logo

TRZECIA TWARZ PiS

Zaraz będzie 3 lata rządów PIS. Jak mogło by się wydawać, władza po wielu miesiącach okrzepła i się ustabilizowała, ale w tle zarysowują się te niedeklarowane cele, od których skóra na karku cierpnie a są głęboko choć nieudolnie skrywane przed wyborcami zwanymi „suwerenem”.

Kampania wyborcza AD 2015 przepełniona była miłością do ojczyzny, przywiązaniem do wartości nie tylko Chrześcijańskich, ale nade wszystko patriotycznych, powiązanych ściśle z anatomią człowieka, gdzie szczególnego znaczenia nabierały kolana z których to Polska miała powstawać…

Pod rządami nowej władzy na sztandarach powiewa Bóg, Honor i Ojczyzna … Tak miał się realizować sen narodu o suwerenności, wolności i uczciwym funkcjonowaniu państwa. Sen o sprawiedliwości, dzięki której przestępcy pójdą do więzień a ludzie skrzywdzeni poczują zadość uczynienie państwa za doznane krzywdy. Sen, który szybko miał stać się jawą.

Czy tak rzeczywiście jest? Czy kolejny raz nie zostaliśmy oszukani i nie oddaliśmy władzy kolejnym manipulatorom???

Blednąca wyrazistośc PIS

Kandydat na prezydenta RP Pan Andrzej Duda podkreślał i podzielał te same wartości co i cała partyjno-polityczna macierz, dla której to, nie tylko Polska miała być najważniejsza, ale również miała się odrodzić dumna, zwycięska i niezłomna …

Zaraz po objęciu rządów chór patriotów z samodzielną większością w parlamencie rozpoczął swój łabędzi śpiew od wysokiego C i już w pierwszej tonacji fałszywie zabrzmiała ochrona życia poczętego Polaków.

Po wprowadzeniu do porządku obrad polskiego Sejmu, obywatelskiego projektu ustawy o ochronie życia, głosami posłów PIS, poszło do kosza to, co miało być na sztandarach. Stało się tak dlatego, że PIS bało się narażać zarówno posłom opozycji jak i pospolitym przestępcom, których jedynym celem istnienia jest szkodzenie Polsce.

Jak bardzo formacja PIS jest związana z wartościami Chrześcijańskimi ogólnie i Katolickimi w szczególności widać było i w dalszym ciągu jest widać w mediach i innych telewizorniach, gdzie Biskupi, Kapłani czy Papież są nie tylko cytowani dla własnego uwiarygodnienia złożonych obietnic, ale i wszędzie tam, gdzie to tylko możliwe.

Kościelni Hierarchowie nie szczędzą swojej asysty, jeśli tylko można z tego faktu wyłonić polityczne korzyści dla Polski i Kościoła. Kolumbom z Prawa i Sprawiedliwości przechodzi nawet przez gardło „Szczęść Boże”.

Tymczasem w Teatrze Powszechnym w Warszawie bezkarnie bezcześci się podmiot wiary katolickiej, kala się pamięć Jana Pawła II, jawnie łamie się prawo, bruka się świętości i tu ani prawo ani sprawiedliwość nie są zainteresowane tym co tam się dzieje, nikt nie reaguje na to jawne bluźnierstwo i przyzwala na bezkarne plucie Polakom w twarz. Katolikom z PIS jak widać nie przeszkadza pornografia na deskach Teatru Powszechnego z udziałem swojego największego autorytetu Jana Pawła II - go w bluźnierczej roli głównej.

Prawo i Sprawiedliwość … Te słowa same mówią za siebie. Tymczasem to sztandarowe zawołanie, na które zagłosowały miliony Polaków, ma drugie pod sztandarowe dno. Bywa i tak, że ten sztandar partia wstydliwie chowa po kątach po to, żeby można było sztuczną mgłą ze Smoleńska przykryć wszystko czym tak naprawdę rząd chce się zajmować i zaczyna realizować w konspiracji przed społeczeństwem.

Świętym niemal celem obecnej władzy miało być wyjaśnienie Katastrofy Smoleńskiej, ale to zadanie także coraz bardziej blednie i jest coraz częściej przykrywane obchodami kolejnych miesięcznic, nazywaniem rond i ulic imieniem Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i stawianiem coraz więcej pomników mężowi stanu, który usankcjonował swoim podpisem na traktacie Lizbońskim odebranie Polsce suwerenności.

Trzecim powodem do chowania swojego sztandaru było patologiczne wręcz zwolnienie z odpowiedzialności Sejmowych przestępców. Zdumieniem obiegła Polskę wieść, że sejmowi okupanci, którzy łamiąc wszelkie prawo okupowali ponad miesiąc Polski parlament, nie poniosą za te przestępstwo żadnej odpowiedzialności. Ani karnej, ani politycznej, ani moralnej. Tu Sztandar PiS sam się schował przed społeczeństwem ze wstydu, bo cała reszta obywateli za łamanie prawa jest jednak karana z całą surowością prawa.

W swoim exposé rząd PiS szczególnie wyartykułował głosami rządowych  ministrów ponad 200 najróżniejszych afer mających miejsce  za rządów PO-PSL, które to nie tylko przyniosły potężne straty polskiej gospodarce ale także i naszemu bezpieczeństwu…

Po szumnym bilansie otwarcia i upływie ponad trzech lat do dziś nie postawiono nikomu z poprzedniej Rady Ministrów żadnego zarzutu. Nikt z tych co odpowiadali za Polskę nie stanął przed polskim wymiarem sprawiedliwości i z tego złowrogiego pomruku jaki się rozlegał nad głowami złodziei i nawet zwykłych bandytów została tylko komisja amber-gold.

Komisja ta w swojej zdecydowanej większości,częściej przypomina spektakl teatralny aniżeli rozliczenie kogokolwiek z wielomiliardowego przekrętu dokonanego na polskim społeczeństwie z udziałem najwyższego szczebla rządu PO-PSL.

Urzędnicy państwowi odpowiedzialni za sprawowanie swoich urzędów, jawnie zeznają, że niewywiązywali się ze swoich obowiązków dopuszczając się tym samym przestępstwa i ci przestępcy spokojnie wychodzą z komisji bez żadnych reakcji aparatu państwowego przeznaczonego do egzekwowania prawa szczególnie od urzędników państwowych.

Druga chluba IV RP Prezydent Andrzej Duda okazał się bardziej gorliwym Prezydentem Izraela aniżeli III czy IV RP … Ta Polska o którą walczył w kampanii wyborczej przestała mieć już dla niego znaczenie. Jedyną jego troską stało się sprowadzanie do Polski Żydów, wypłacenie im tych pieniędzy co chcą  i świętowanie wszelkich żydowskich rocznic nie tylko na terenie Polski.

Uczestniczy on we wszystkich obchodach szabasowych świec, a aspiracje dla swojej prezydentury czerpie bardziej z Knesetu, aniżeli z polskiego Sejmu. Cieszy się jak dziecko z każdego pogłaskania żydowską łapą po główce i osobiście wozi najwyższe polskie odznaczenia bezpośrednio do Izraela, żeby nie narażać żydowskiego polakożercy na trudy podróży do Polski.

„Z radością i satysfakcją witamy na polskiej ziemi reprezentantów Komitetu Żydów Amerykańskich (AJC)napisał prezydent Andrzej Duda w liście do uczestników gali z okazji otwarcia w Warszawie biura AJC – organizacji żydowskiej działającej poza USA. Uroczysta gala odbyła się w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie.

Tylko patrzeć, jak Prezydent IV RP zacznie odznaczać pośmiertnie żydowskie NKWD za dokonania podczas likwidacji antysocjalistycznej reakcji bo jednoznacznie już zapowiedział - nam Polakom - że każda ręka podniesiona na Izrael będzie przez władzę IV RP odrąbana.

Doczekaliśmy się niestety już takiego wydarzenia, że Polski Sejm swoją uchwałą wyraził uznanie Tadeuszowi Mazowieckiemu, który był żydowskim komunistą, stalinowcem, agentem NKWD, kolaborującym z bolszewicką władzą na terenach okupowanej Polski. W latach stalinowskich współpracownik szefa NKWD na Polskę, generała Sierowa. Organizator PAX [katolewica], antykatolickiej organizacji zmontowanej przy udziale NKWD, której był wiceprezesem.

Ku wielkiemu zdumieniu wielu wyborców, Prezydent RP znalazł uzasadnienie dla oskarżania Polaków jako zbrodniarzy biorących udział w mordowaniu żydów, tylko dlatego, że byli i tacy co nie chcieli oddawać swojego życia za życie żydowskie…

Tym samym "Nasz Prezydent" stanął obok innego Polskiego Prezydenta, który poza urzędem był już tylko pospolitym pijakiem i  godnie nachlany, bezcześcił groby katyńskie a w Jedwabnem bez badań, bez ekshumacji bez dowodów, bez dochodzenia, bez rzetelnych podstaw naukowych w oparciu o książkę żydowskiego pisarza Jana Tomasz Grossa  zrobił  z Polaków morderców i sprawców zagłady żydów w stodole….

Prezes wszystkich prezesów zaś, osobiście ogłosił nam  iż współcześnie mamy do czynienia z silną falą antysemityzmu, której wyrazem jest krytyka państwa izraelskiego. Musimy ciągle mówić, do czego prowadzi antysemityzm w każdej formie – także tej dzisiejszej, ukrytej pod hasłem antysyjonizmu wymierzonego w Izrael – kontynuował prezes partii rządzącej.

Żaden z tych na których z taką pasja i nadzieją głosowałem nawet się nie zająknął w obronie Polaków, nie wspomniał nawet raz  o żydowskim i nie tylko żydowskim antypolonizmie, którego ich zdaniem nie trzeba ani zwalczać ani o nim uczyć czy  wspominać…

W żadnym wypadku nie chodzi tu o sprawiedliwe wzajemne rozliczenie się z historią, nie chodzi tu ani o żadne prawo czy sprawiedliwość Nie chodzi tu równiez o pojednanie czy współpracę pomiędzy bratnimi narodami,  ale chodzi o to, by pod przykryciem racji stanu, rzucić Polskę na kolana z których to nie świadoma niczego Pani Premier chce ją niepotrzebnie dźwigać.

Dziś z przerażeniem zadaje sobie pytanie: Kogo ja wybierałem i do jakich władz skoro ci którym swoim głosem tę władze dałem, tak się odżegnują od Polski, skupiając się wyłącznie na obronie tych co przez wieki spijali polską krew i pot, co przez wieki nami gardzili i nas niewolili przy użyciu podstępnych instrumentów prawno-ekonomicznych!

Dzisiejsi spadkobiercy tamtych czasów, bez żadnej żenady, za te krzywdy wyrządzane wtedy Polsce i narodowi Polskiemu, zwłaszcza w latach 1945- 1989, żądają od Polaków 65 miliardów dolarów bez żadnego tytułu prawnego i bez żadnej racji.

Czy to właśnie te miliardy są tak skrupulatnie przykrywane Smoleńską mgłą, komisjami sejmowymi i sztucznie wywoływanymi politycznymi sensacjami???? Czy Ci którzy zabiegali o nasze poparcie potrzebowali władzy tylko po to, żeby poraz kolejny  okraść polskie rodziny i te 65 miliardów złodziejom wypłacić ????

Czy  500 + miało znieczulic polskie społeczeństwo któremu te 65 miliardów przyjdzie spłacać do końca świata i jeden dzień dłużej??? Czyż nie czas już, by podsumować, dokąd zaprowadziło nas nasze zaufanie dla tych, którzy swoim sztandarem i wartościami po wygranych wyborach poraz kolejny przykrywają ten wielki szyderczo wypięty na nas tyłek???

Czy w naszej Ojczyźnie brak jest ludzi uczciwych, oddanych Polsce, którzy by w końcu mogli rzetelnie zadbać o Państwo Polskie i o jego Naród???

Te pytania pozostawiamy wam drodzy czytelnicy pod rozwagę...


Ocena: 1928 351
Głosów: 2279
7356 odsłon

Trzecia twarz PiS? (Odpowiedzi: 0)

23.05.2017 18:49:45
~Selena
Jako ps.dodam,że mój komentarz jest nie w całości z powodu ograniczenia znaków. Jako rzecz do przemyślenia dla autora chciałabym zacytować słowa pana Janusza Kurtyki (IPN)z 6.IV.2010 roku:"Demontaż państwa już się skończył.Teraz będą znikać ludzie" Czy nie tak się działo i dzieje?Niestety pan Kurtyka też zniknął na ... więcej »

Trzecia twarz PiS? (Odpowiedzi: 0)

23.05.2017 18:37:55
~Selena
Pytania i rozwaga?Czego oczekiwałeś autorze?Krainy natychmiastowej szczęśliwości,po dojściu PiS do władzy?Dziw i cud chyba mamy,że jeszcze rządzą,że udało się kilka poważnych "próbek"zażegnać od przewrotu.Rządzący przez ostatnich 8 lat nie spodziewali sie przegranej i przypomnij sobie na drugi dzień po ogłoszeniu wyników ruszyła kampania czyli walenie w "pisiorów"jak w bęben tatarski.Uruchomiona została tak potężna maszyna na 24 godziny,co "pisiory' zrobiły,co mają robić i czego jeszcze nie zrobiły.Piszesz o rozliczaniu,dlaczego nie rozliczyli poprzedników za afery i przekręty? Kpisz sobie chyba.Poprzednicy wysprzedawali majątek skarbu państwa poniżej wartości księgowej w całym splendorze władz sądowniczych.Ta kasta nadzwyczajnych "prawych"sędziów dzisiaj podnosi larum ,że PiS łamie demokrację i opowiada bajki.Poza tym panie autorze te przekręty na dużą skalę nie da się w żaden sposób odwrócić,bo to są podpisane kontrakty.Tylko mały przykładzik:kontrakt na dostawę gazu,podpisał pan Tusk w 2008 z Rosją.Na podstawie tej umowy Polska przepłaca około miliarda dolarów,nie może negocjować ceny,ani sprzedawać ich nadwyżek.Niechby PiS spróbował zamknąć pana Tuska,czy Pawlaka.To jak wywołanie III wojny światowej.Niewiele mamy dziedzin gospodarczych,gdzie nie trzyma ręka obcych.Sprawa ciągnie się od czasów okrągłego stołu,gdzie post komuna uwłaszczyła się na majątku wypracowanym przez obywateli.A już ostatnie 8 lat dobiły Polską gospodarkę.Zauważ jedno jak atakowane są cztery najważniejsze ministerstwa w tym szczególnie MON.Ja myślę,że to "duchy" służb specjalnych pokutują.Weszli w tak głęboki biznes.W tamtych czasach miały absolutną władzę w tych ministerstwach.Służby specjalne straciły patronat pana Komorowskiego i Tuska.I zaczęły kampanię kreta na całość.Jest to przerażająca ukryta ... więcej »

zwolennik PiS (Odpowiedzi: 0)

22.04.2017 18:41:25
~antypis
Te czerwone łapki,tępą łapą stawiają zwolennicy PiS najwyraźniej :-)

 1. Profanacja
 2. Córa Kościoła
 3. Nowe zęby jak nowe
 4. Tak tylko dla siebie
 5. Dziedzictwo Gdańska
 6. Co się stało z mieniem żydowskim
 7. ludzka Europa
 8. Wielki Leonardo
 9. Wieczność
 10. Wspólna Europa ?
 11. Aby Polska była Polską
 12. Masz Wybór
 13. Kosmos naiwności
 14. Polska Marka
 15. Oni rządzili Polską !
 16. Bez szabasowych świec
 17. Czerwona Elita
 18. Jeźdzcy Apokalipsy
 19. Sąd nad Judaszami
 20. O wyborach
 21. Walka z eurofobią
 22. Tragedia i Hipokryzja
 23. Dwa Światy
 24. Zakopane Ginie
 25. Bijąc się w pierś
 26. Prawdziwa godność
 27. Walec Globalizacji
 28. Europejskie wartości
 29. Homopolska
 30. Po co ta wojna
 31. Czego jeszcze nie było
 32. Totalna przyszłość
 33. Do siego roku !
 34. Fachowiec
 35. Westerplatte broni się
 36. Oddać suwerenność
 37. Teoretyczny pogrzeb
 38. Rosyjska ruletka
 39. Słowacy mają już dosć.
 40. Wstając z kolan
 41. Na ostrzu skalpela
 42. Miara Upadku
 43. PIS-owskie draństwo
 44. Wielka Gra
 45. UBewatele
 46. Desygnowany
 47. System
 48. Jeszcze raz Ukraina
 49. Serce z betoniarki
 50. Onet kłamie
 51. Wybiórcza pamięć
 52. Na nieludzkiej ziemi
 53. GW i pięć piw.
 54. Zwyczajny Człowiek
 55. Dno i Odwiert
 56. Gräfin von Thun
 57. Królowa Polski
 58. List do Israela
 59. Czy Biblia to bajka ?
 60. Tu kiedys była Anglia
 61. Kolaboranci
 62. Trzeci Medrzec Europy
 63. Czarny sen Petru
 64. Pod latarnia najciemniej
 65. Sopocki Autoryted PO
 66. Styropianowe wykopaliska
 67. Polska dla wszytskich
 68. Odebrać Polakom Głos
 69. Zjeść ciastko i miec ciastko
 70. Demokratyczne wybory
 71. Bez polityki
 72. Trzecia tywarz PiS
 73. Eksperci i Uzdrawiacze
 74. Nowa siła polityczna w USA
 75. Kukułcze jajo Balcerowicza
 76. Z notatnika wynalazcy
 77. Gdzie jest kasa ?
 78. Śpiewać każdy może
 79. Panele śmierci
 80. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !
 81. Śmierć na nieludzkiej ziemi
 82. London Dream
 83. Kalumnie i historia

Strony Patriotyczne Konkurs na poezję emigracyjną

Informacje szczegółowe po kliknięciu w obrazek JPII Tytuły prac oraz krótką notę biograficzną należy przesłać e-mailem w formie załącznika na jeden z tych adresów: jpiipapa@mail.com

antydotum@optonline.net