logo
POLSKIE MEDIA POLFEJS.PL - Niezależny Portal Społecznościowy naTUBIE.pl BHO #STOP447 #STOP1066
 

Poniedziałek 30.09.2019

Aby Polska była Polską


Wciąż pędzą przed siebie dni, tygodnie, miesiące i lata wypełniane najróżniejszymi wydarzeniami zarówno w skali osobistej, lokalnej jak i światowej.

Wszystkich zaś bez wyjątku pochłaniają własne sprawy, które jakby spychają na peryferia zainteresowań to, co jest istotą każdego życia, wartością uniwersalną, bez której nie może być mowy ani o zasobności, ani o sukcesach, ani o satysfakcji, ani o rozwoju, ani też o przetrwaniu, tego co niesie nam niezmiennie, udany każdy dzień, pędzącego przed siebie życia.

Piramidalna struktura organizacyjna społeczeństw kusi nie tylko celami dla jakich chcielibyśmy poświecić swoje życie, ale podsuwa nam także i wartości, stawiając je do naszej dyspozycji tak, aby te cele sobie wyznaczać i je osiągać.


władza to siła, siła to skuteczność, skuteczność to realia

Na szczycie tej piramidy jest władza. Każdy przejaw władzy staje się pożądaniem, dla którego żądni władzy są w stanie poświęcać wszystko.

Dziś sięgając po nią człowiek jest zdolny do wszelkiego bezeceństwa, podłości, łgarstw a nawet i zbrodni. Zbrodni rozumianej nie tylko w kategorii kryminalnej, ale przede wszystkim zbrodni w dużo większej skali obejmującej zarówno Naród jak i Państwo.

Te zbrodnie dokonują się już od 1939 roku i żaden zbrodniarz, który w nich uczestniczył nie został dotąd ukarany. Jakby na ironię, jeszcze dziś  ci zbrodniarze i ich potomkowie, także rywalizują o władzę, bo tylko władza gwarantuje im dalszą bezkarność, by te zbrodnie mogły być nie rozliczone w żadnych okolicznościach.

Aby przykryć to co jest niebezpieczne dla narodu i państwa, każda władza posługuje się pozornymi działaniami w taki sposób, by realizowane cele ponad głowami społeczeństwa nigdy nie ujrzały światła dziennego.

To co knuje się w gabinetach rządowych musi być przykryte działaniami, które od tej aktywności odwrócą uwagę. To, dlatego wprowadzono 500+, przywrócono wiek emerytalny, zwiększa się płace minimalne, manipuluje przy podatkach. Tego gawiedź oczekiwała i to dostała.

Nikt nie mówi o konsekwencjach jakie te działania niosą ze sobą ani też o rzeczywistych celach tych projektów, które zostały wprowadzone. Nikt nie zadaje sobie pytania jakie mechanizmy działają w tle i jakie będą konsekwencje tych dobrodziejstw.

Nikt nie pomyślał, że tak drastyczny wzrost świadczeń powoduje wzrost cen a te napędzają inflację, która te pieniądze od razu ludziom odbiera.

Na dziś tym najbardziej skrytym celem ukrywanym przed Polakami jest wypłacenie żydowskim oszustom urojonych odszkodowań, które nie mają żadnych podstaw faktycznych ani żadnej legitymacji prawnej.


Dokonuje się najpotworniejsza agresja na Polskę od czasów II wojny światowej

Najważniejsze osoby w Państwie, czyli Prezes, Marszałkowie Sejmu i Senatu Premier rządu i jego ministrowie a już nade wszystko Prezydent RP zapowiedzieli, że każda polska łapa podniesiona na żyda i każdy polski język, który będzie użyty przeciw żydowi będą Polakom obcięte.

Już dziś polskie terytorium obejmujące Oświęcim i jego okolice zostały w ukryciu przed społeczeństwem wyłączone z państwa Polskiego i oddane żydom nie tylko w zarządzanie, ale i w posiadanie stając się de facto terytorium eksterytorialnym.


Już dziś polska flaga na teren Oświęcimia nie może być wniesiona.

Całe hordy żydowskich oszustów z New York stoją z wyciągniętymi łapskami nie tylko po te miliardy dolarów które sobie wymyślili, ale i po całą Polskę!

Co znaczy ten wiek emerytalny, co oznacza te 500+, czy podatek niższy o jeden procent, cóż będą znaczyć te wakacje nad morzem i ten pozornie podniesiony standard życia, skoro chcą nam zabrać już nie tylko kamienice, nie tylko ulice, ale i całe państwo! skoro stoimy na progu totalnej zagłady ?

Wystarczy prześledzić historie państwa Izrael i losy tych, którzy zostali przez żydów podbici i zniewoleni. Wystarczy prześledzić historię terenów w bezprawny sposób oddanych przez ONZ żydom, aby mogli sobie urządzić tam własne państwo.

Wystarczy przejrzeć album zdjęć pomordowanych bestialsko palestyńskich dzieci, kobiet, starców i każdego komu nie udało się schować przed żydowskim celownikiem karabinu maszynowego czy też zwykłego pistoletu.


Siłą Izraelskiej Armii są także potomkowie ocalonych z Holokaustu

To wszystko było możliwe dzięki tchórzliwym postawom wielu krajów europejskich od których żydostwo wyłudziło już przy pomocy szantarzu olbrzymie pieniądze.

To jest to samo żydostwo tak hojnie wspomagane przez USA od 1948 roku, kiedy to ONZ oddało żydom we władanie ziemie palestyńskie na których powstało państwo Izrael. Dziś te same łapska sięgają po Polskę.

Nie mamy zbyt wielu możliwości, aby się bronić w sytuacji, kiedy to w Polsce najwyższe władze sprawujące rządy grożą obcinaniem polskich rąk i języków za każdym razem, kiedy zostaną one użyte przeciw żydom.

Jak w tej sytuacji można się bronić? Tego nie wiem, ale wiem, że naszym obowiązkiem jest takie wyzwanie podjąć.

Może najpierw zadbajmy o to, aby temat żydów i ich zbrodniczych dokonań nie tylko wśród narodu Polskiego, nie został zamieciony pod dywan a następnie jak najgłośniej trzeba wyrażać swój sprzeciw, wobec tak podłej polityki polskojęzycznych rządów.

Od czegoś trzeba zacząć. Jest nas blisko 40 milionów wiec muszą być i tacy ludzie, którym Polska i Polacy będą najbliżsi, tak jak byla najbliżsiza tym wyklętym i wymordowanym w żydowskich więzieniach i kazamatach NKWD i UB i tak jak ci pomordowani, będą swojej ojczyźnie wierni do końca.

Muszą być i tacy którzy „zachowają się jak trzeba” .

Jedno z najpiękniejszych haseł podczas powstania warszawskiego było „nie bądź głupi, nie daj się zabić” . Jakże aktualne staje się to hasło także na dziś w przenośni i dosłownie.

Można je bardziej dostosować do potrzeb dnia dzisiejszego i powiedzieć „nie bądź głupi, nie daj się złapać” bo jeśli cię złapią, to te ręce i ten język skierowane przeciw żydom bez mrugnięcia okiem, polskojęzyczne władze będą nam obcinać zgodnie z obietnicą.

Dziś w Polsce Policja bije tych, którzy kochają Ojczyznę, którzy chcą bronić jej wartości i korzeni, którzy nie godzą się na hańbienie ani polskiej historii, ani swojej wiary, ani polskich narodowych wartości, dla których normalność ma wyznaczać rytm każdego dnia, nie rabunek, nie zboczenie, nie zdrada i nie dewiacja.

Dziś właśnie polska władza takich bije, ściga, ciąga po posowieckich sądach i prześladuje na każdym kroku. Biją i prześladują tych, dla których Polska jest świętością.

A jutro? Do czego mogą posunąć się jutro, jeśli nie zadbamy już dziś sami o siebie ?

Zrób wszystko co w twojej mocy, ale "nie bądź głupi" byś mógł zrobić jeszcze więcej i przede wszystkim zwyciężyć. Zwyciężyć dla siebie, dla Polski, dla swoich dzieci, dla przyszłych pokoleń swojego narodu. Aby Polska była Polską.


Ocena: 190 15
Głosów: 205
985 odsłon
Brak komentarzy

 1. Dziedzictwo Gdańska
 2. Co się stało z mieniem żydowskim
 3. ludzka Europa
 4. Wieczność
 5. Wspólna Europa ?
 6. Polska Marka
 7. Oni rządzili Polską !
 8. Czerwona Elita
 9. Jeźdzcy Apokalipsy
 10. Sąd nad Judaszami
 11. O wyborach
 12. Walka z eurofobią
 13. Tragedia i Hipokryzja
 14. Zakopane Ginie
 15. Bijąc się w pierś
 16. Prawdziwa godność
 17. Europejskie wartości
 18. Homopolska
 19. Po co ta wojna
 20. Czego jeszcze nie było
 21. Totalna przyszłość
 22. Do siego roku !
 23. Fachowiec
 24. Westerplatte broni się
 25. Oddać suwerenność
 26. Teoretyczny pogrzeb
 27. Rosyjska ruletka
 28. Słowacy mają już dosć.
 29. Wstając z kolan
 30. Na ostrzu skalpela
 31. Miara Upadku
 32. PIS-owskie draństwo
 33. Wielka Gra
 34. Żona Cezarego
 35. UBewatele
 36. Desygnowany
 37. System
 38. Jeszcze raz Ukraina
 39. Serce z betoniarki
 40. Onet kłamie
 41. Wybiórcza pamięć
 42. Na nieludzkiej ziemi
 43. GW i pięć piw.
 44. Zwyczajny Człowiek
 45. Dno i Odwiert
 46. Gräfin von Thun
 47. Królowa Polski
 48. List do Israela
 49. Czy Biblia to bajka ?
 50. Tu kiedys była Anglia
 51. Kolaboranci
 52. Trzeci Medrzec Europy
 53. Czarny sen Petru
 54. Pod latarnia najciemniej
 55. Sopocki Autoryted PO
 56. Styropianowe wykopaliska
 57. Polska dla wszytskich
 58. Odebrać Polakom Głos
 59. Zjeść ciastko i miec ciastko
 60. Demokratyczne wybory
 61. Bez polityki
 62. Trzecia tywarz PiS
 63. Eksperci i Uzdrawiacze
 64. Nowa siła polityczna w USA
 65. Kukułcze jajo Balcerowicza
 66. Z notatnika wynalazcy
 67. Gdzie jest kasa ?
 68. Śpiewać każdy może
 69. Panele śmierci
 70. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !
 71. Śmierć na nieludzkiej ziemi
 72. London Dream
 73. Kalumnie i historia

Konkurs na poezję emigracyjną

Informacje szczegółowe po kliknięciu w obrazek JPII Tytuły prac oraz krótką notę biograficzną należy przesłać e-mailem w formie załącznika na jeden z tych adresów: jpiipapa@mail.com

antydotum@optonline.net