logo

TRZECIA TWARZ PiS ?

Aktualizacja: Temat wciąż aktualny.

Minęło 3 lata rządów PIS. Jak mogło by się wydawać, władza po takim czasie okrzepła i się ustabilizowała, ale w tle zarysowują się te niedeklarowane cele, głęboko choć nieudolnie skrywane przed wyborcami zwanymi „suwerenem”.

Kampania wyborcza AD 2015 przepełniona była miłością do ojczyzny, przywiązaniem do wartości nie tylko Chrześcijańskich, ale nade wszystko patriotycznych, powiązanych ściśle z anatomią człowieka, gdzie szczególnego znaczenia nabierały kolana z których to Polska miała powstawać…

Pod rządami nowej władzy na sztandarach powiewa Bóg, Honor i Ojczyzna … Tak miał się realizować sen narodu o suwerenności, wolności i uczciwym funkcjonowaniu państwa. Sen o sprawiedliwości, dzięki której przestępcy pójdą do więzień a ludzie skrzywdzeni poczują zadość uczynienie państwa za doznane krzywdy. Sen, który szybko miał stać się jawą.

Czy to tak rzeczywiście jest?


Blednąca wyrazistośc PIS

Kandydat na prezydenta RP Pan Andrzej Duda podkreślał i podzielał te same wartości co i cała partyjno-polityczna macierz, dla której to, nie tylko Polska miała być najważniejsza, ale również miała się odrodzić dumna, zwycięska i niezłomna …

Zaraz po objęciu rządów chór patriotów z samodzielną większością w parlamencie rozpoczął swój łabędzi śpiew od wysokiego C i już w pierwszej tonacji fałszywie zabrzmiała ochrona życia poczętego Polaków.

Jak bardzo formacja PIS jest związana z wartościami Chrześcijańskimi ogólnie i Katolickimi w szczególności widać było i w dalszym ciągu jest widać w mediach, gdzie Biskupi, Kapłani czy Papież są nie tylko cytowani dla uwiarygodniania złożonych obietnic, ale i wszędzie tam, gdzie to tylko możliwe. Kolumbom z Prawa i Sprawiedliwości przechodzi nawet przez gardło „Szczęść Boże”.

Tymczasem w Teatrze Powszechnym w Warszawie bezkarnie szczęściło się bluźniercom i bezcześciło się podmiot wiary katolickiej. Kalana była pamięć Jana Pawła II, jawnie łamano prawo, brukano świętości i tu ani prawo ani sprawiedliwość nie były zainteresowane jakąkolwiek faktyczną reakcją poza wyrazami potępienia.

Nikt nie reagował tak jak należało na to jawne bluźnierstwo i przyzwalano na bezkarne plucie Polakom w twarz. Katolikom z PIS jak widać nie przeszkadzała pornografia na deskach Teatru Powszechnego z udziałem Jana Pawła II -go w bluźnierczej roli głównej jako, że bluźnierców żadna kara nie spotkała.

"Prawo i Sprawiedliwość" … Te słowa same mówią za siebie. Tymczasem to sztandarowe zawołanie, na które zagłosowały miliony Polaków, ma drugie pod sztandarowe dno. Bywa i tak, że ten sztandar partia wstydliwie chowa po kątach po to, żeby można było sztuczną mgłą przykryć wszystko, co tak naprawdę rząd chce realizować w konspiracji przed społeczeństwem.

Świętym niemal celem obecnej władzy miało być wyjaśnienie Katastrofy Smoleńskiej, ale to zadanie jest coraz mniej wyraziste i coraz mniej ważne. Pamięć o Smoleńsku przejawia się już jedynie nazywaniem rond oraz ulic imieniem Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i stawianiem coraz więcej pomników mężowi stanu, który usankcjonował swoim podpisem na traktacie "lesbijskim" odebranie Polsce suwerenności. Skutki objawiają się w pełnym świetle dziś przy okazji reformowania państwa.

Trzecim powodem do chowania swojego sztandaru było patologiczne wręcz zwolnienie z odpowiedzialności, Sejmowych przestępców pamiętnej okupacji Sejmu z grudnia 2016 roku.

Zdumieniem obiegła Polskę wieść, że sejmowi okupanci, którzy łamiąc wszelkie prawo okupowali ponad miesiąc Polski parlament, nie poniosą za te przestępstwo żadnej odpowiedzialności. Ani karnej, ani politycznej, ani moralnej. Tu Sztandar PiS sam się schował przed społeczeństwem ze wstydu, bo reszta obywateli za łamanie prawa jest jednak karana z całą surowością prawa.

W swoim exposé rząd PiS szczególnie wyartykułował głosami rządowych  ministrów ponad 200 najróżniejszych afer mających miejsce  za rządów PO-PSL, które to nie tylko przyniosły potężne straty polskiej gospodarce ale także i naszemu bezpieczeństwu…

Po szumnym bilansie otwarcia i upływie tylu miesięcy do dziś nie postawiono nikomu z poprzedniej Rady Ministrów żadnego zarzutu. Nikt z tych co odpowiadali za Polskę nie stanął przed Trybunałem Stanu i wymiarem sprawiedliwości.

Z tego złowrogiego pomruku jaki się rozlegał nad głowami złodziei a nawet zwykłych bandytów została tylko komisja Amber-Gold, bo złodzieje z Warszawy właśnie są wypuszczani z więzień za kaucją, na którą odłożyli sobie ze złodziejskiej prywatyzacji.

Komisja Amber Gold częściej już przypomina spektakl teatralny aniżeli rozliczenie kogokolwiek z wielomiliardowego przekrętu dokonanego na polskim społeczeństwie z udziałem najwyższego szczebla władzy. 

Urzędnicy państwowi odpowiedzialni za sprawowanie swoich urzędów, jawnie zeznają, że nie wywiązywali się ze swoich obowiązków dopuszczając się tym samym przestępstwa i ci przestępcy spokojnie wychodzą z komisji bez żadnych reakcji aparatu państwowego przeznaczonego do egzekwowania prawa szczególnie od urzędników państwowych.

Druga chluba IV RP Prezydent Andrzej Duda okazał się bardziej gorliwym Prezydentem Izraela aniżeli III czy IV RP … Ta Polska o którą walczył w kampanii wyborczej przestała mieć już dla niego znaczenie. Jedyną jego troską stało się sprowadzanie do Polski jak najwięcej Żydów, danie im polskiego obywatelstwa, wypłacenie im tych pieniędzy jakie chcą  i świętowanie wszelkich żydowskich uroczystości nie tylko na terenie Polski.

Uczestniczy on z dumą w obchodach żydowskich świąt, a aspiracje dla swojej prezydentury czerpie bardziej z Knesetu, aniżeli z polskiego Sejmu. Cieszy się jak dziecko z każdego pogłaskania żydowską łapą po główce i osobiście wozi najwyższe polskie odznaczenia bezpośrednio do Izraela, żeby nie narażać żydowskiego polakożercy na trudy podróży do Polski.

„Z radością i satysfakcją witamy na polskiej ziemi reprezentantów Komitetu Żydów Amerykańskich (AJC)napisał prezydent Andrzej Duda w liście do uczestników gali z okazji otwarcia w Warszawie biura AJC – organizacji żydowskiej działającej poza USA skupiającej się na antypolskiej aktywności. Uroczysta gala odbyła się w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie.

Tylko patrzeć, jak Prezydent IV RP zacznie odznaczać pośmiertnie żydowskie NKWD za dokonania podczas likwidacji antysocjalistycznej reakcji chowanej po egzekucji na "łączce" i innych nieznanych jeszcze miejscach pochówku bez grobów. Jednoznacznie już zapowiedział - nam Polakom - że każda ręka podniesiona na Izrael będzie przez władzę IV RP odrąbana.

Doczekaliśmy się niestety już takiego wydarzenia, że Polski Sejm swoją uchwałą wyraził uznanie Tadeuszowi Mazowieckiemu, który był żydowskim komunistą, stalinowcem, agentem NKWD, kolaborującym z bolszewicką władzą na terenach okupowanej Polski.

W latach stalinowskich współpracownik szefa NKWD na Polskę, generała Sierowa. Organizator PAX [katolewica], antykatolickiej organizacji zmontowanej przy udziale NKWD, której był wiceprezesem.

Ku wielkiemu zdumieniu wielu wyborców, Prezydent RP znalazł także uzasadnienie dla oskarżania Polaków jako zbrodniarzy biorących udział w mordowaniu żydów tylko dlatego, że byli Polacy, którzy nie chcieli oddawać swojego życia za życie żydowskie…

Tym samym "Nasz Prezydent" stanął obok innego Prezydenta, który poza urzędem był już tylko pospolitym pijakiem i godnie nachlany, bezcześcił groby Katyńskie a w Jedwabnem bez badań, bez ekshumacji bez dowodów, bez dochodzenia, bez rzetelnych podstaw naukowych w oparciu o książkę żydowskiego polakożercy Jana Tomasz Grossa  zrobił  z Polaków morderców i sprawców zagłady żydów w stodole….

Prezes wszystkich prezesów zaś, osobiście ogłosił nam  iż współcześnie mamy do czynienia z silną falą antysemityzmu, której wyrazem jest krytyka państwa izraelskiego. Musimy ciągle mówić, do czego prowadzi antysemityzm w każdej formie – także tej dzisiejszej, ukrytej pod hasłem antysyjonizmu wymierzonego w Izrael – kontynuował prezes partii rządzącej.

Żaden z tych na których z taką pasją i nadzieją głosowałem nawet się nie zająknął w obronie Polaków, nie wspomniał nawet raz  o żydowskim i nie tylko żydowskim antypolonizmie, o polskim Holokauście dokonywanym przez żydowskie NKWD.

O tym zdaniem obecnych patriotów nie należy ani wspominać ani uczyć ani pamiętać.

W żadnym wypadku nie chodzi tu o sprawiedliwe wzajemne rozliczenie się z historią, nie chodzi tu ani o żadne prawo czy sprawiedliwość Nie chodzi tu równiez o pojednanie czy współpracę pomiędzy bratnimi narodami, których łączy wspólna historia,  ale chodzi o to, by pod przykryciem racji stanu, rzucić Polskę na kolana raz jeszcze z których to nie świadoma niczego Pani Premier Szydło chciała ją z taką determinacją dźwigać.

Dziś z przerażeniem zadaje sobie pytanie: Kogo ja wybierałem i do jakich władz skoro ci którym swoim głosem tę władze dałem, tak się odżegnują od Polski, skupiając się wyłącznie na obronie tych co przez wieki spijali polską krew i pot, co przez wieki nami gardzili i nas niewolili przy użyciu wszelkich podstępnych instrumentów prawnych i ekonomicznych!

Żydowscy spadkobiercy tamtych czasów, za te krzywdy wyrządzane Polsce i Narodowi Polskiemu, (zwłaszcza w latach 1945- 1989), żądają dziś od Polaków miliardów dolarów bez żadnego tytułu prawnego i bez żadnej racji.

Czy to właśnie te miliardy są tak skrupulatnie przykrywane Smoleńską mgłą, komisjami sejmowymi i sztucznie wywoływanymi politycznymi sensacjami ? Czy Ci którzy zabiegali o nasze poparcie potrzebowali władzy tylko po to, żeby poraz kolejny  okraść polskie rodziny i te miliardy uzurpatorskim złodziejom wypłacić ?

Czy  500 + miało znieczulic polskie społeczeństwo któremu te miliardy przyjdzie spłacać zarówno tym obecnym jak i przyszłym pokoleniom do końca świata i jeden dzień dłużej ?

Czyż nie czas już, by podsumować, dokąd zaprowadziło nas nasze zaufanie tym , którzy swoim sztandarem i wartościami po poraz kolejny przykrywają ten wielki szyderczo wypięty na nas tyłek, międzynarodowej bandyterii ?

Czy w naszej Ojczyźnie brak jest ludzi uczciwych, oddanych Polsce, którzy by w końcu mogli rzetelnie zadbać o Państwo Polskie i o jego Naród???

Zbliżają się kolejne wybory parlamentarne. Pewnie tak jak i 4 lata temu przyjdzie mi zagłosować na PIS bo nie widać jak dotąd dla tej opcji alternatywy a każdy inny wybór będzie nieporównywalnie gorszy. Dlatego też, ten tak krytyczny głos przekazuje obozowi Zjednoczonej Prawicy pod głęboką rozwagę.

Te pytania pozostawiam także wam drodzy czytelnicy, wszystkim, którym Polska nie jest obojętna.


Ocena: 1736 201
Głosów: 1937
4365 odsłon

zwolennik PiS (Odpowiedzi: 0)

22.04.2017 18:41:25
~antypis
Te czerwone łapki,tępą łapą stawiają zwolennicy PiS najwyraźniej :-)

Trzecia twarz PiS? (Odpowiedzi: 0)

23.05.2017 18:37:55
~Selena
Pytania i rozwaga?Czego oczekiwałeś autorze?Krainy natychmiastowej szczęśliwości,po dojściu PiS do władzy?Dziw i cud chyba mamy,że jeszcze rządzą,że udało się kilka poważnych "próbek"zażegnać od przewrotu.Rządzący przez ostatnich 8 lat nie spodziewali sie przegranej i przypomnij sobie na drugi dzień po ogłoszeniu wyników ruszyła kampania czyli walenie w "pisiorów"jak w bęben tatarski.Uruchomiona została tak potężna maszyna na 24 godziny,co "pisiory' zrobiły,co mają robić i czego jeszcze nie zrobiły.Piszesz o rozliczaniu,dlaczego nie rozliczyli poprzedników za afery i przekręty? Kpisz sobie chyba.Poprzednicy wysprzedawali majątek skarbu państwa poniżej wartości księgowej w całym splendorze władz sądowniczych.Ta kasta nadzwyczajnych "prawych"sędziów dzisiaj podnosi larum ,że PiS łamie demokrację i opowiada bajki.Poza tym panie autorze te przekręty na dużą skalę nie da się w żaden sposób odwrócić,bo to są podpisane kontrakty.Tylko mały przykładzik:kontrakt na dostawę gazu,podpisał pan Tusk w 2008 z Rosją.Na podstawie tej umowy Polska przepłaca około miliarda dolarów,nie może negocjować ceny,ani sprzedawać ich nadwyżek.Niechby PiS spróbował zamknąć pana Tuska,czy Pawlaka.To jak wywołanie III wojny światowej.Niewiele mamy dziedzin gospodarczych,gdzie nie trzyma ręka obcych.Sprawa ciągnie się od czasów okrągłego stołu,gdzie post komuna uwłaszczyła się na majątku wypracowanym przez obywateli.A już ostatnie 8 lat dobiły Polską gospodarkę.Zauważ jedno jak atakowane są cztery najważniejsze ministerstwa w tym szczególnie MON.Ja myślę,że to "duchy" służb specjalnych pokutują.Weszli w tak głęboki biznes.W tamtych czasach miały absolutną władzę w tych ministerstwach.Służby specjalne straciły patronat pana Komorowskiego i Tuska.I zaczęły kampanię kreta na całość.Jest to przerażająca ukryta ... więcej »

Trzecia twarz PiS? (Odpowiedzi: 0)

23.05.2017 18:49:45
~Selena
Jako ps.dodam,że mój komentarz jest nie w całości z powodu ograniczenia znaków. Jako rzecz do przemyślenia dla autora chciałabym zacytować słowa pana Janusza Kurtyki (IPN)z 6.IV.2010 roku:"Demontaż państwa już się skończył.Teraz będą znikać ludzie" Czy nie tak się działo i dzieje?Niestety pan Kurtyka też zniknął na ... więcej »

 1. ludzka Europa
 2. Słowacy mają już dosć.
 3. Akcja na ostrzu skalpela
 4. Miara Upadku
 5. Wielka Gra
 6. UBewatele sie odgrażaja
 7. System
 8. Desygnowany
 9. Jeszcze raz Ukraina
 10. Polskie serce z betoniarki
 11. Onet kłamie
 12. Wspólna śmierć, wybiórcza pamięć
 13. Śmierć na nieludzkiej ziemi
 14. Gazeta Wyborcza i pięć piw.
 15. Zwyczajny Człowiek
 16. Dno i Odwiert
 17. Ojciec to brzmi dumnie
 18. Róża Maria Barbara Gräfin von Thun
 19. Jak NMP została Królową Polski
 20. Labnauer pisze list do Israela
 21. Czy Biblia to bajka ?
 22. Tu kiedys była Anglia
 23. Trzeci Medrzec Europy
 24. Nadzwyczajny Kongres Sędziów
 25. Kolaboranci
 26. Sopocki Autoryted PO
 27. Sowa i K...a Przyjaciele
 28. Polska dla wszytskich
 29. Czarny sen Petru
 30. Pod latarnia najciemniej
 31. Styropianowe wykopaliska
 32. Odebrać Polakom Głos
 33. Zjeść ciastko i miec ciastko
 34. Zwrot o 360 stopni
 35. Demokratyczne wybory
 36. Kukułcze jajo Balcerowicza
 37. Bez polityki
 38. Eksperci i Uzdrawiacze
 39. Trzecia tywarz PiS
 40. Koza i trójkat Jandy
 41. Nowa siła polityczna w USA
 42. Z notatnika wynalazcy
 43. Lis fedruje w zadku
 44. Gdzie jest kasa ?
 45. Śpiewać każdy może
 46. Panele śmierci
 47. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !
 48. London Dream
 49. Uwaga nadchodza mutanty

Strony Patriotyczne Konkurs na poezję emigracyjną

Informacje szczegółowe po kliknięciu w obrazek JPII Tytuły prac oraz krótką notę biograficzną należy przesłać e-mailem w formie załącznika na jeden z tych adresów: jpiipapa@mail.com

antydotum@optonline.net