logo
POLSKIE MEDIA POLFEJS.PL - Niezależny Portal Społecznościowy naTUBIE.pl BHO #STOP447 #STOP1066
 

poniedziałek 24.02.2020

Polska w Akcji


Nadszedł kolejny rok wyborczy. Kolejna jazda po życiorysach, planach, wiecach, spotkaniach, wypowiedziach i czynach, których już nikt nie pamięta. Nikt nie wraca pamięcią do przeszłości a przyszłością stają się nowe łgarstwa i zabiegi by tym których mamy wybrać żyło się lepiej.

Najważniejszym zadaniem całej nowej targowicy, dla której Polska to tylko Naród i Państwo do skasowania jest odebrać władzę PIS…

PiS to nie moje bajka. Jednakże w obliczu tego co na półkach tego politycznego burdelu jest do wyboru, dla tych którzy nie gardzą jeszcze własnym rozumem, pozostaje niestety jedynie głosowanie na PIS.

To jest właśnie to największe nieszczęście polskiego Narodu i Państwa …

Dziś już szlachetność nie zobowiązuje, a nawet w kręgach ostrej postkomuny szczególnie zaś lewactwa jest postrzegana jak zbrodnia.


Chcesz zostać kandydatem lewactwa na Prezydenta ?
Zacznij od złamania szczęki własnej matce i zostań pedałem
...

Demokracja, którą niepostrzeżenie przerobiono w karłowatą formę organizacji społeczeństwa, stała się bożkiem ważniejszym od samego życia, dobrobytu, sprawiedliwości, wolności, suwerenności   czy po prostu dobra.

Wprzęgnięta w mechanizm zbrodniczych ideologii takich jak LGTB plus i minus pozostawia po sobie jedynie zgliszcza zarówno w obszarze kulturowym, materialnym jak i ludzkim.

Demokracja stała się żywicielem wszelkich antyludzkich ideologii, których wspólnym mianownikiem jest sprowadzanie człowieka do poziomu zwierzęcia i odmawiania mu wszelkich praw.


Znajdź różnicę.

 


Znajdź różnicę


Systemowo i konsekwentnie odmawia się człowiekowi praw człowieka by w to miejsce można było wstawić wszystko co zmierza do depopulacji, odczłowieczenia, ogłupienia i zniewolenia tych, którzy będą mieli jeszcze jakieś prawo do życia.

Każdy obywatel niezależnie od przynależności narodowej i państwowej ma prawo głosu na wagę być albo nie być. Głos obywatela ma bowiem potężną moc, dlatego też im mniej posiada on wiedzy i inteligencji tym cenniejszym staje się obywatelem dla globalistów.

Wystarczy, że będzie umiał postawić krzyżyk w oparciu o informacje jakie pobiera z mediów sterowanych przez globalnych ideologów.

Dla tych, którzy korzystając z dobrodziejstw tak przerobionej demokracji dostają władzę, ten sam obywatel staje się natychmiast nie tylko wartością dodaną co bezwartością, z którą w ogóle nie trzeba się liczyć.

W Polsce mamy dwa rodzaje obywateli. Obywatel wykształcony z dużego miasta powyżej 500.000 i pozostali obywatele, którzy stanowią jedynie obciążenie materialne i moralne tych pierwszych.

Jednym słowem są ty wyborcy antypis zwani „elitą” którzy dzierżąc kiedyś władzę, swoją pozycję osiągnęli dzięki nieograniczonemu rabunkowi dokonanemu na  polskim państwie i narodzie, czyli wyborcy PO.

Pozostali wyborcy, którzy dali się tak do końca okraść z własnego dorobku do ostatniej koszuli, jeszcze do niedawna zwani byli marginesem społecznym. Dziś natomiast są nazywani wyborcami PIS.

Tymczasem przeciętny wyborca PO jest wykształcony jak Bartoszewski, uprzejmy jak Niesiołowski, obiektywny jak TVN24, trzeźwy jak Kwaśniewski, patriota jak Michnik, pracowity jak Tusk, kulturalny jak Palikot, przystojny jak Ćwiąkalski, skromny jak Wałęsa, kochliwy jak Sawicka, prawdomówny jak Lis, kobiecy jak Grodzka.

Przeciętny wyborca PO popiera parady równości, LGBT ku ku , ma żałobę po tęczy z Placu Zbawiciela oraz szydzi z Katolików.

Godłem dla przeciętnego wyborcy PO jest ptak z czekolady bez korony siedzący na kupie psich odchodów w którą została wetknięta białoczerwona flaga. Narodową flagą  tych wyborców  jest różowy balonik.

Przeciętny wyborca PO stoi tam, gdzie, GW, TVN, MAK, Anodina, Lasek, Janukowicz, Putin i Berkut. Rozumie rozkazy   po rosyjsku i gotów jest strzelać do każdego kto stoi mu na drodze do refundacji podatku WAT.

Przeciętny wyborca PO stoi tam gdzie kiedyś stało PZPR, UB, SB, WSI, ZOMO, GRU i NKWD

Głupim narodem łatwo sterować. Mądry człowiek nie ulega podsuwanej przez media papce tylko kieruje się własnym rozumem. W TVP jak i innych mediach niewiele jest wartościowych przekazów. Ta papka, sieczka i byle jakość wkrada się do życia codziennego każdego człowieka. 

Chamstwo na drogach, oszustwa w businessie, brak kultury w codziennym obcowaniu z innymi to efekt oglądania i czytania durnych manipulujących naszymi emocjami mediów.

Każda obejrzana dyskusja w telewizji to wyprodukowany kolejny intelektualny pustak, jeszcze jedna cegła do muru ogłupiania narodu.

„Niech żyje Janusz i Halyna a Marian i Barbara niech lecą do sklepu po telewizor 200 cali 50k”.

„Zenuś ma unikalny głosik, po co szukać. Nie wiem co na to Sławomir, ale też się nadawa”.

Kolejny program z pseudo gwiazdko-celebrytką z cyklu, "wy klaskacie a ja trzepię kapuchę” zrobił właśnie swoje.

To są tylko przykładowe produkty mediów stworzone dzięki medialnej technice tworzonej każdego dnia i o każdej godzinie

Tak jest w mediach, które jak najcięższy walec przetaczają się przez nasz umysł pozbawiając nas nie tylko wiedzy, nie tylko inteligencji, nie tylko logicznego myślenia, ale nade wszystko odwołując się do instynktów, pozbawiają nas naszych najważniejszych cech, czyli człowieczeństwa.

Tak jest również w polityce, jako że media i polityka to sprzężenie zwrotne. Polityk to już nie służba. To sposób na życie. Wymaga się od niego trochę wysiłku podczas wyborów a potem to już tylko kasa, kasa i kasa bez względu na to co robi, co mówi i co myśli.

Kandydatom na polityka chodzi o to, by po wyborze otoczony immunitetem nie tylko miał się z czego utrzymać ale i mógł żyć całkiem nieźle.

Idąc ulicami swojego miasta mijam plakaty kolejnych kandydatów. Ludzi, którzy zdają sobie sprawę z tego, że w dzisiejszym świecie najważniejsza jest teraźniejszość, która z prędkością światła staje się tylko zapomnianą przeszłością.

Kolejne obietnice, kolejne łgarstwa, kolejne zmarnowane szanse wyzierają z plakatów i wołają tylko o jedno. O głos tego bezwartościowego chama, którym te wyzierające z plakatów gęby już po wyborach są w stanie jedynie gardzić.

Jednak tego dnia, kiedy idziecie do urny, stajecie się najważniejszą osobą na świecie, chociaż na ten czas, jaki jest potrzebny do postawienia krzyżyka….

Od tego krzyżyka zależy bowiem czy ta gęba pełna pustych haseł, kłamliwych obietnic ziejąca pożądaniem władzy a na co dzień lżąca nas tylko za to, że żyjemy, będzie miała dostanie życie czy nie.

Cała reszta, która  jest tylko balastem z którym trzeba będzie się mierzyć kolejną kadencje, bez żadnego zażenowania może być bez jakich kolwiek  konsekwencji zupełnie pominięta.

To dlatego należy apelować do wszystkich Polaków, aby oni sami nie gardzili własnym rozumem i kierowali się w takich momentach uczciwą kalkulacją, uczciwą oceną tych, którzy nam sie oferują w wyborach. Jeśli po raz drugi głosujesz na to badziewie, które właśnie okradło cię do cna i zniszczyło twoje dzieci, to rzeczywiście nie godzien jesteś nazwać sie człowiekiem bo człowiek to brzmi dumnie.

Znaleźliśmy się po raz kolejny w sytuacji, w której, aby zachować własną godność w jakimkolwiek zakresie pozostaje nam już tylko raz jeszcze zanosić pieśń przed Tron Boży, wbrew organiście i elitom „Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie”

 


Ocena: 189 49
Głosów: 238
1419 odsłon
Brak komentarzy

 1. Wczoraj
 2. Dziedzictwo Gdańska
 3. Wieczność
 4. Prawdziwa godność
 5. Córa Kościoła
 6. Sąd nad Judaszami
 7. Bijąc się w pierś
 8. Wspólna Europa ?
 9. Zakopane Ginie
 10. Tragedia i Hipokryzja
 11. Po co ta wojna
 12. Dwa Światy
 13. Walka z eurofobią
 14. ludzka Europa
 15. Oni rządzili Polską !
 16. Czerwona Elita
 17. Europejskie wartości
 18. Do siego roku !
 19. Fachowiec
 20. Westerplatte broni się
 21. Oddać suwerenność
 22. Teoretyczny pogrzeb
 23. Rosyjska ruletka
 24. Słowacy mają już dosć.
 25. Wstając z kolan
 26. Na ostrzu skalpela
 27. Miara Upadku
 28. PIS-owskie draństwo
 29. Wielka Gra
 30. Desygnowany
 31. UBewatele
 32. System
 33. Jeszcze raz Ukraina
 34. Serce z betoniarki
 35. Onet kłamie
 36. Wybiórcza pamięć
 37. Na nieludzkiej ziemi
 38. GW i pięć piw.
 39. Dno i Odwiert
 40. Gräfin von Thun
 41. Królowa Polski
 42. List do Israela
 43. Czy Biblia to bajka ?
 44. Tu kiedys była Anglia
 45. Kolaboranci
 46. Trzeci Medrzec Europy
 47. Sowa i K...a Przyjaciele
 48. Czarny sen Petru
 49. Pod latarnia najciemniej
 50. Sopocki Autoryted PO
 51. Styropianowe wykopaliska
 52. Polska dla wszytskich
 53. Odebrać Polakom Głos
 54. Zjeść ciastko i miec ciastko
 55. Zwrot o 360 stopni
 56. Bez polityki
 57. Demokratyczne wybory
 58. Eksperci i Uzdrawiacze
 59. Koza i trójkat Jandy
 60. Trzecia tywarz PiS
 61. Nowa siła polityczna w USA
 62. Kukułcze jajo Balcerowicza
 63. Z notatnika wynalazcy
 64. Gdzie jest kasa ?
 65. Niepokój Holocaust Business
 66. Śpiewać każdy może
 67. Panele śmierci
 68. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !
 69. Śmierć na nieludzkiej ziemi
 70. London Dream
 71. Jakie życie taka śmierć
 72. Joanna Senyszyn
 73. Kana Galilejska
 74. Kochankowie z obłoków
 75. Kreacjonizm
 76. O wyborach
 77. Tu wszystko się kończy
 78. Twarze KOD
 79. Unde Venistis - Skąd przychodzisz
 80. Upadek państwa polskiego
 81. Wieczność
 82. Żona Cezarego
 83. Zwyczajny człowiek

Konkurs na poezję emigracyjną

Informacje szczegółowe po kliknięciu w obrazek JPII Tytuły prac oraz krótką notę biograficzną należy przesłać e-mailem w formie załącznika na jeden z tych adresów: jpiipapa@mail.com

antydotum@optonline.net