logo

Sobota 08.09.2018

Totalna koalicja

Barbara Nowacka: PiS-owskie draństwo trzeba zatrzymać


Przed wystąpieniem na konwencji Koalicji Obywatelskiej - Barbara Nowacka, która przystąpiła do porozumienia PO i Nowoczesnej podkreśla, że zawierając ten alians, żadnych lewicowych ideałów nie zdradziła

-Jeśli zaśpimy i odpuścimy sobie wybory samorządowe, to zabiorą nam te resztki wolności, które wciąż mamy.

Nowacka
Foto: Marcin Stępiński / Agencja Gazeta Barbara Nowacka

Przyjrzyjmy się zatem czym jest to PiS-owskie draństwo i komu zagraża.

Właśnie przyleciał samolot z Chicago na pokładzie którego, wraca  w kajdankach lewicowa demokracja i lewacka wolność, o którą dziś drży każdego dnia totalna koalicja.

Wraca Dariusz "Tyfus" Przywieczerski  by w końcu odsiedzieć zasądzoną przez Sąd ( jeszcze ten niezawiśnięty) karę więzienia za największą aferę jaka zaistniała w wolnej Polsce. To właśnie temu przestępcy lewicowa uczciwość (i taka sama jak Barbary "Lewackiej" wrażliwość) nakazywała pochylenie się z troską nad zasobami finansowymi Państwa Polskiego.

Zasoby te w znacznej części zostały przejęte zgodnie z lewicową tradycją bezpowrotnie, aby zanim zostaną skradzione nie zostały przejedzone przez Polaków i nie przepadły.

Sprowadzenie architekta największej afery w historii Polski i zamknięcie go w więzieniu to jest to pierwsze PiS-owskie draństwo.

W 2015 roku odbyły się wybory do polskiego Parlamentu. Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło Polakom program, którego realizacja nie tylko przywracała narodowi Polskiemu i każdemu Obywatelowi III RP podmiotowość, ale także likwidowała głód wśród polskich dzieci i nędzę w polskich rodzinach.

PIS zobowiązało się do skończenia z okradaniem państwa, rozbicie przestępczej i mafijnej działalności, odebranie złodziejom łupów i przeznaczenie tak pozyskanych środków finansowych na rozwój państwa i wsparcie tymi pieniędzmi polskich rodzin.

I to jest to drugie PiS-owskie draństwo.

PO, PSL i SLD kiedy zdali sobie sprawę z tego, że możliwa jest utrata władzy, postanowili na trudne czasy rozliczeń, zabezpieczyć sobie wsparcie organów państwa, które były by w stanie to PiS-owskie draństwo osłabiać, bojkotować i krok po kroku unicestwiać.

Dlatego też, totalna koalicja, kiedy jeszcze mogła wybrała sobie z wyprzedzeniem sędziów Trybunału Konstytucyjnego, by z tego co oni już raz demokratycznie polskiemu państwu ukradli PiS-owskie draństwo, niczego nie było w stanie odzyskać.

Niestety PIS zgodnie z prawem i konstytucją dokonał uporządkowania statusu Sądu Konstytucyjnego i jego Sędziów.

TK
Tak wyglądał niezależny Trybunał Konstytucyjny za czasów PO-PSL

To było trzecie PiS-owskie draństwo

Po Trybunale Konstytucyjnym przyszedł czas na wymiar sprawiedliwości. Sądy, które najbardziej były niezawisłe od obowiązującego prawa, poczuły się nagle zagrożone. To te Sądy, w których zasiadała od czasów stalinowskich po dzień dzisiejszy lewicowa uczciwość, skazywały ludzi na lata więzienia za dążenie do wolnej i niepodległej Polski.

To ci wrażliwi Sędziowie zwalniali z kary bandziorów, to ta lewicowa wrażliwość w Sądach przyznawała odszkodowania mordercom za odbywanie wyroków w więzieniach a teraz ta lewicowa wrażliwość ze wszystkich sił stara się rozmontować Polski wymiar sprawiedliwości tak, aby żaden złodziej czy przestępca nie czół się zagrożony ze strony wymiaru sprawiedliwości.

PiS-owskie draństwo zmieniło ustawę o Sądach w taki sposób, aby było możliwe by ci co z takim oddaniem służyli komunistycznym zbrodniarzom mogli być z zawodu wydaleni albo przeszli w stan spoczynku.

Powstała „Izba Dyscyplinarna" Sądu Najwyższego by ci co sprzeniewierzają się obowiązującemu prawu i etyce sędziowskiej nie byli bezkarni.

I to jest to czwarte PiS-owskie draństwo.

Po przejęciu władzy przez PIS nie ma już na ulicach Polskich miast pałowania uczestników patriotycznych demonstracji. Nikt nie podpala budek pod ambasadami ani wozów telewizji TVN24. PiS-owskie draństwo nie wysyła uzbrojonych po zęby policjantów do pacyfikowania jakichkolwiek demonstracji, ale zabezpiecza wszystkie imprezy  tak, aby mogły bezpiecznie przebiegać.

Marsz
60 tysięcy "faszystów" w marszu niepodległości


I to jest piąte PiS-owskie draństwo

Bywają też społeczne konflikty wynikające zarówno z pobudek politycznych jak i egzystencjonalnych. PiS-owskie draństwo rozmawia z protestującymi stara się rozwiązać problemy narosłe na przestrzeni lat rządów lewicowej wrażliwości i zawiera porozumienia, które następnie realizuje.

To jest dopiero draństwo.

Przez blisko trzydzieści lat nie trzeba było martwić się o jakiekolwiek zobowiązania, bo zawsze można było ostrzelać niezadowolonych a szczególnie klasę robotniczą z broni gładko lufowej a tu zamiast uzbrojonej Policji do negocjacji przystępują ministrowie.

PiS-owskie draństwo demoralizuje społeczeństwo i pokazuje coś czego lewica nie jest w stanie zrozumieć. PIS pokazał, że nie tylko można zawrzeć porozumienie ze społeczeństwem, ale je w całości zrealizować.

To PiS-owskie draństwo trzeba w końcu zatrzymać, bo wszystkie osiągnięcia lewizny skupione w koalicji totalnej PO,PSL,Nowoczesnej, Partii Razem i (partii osobno) będącej „Inicjatywą dla Polski” są zagrożone.

Tylko totalna opozycja jest w stanie zapewnić Polakom powszechnie i bezpłatnie, aborcję, in-vitro, eutanazję, biedę, złodziejstwo i na koniec   kremację.

Wszystkie te zdobycze cywilizacji obsługiwać i realizować będą naćpane rzesze homoseksualistów, lesbijek, transwestytów, bigamistów, pedofilów wspieranych przez niezależnych od uczciwości 114 letnich sędziów zaprawionych w skazywaniu polskich Patriotów na najbardziej surowe wyroki.

Wiele wysiłku i poświecenia wymagała też reforma edukacji. Udało się wyprowadzić z polskich szkół tak szkodliwe przedmioty jak język polski, historia, fizyka, matematyka czy chemia by w te miejsca wprowadzić edukację seksualną, testy, praktyczne zajęcia zakładania na banana prezerwatywy.

Udało się także lewicowej uczciwości przeprowadzić w szkołach pilotażowy program umiejętności handlu narkotykami, dopalaczami czy podstaw prostytucji.

To jest pragmatyzm i szukanie możliwości skutecznego działania –mówi lewica

Gdy na jaw wyszło, że Inicjatywa Polska kierowana przez Barbarę Nowacką zamierza iść do wyborów samorządowych razem z Koalicją Obywatelską, czyli porozumieniem PO i Nowoczesnej, z lewej strony sceny politycznej na liderkę IP posypały się gromy.

Tak SLD, jak partia "Razem", czy Robert Biedroń – czyli jak to mówią "nadzieja rodzącej się polskiej kurwicy" - sugerowali lub wprost stwierdzali, że Nowacka zdradziła lewicowe ideały, że się "sprzedała".

Liderka "Inicjatywy Polskiej" powiedziała, że podjęcie decyzji o współpracy z PO i .N nie było dla niej łatwe. - Udało się jednak wymóc na obu partiach, że na poziomie Sejmików Wojewódzkich, czego dotyczy porozumienie, postulaty lewicowe będą wprowadzane w życie.

- Niech więc krytykujące mnie partie lewicowe zrozumieją, że wszyscy tkwimy w tym samym bagnie. Wszelki spór nie ma racji bytu, jeśli państwem rządzą ci, którzy chcą nas wyjąć z Unii Europejskiej. Żeby się spierać, musimy mieć demokrację. A tę PiS chce nam zabrać - mówi.

W tym miejscu należy zauważyć, że bez zgody samych zainteresowanych nikogo z Unii nie da się wyjąć.  UE jest tak demokratyczna, szeroka i otwarta na wszelką dzicz i zboczenie, że nawet w przypadku absolutnego kaczystowskiego totalitaryzmu w Polsce, cała lewicowa formacja z Polski bez problemu może znaleźć swoje miejsce w Europie i przemieścić się tam gdzie demokracja kwitnie, serce bije po lewej stronie i kobiety są bezkarnie gwałcone na europejskich nowoczesnych ulicach.

Ruszyła więc w Polskę lewica, ruszyli przed siebie zaślepieni ludzie. Zamknięte oczy, zaciśnięte umysły, zaciśnięte pięści i zaciśnięte z nienawiści usta. Zacietrzewione tabuny lewackiej ideologii przepełnione mściwością za własne ułomności, nienawiścią do Polski, do Narodu do państwa i do jego władz, robią wszystko co mogą, aby jak najbardziej zaszkodzić każdemu dobru jakie tylko w przestrzeni publicznej mogło by chociaż zaistnieć.

Jedyna wizja z jaką zasypiają i budzą się Ci ludzie to anarchia, bo dla nich im gorzej tym lepiej - i co najważniejsze - można wtedy kraść, czego w czasie rządów PIS po prostu już więcej nie da się zrobić.


Ocena: 463 43
Głosów: 506
1563 odsłon
Brak komentarzy

 1. Czerwona Elita
 2. ludzka Europa
 3. Westerplatte broni się
 4. Żona Cezarego
 5. Rosyjska ruletka
 6. Słowacy mają już dosć.
 7. Na ostrzu skalpela
 8. Miara Upadku
 9. Wielka Gra
 10. UBewatele
 11. System
 12. Desygnowany
 13. Jeszcze raz Ukraina
 14. Serce z betoniarki
 15. Onet kłamie
 16. Wybiórcza pamięć
 17. Na nieludzkiej ziemi
 18. GW i pięć piw.
 19. Zwyczajny Człowiek
 20. Dno i Odwiert
 21. Ojciec to brzmi dumnie
 22. Gräfin von Thun
 23. Królowa Polski
 24. List do Israela
 25. Czy Biblia to bajka ?
 26. Tu kiedys była Anglia
 27. Trzeci Medrzec Europy
 28. Nadzwyczajny Kongres Sędziów
 29. Kolaboranci
 30. Sopocki Autoryted PO
 31. Sowa i K...a Przyjaciele
 32. Polska dla wszytskich
 33. Czarny sen Petru
 34. Pod latarnia najciemniej
 35. Styropianowe wykopaliska
 36. Odebrać Polakom Głos
 37. Zjeść ciastko i miec ciastko
 38. Zwrot o 360 stopni
 39. Demokratyczne wybory
 40. Kukułcze jajo Balcerowicza
 41. Bez polityki
 42. Eksperci i Uzdrawiacze
 43. Trzecia tywarz PiS
 44. Koza i trójkat Jandy
 45. Nowa siła polityczna w USA
 46. Z notatnika wynalazcy
 47. Lis fedruje w zadku
 48. Gdzie jest kasa ?
 49. Śpiewać każdy może
 50. Panele śmierci
 51. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !
 52. London Dream
 53. Uwaga nadchodza mutanty

Strony Patriotyczne Konkurs na poezję emigracyjną

Informacje szczegółowe po kliknięciu w obrazek JPII Tytuły prac oraz krótką notę biograficzną należy przesłać e-mailem w formie załącznika na jeden z tych adresów: jpiipapa@mail.com

antydotum@optonline.net