logo

Niedziela, 23.12.2018

Kalumnie i Historia.

W przestrzeni internetowej krąży tekst, który zużył się już bardziej niż przedwojenna płyta fonograficzna. Jest to tekst o Jarosławie Kaczyńskim. Nie przeszkadza to jednak by nadal z pełną premedytacją rzucać na jego temat w przestrzeń publiczną tego rodzaju kalumnie, bo skoro nie udało się zlikwidować obu braci w jednym zamachu to trzeba do skutku niszczyć tego, który przeżył.

Tak więc „zdradzieckie mordy” siedzą przy komputerze i wklejają, gdzie się da to starannie sformułowane draństwo:

Gdzie byli najwięksi „bohaterowie” walki z komuną, gdy w 1975r PZPR wprowadzała do konstytucji zapis o przewodniej roli PZPR i wiecznym sojuszu z ZSRR.

Pod listem protestacyjnym podpisali się wtedy Michnik, Kuroń, Geremek, Szymborska, w sumie 59 osób, nie było tam podpisu Prezesa ani kogokolwiek z PISu. (…)

Gdy w 1981r władza ludowa wprowadziła stan wojenny i 10 tyś ludzi trafiło do obozów internowania, a setka straciła życie. „Bohater” spał do południa, po godzinnym internowaniu i po wypiciu kawki z Esbekiem spokojnie powrócił do swojej willi na Żoliborzu podarowanej rodzinie przez Bieruta za niejasne do końca zasługi dla władzy ludowej. (…)

W czasie, gdy tacy opozycjoniści jak Frasyniuk, Borusewicz, Mężydło, Rulewski, Niesiołowski, Komorowski, Wujec, Wałęsa przebywali w obozach internowania lub odsiadywali wieloletnie wyroki za próbę obalenia siłą ustroju PRL, „bohaterowie” z Pisu tacy jak Kryże czy Piotrowicz wsadzali działaczy solidarności do więzienia” …

Tyle kalumnii a teraz historia …

Polak

Czas by wyjaśnić dobitnie co wtedy się działo i jaki był prawdziwy przebieg wydarzeń a było to tak:

Gdy wasi "bohaterowie" tzw. walki z komuną, Frasyniuk, Borusewicz, Mężydło, Rulewski, Niesiołowski, Komorowski, Wujec, Wałęsa targowali się o warunki współpracy z SB, Pan Jarosław Kaczyński był inwigilowany i aresztowany za każdym razem, kiedy kolejny wasz bohater składał podpis pod świeżo wybranym dla siebie pseudonimem na cyrografie SB.

Kiedy najwięksi "bohaterowie" komuny w 1975r. wprowadzali do konstytucji zapis o przewodniej roli PZPR i wiecznym sojuszu z ZSRR. „Bolek” sikał w kościele do chrzcielnicy, Kuroń wykładał na zebraniach Komitetów Powiatowych PZPR, Michnik ukrywał swojego brata (komunistycznego zbrodniarza sądowego) w Szwecji i szukał dla siebie odpowiedniej celi, w której bezpiecznie i w spokoju mógłby sobie zrobić doktorat.

List protestacyjny w sprawie wprowadzenia zapisu do konstytucji podpisywało bijące ramię partii, czyli Michnik, Kuroń, Geremek, Szymborska w sumie 59 „zdradzieckich mord” przygotowywanych przez SB i uwiarygodnianych właśnie w taki sposób, by w odpowiednim momencie można było dokonać ostatecznej likwidacji i obrobienia Polski.

Nie było tam Jarosława Kaczyńskiego, bo w takim towarzystwie nie mogło go tam być. Gdy w 1981 roku władza ludowa poprzez internowanie chroniła swoich donosicieli przed konsekwencjami stanu wojennego, nie było tam Jarosława Kaczyńskiego ani jego brata, bo w razie zaostrzenia się sytuacji w Polsce, byli oni przeznaczeni do fizycznej likwidacji a nie do ochrony w obozie internowania.

Kiedy Jarosław Kaczyński był inwigilowany i szykanowany, wasi totalni bohaterowie chlali w miejscach internowania cysterny wódy razem z SB.

Kiedy tacy opozycjoniści jak Frasyniuk, Borusewicz, Rulewski, Niesiołowski, Komorowski, Wujec i Bolek targowali się o profity za donoszenie i uzgadniali szczegóły okrągłego kantu a Niesiołowski na przesłuchaniu w SB sypał z detalami swoją narzeczoną, tacy jak Kryże czy Piotrowicz starali się na tyle ile było to wtedy możliwe, chronić ludzi przed tymi demokratami, których wówczas  jedynym zadaniem było donoszenia na kolegów a dziś w wolnej juz Polsce jest donoszenie na własny Kraj..

W wolnej już Polsce, tacy byli dumni ze swojej bohaterskiej przeszłości że  jeden wyrywał kartki ze swojej teczki, a główny Generał zamazywał wpisy w swojej księdze ewidencyjnej. Tak właśnie niszczyli dowody swojej "niewinności". To była ta wyselekcjonowana prawda dla Polaków III RP.

Jak do tego dodamy komisje nadredaktora buszującą w archiwach SB w 1989, potem niszczenie akt SB przed 1989 i pełne przyzwolenie grubej krechy na ten proceder po 1989, to mamy pełny obraz przełomu solidarnościowego i prawdy historycznej.

Komu rozum przestał się rozwijać w fazie prenatalnej ten nie jest w stanie przyswoić sobie choćby minimum faktów, jakie w tamtych czasach miały miejsce, kiedy to poprzez wprowadzenie stanu wojennego dokonywał się spisek i zbrodnia na państwie polskim.

Jarosław Kaczyński nie podpisał lojalki w stanie wojennym - jednoznacznie stwierdził to sąd w 1998 r. skazując Marka Barańskiego za opublikowanie takich pomówień w tygodniku „Nie”.

Sąd podkreślił w uzasadnieniu wyroku, że obecny prezes PiS, był aktywnym członkiem opozycji. Zarzut podpisania  lojalki przez Jarosława Kaczyńskiego postawił w 1993 r. Marek Barański, który w tygodniku „Nie” napisał, że po aresztowaniu 17 grudnia 1981 r. Jarosław Kaczyński, podczas rozmowy z oficerem SB, sam napisał i podpisał deklarację lojalności wobec władz stanu wojennego i PRL.

W 1998 r. Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa stwierdził, że informacje te są nieprawdziwe i zostały opublikowane w celu poniżenia J. Kaczyńskiego w opinii publicznej i narażenia go na utratę zaufania wyborców.

W uzasadnieniu wyroku sędzia napisała:

„Jarosław Kaczyński został zatrzymany przez funkcjonariuszy SB i przewieziony na przesłuchanie do gmachu MSW. Podczas przesłuchania był nakłaniany do współpracy ze Służbą Bezpieczeństwa oraz do podpisania deklaracji lojalności. (…) J. Kaczyński zdecydowanie odmówił podjęcia współpracy z SB oświadczając, że wybrałby raczej samobójstwo jako alternatywę, odmówił też podpisania deklaracji lojalności, uważając, że jest ona bezprawna”.

Medialna nagonka i bezpodstawne oskarżenia oburzały każdego, nawet  Ludwika Dorna, redaktora podziemnego „Głosu” który uznał insynuacje Wałęsy i Frasyniuka za obrzydliwe.

„Można być, tak jak ja, w ostrym sporze politycznym z prezesem PiS ale nie można kwestionować prawdy historycznej, to jest moralnie naganne” - podkreśla Ludwik Dorn.

Były marszałek Sejmu przypomina, że Jarosław Kaczyński był w okresie stanu wojennego aktywnym i wiele ryzykującym działaczem opozycji.

- „Pisał artykuły, kolportował podziemną prasę, był doradcą Międzyzakładowego Robotniczego Komitetu „Solidarności” oraz ich łącznikiem z Kościołem. Współpracował też z nieżyjącym już Andrzejem Stelmachowskim z Komitetu Prymasowskiego, z którym organizował pomoc dla rodzin internowanych”.


Szczęśliwy kupon Bolka  posługującego się pseudonimem „wałęsa” świadczący o kolejnej wygranej w  totolotka 

O tym kto w tym pseudo dyskursie ma rację, świadczyć może najlepiej zamach Smoleński. Gdyby nie zbieg okoliczności i zły stan zdrowia matki Kaczyńskich nikt nie ma wątpliwości, że obaj bracia ponieśli by śmierć zadaną przez (mamy tu tylko nadzieję) niekompetencje rządu, służb i Premiera Tuska.

Inne hipotezy mówią o celowym spisku i przygotowanym zamachu na obu braci Kaczyńskich, których śmierć miała otworzyć politykom PO i ich sprzymierzeńcom, bądź mocodawcom drogę do wymazania z mapy świata Polskiego Państwa.

To tyle historia. A teraz kto ma odrobinę uczciwości, przyzwoitości i odwagi niech sobie to we własnym sumieniu rozważy, do czego mogą być jeszcze zdolne „zdradzieckie mordy”, które nawet  w obliczu ludzkiej traumy nie mają skrupułów by dobijać każdą watahę jaka tylko stanie im na drodze do okradania Polski.

Jak to Pan Czarzasty powiedział: wyście nas nie pokonali, wyście się z nami dogadali! Taka jest prawda o 1989 roku, Okrągłym Stole i tzw. wrogach komuny. To właśnie tę prawdę przede wswzystkim, trzeba było Polakom w 1989 roku powiedzieć...

I jeszcze na koniec jeden cytat:

Ryszard Makowski:
"..Gdy dziś Wałęsa, czy Władysław Frasyniuk, a przede wszystkim Adam Michnik próbują nas moralnie szantażować, że za komuny siedzieli w więzieniu, trudno nie reagować wzruszeniem ramion. Akurat ci panowie potrafili swoje „męczeństwo” z PRL zamienić na luksusy III RP, a ponad to efekt ich działalności jest taki, że ubecy i cała komuna może sobie bezkarnie i dostatnio egzystować po 1989 r. To za to siedzieliście, więc nie zawracajcie nam tym głowy..."


Ocena: 532 97
Głosów: 629
2398 odsłon

Kto podpisał (Odpowiedzi: 1)

05.08.2019 16:04:12
~Optymus
Kaczyńscy i nikt z obecnego PIS nie podpisali ponieważ się bali , natomiast niektórzy poszli na współpracę i podpisali dla zmylenia przeciwnika i do dzisiaj te lewackie mendy nie mogą się pogodzić z tym że Kaczyńscy o tym wiedzieli. Byliście i jesteście głupi i ... więcej »

 1. Profanacja
 2. Córa Kościoła
 3. Nowe zęby jak nowe
 4. Tak tylko dla siebie
 5. Dziedzictwo Gdańska
 6. Co się stało z mieniem żydowskim
 7. ludzka Europa
 8. Wielki Leonardo
 9. Wieczność
 10. Wspólna Europa ?
 11. Aby Polska była Polską
 12. Masz Wybór
 13. Kosmos naiwności
 14. Polska Marka
 15. Oni rządzili Polską !
 16. Bez szabasowych świec
 17. Czerwona Elita
 18. Jeźdzcy Apokalipsy
 19. Sąd nad Judaszami
 20. O wyborach
 21. Walka z eurofobią
 22. Tragedia i Hipokryzja
 23. Dwa Światy
 24. Zakopane Ginie
 25. Bijąc się w pierś
 26. Prawdziwa godność
 27. Walec Globalizacji
 28. Europejskie wartości
 29. Homopolska
 30. Po co ta wojna
 31. Czego jeszcze nie było
 32. Totalna przyszłość
 33. Do siego roku !
 34. Fachowiec
 35. Westerplatte broni się
 36. Oddać suwerenność
 37. Teoretyczny pogrzeb
 38. Rosyjska ruletka
 39. Słowacy mają już dosć.
 40. Wstając z kolan
 41. Na ostrzu skalpela
 42. Miara Upadku
 43. PIS-owskie draństwo
 44. Wielka Gra
 45. UBewatele
 46. Desygnowany
 47. System
 48. Jeszcze raz Ukraina
 49. Serce z betoniarki
 50. Onet kłamie
 51. Wybiórcza pamięć
 52. Na nieludzkiej ziemi
 53. GW i pięć piw.
 54. Zwyczajny Człowiek
 55. Dno i Odwiert
 56. Gräfin von Thun
 57. Królowa Polski
 58. List do Israela
 59. Czy Biblia to bajka ?
 60. Tu kiedys była Anglia
 61. Kolaboranci
 62. Trzeci Medrzec Europy
 63. Czarny sen Petru
 64. Pod latarnia najciemniej
 65. Sopocki Autoryted PO
 66. Styropianowe wykopaliska
 67. Polska dla wszytskich
 68. Odebrać Polakom Głos
 69. Zjeść ciastko i miec ciastko
 70. Demokratyczne wybory
 71. Bez polityki
 72. Trzecia tywarz PiS
 73. Eksperci i Uzdrawiacze
 74. Nowa siła polityczna w USA
 75. Kukułcze jajo Balcerowicza
 76. Z notatnika wynalazcy
 77. Gdzie jest kasa ?
 78. Śpiewać każdy może
 79. Panele śmierci
 80. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !
 81. Śmierć na nieludzkiej ziemi
 82. London Dream
 83. Kalumnie i historia

Konkurs na poezję emigracyjną

Informacje szczegółowe po kliknięciu w obrazek JPII Tytuły prac oraz krótką notę biograficzną należy przesłać e-mailem w formie załącznika na jeden z tych adresów: jpiipapa@mail.com

antydotum@optonline.net