logo

Komunikat KOD

 

Na najbliższej manifestacji jaką planujemy zorganizować na ul. Wiejskiej odbędzie się zbiórka pieniędzy dla poszkodowanych biednych rodzin jakie pozostawiły po sobie rządy PO/PSL, byłych funkcjonariuszy UB i SB pełniących wierną służbę w PRL nie tylko na ścieżkach zdrowia, ale i na przesłuchaniach broniących demokracji, oraz w patrolach wojskowo milicyjnych pilnujących porządku, ładu społecznego i konstytucji na terenie całego kraju począwszy od 13 grudnia 1981 roku po dziś dzień.

KODNieświadomi swojej odpowiedzialności za przyszłe losy  koalicji PO/PSL jak również za los wysłużonych funkcjonariuszy i ich rodzin obywatele polscy  bezprawnie opowiedzieli się za Partią polityczną PIS i  oddali jej samodzielną władzę…

W wyniku tak nieodpowiedzialnych działań większości narodu, jedyną reakcją jaka mogła być ze strony mniejszości przemocą oderwanej od koryta, było powołanie Komitetu Obrony Demokracji, gabinetu cieni i cienkich Bolków, którzy mając już medialno-Ubeckie tradycje w jednym palcu, dzielnie walczą o przywrócenie koryta tym, których było ono jedynym źródłem utrzymania. 

Po ostatniej wygranej PIS i dyktatora Kaczyńskiego tak się niesprawiedliwie stało, że ofiarni funkcjonariusze teoretycznego już państwa, żyją już dziś na skraju nędzy i ubóstwa otrzymując zaledwie 2100 zł miesięcznie na rękę.

Są to zwykli ludzie nie mający teraz zadnych nadziei i perspektyw na życie.  Po sprawowanych rządach zostały im kredyty na średnio 3 nieruchomości i 5 samochodów.

Nie można ich pozostawić samym sobie, trzeba im pomoc! Tych co mają jeszcze serca i odrobine empatii serdecznie zapraszamy!

Chodzi o demokracje! Będą darmowe kiełbaski i cieplutkie bułeczki, dzieci mile widziane, będą wybitni politycy tacy jak: „Bolek”, Bronek Bul - pseudonim konspiracyjny „Żyrandol”, R. Giertych, R. Sikorski, R. Petru (mający 120% poparcia w TVN/G. Wyborczej.

Są to ludzie, którym widmo kaczyzmu odebrało sen a jeszcze nie odebrało majątków, które z takim trudem zdołali wyszabrować polskiemu państwu uciekając się do najróżniejszych przekrętów, forteli i pełnego ryzyka rabunku.

Apelujemy zatem w obronie tych ludzi, ofiar Kaczyzmu, których majątki tak ciężko kradzione narodowi nagle zostały zagrożone. Apelujemy o humanitaryzm pozwalający wszystkim tym. których zepchnięto z tak trudno zdobytych dóbr do poziomu biologicznego bytu za 2100 zł. miesięcznie ...

Wszyscy którym kaczyzm nie wyrwał z serc jeszcze tej egzystencjonalnej wrażliwości i empatii prosimy o ratowanie naszych braci stanu wojennego, którzy poświęcali swoje zdrowie i życie dla obrony demokracji i Konstytucji jakie podstępem poprzez wygrane wybory, zostały zawłaszczone przez kaczystów.

Apelujemy o ratowanie pałkownika Mazguły, który w sposób kulturalny przeprowadzał nas przez ścieżki zdrowia i odprowadzał z kulturą na wieczny spoczynek tych, którzy wyłącznie z zawziętości i mściwości tej drogi nie chcieli przejść do końca.

Apelujemy o drobny datek w wysokości 1000 złotych co miesiąc by raz zdobyta władza mogła pozostać w tych samych rękach do końca świata i o jeden dzień dłużej, gdzie czeka już Owsiak wierny syn oficera milicji obywatelskiej ze swoją orkiestrą, biorąc dla siebie jedyne 10% od tego co dla niego zbierzecie.

Z braterskim KOD-owym pozdrowieniem:

"Precz z kaczyzmem"


Wasz Alimenciarz


Ocena: 457 159
Głosów: 616
5327 odsłon

tylko KOD! (Odpowiedzi: 1)

24.01.2017 17:36:26
~PeteruzMaderu
Nowocześnie i bezboleśnie w Maderu

to ja - ogryzek (Odpowiedzi: 1)

26.01.2017 14:05:14
~Ged12
Każdy kogoś gryzie. Mnie nadgryzł czas i tani asortyment na poboczach

On nie wyżyje za 2100 (Odpowiedzi: 0)

29.01.2017 13:35:16
~Tenia
A moja mama musi wyzyc za 1000.

 1. Czerwona Elita
 2. ludzka Europa
 3. Westerplatte broni się
 4. Żona Cezarego
 5. Rosyjska ruletka
 6. Słowacy mają już dosć.
 7. Na ostrzu skalpela
 8. Miara Upadku
 9. Wielka Gra
 10. UBewatele
 11. System
 12. Desygnowany
 13. Jeszcze raz Ukraina
 14. Serce z betoniarki
 15. Onet kłamie
 16. Wybiórcza pamięć
 17. Na nieludzkiej ziemi
 18. GW i pięć piw.
 19. Zwyczajny Człowiek
 20. Dno i Odwiert
 21. Ojciec to brzmi dumnie
 22. Gräfin von Thun
 23. Królowa Polski
 24. List do Israela
 25. Czy Biblia to bajka ?
 26. Tu kiedys była Anglia
 27. Trzeci Medrzec Europy
 28. Nadzwyczajny Kongres Sędziów
 29. Kolaboranci
 30. Sopocki Autoryted PO
 31. Sowa i K...a Przyjaciele
 32. Polska dla wszytskich
 33. Czarny sen Petru
 34. Pod latarnia najciemniej
 35. Styropianowe wykopaliska
 36. Odebrać Polakom Głos
 37. Zjeść ciastko i miec ciastko
 38. Zwrot o 360 stopni
 39. Demokratyczne wybory
 40. Kukułcze jajo Balcerowicza
 41. Bez polityki
 42. Eksperci i Uzdrawiacze
 43. Trzecia tywarz PiS
 44. Koza i trójkat Jandy
 45. Nowa siła polityczna w USA
 46. Z notatnika wynalazcy
 47. Lis fedruje w zadku
 48. Gdzie jest kasa ?
 49. Śpiewać każdy może
 50. Panele śmierci
 51. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !
 52. London Dream
 53. Uwaga nadchodza mutanty

Strony Patriotyczne Konkurs na poezję emigracyjną

Informacje szczegółowe po kliknięciu w obrazek JPII Tytuły prac oraz krótką notę biograficzną należy przesłać e-mailem w formie załącznika na jeden z tych adresów: jpiipapa@mail.com

antydotum@optonline.net