logo
POLSKIE MEDIA POLFEJS.PL - Niezależny Portal Społecznościowy naTUBIE.pl BHO #STOP447 #STOP1066
 

poniedziałek 24.02.2020

Polska w Akcji


Nadszedł kolejny rok wyborczy. Kolejna jazda po życiorysach, planach, wiecach, spotkaniach, wypowiedziach i czynach, których już nikt nie pamięta. Nikt nie wraca pamięcią do przeszłości a przyszłością stają się nowe łgarstwa i zabiegi by tym których mamy wybrać żyło się lepiej.

Najważniejszym zadaniem całej nowej targowicy, dla której Polska to tylko Naród i Państwo do skasowania jest odebrać władzę PIS…

PiS to nie moje bajka. Jednakże w obliczu tego co na półkach tego politycznego burdelu jest do wyboru, dla tych którzy nie gardzą jeszcze własnym rozumem, pozostaje niestety jedynie głosowanie na PIS.

To jest właśnie to największe nieszczęście polskiego Narodu i Państwa …

Dziś już szlachetność nie zobowiązuje, a nawet w kręgach ostrej postkomuny szczególnie zaś lewactwa jest postrzegana jak zbrodnia.


Chcesz zostać kandydatem lewactwa na Prezydenta ?
Zacznij od złamania szczęki własnej matce i zostań pedałem
...

Demokracja, którą niepostrzeżenie przerobiono w karłowatą formę organizacji społeczeństwa, stała się bożkiem ważniejszym od samego życia, dobrobytu, sprawiedliwości, wolności, suwerenności   czy po prostu dobra.

Wprzęgnięta w mechanizm zbrodniczych ideologii takich jak LGTB plus i minus pozostawia po sobie jedynie zgliszcza zarówno w obszarze kulturowym, materialnym jak i ludzkim.

Demokracja stała się żywicielem wszelkich antyludzkich ideologii, których wspólnym mianownikiem jest sprowadzanie człowieka do poziomu zwierzęcia i odmawiania mu wszelkich praw.


Znajdź różnicę.

 


Znajdź różnicę


Systemowo i konsekwentnie odmawia się człowiekowi praw człowieka by w to miejsce można było wstawić wszystko co zmierza do depopulacji, odczłowieczenia, ogłupienia i zniewolenia tych, którzy będą mieli jeszcze jakieś prawo do życia.

Każdy obywatel niezależnie od przynależności narodowej i państwowej ma prawo głosu na wagę być albo nie być. Głos obywatela ma bowiem potężną moc, dlatego też im mniej posiada on wiedzy i inteligencji tym cenniejszym staje się obywatelem dla globalistów.

Wystarczy, że będzie umiał postawić krzyżyk w oparciu o informacje jakie pobiera z mediów sterowanych przez globalnych ideologów.

Dla tych, którzy korzystając z dobrodziejstw tak przerobionej demokracji dostają władzę, ten sam obywatel staje się natychmiast nie tylko wartością dodaną co bezwartością, z którą w ogóle nie trzeba się liczyć.

W Polsce mamy dwa rodzaje obywateli. Obywatel wykształcony z dużego miasta powyżej 500.000 i pozostali obywatele, którzy stanowią jedynie obciążenie materialne i moralne tych pierwszych.

Jednym słowem są ty wyborcy antypis zwani „elitą” którzy dzierżąc kiedyś władzę, swoją pozycję osiągnęli dzięki nieograniczonemu rabunkowi dokonanemu na  polskim państwie i narodzie, czyli wyborcy PO.

Pozostali wyborcy, którzy dali się tak do końca okraść z własnego dorobku do ostatniej koszuli, jeszcze do niedawna zwani byli marginesem społecznym. Dziś natomiast są nazywani wyborcami PIS.

Tymczasem przeciętny wyborca PO jest wykształcony jak Bartoszewski, uprzejmy jak Niesiołowski, obiektywny jak TVN24, trzeźwy jak Kwaśniewski, patriota jak Michnik, pracowity jak Tusk, kulturalny jak Palikot, przystojny jak Ćwiąkalski, skromny jak Wałęsa, kochliwy jak Sawicka, prawdomówny jak Lis, kobiecy jak Grodzka.

Przeciętny wyborca PO popiera parady równości, LGBT ku ku , ma żałobę po tęczy z Placu Zbawiciela oraz szydzi z Katolików.

Godłem dla przeciętnego wyborcy PO jest ptak z czekolady bez korony siedzący na kupie psich odchodów w którą została wetknięta białoczerwona flaga. Narodową flagą  tych wyborców  jest różowy balonik.

Przeciętny wyborca PO stoi tam, gdzie, GW, TVN, MAK, Anodina, Lasek, Janukowicz, Putin i Berkut. Rozumie rozkazy   po rosyjsku i gotów jest strzelać do każdego kto stoi mu na drodze do refundacji podatku WAT.

Przeciętny wyborca PO stoi tam gdzie kiedyś stało PZPR, UB, SB, WSI, ZOMO, GRU i NKWD

Głupim narodem łatwo sterować. Mądry człowiek nie ulega podsuwanej przez media papce tylko kieruje się własnym rozumem. W TVP jak i innych mediach niewiele jest wartościowych przekazów. Ta papka, sieczka i byle jakość wkrada się do życia codziennego każdego człowieka. 

Chamstwo na drogach, oszustwa w businessie, brak kultury w codziennym obcowaniu z innymi to efekt oglądania i czytania durnych manipulujących naszymi emocjami mediów.

Każda obejrzana dyskusja w telewizji to wyprodukowany kolejny intelektualny pustak, jeszcze jedna cegła do muru ogłupiania narodu.

„Niech żyje Janusz i Halyna a Marian i Barbara niech lecą do sklepu po telewizor 200 cali 50k”.

„Zenuś ma unikalny głosik, po co szukać. Nie wiem co na to Sławomir, ale też się nadawa”.

Kolejny program z pseudo gwiazdko-celebrytką z cyklu, "wy klaskacie a ja trzepię kapuchę” zrobił właśnie swoje.

To są tylko przykładowe produkty mediów stworzone dzięki medialnej technice tworzonej każdego dnia i o każdej godzinie

Tak jest w mediach, które jak najcięższy walec przetaczają się przez nasz umysł pozbawiając nas nie tylko wiedzy, nie tylko inteligencji, nie tylko logicznego myślenia, ale nade wszystko odwołując się do instynktów, pozbawiają nas naszych najważniejszych cech, czyli człowieczeństwa.

Tak jest również w polityce, jako że media i polityka to sprzężenie zwrotne. Polityk to już nie służba. To sposób na życie. Wymaga się od niego trochę wysiłku podczas wyborów a potem to już tylko kasa, kasa i kasa bez względu na to co robi, co mówi i co myśli.

Kandydatom na polityka chodzi o to, by po wyborze otoczony immunitetem nie tylko miał się z czego utrzymać ale i mógł żyć całkiem nieźle.

Idąc ulicami swojego miasta mijam plakaty kolejnych kandydatów. Ludzi, którzy zdają sobie sprawę z tego, że w dzisiejszym świecie najważniejsza jest teraźniejszość, która z prędkością światła staje się tylko zapomnianą przeszłością.

Kolejne obietnice, kolejne łgarstwa, kolejne zmarnowane szanse wyzierają z plakatów i wołają tylko o jedno. O głos tego bezwartościowego chama, którym te wyzierające z plakatów gęby już po wyborach są w stanie jedynie gardzić.

Jednak tego dnia, kiedy idziecie do urny, stajecie się najważniejszą osobą na świecie, chociaż na ten czas, jaki jest potrzebny do postawienia krzyżyka….

Od tego krzyżyka zależy bowiem czy ta gęba pełna pustych haseł, kłamliwych obietnic ziejąca pożądaniem władzy a na co dzień lżąca nas tylko za to, że żyjemy, będzie miała dostanie życie czy nie.

Cała reszta, która  jest tylko balastem z którym trzeba będzie się mierzyć kolejną kadencje, bez żadnego zażenowania może być bez jakich kolwiek  konsekwencji zupełnie pominięta.

To dlatego należy apelować do wszystkich Polaków, aby oni sami nie gardzili własnym rozumem i kierowali się w takich momentach uczciwą kalkulacją, uczciwą oceną tych, którzy nam sie oferują w wyborach. Jeśli po raz drugi głosujesz na to badziewie, które właśnie okradło cię do cna i zniszczyło twoje dzieci, to rzeczywiście nie godzien jesteś nazwać sie człowiekiem bo człowiek to brzmi dumnie.

Znaleźliśmy się po raz kolejny w sytuacji, w której, aby zachować własną godność w jakimkolwiek zakresie pozostaje nam już tylko raz jeszcze zanosić pieśń przed Tron Boży, wbrew organiście i elitom „Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie”

 


Ocena: 148 6
Głosów: 154
785 odsłon
Brak komentarzy

 1. Profanacja
 2. Córa Kościoła
 3. Nowe zęby jak nowe
 4. Tak tylko dla siebie
 5. Dziedzictwo Gdańska
 6. Co się stało z mieniem żydowskim
 7. ludzka Europa
 8. Wielki Leonardo
 9. Wieczność
 10. Wspólna Europa ?
 11. Aby Polska była Polską
 12. Masz Wybór
 13. Kosmos naiwności
 14. Polska Marka
 15. Oni rządzili Polską !
 16. Bez szabasowych świec
 17. Czerwona Elita
 18. Jeźdzcy Apokalipsy
 19. Sąd nad Judaszami
 20. O wyborach
 21. Walka z eurofobią
 22. Tragedia i Hipokryzja
 23. Dwa Światy
 24. Zakopane Ginie
 25. Bijąc się w pierś
 26. Prawdziwa godność
 27. Walec Globalizacji
 28. Europejskie wartości
 29. Homopolska
 30. Po co ta wojna
 31. Czego jeszcze nie było
 32. Totalna przyszłość
 33. Do siego roku !
 34. Fachowiec
 35. Westerplatte broni się
 36. Oddać suwerenność
 37. Teoretyczny pogrzeb
 38. Rosyjska ruletka
 39. Słowacy mają już dosć.
 40. Wstając z kolan
 41. Na ostrzu skalpela
 42. Miara Upadku
 43. PIS-owskie draństwo
 44. Wielka Gra
 45. UBewatele
 46. Desygnowany
 47. System
 48. Jeszcze raz Ukraina
 49. Serce z betoniarki
 50. Onet kłamie
 51. Wybiórcza pamięć
 52. Na nieludzkiej ziemi
 53. GW i pięć piw.
 54. Zwyczajny Człowiek
 55. Dno i Odwiert
 56. Gräfin von Thun
 57. Królowa Polski
 58. List do Israela
 59. Czy Biblia to bajka ?
 60. Tu kiedys była Anglia
 61. Kolaboranci
 62. Trzeci Medrzec Europy
 63. Czarny sen Petru
 64. Pod latarnia najciemniej
 65. Sopocki Autoryted PO
 66. Styropianowe wykopaliska
 67. Polska dla wszytskich
 68. Odebrać Polakom Głos
 69. Zjeść ciastko i miec ciastko
 70. Demokratyczne wybory
 71. Bez polityki
 72. Trzecia tywarz PiS
 73. Eksperci i Uzdrawiacze
 74. Nowa siła polityczna w USA
 75. Kukułcze jajo Balcerowicza
 76. Z notatnika wynalazcy
 77. Gdzie jest kasa ?
 78. Śpiewać każdy może
 79. Panele śmierci
 80. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !
 81. Śmierć na nieludzkiej ziemi
 82. London Dream
 83. Kalumnie i historia

Konkurs na poezję emigracyjną

Informacje szczegółowe po kliknięciu w obrazek JPII Tytuły prac oraz krótką notę biograficzną należy przesłać e-mailem w formie załącznika na jeden z tych adresów: jpiipapa@mail.com

antydotum@optonline.net