logo

Niedziela 25.03.2018

Układ - Totalna opozycja prosi o cud Księdza


Zespól zgrany " Ich Troje "

Kiedy już zawiodła ulica i zagranica , totalna opozycja o pomoc w obaleniu obecnej władzy może się już tylko zwrócić do Pana Boga.

W sytuacji zaś, kiedy samego Pana Boga przez conajmniej 8 lat sie wyszydzało, wyjaławiało sie z wiary naród, kiedy nie zna sie dziesięciu jego przykazań i kiedy nie umie się pacierza, trzeba skorzystać z pośrednika jakim zgodził sie być ksiądz z Kanady.

W Polsce żaden, nawet najbardziej łajdacki kapłan, jaki sie Kościołowi kiedyś przydarzył, nie chce wystawiać na szwank własnej reputacji by przyznawać się choćby, do jakichkolwiek znajomości z kliką afer i donosicieli na własny kraj i naród.

Podający się za Księdza  Tomasz Jegierski nagle pojawił się na scenie politycznej wywołany przez Stanisława Gawłowskiego z PO.

Okazuje się jednak, że nie istnieje on w polskich strukturach kościelnych. - "Platforma Obywatelska to hipokryci, którzy z jednej strony potępiają "księży biznesmenów", a z drugiej strony wyciągają księży, którzy z Kościołem mają tyle wspólnego co ich koloratka na szyi" - ocenił w rozmowie z portalem niezalezna.pl poseł PiS Dominik Tarczyński.

Wygląda na to, że Ksiądz Tomasz Jegierski to taki sam ksiądz jak ten, który przebrał się za Ojca Rydzyka i zrobił sobie zdjęcie przy Maybachu.

Ksiądz Tomasz Jegierski zaczyna więc jawic się, podobnym zjawiskiem w Kościele, jak Stan Tymiński w polityce, człowiek który o mało co nie został Prezydentem Polski pomimo, że stan jego wiedzy i inteligencji nie mieścił się w najmniejszej skali badań IQ.

Nazwisko tzw. ks. Jegierskiego pojawiło się w czwartek, w trakcie sejmowej debaty nad wnioskiem o wyrażenie zgody na zatrzymanie i tymczasowe aresztowanie posła PO Stanisława Gawłowskiego.

Polityk posłużył się "rewelacjami" od Jegierskiego, aby zaatakować posła Kornela Morawieckiego i premiera Mateusza Morawieckiego.

"Ksiądz Tomasz Jegierski nie dawał mi żadnych pieniędzy; sprawa jest w prokuraturze, bo ksiądz Jegierski mnie szantażował" – powiedział poseł Kornel Morawiecki (WiS), odnosząc się do zarzutów jakoby miał przyjąć 96 tys. zł pożyczki i nie oddać tych pieniędzy.

To szantaż i próba zniesławienia – tak Kornel Morawiecki odpowiada na zarzuty kierowane w jego stronę przez księdza Tomasza Jegierskiego.

Znany z zaangażowania w pomoc uchodźcom na Bliskim Wschodzie duchowny oskarża marszałka-seniora, że ten nie chce oddać mu blisko stu tysięcy złotych. Szantażuje nagłośnieniem sprawy w mediach i przekonuje, że może ona „odbić się na premierze Mateuszu Morawieckim, Dobrej Zmianie i całym rządzie”.


W tym miejscu należało by zapytać czy już sprawdzono, czyją reką  treść tego oświadczenia była pisana?

Jeśli to pisał Kornel Morawiecki swoją ręką, to Polska  ma problem z rządem, jeśli to pisała nieznana ręka a dokument był wystawiony w zaufaniu in blanco, to ma problem Totalna Opozycja razem z Księdzem Jegierskim, na których powinien już czekać Prokurator.

Biuro Prasowe Konferencji Episkopatu Polski poinformowało, że ks. Jegierski nie jest "inkardynowany (nie należy) do żadnej diecezji w Polsce, co oznacza, że nie jest w polskich strukturach kościelnych".

Ks Jegierski: – Przynależę do diecezji kanadyjskiej. Natomiast zaskakuje mnie to stanowisko, bo jestem obywatelem polskim, a zamiast zaoferowania mi pomocy, Episkopat odcina się ode mnie.

W opinii posła PIS Dominika Tarczyńskiego Platforma Obywatelska to hipokryci, którzy "używają Kościoła jak toalety".

- Przychodzą i wykorzystują Kościół by załatwić swoje potrzeby. Z jednej strony potępiają tak zwanych księży biznesmenów wtedy, kiedy jest im to wygodne, a z drugiej strony wyciągają jakichś księży nie wiadomo skąd, którzy w mojej ocenie, z Kościołem mają tyle wspólnego, co ich koloratka na szyi. Wszystko po to, żeby pokazać, że są z Kościołem - powiedział poseł PIS.

Tarczyński zaznaczył, że jest wiele przykładów na to, że politycy Platformy wykorzystują księży do swoich gierek, kiedy im pasuje.

- Z jednej strony mówią o tym, że walczą o prawo do mordowania nienarodzonych dzieci, a z drugiej strony wyciągają księdza Lemańskiego. Takich przykładów, jak ich związki z księdzem Sową, z byłym naczelnym "Tygodnika Powszechnego" jest bardzo dużo. A więc ta hipokryzja, wykorzystywanie także często zagubionych kapłanów, jest po prostu obrzydliwe - powiedział poseł Tarczyński.

Dodał, że politycy Platformy powinni się zdecydować, czy są katolikami i tymi, dla których Kościół Katolicki oraz kapłani są wzorami, "albo po prostu wykorzystują ich cynicznie, a następnie wypluwają".

- Gdyby mogli, to nawet z diabłem by się dogadali, żeby tylko odzyskać władzę - dodał Dominik Tarczyński.


Ocena: 58 22
Głosów: 80
493 odsłon
Brak komentarzy

 1. ludzka Europa
 2. Słowacy mają już dosć.
 3. Akcja na ostrzu skalpela
 4. Miara Upadku
 5. Wielka Gra
 6. UBewatele sie odgrażaja
 7. System
 8. Desygnowany
 9. Jeszcze raz Ukraina
 10. Polskie serce z betoniarki
 11. Onet kłamie
 12. Wspólna śmierć, wybiórcza pamięć
 13. Śmierć na nieludzkiej ziemi
 14. Gazeta Wyborcza i pięć piw.
 15. Zwyczajny Człowiek
 16. Dno i Odwiert
 17. Ojciec to brzmi dumnie
 18. Róża Maria Barbara Gräfin von Thun
 19. Jak NMP została Królową Polski
 20. Labnauer pisze list do Israela
 21. Czy Biblia to bajka ?
 22. Tu kiedys była Anglia
 23. Trzeci Medrzec Europy
 24. Nadzwyczajny Kongres Sędziów
 25. Kolaboranci
 26. Sopocki Autoryted PO
 27. Sowa i K...a Przyjaciele
 28. Polska dla wszytskich
 29. Czarny sen Petru
 30. Pod latarnia najciemniej
 31. Styropianowe wykopaliska
 32. Odebrać Polakom Głos
 33. Zjeść ciastko i miec ciastko
 34. Zwrot o 360 stopni
 35. Demokratyczne wybory
 36. Kukułcze jajo Balcerowicza
 37. Bez polityki
 38. Eksperci i Uzdrawiacze
 39. Trzecia tywarz PiS
 40. Koza i trójkat Jandy
 41. Nowa siła polityczna w USA
 42. Z notatnika wynalazcy
 43. Lis fedruje w zadku
 44. Gdzie jest kasa ?
 45. Śpiewać każdy może
 46. Panele śmierci
 47. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !
 48. London Dream
 49. Uwaga nadchodza mutanty

Strony Patriotyczne Konkurs na poezję emigracyjną

Informacje szczegółowe po kliknięciu w obrazek JPII Tytuły prac oraz krótką notę biograficzną należy przesłać e-mailem w formie załącznika na jeden z tych adresów: jpiipapa@mail.com

antydotum@optonline.net