logo

Wtorek 19.06.2018

Judasze Okrągłego stołu .

Napotkałem w Internecie wpis Iinternauty, który od lat wkleja go gdzie tylko może.  Przesiąknięty indoktrynacją UB i nienawiścią do Jarosława Kaczyńskiego renegat, stara się unicestwić człowieka pseudo literacką formą symulując "literaturę faktu" posługując się przy tym nie faktem a totalną kalumnią, łgarstwem i obrzydliwą insynuacją.

Jest to pewien system dawno temu wynaleziony przez Josepha Goebbelsa sprawdzony i wcielany w życie przez największych katów Narodu Polskiego by dokonywać prania mózgów zanim zastały one przestrzelone, przez żydowskie NKWD nad przygotowanymi już wcześniej dołami kaźni w takich miejscach jak Smoleńsk, Ostaszków, Kozielsk, Starobielsk i wiele innych miejsc przeznaczonych do pogrzebania Polskiego Narodu.

Nie wolno więc milczeć. Trzeba takim sprzedajnym pomyleńcom dawać jednoznaczny odpór konfrontując to łgarstwo z historycznymi faktami. A oto, to judaszowe wyznanie wybijające w przestrzeni Internetowej niczym szambo.

- "Gdzie byli najwięksi "bohaterowie" walki z komuną gdy w 1975r PZPR wprowadzała do konstytucji zapis o przewodniej roli PZPR i wiecznym sojuszu z ZSRR.


Pod listem protestacyjnym podpisali się wtedy:

Michnik, Kuroń, Geremek, Szymborska, w sumie 59 osób, nie było tam podpisu prezesonaczelnika ani kogokolwiek z PISu.

Gdy w 1976r władza ludowa pod przewodnictwem tow. Gierka pałowała robotników z Radomia i Ursusa, nasz 'bohater' właśnie bronił dysertację doktorską w której wielokrotnie powoływał się na Bieruta, Cyrankiewicza, Gomułkę i innych klasyków marksizmu-leninizmu.

Gdy w 1981r władza ludowa wprowadziła stan wojenny i 10 tyś ludzi opozycji trafiło do obozów internowania, a setka straciła życie, 'bohater' spał do południa, po godzinnym internowaniu i po wypiciu kawki z SBekiem spokojnie powrócił do swojej willi na Żoliborzu podarowanej rodzinie przez Bieruta za niejasne do końca zasługi dla władzy ludowej.

W czasie gdy opozycjoniści tacy jak Frasyniuk, Borusewicz, Mężydło, Rulewski, Niesiołowski, Komorowski, Wujec, Wałęsa przebywali w obozach internowania lub odsiadywali wieloletnie wyroki za próbę obalenia siłą ustroju PRL, 'bohaterowie' z Pisu tacy jak Kryże czy Piotrowicz wsadzali działaczy solidarności do więzienia (...) Tak napisał anonimowy Internauta nie mający z cechami, które czynią nas ludźmi nic wspólnego.

Tymczasem fakty historyczne zebrane i opublikowane przez IPN przedstawiały się następująco:

Gdy najwięksi tzw. "bohaterowie walki z komuną" cichcem i w konspiracji przed narodem podpisywali akty współpracy z SB, Pan Jarosław Kaczyński był inwigilowany  i aresztowany za każdym razem, kiedy kolejny bohater totalnej targowicy składał podpis pod świeżo wybranym dla siebie pseudonimem na podsuniętym przez SB cyrografie.

Kiedy  najwięksi "bohaterowie" komuny w 1975 r.  wprowadzali do konstytucji zapis o przewodniej roli PZPR i wiecznym sojuszu z ZSRR, Bolek sikał do chrzcielnicy, Kuroń wykładał na zebraniach Komitetów powiatowych PZPR, Michnik wywoził brata kata do Szwecji i szukał dla siebie odpowiedniej celi w której bezpiecznie mógłby zrobić doktorat.

List protestacyjny w sprawie wprowadzenia zapisu do konstytucji podpisywało  "bijące ramię partii" czyli Michnik, Kuroń, Geremek , Szymborska - w sumie 59 agentów SB przygotowywanych do ostatecznej likwidacji  Polski i totalnego obrobienia nie tylko z dorobku materialnego  Polaków.

Nie było tam Jarosława Kaczyńskiego  bo w takim towarzystwie nie mogło go tam być. Gdy w 1981 roku władza ludowa poprzez internowanie chroniła swoich donosicieli przed ewentualnymi militarnymi konsekwencjami stanu wojennego, nie było tam Jarosława Kaczyńskiego ani jego brata, bo byli oni przeznaczeni na odstrzał w pierwswzej kolejnosci w razie zaostrzenia się sytuacji w Polsce gdyby doszło do powstania zbrojnego Polaków.

Kiedy Jarosław Kaczyński był inwigilowany i szykanowany,  bohaterowie totalnej opozycji chlali w miejscach internowania cysterny wódy razem z SB nie wydając na nią ani jednego srebrnika.

Kiedy tacy "opozycjoniści" jak Frasyniuk, Borusewicz, Rulewski , Niesiołowski, Komorowski, Wujec  i Bolek targowali się o profity za donoszenie na Polaków i uzgadniali szczegóły okrągłego kantu  a Niesiołowski  na przesłuchaniu przez  SB, sypał z detalami  swoją narzeczoną, tacy  jak Kryże czy Piotrowicz  starali się na tyle ile było w ich mocy,  chronić ludzi przed tymi demokratami, których jedynym zadaniem na dziś jest donoszenie na Polskę ..

Każdy kto ma w sobie odrobinę przyzwoitości jest  w stanie przyswoić sobie choćby te fakty, jakie w tamtych czasach miały miejsce  i zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że skrycie był dokonywany spisek i zbrodnia na Polsce, realizowane przy pomocy zwerbowanych i wyszkolonych przez SB współpracowników, którym obiecano, że będą mogli zbierać wszystko to, co z okrągłego stołu spadnie im na podłogę… Dziś widać że ten scenariusz został dość dokładnie  zrealizowany.


Ocena: 438 14
Głosów: 452
1070 odsłon
Brak komentarzy

 1. ludzka Europa
 2. Słowacy mają już dosć.
 3. Akcja na ostrzu skalpela
 4. Miara Upadku
 5. Wielka Gra
 6. UBewatele sie odgrażaja
 7. System
 8. Desygnowany
 9. Jeszcze raz Ukraina
 10. Polskie serce z betoniarki
 11. Onet kłamie
 12. Wspólna śmierć, wybiórcza pamięć
 13. Śmierć na nieludzkiej ziemi
 14. Gazeta Wyborcza i pięć piw.
 15. Zwyczajny Człowiek
 16. Dno i Odwiert
 17. Ojciec to brzmi dumnie
 18. Róża Maria Barbara Gräfin von Thun
 19. Jak NMP została Królową Polski
 20. Labnauer pisze list do Israela
 21. Czy Biblia to bajka ?
 22. Tu kiedys była Anglia
 23. Trzeci Medrzec Europy
 24. Nadzwyczajny Kongres Sędziów
 25. Kolaboranci
 26. Sopocki Autoryted PO
 27. Sowa i K...a Przyjaciele
 28. Polska dla wszytskich
 29. Czarny sen Petru
 30. Pod latarnia najciemniej
 31. Styropianowe wykopaliska
 32. Odebrać Polakom Głos
 33. Zjeść ciastko i miec ciastko
 34. Zwrot o 360 stopni
 35. Demokratyczne wybory
 36. Kukułcze jajo Balcerowicza
 37. Bez polityki
 38. Eksperci i Uzdrawiacze
 39. Trzecia tywarz PiS
 40. Koza i trójkat Jandy
 41. Nowa siła polityczna w USA
 42. Z notatnika wynalazcy
 43. Lis fedruje w zadku
 44. Gdzie jest kasa ?
 45. Śpiewać każdy może
 46. Panele śmierci
 47. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !
 48. London Dream
 49. Uwaga nadchodza mutanty

Strony Patriotyczne Konkurs na poezję emigracyjną

Informacje szczegółowe po kliknięciu w obrazek JPII Tytuły prac oraz krótką notę biograficzną należy przesłać e-mailem w formie załącznika na jeden z tych adresów: jpiipapa@mail.com

antydotum@optonline.net