logo

Środa 07.03.2018

Dno już osiągnęli. Ale teraz zrobili "odwiert”

Kolejne show TVN okazało się chłamem. „Hipnoza” to program, który może rozbawić widza w każdym wieku - Tak jeszcze kilka dni temu zachwalał nowe show TVN-u portal wirtualnemedia.pl.

Niestety, w zderzeniu z rzeczywistością - czyli z odbiorem telewidzów, program okazał się kompletnym dnem.

Zanim TVN wyemitował to widowisko tak zachwalał go na swojej gdzie się tylko dało :

„Hipnoza” to program oparty na formacie stacji BBC pt.  „You’re back in the room”. W kolejnych odcinkach występuje kilkuosobowa drużyna graczy, którzy pod wpływem hipnozy (sic!) mają walczyć o nagrodę pieniężną (główną wygrana jest 50 tys. zł).

Istotną rolę w zabawie odgrywa gospodarz programu - jest nim Filip Chajzer - który nadaje uczestnikom poszczególne role i przydziela graczom konkretne zadania.

„Hipnoza” to format, w którym nie ma jurorów i trenerów. Nie będzie wzruszeń i płaczliwych komentarzy po występach, bo wiosenna nowość TVN to rozrywka w pełnej krasie [...] Trzeba przyznać, że „Hipnoza” to program, który może rozbawić widza w każdym wieku.

 Po emisji widzowie długo musieli dochodzić do siebie ...

Reakcje widzów okazały się  dalekie od powyższych zachwytów. Pełne dezaprobaty komentarze powędrowały również w stronę Filipa Chajzera. Dziennikarza skrytykowali nawet jego fani.

Oto kilka z nich:

Filip why??? Jak Cię uwielbiam, to wygrałeś już chyba w kategorii Prowadzący Najgorszego Programu w Historii Telewizji Polskiej. Czy nikt nie oglądał tego programu przed emisją? Myślę, że TVN, aby wyjść z twarzą, powinien poprzestać na emisji tego jednego nieszczęsnego odcinka. - napisała jedna z internautek śledzących oficjalny profil dziennikarza na Facebooku.


Panie Filipie... Pan taki błyskotliwy, elokwentny i inteligentny.. A dał się wrobić w tak tragiczny program? Ani to śmieszne, ani rozrywkowe. Tandetne i poniżej poziomu. Najzwyczajniej do tej pory czuję się zażenowana. - dodaje inna.


Naszym zdaniem jednak, najcelniej całą sprawę podsumował użytkownik Facebooka, który napisał:

Dno już osiągnęli. Ale teraz zrobili "odwiert"

No cóż. Każdy wybiera dla siebie to co jest na miarę jego intelektualnych możliwości. Wyższy poziom kultury mógłby być np. dla tych co kopią przed Sejmem w barierki, nie do udźwignięcia. W końcu - jak chwalił sie jeden z UBywateli RP - Franciszek Jagielski "Farmazon" , trzeba mieć szacunek do K**** bo to jest kultura a nie do jakiejś tam elegancji bo demokracja nie będzie funkcjonować.

I tego właśnie kurczowo trzyma się TVN .... Całą dobę ...


Ocena: 385 163
Głosów: 548
2760 odsłon
Brak komentarzy

antydotum@optonline.net