytatywnej, bo jego wrażliwość na ludzką biedę nie pozwalała mu przejść obojętnie obok potrzebującej kobiety.


Media kłamą.... Nie dałem, pożyczyłem !!!!

Hojność Rafała opisana na łamach gazet i ukazana w przekazach telewizyjnych daje podstawy do spojrzenia w przyszłość z nadzieją, że dzięki geniuszowi Warszawiaka z Krakowa prawdziwe Prawo i Sprawiedliwość zostanie ostatecznie wdrożone w codzienne życie Polaków.

Jego empatia stała się zaczynem nowego programu socjalnego Platformy Obywatelskiej dla całej Polski, której Rafał jest niekwestionowanym fundamentem. Można być pewnym, że Prezydent Trzaskowski, zaraz po objęciu władzy w Pałacu Prezydenckim swoje wsparcie potrzebującym od razu wprowadzi w życie. 

Nie będzie żadnego rozdawnictwa ani szastania publicznym groszem. Nie będzie promocji leniwych Kobiet i ich pijących partnerów, nie będzie takiej hojności jaką szasta PIS, nie będzie  ani 500+ czy 500 minus.

Rafał szczodry "Czaskowski" wdroży nowy program socjalny, który nie pozwoli ludziom na bezczynność i brak aktywności zawodowej.

Program przyszłego Prezydenta RP czyli Warszawiaka z Krakowa  dla Polaków (i nie tylko) to 20 groszy dla każdego, bez względu na rok urodzenia, zamożność czy jakiekolwiek inne kryteria.


Program socjalny PO

Nowy Prawdziwy Prezydent nie będzie dzielić Polaków na lepszych i gorszych i jednakowo wesprze każdego, nie tylko samotną matkę, wielodzietną rodzinę, czy biednego emeryta, nie tylko każdego Polaka, ale i Europejczyka.

Polska dla wszystkich. Wszystkie pokolenia Polaków zostaną sprawiedliwie wsparte zarówno finansową pomocą jak i edukacją seksualną skierowaną bez uprzedzeń tak samo do emerytów jaki nowo narodzonych dzieci.

Nie będzie już żadnego wykluczenia. Rabiej, Śmieszek, Biedroń czy Grodzka będą mogli wstąpić w jeden wspólny związek małżeński i adoptować każde rzetelnie wyedukowane seksualnie dziecko w Polsce.

Zbawienne działanie PO ma znacznie więcej możliwości, niż by to wynikało z pobieżnego oglądu. Naczelny Warszawy bez trudu równa z Naczelnymi a jego wyobraźnia daleko wykracza poza możliwości wyznaczone dla całego gatunku.

W przypadku awarii nie musi szukać jakiś szczególnych rozwiązań tylko z lekkością jego wrodzonej inteligencji od razu stosuje to najwłaściwsze wyjście jakie jest w danym przypadku możliwe.

Tak oto bez zbędnej zwłoki naprawił szybę w drzwiach, korzystając jedynie z ewolucyjnych możliwości manualnych odziedziczonych po przodkach.


Proste rozwiązania sa najskuteczniejsze

Od Prostych rozwiązań do tych bardziej skomplikowanych jest tylko jeden krok. Jego reakcja wynikająca z awarii przesyłania nieczystości do oczyszczalni "Czajka" osiągnęła światowy rozgłos. Tu kandydat osiągnął właściwie wszystko.

Jego dokonania zrzutu nieczystości do Wisły i do Bałtyku obiegły cały świat i wzbudziły ogólnoświatową dyskusję. Takiego sukcesu przed nim nikt jeszcze nie osiągnął od początków dziejów człowieka…


Proste rozwiązania zawsze sa najlepsze

Teraz pozostało już tylko zając się emerytami, ale i tu geniusz przyszłego Prezydenta RP nie pozostawia żadnych wątpliwości. Ponieważ nie można napełniać tego co już jest napełnione więc najpierw trzeba opróżnić portfele i kieszenie tych, których jedynym ratunkiem w obliczu Prezydentury Rafała „Czaskowskiego” pozostaje już tylko eutanazja.

Najpierw zostaną podniesione opłaty za dowóz nieczystości do Wisły i opodatkowanie tego co jeszcze opodatkowane nie jest. To pozwoli opróżnić portfele tych co jeszcze cokolwiek w nich mają. Później każdy emeryt bez wyjątku dostanie słynne 20 groszy które należeć się będzie każdemu.


Portfele emerytów muszxą być najpierw puste żeby można było cokolwiek tam włożyć

Prezydent "Czaskowski" to człowiek oszczędny. Oszczędził wspomagając potrzebującą Kobietę. Szybę zakleił taśmą właścicielki mieszkania a awarię rurociągu ściekowego naprawiło Wojsko na koszt państwa.

W środowisko także nie trzeba będzie inwestować, bo Rafał podziela ideę odporności zbiorowej jaka sama się wykształci bez względu na ilość gówna jaką dysponuje Prezydent Warszawy by wzbogacić florę i faunę Wisły.

Jak zapowiedział na pierwszym briefingu prasowym po tych wielkich dokonaniach i sukcesach jakich doświadczyła Warszawa czas przekuć wszystkie te pomysły i idee na lemiesze w całej Polsce.

Cóż można by rzec w świetle takiej perspektywy jaka wraz z kandydaturą Naczelnego Rafała Trzaskowskiego roztacza się nad Polską.

Można by głęboko zaczerpnąć powietrza i rozpłakać się jak Hołownia nad konstytucją, można by siarczyście zakląć i powiedzieć, że to tylko taki niespodziewany koszmar, można by wyśmiać całe to przedstawienie i zagłosować wg własnego uznania.

Można by wiele innych prostych jak myśl Trzaskowskiego rozwiązań uwzględnić, można by także po prostu splunąć pogardliwie przez lewe ramie na samą myśl o tym, kogo kolejny geniusz z PO Borysław Gomułka zaproponował Polsce jako prezydenta.

Główne cechy każdego kandydata KO na najwyższy urząd w państwie to nieuctwo, bezczelność, chamstwo, łgarstwo, bufonada, ignorancja, kombinatorstwo (nie tylko polityczne), to cechy na jakich została zbudowana cała formacja polityczna, która właśnie rękę takiego kandydata jak Trzaskowski chce wyposażyć w brzytwę.

Można by zareagować na zaistniały fakt w dowolny sposób gdyby nie chodziło tu o Polskę, o nas samych, o przyszłość naszych dzieci, o zachowanie tego wszystkiego, co dziś istnieje dzięki przelaniu krwi przeszłych pokoleń dla naszej dobrej przyszłości.

Nie przeraża mnie ten „brzmiący cymbał” gdybym miał się posłużyć innym cytatem z Pisma świętego niż poselnica Leszczyna. (już nie wiem jak po polsku nazywa się poseł płuci kobiecej).

Przeraża mnie myśl o wyborcach. Przeraża mnie myśl, że w mojej ukochanej Ojczyźnie żyją ludzie, którzy taką polityczną kreaturę nie tylko lansują, ale i wspierają, którym nie zadrży ręka by takie polityczne badziewie wesprzeć swoim podpisem poparcia a co gorsza by następnie na taką kandydaturę zagłosować.

To jest właśnie to co nie pozwala nam normalnie spać oddychać i żyć. Nie pozwala nam normalnie wychowywać swoje dzieci i z nadzieją spoglądać w przyszłość.

Dzięki właśnie takim kandydatom jak Rafał Trzaskowski z przerażeniem będziemy najpierw liczyć dni kampanii wyborczej a potem oczekiwać wyroku jaki tzw. wyborcy, obywatele polscy, bez żadnej odpowiedzialności wydadzą na własną ojczyznę.

Miejmy tylko nadzieję, że opatrzność Boża nie dopuści do kolejnej tragedii jakiej ta umęczona Polska tak wiele na przestrzeni swoich dziejów już doświadczała.


Ocena: 432 34
Głosów: 466
2063 odsłon
Brak komentarzy

 1. Wczoraj
 2. Dziedzictwo Gdańska
 3. Wieczność
 4. Prawdziwa godność
 5. Córa Kościoła
 6. Sąd nad Judaszami
 7. Bijąc się w pierś
 8. Wspólna Europa ?
 9. Zakopane Ginie
 10. Tragedia i Hipokryzja
 11. Po co ta wojna
 12. Dwa Światy
 13. Walka z eurofobią
 14. ludzka Europa
 15. Oni rządzili Polską !
 16. Czerwona Elita
 17. Europejskie wartości
 18. Do siego roku !
 19. Fachowiec
 20. Westerplatte broni się
 21. Oddać suwerenność
 22. Teoretyczny pogrzeb
 23. Rosyjska ruletka
 24. Słowacy mają już dosć.
 25. Wstając z kolan
 26. Na ostrzu skalpela
 27. Miara Upadku
 28. PIS-owskie draństwo
 29. Wielka Gra
 30. Desygnowany
 31. UBewatele
 32. System
 33. Jeszcze raz Ukraina
 34. Serce z betoniarki
 35. Onet kłamie
 36. Wybiórcza pamięć
 37. Na nieludzkiej ziemi
 38. GW i pięć piw.
 39. Dno i Odwiert
 40. Gräfin von Thun
 41. Królowa Polski
 42. List do Israela
 43. Czy Biblia to bajka ?
 44. Tu kiedys była Anglia
 45. Kolaboranci
 46. Trzeci Medrzec Europy
 47. Sowa i K...a Przyjaciele
 48. Czarny sen Petru
 49. Pod latarnia najciemniej
 50. Sopocki Autoryted PO
 51. Styropianowe wykopaliska
 52. Polska dla wszytskich
 53. Odebrać Polakom Głos
 54. Zjeść ciastko i miec ciastko
 55. Zwrot o 360 stopni
 56. Bez polityki
 57. Demokratyczne wybory
 58. Eksperci i Uzdrawiacze
 59. Koza i trójkat Jandy
 60. Trzecia tywarz PiS
 61. Nowa siła polityczna w USA
 62. Kukułcze jajo Balcerowicza
 63. Z notatnika wynalazcy
 64. Gdzie jest kasa ?
 65. Niepokój Holocaust Business
 66. Śpiewać każdy może
 67. Panele śmierci
 68. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !
 69. Śmierć na nieludzkiej ziemi
 70. London Dream
 71. Jakie życie taka śmierć
 72. Joanna Senyszyn
 73. Kana Galilejska
 74. Kochankowie z obłoków
 75. Kreacjonizm
 76. O wyborach
 77. Tu wszystko się kończy
 78. Twarze KOD
 79. Unde Venistis - Skąd przychodzisz
 80. Upadek państwa polskiego
 81. Wieczność
 82. Żona Cezarego
 83. Zwyczajny człowiek

Konkurs na poezję emigracyjną

Informacje szczegółowe po kliknięciu w obrazek JPII Tytuły prac oraz krótką notę biograficzną należy przesłać e-mailem w formie załącznika na jeden z tych adresów: jpiipapa@mail.com

antydotum@optonline.net