ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Totalitaryzm

Patologiczny system, wypaczona idea życia bez wartości, przyzwoitości, bez zasdad poza logiką zmanipulowanego, współczesnego człowieka

Siedzicie w domach wpatrzeni w ekrany i czytacie informacje zawarte na opłaconych portalach internetowych, które ukazują wam to co macie widzieć. Za nic macie informacje podane na niezależnych portalach oraz w niezależnych telewizjach, które nie mają prawa nadawać swoich programów na "normalnym kanale" po otrzymaniu licencji.

   18 wyświetleń
Bydlo
Uczcie sie od zwierzat.Od siebie nie macie czego sie uczyć.

Nie zastanawiało was nigdy czemu z YouTube usuwane są niektóre treści?, dlaczego pozostaje jednocześnie niezliczona ilość materiału naruszająca prawa autorskie największych wytwórni filmowych i fonograficznych? ,

Czemu tak bardzo wierzycie informacjom podawanym w mediach głównego nurtu? Czemu nie interesujecie się żadną przyszłością waszych dzieci ?, Czy nie wiecie że sytuacjia waszych dzieci zależy od waszych decyzji dzis zezwalających na nikczemne działania?

Czemu dajecie się mamić możliwością wzięcia pożyczki, kredytu który ze względu na lichwiarskie odsetki może nie być wogóle do spłacenia nawet przez wasze wnuki ? Czemu zaspakajacie sie podłej jakości zabawą w weekend nie interesując sie możliwością poświęcenia czasu na jakiekolwiek działanie przybliżające do użytecznej wiedzy?, czemu każda istotna informacja jest przemilczana lub dawkowana w takiej ilości, iż trzeba już posiadać wiedzę , aby ją wychwycić?

Czy nie zastanawia was co jest prawdziwym powodem zachowań dzieci i młodzieży w szkołach? Czemu jesteście obojętni na działania niedotyczące was bezpośrednio? Czemu poskie społeczeństwo coraz bardziej się rozwarstwia w zastraszającym tępie? Czemu rodziny już nie zjeżdżają się na święta tak jak kiedyś? Czemu coraz więcej ludzi boi się chodzić po ulicy po zmroku obawiając się pobicia przez młodzież? Pytań i skutków określających patologiczne zachowania społeczeństw jest mnóstwo, ale przyczyna jest tylko jedna

PATOLOGICZNY SYSTEM.

System, który został nam narzucony bez naszej zgody, ale za naszym przyzwoleniem wykorzystując do tego celu z jednej strony strach z drugiej chciwość ludzi którym powierzyliśmy swoje zaufanie do kierowania naszym państwem.

W pierwszej kolejności to ludzie parlamentu są odpowiedzialni za to co mieliśmy, co obecnie mamy i co będziemy mieć w przyszłości.

Antyludzkie działania jakimi się wykazują parlamenty są zamachem na wolność, zdrowie i życie ludzkie nie tylko w Polsce ale i na Naszej planecie. Zmanipulowani politycy , przekupieni lub zastraszeni podejmują codziennie decyzje narażające nas wszystkich na śmierć, jednakże WY wolicie usiąść przed telewizorem i napełniać sie trucizną rozchodząca sie z ekranów , którą nasiąkacie jak gąbka. Pracujecie nadgodziny lub się zadłużacie , aby móc kupić sobie fajowski sprzęt z super gadżetami, z których i tak nie korzystacie.

Kupujecie najnowsze samochody, które w momencie awarii zmuszają was do rezygnowania z wielu rzeczy z zaciśnięciem pasa włącznie żeby je naprawić.. Pewnie nikt z was nie zauważył, że goniąc za pieniędzmi poświęcacie rodzinie mniej czasu, ukazując tym samym własnym pociechom , że ważniejszy od rodziny jest pieniądz.

Ten styl przeżywania własnego życia to podświadoma informacja przekazywana młodemu pokoleniu jaką drogą ma podążać i jak ma wyglądać jego przyszłość .

Przykładów jest tak samo dużo jak i pytań. Jednakże nikt w was pewnie się nie zastanawiał nad nimi ani ich nie analizował.

TO JEST WŁAŚNIE PROBLEM

Ktoś kto nie podąża za myślami tłumu, i nie powiela tłumu czynów uważany jest za nienormalnego, za dziwaka, odmieńca, szajbusa itp. Jesteście Egoistami wy uważający, że liczy się sprzęt czy pieniądze, które wypierają dzis wszystko czym żył świat przez tysiące lat !!!! Wciska się wam bzdurne teorie i idee jak globalne ocieplenie, zagrożenia wirusami, konieczność szczepień, stosowanie tabletek na byle co ukrywając możliwości zwykłego i naturalnego leczenia.

Mówiąc wprost macie być kretyńsko prostym społeczeństwem, które się nie sprzeciwia, nie rozmawia ze sobą, ponieważ nie ma o czym, więc zasiadacie przed telewizorami wyjaławiając własną inteligencję. Idywidualizm jest podstępnie eliminowany jako główne zagrożenie budowanego totalitaryzmu globalnego.

Indywidualizm osoby ludzkiej jest zabijany od najmłodszych lat w przedszkolach , w szkołach w organizacjach młodzieżowych

Sam proces jego eliminacji jest kontrolowany przez sprawujących władzę.Tak się dzieje na całym świecie. Można by tu przytoczyć prosty przykład jakim jest interpretacja wiersza na lekcji języka polskiego. Każde dziecko, które zinterpretuje wiersz odmiennie niż jest to w programie nauczania ponosi tego konsekwencje wyrażane oceną wpisaną do dziennika. Nauczyciel niestey nie bierze pod uwagę faktu, że tak naprawdę nikt nie jest w stanie opisać co poeta miał na myśli.

Wszystko co wykracza poza przyjęte i ściśle określone ramy narzucanej wiedzy jest w tym systemie niedopuszczalne.

WIĘC CO POZOSTAJE ?

Mamy tylko dwie drogi . Pierwszą jest ta, którą coraz więcej polaków podąża, czyli ciągłe akceptowanie manipulacji, rozpusty i destrukcji, rezygnacja z logicznej analizy tego co nas otacza , rezygnacja z samodzielnego myślenia, które staje się dla wielu cechą wstydliwą, powszechne polityczne klakierstwo , eliminacja własnego instynktu samo zachowawczego , akceptacja ludobójczych tendencji przejawiających się w śmiercionośnej już żywności, w śmiercionosnej opiece zdrowotnej i śmiercionosnej edukacji.

Niestety tak jesteśmy wartosciowani przez tych, którym daliśmy władzę. Wystarczy zobaczyć dokąd zmierza prawodastwo wprowadzane przez Sejm. Mimo tylu szkód nam wyrządzanych nie robimy nic. Czekamy na krok innych i ich działanie.

Uśmiechasz się i mówisz, że jesteś szczęśliwy. Boisz się stracić cokolwiek co już zdobyłeś. Jednocześnie nie zważając na to co ostatecznie pozostanie po Tobie.

Dopóki zezwalamy na takie działanie tych co nas zniewalaja posługując sie mandatem od nas otrzymanym nie zmieni się nic. Zacznijmy więc wszyscy od tego by razem wymagać od tych ludzi, którzy sprawują władzę od nas otrzymaną by podążali naszą drogą nie obarczoną podłością nie naznaczaną zdradą ....

Przyszłe pokolenia będą musiały stawiać czoła wyzwaniom jakie dla nich rodza się dziś, jakie dla nich tworzą dzisiejsi parlamentaryści

Aby się obronic przed wszechogarniajacym totalitaryzmem aby osiągnąć ten cel musimy się jednoczyc przeciw złu... przciw zdradzie ... przciw roztrwanianiu dorobku przeszłych pokoleń...

Tajne stowarzyszenia i organizacje powinny byc ujawniane, by prawda którą poznacie was wyzwoliła....Może wtedy ta nowa wiedza zadecyduje właściwie i określi kierunek naszego marszu ku prawdziwej wolności zjednoczonej i zespolonej z odpowiedzialnością nie tylko za nas samych ale i za przyszłe pokolenia....


Ocena: 1589 80
Głosów: 1669
4535 odsłon