logo

Komunikat KOD

 

Na najbliższej manifestacji jaką planujemy zorganizować na ul. Wiejskiej odbędzie się zbiórka pieniędzy dla poszkodowanych biednych rodzin jakie pozostawiły po sobie rządy PO/PSL, byłych funkcjonariuszy UB i SB pełniących wierną służbę w PRL nie tylko na ścieżkach zdrowia, ale i na przesłuchaniach broniących demokracji, oraz w patrolach wojskowo milicyjnych pilnujących porządku, ładu społecznego i konstytucji na terenie całego kraju począwszy od 13 grudnia 1981 roku po dziś dzień.

KOD



Nieświadomi swojej odpowiedzialności za przyszłe losy  koalicji PO/PSL jak również za los wysłużonych funkcjonariuszy i ich rodzin obywatele polscy  bezprawnie opowiedzieli się za Partią polityczną PIS i  oddali jej samodzielną władzę…

W wyniku tak nieodpowiedzialnych działań większości narodu, jedyną reakcją jaka mogła być ze strony mniejszości przemocą oderwanej od koryta, było powołanie Komitetu Obrony Demokracji, gabinetu cieni i cienkich Bolków, którzy mając już medialno-Ubeckie tradycje w jednym palcu, dzielnie walczą o przywrócenie koryta tym, których było ono jedynym źródłem utrzymania. 

Po ostatniej wygranej PIS i dyktatora Kaczyńskiego tak się niesprawiedliwie stało, że ofiarni funkcjonariusze teoretycznego już państwa, żyją już dziś na skraju nędzy i ubóstwa otrzymując zaledwie 2100 zł miesięcznie na rękę.

Są to zwykli ludzie nie mający teraz zadnych nadziei i perspektyw na życie.  Po sprawowanych rządach zostały im kredyty na średnio 3 nieruchomości i 5 samochodów.

Nie można ich pozostawić samym sobie, trzeba im pomoc! Tych co mają jeszcze serca i odrobine empatii serdecznie zapraszamy!

Chodzi o demokracje! Będą darmowe kiełbaski i cieplutkie bułeczki, dzieci mile widziane, będą wybitni politycy tacy jak: „Bolek”, Bronek Bul - pseudonim konspiracyjny „Żyrandol”, R. Giertych, R. Sikorski, R. Petru (mający 120% poparcia w TVN/G. Wyborczej.

Są to ludzie, którym widmo kaczyzmu odebrało sen a jeszcze nie odebrało majątków, które z takim trudem zdołali wyszabrować polskiemu państwu uciekając się do najróżniejszych przekrętów, forteli i pełnego ryzyka rabunku.

Apelujemy zatem w obronie tych ludzi, ofiar Kaczyzmu, których majątki tak ciężko kradzione narodowi nagle zostały zagrożone. Apelujemy o humanitaryzm pozwalający wszystkim tym. których zepchnięto z tak trudno zdobytych dóbr do poziomu biologicznego bytu za 2100 zł. miesięcznie ...

Wszyscy którym kaczyzm nie wyrwał z serc jeszcze tej egzystencjonalnej wrażliwości i empatii prosimy o ratowanie naszych braci stanu wojennego, którzy poświęcali swoje zdrowie i życie dla obrony demokracji i Konstytucji jakie podstępem poprzez wygrane wybory, zostały zawłaszczone przez kaczystów.

Apelujemy o ratowanie pałkownika Mazguły, który w sposób kulturalny przeprowadzał nas przez ścieżki zdrowia i odprowadzał z kulturą na wieczny spoczynek tych, którzy wyłącznie z zawziętości i mściwości tej drogi nie chcieli przejść do końca.

Apelujemy o drobny datek w wysokości 1000 złotych co miesiąc by raz zdobyta władza mogła pozostać w tych samych rękach do końca świata i o jeden dzień dłużej, gdzie czeka już Owsiak wierny syn oficera milicji obywatelskiej ze swoją orkiestrą, biorąc dla siebie jedyne 10% od tego co dla niego zbierzecie.

Z braterskim KOD-owym pozdrowieniem:

"Precz z kaczyzmem"


Wasz Alimenciarz


Ocena: 435 120
Głosów: 555
3319 odsłon

tylko KOD! (Odpowiedzi: 1)

24.01.2017 17:36:26
~PeteruzMaderu
Nowocześnie i bezboleśnie w Maderu

to ja - ogryzek (Odpowiedzi: 1)

26.01.2017 14:05:14
~Ged12
Każdy kogoś gryzie. Mnie nadgryzł czas i tani asortyment na poboczach

On nie wyżyje za 2100 (Odpowiedzi: 0)

29.01.2017 13:35:16
~Tenia
A moja mama musi wyzyc za 1000.

Strony Patriotyczne Konkurs na poezję emigracyjną

Informacje szczegółowe po kliknięciu w obrazek JPII Tytuły prac oraz krótką notę biograficzną należy przesłać e-mailem w formie załącznika na jeden z tych adresów: jpiipapa@mail.com

antydotum@optonline.net