ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

W nurcie ścieków

 

Problemem lat 30 XXI wieku stają się media. Jawność życia publicznego coraz bardziej staje się tajna a wolność słowa i wolność wypowiedzi coraz bardziej komercyjne.W ślad za największymi przestępcami światowej bandyterii takimi jak pejsbook, świter i googlacz pospieszają wszelkie bezmyślne miernoty medialne, które za wszelką cenę chcą kształtować serca i umysły nasze na wzór przodowników leninowskich klas.


Możliwości Internetu dają szanse na szersze zaistnienie, niemal każdemu, kto tylko zdecyduje się akceptować reguły wyznaczane przez światowe gangi przestępcze, tak ze świata mediów jak i polityki, fundujące nam nie tylko orwellowską przyszłość ale znacznie te orwellowskie wizje przewyższajace ..

„Archipelag gułag” czy „Folwark zwierzęcy” w porównaniu z kierunkiem w jakim zmierzamy zdają się być dziecinną igraszką, radosną wizją zbawczej demokracji i ostoją cywilizacji człowieka.

W dzisiejszym świecie wizje Orwella nie mają już miejsca, bo rzeczywistość znacznie je przewyższyła i nagle miliardy ludzi na świecie zapadły się w cywilizacyjną przepaść, z której nie można się już wygrzebać a która wciąga nas z siłą grawitacji czarnej dziury, ku czeluściom w których wszystko zamienia się jedynie w nicość.

Globalny organizm modyfikowany przez niedorozwiniętych przestępców zwanych globalistami, których siłą są zagrabiane przez wieki i lata ludziom pieniądze, jest na bieżąco tak modyfikowany, aby wszystko co żyje zdążało wyłącznie do jednego celu wytyczanego przez tych psychopatów.

Tak zwany postęp narzucany nam ze wszech stron przewraca na drugą stronę to co było nam znane do tej pory jako norma a wszystko co było do tej pory szkodliwe i wadliwe staje się dziś nową obowiązkową normą, której celem wydaje się pogrzebanie istnienia w nicości.

Kluczową rolę w tym procesie odgrywają media. Media będące w zasadzie fabryką myśli zarówno tej globalnej jak i każdej myśli jaka tylko jest w stanie we współczesnym świecie zaistnieć. To od tych myśli uzależniona jest zarównbo przyszłość globalistów jak i całej reszty ludzkości, która zdaje się bezkrytycznie akceptować każdą zbrodniczą ideologię, tylko dlatego, że została ona stworzona przez ludzi, którzy ograbiali ludzkość z ich dorobku materialnego przez wieki i dziś mają pieniądze tego świata w swoich łapskach.

Dlatego tak ważną pozycję we współczesnym świecie zajmują dziś media. Nie ma znaczenia jakiej opcji sprzyjają, bo w konsekwencji i tak realizują się plany jedynie globalnych bandytów.

Media prawicowe i media lewicowe są dziś jak dwa półdupki tworzące jedną dupę…jak to trafnie zdefiniował jeden z moich przyjaciół …

Jeśli ktoś zagląda regularnie do różnego rodzaju mediów to jest to bardzo łatwo zauważalne. Nie ma różnicy pomiędzy gazetą Michnika a portalem zwanym „niezależna” bo w oby przypadkach wszelka myśl wszelkie inne zdanie jest unicestwiane i nie przebija się do opinii publicznej.

Czytelnicy jąkatego łgarza są ograbiani z opinii prawicowych a czytelnicy tzw. mediów patriotycznych są ograbiani z opinii sprzecznych z oficjalnie przyjęta linią ideologiczną,opini nie wyrażających aplauzu dla obecnie niemiłościwie nam panującego rządu.…

W obu przypadkach nie liczy się ani interes państwa, ani interes narodu ani prawda ani dobro. . liczy się jedynie to, aby w ten nurt, którym płynie informacja głównym ściekiem zapełniał się jak najliczniej wszelkimi odpadami niedorozwiniętych intelektualistów rezygnujących ze swojego zdania i krytycznego spojrzenia.

Reszta jest milczeniem porywającym całe swoje otoczenie w dowolny nurt niosący nas ku nicości, ku ogólnej szczęśliwości tej gawiedzi, która nam tę nicość coraz skuteczniej zapewnia pobierając systematycznie 500 + i wyrażając swoje uznanie dla zakłamanych władz w sondażach i mediach.


    "Trzymajcie się ciepło" - kolejny zbawca z maturą po gimnazjum.


Ocena: 74 11
Głosów: 85
1406 odsłon