logo
Antydotum.pl - Niezależny Portal Informacyjny zwolniliśmy ale wkrótce przyśpieszymy. Portal w przebudowie prosimy o cierpliwość...
 

wtorek 22.09.2020

Śmieć

Goebbels stanu wojennego, czyli największa kanalia zamieszkująca kiedykolwiek ziemie polskie, radzi takim samym jak on nie przebierając w słowach:

„Dopierdalajcie katolikom i biało-czerwonym"

Po raz kolejny z tej obrzydliwej gęby wprost do Polaków popłynął rynsztok słów znacznie przewyższający nawet ten syf jaki ostatnio spływał w Warszawie do Wisły.

Najsmutniejsze jest to, że może on nadal bezkarnie nie tylko żyć w kraju, który rujnował, niszczył lżył i którym całe życie gardził, ale jednocześnie w tym samym kraju, nadal może bezkarnie judzić i nawoływać do jeszcze bardziej radykalnych działań mających na celu unicestwienie Polski.

Były próby sądzenia gen. Jaruzelskiego, gen Kiszczaka, osądzano morderców Ks. Jerzego Popiełuszki, innych mniejszych lub większych bandytów komuny i stanu wojennego, ale nigdy państwo polskie nie podjęło nawet próby osądzenia Urbana, który był głównym architektem nie tylko stanu wojennego, nie tylko przekrętu 1000-lecia, ale i obrobienia całego narodu z ich majątku.

Przypadek?

Polski rząd a właściwie rząd PIS zupełnie nie radzi sobie z takimi bandytami jak Urban i jemu podobni. Nie radzi sobie?  Czasem wręcz mam wrażenie, że współdziała z takimi kanaliami jak Urban i współrealizuje zbrodniczą misję w Polsce.

Czarę goryczy dopełnia ogłupiały, otępiały naród, który wychowany na doktrynach Urbana, zupełnie bezkrytycznie ignoruje deklaracje i groźby tego żydowskiego psychopaty, który talentem bestialstwa nie ustępuje ani Hitlerowi, ani Stalinowi…

Jednocześnie wszystkie podrygi tego komunistycznego zombie to kolejny dowód na to, że w Polsce jednak są Polacy, ale także są nienawidzące nas i państwo polskie komuno-żydo- naziole.

Nie ma żadnej wojny polsko-polskiej. Polacy są narodem dawno zjednoczonym. Jest natomiast wojna wypowiedziana przez komuno-faszystowską bandyterię w Polsce.

Wojna jaką musimy od dziesiątek lat toczyć z tymi żydo-faszystami, w tym solidaruchami (odróżniać od Solidarnościowców) i ich pomiotem jest trudna.

Komuno-naziole to aroganccy i zuchwali degeneraci, korzystający z ochrony niemieckiej ,,unii", która uważa ich za swych sprzymierzeńców w trzymaniu Polski i narodu polskiego w stanie największej słabości, czyli w takim, jakim od lat ponad dwustu usiłują trzymać nas wspólnie Niemcy i Rosja.

Patrzmy z niedowierzaniem jak te żywe jeszcze trupy, jak ten stalinowski pogrobowiec miotają się z nienawiścią, żeby nas tylko opluć, zniszczyć czy skrzywdzić w dowolny sposób.

Ileż to trzeba mieć nienawiści w sobie by żyć tylko takim celem przez całe swoje życie! Oni wiedzą, że my ich nie chcemy, że uważamy ich za obcych; wiedzą też, że wyrządzili nam straszliwe niewybaczalne zło i krzywdy, dlatego tę wojnę toczą w każdy bezwzględny sposób.

Po II wojnie światowej Polskę zniewoliła żydokomuna z sowieckiego NKWD. Najbardziej zbrodnicza formacja w Polsce jaką był UB została obsadzona Bermanami ( dziś niektórzy to Borowscy), Goldbergami, Fleischfarbami i innymi parobkami NKWD.

Wszystko przeszło w żydo-NKWD wskie łapska: Oświata, nauka, kultura także. Znaleźli się więc i ci którzy zajmowali się kształtowaniem nowych pokoleń Polaków a właściwie ich demoralizacją, ogłupieniem i eliminacją naturalnie dziedziczonej inteligencji.

Do pracy zabrali się kolejni misjonarze narodu przebranego tacy jak Schaff, Szacher, Borejsza, Hirsz, Smolar, no i oczywiście – Henryk Holland Jak w „Mistrzu i Małgorzacie” Bułhakowa – maestro Woland.

Teraz potomkowie tych anty-Polaków zasiadają w licznych fundacjach spod masońskich znaków.
Pierwsza i najstarsza organizacja jaką jest Fundacja Batorego to dziecko i utrzymanka George’a Sorosa.

Prezesem jest Aleksander Smolar, członek PZPR i syn komucha żydowskiego pochodzenia.  W Zarządzie zasiada TW „Must” i na szczęście były już tylko premier Bielecki. Jest tu też reżyserka Holland, redaktorka z „Agory” i "noblistka" Olga.

Fundację wspierają TVN, Onet, Wirtualna Polska. Polski rząd, czyli tzw. „dobra zmiana” także łoży na wrogie Polsce fundacje, które są w większości jedynie tranzytem i przyznane im dotacje transferują innym, tym którzy są bardziej zdeterminowani w zwalczaniu Polski.

Fundacja Batorego wsparła Feminotekę, Fundusz Feministyczny, Tęczowe Opole – robiąc z Polski pośmiewisko w kręgach cywilizacji łacińskiej.

Na ulicach za pieniądze obcych fundacji panoszy się zboczone lewactwo wymachujące 6 kolorową szmatą, Feministki, aborcjonistki, totalsi, a także szaleńcy.

Mnożą się płcie jak grzyby po deszczu a wraz z nimi profanacje, zgorszenie, dewiacje, narkomania, pedofilstwo, zoofilstwo, czyli dokładnie dzieje się to samo co przed tysiącami lat działo się w Sodomie i Gomorze. Raz jeszcze Pan Bóg zostaje wystawiony na próbę.

Zboczeńcy, żądają powszechności zboczenia i unicestwienia wszelkiej tradycji, która pozwalała nam ponad 1000 lat przetrwać.

Ileż to już było ekscesów, skandali, prowokacji. Ciągle im za mało, mało, bo wciąż zagłada Polaków się jeszcze nie dokonała. Za mało, bo nadal w Polsce śpiewa się: „Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy”

 


Ocena: 194 8
Głosów: 202
1159 odsłon

Brawo (Odpowiedzi: 0)

08.10.2020 19:44:02
~patriotapolski
nic dodac nic ująć

 1. Wczoraj
 2. Dziedzictwo Gdańska
 3. Wieczność
 4. Prawdziwa godność
 5. Córa Kościoła
 6. Sąd nad Judaszami
 7. Bijąc się w pierś
 8. Wspólna Europa ?
 9. Zakopane Ginie
 10. Tragedia i Hipokryzja
 11. Po co ta wojna
 12. Dwa Światy
 13. Walka z eurofobią
 14. ludzka Europa
 15. Oni rządzili Polską !
 16. Czerwona Elita
 17. Europejskie wartości
 18. Do siego roku !
 19. Fachowiec
 20. Westerplatte broni się
 21. Oddać suwerenność
 22. Teoretyczny pogrzeb
 23. Rosyjska ruletka
 24. Słowacy mają już dosć.
 25. Wstając z kolan
 26. Na ostrzu skalpela
 27. Miara Upadku
 28. PIS-owskie draństwo
 29. Wielka Gra
 30. Desygnowany
 31. UBewatele
 32. System
 33. Jeszcze raz Ukraina
 34. Serce z betoniarki
 35. Onet kłamie
 36. Wybiórcza pamięć
 37. Na nieludzkiej ziemi
 38. GW i pięć piw.
 39. Dno i Odwiert
 40. Gräfin von Thun
 41. Królowa Polski
 42. List do Israela
 43. Czy Biblia to bajka ?
 44. Tu kiedys była Anglia
 45. Kolaboranci
 46. Trzeci Medrzec Europy
 47. Sowa i K...a Przyjaciele
 48. Czarny sen Petru
 49. Pod latarnia najciemniej
 50. Sopocki Autoryted PO
 51. Styropianowe wykopaliska
 52. Polska dla wszytskich
 53. Odebrać Polakom Głos
 54. Zjeść ciastko i miec ciastko
 55. Zwrot o 360 stopni
 56. Bez polityki
 57. Demokratyczne wybory
 58. Eksperci i Uzdrawiacze
 59. Koza i trójkat Jandy
 60. Trzecia tywarz PiS
 61. Nowa siła polityczna w USA
 62. Kukułcze jajo Balcerowicza
 63. Z notatnika wynalazcy
 64. Gdzie jest kasa ?
 65. Niepokój Holocaust Business
 66. Śpiewać każdy może
 67. Panele śmierci
 68. Podziękujmy koalicji za 8 lat rządzenia !
 69. Śmierć na nieludzkiej ziemi
 70. London Dream
 71. Jakie życie taka śmierć
 72. Joanna Senyszyn
 73. Kana Galilejska
 74. Kochankowie z obłoków
 75. Kreacjonizm
 76. O wyborach
 77. Tu wszystko się kończy
 78. Twarze KOD
 79. Unde Venistis - Skąd przychodzisz
 80. Upadek państwa polskiego
 81. Wieczność
 82. Żona Cezarego
 83. Zwyczajny człowiek

Konkurs na poezję emigracyjną

Informacje szczegółowe po kliknięciu w obrazek JPII Tytuły prac oraz krótką notę biograficzną należy przesłać e-mailem w formie załącznika na jeden z tych adresów: jpiipapa@mail.com

antydotum@optonline.net