logo

Czwarta fala będzie falą zgonów.

Widać wyraźnie, że Czwarta fala będzie falą zgonów. Widać, że jest to chyba najgorszy z możliwych scenariuszy powiedziała Prof. Szuster-Ciesielska.

Pomysłowość tak zwanych ekspertów kowidowych poraża. Każdy normalnie rozwinięty człowiek nie musi czekać na opinie eksperta by widzieć to wszystko, co gołym okiem jest widoczne i wiedzieć to wszystko, co powszechnie jest znane.


Prof. Szuster-Ciesielska

Pandemia została zaplanowana i stworzona przez naukowców i różne laboratoria nie tylko w Ameryce i Chinach z góry założonymi celami.

Jednym z nich jest założona przed laty przez globalistów depopulacja świata, drugim eksperymenty prowadzone na pojedynczych osobach i większych grupach aż po całe narody włącznie.

Wynikiem zaś ostateczne będzie wzięcie wszystkich bez wyjątku narodów za twarz i stworzenie ustroju totalitarnego, w którym demokracja będzie przestępstwem a człowiek zostanie sprowadzony do obiektu z nadanym mu numerem.

Zwiastun tego był testowany w obozach koncentracyjnych III Rzeszy, w sowieckich łagrach a ostatnio w tzw. rozwiniętych demokracjach.

Kto tego nie widzi jest po prostu ślepym głupcem

Od kiedy metodą medyczną jest zamykanie ludzi w domach i odcinanie ich od tlenu zakładając im szmaty na twarz zwane maskami ? To nachalne narzucanie ludziom zniewalających restrykcji spotyka się już ze sprzeciwem coraz większych rzesz społeczeństwa.

Co prawda na dziś jeszcze nie stanowi to zagrożenia dla podjętych i realizowanych już zadań, ale na skutek oporu większego niż ten spodziewany, zbrodniarze z międzynawowej mafii globalistów nabrali wątpliwości czy ich cel ostatecznie uda się osiągnąć.

Kiedy jeszcze dwa tygodnie temu te 30-40 tys. zakażeń dziennie wydawało się bardzo odległe, teraz uważam, że jest to tylko kwestia czasu. To wygłasza specjalista Łukasz Pietrzak, farmaceuta, popularyzator wiedzy na temat COVID-19

Oczywiście propaganda strachu ma zmusić ludzi do dobrowolnego przyjmowania substancji będącej częścią broni biologicznej niszczącej życie.

Wiedzą oni dobrze, że te pseudo szczepienia drastycznie zwiększają ilość zachorowań i zgonów. Eksperci przypominają, że Polska jest w czołówce państw z największą liczbą nadmiarowych zgonów.

Prof. Agnieszka Szuster-Ciesielska wskazuje, że szwedzki sposób walki z koronawirusem doprowadził Szwecję do 9-krotnie wyższej liczby ofiar śmiertelnych COVID-19 w porównaniu np. z Norwegią.

Brak zrozumienia dla faktów sprawia, że nawet osoba z tytułem profesorskim, staje się zwykłym prostackim klakierem globalistów.

Jeśli weźmie się także pod uwagę manipulację testami i manipulację wypisywaniem aktów zgonów, taka informacja może jedynie sprawić wzrost liczby osób, dla których autorytet profesora staje się wstydem i hańbą zamiast zaszczytem.

To, dlatego tych profesorów i lekarzy, którzy obnażają skutki szczepień i wszelkie manipulacje w zakresie pandemii, ściga państwowy aparat represji zamiast pdjąć z nimi merytoryczną dyskusję.

Prof. Agnieszka Szuster-Ciesielska, domaga się od decydentów nie lekarstw czy badań nad wirusem SARS-COV2, ale twardych, konkretnych decyzji, jak to się dzieje w tej chwili np. w Austrii, Słowacji czy w Niemczech. Jednym słowem domaga się dla nas zamordyzmu.

Zapowiadane egzekwowanie noszenia maseczek, to chyba tylko zabieg kosmetyczny. Nie mówiąc już o fikcji paszportów covidowych wyznaje Pani ekspert.

Egzekucja nie jest procesem medycznym ale administracyjnym. Podobnie paszporty kowidowe które są wprowadzane, nie są procedurą medyczną a restrykcją administracyjną o charakterze bandyckim tak jak to było w III Rzeszy gdzie każdy żyd musiał być oznaczony Gwiazdą Dawida pod rygorem najsurowszej kary.


Paszport covidowy dla
Żydów w czasie II wojny światowej.

Minister Niedzielski stwierdził, że w tym roku w porównaniu z rokiem 2020 jest znacznie mniej zajętych łóżek w szpitalach i dzięki temu system opieki zdrowotnej jest nadal wydolny.

Tymczasem w Japonii ku zaskoczeniu świata liczby zakażeń zaczęły galopująco spadać. „Myślimy, że w którymś momencie w toku tych mutacji, wirus zaczął zmierzać w stronę wyginięcia" - ocenia profesor Ituro Inoue z Narodowego Instytutu Genetyki.  Mutacje wariantu Delta prowadzą go do „naturalnego wyginięcia”.

Jest bardzo prawdopodobne, że pomimo tak licznych wysiłków zbrodniarzy i tak ogromnych nakładów finansowych ta napędzana mediami pandemia wkrótce w sposób naturalny rzeczywiście zniknie.

Zanim się to jednak stanie ci zbrodniarze, którzy zafundowali światu horror, śpieszą się, by jak najpełniej wykorzystać te możliwości, jakie się ujawniły wraz z uruchomieniem zaplanowanej pandemii.

Czego możemy się spodziewać po zakończeniu pandemii? odpowiedź jest tylko jedna. Skutków szczepień eksperymentalnych i znacznego spadku ludzkiej populacji w skali globalnej

Dla zbrodniarzy najlepszym lekarstwem przeciw śmierci jest śmierć.

Aktualnie nasze prosektoria inaczej funkcjonują, mamy szybszą diagnostykę, mamy nie tylko testy PCR, ale też antygenowe, dzięki czemu większość zgonów nadmiarowych, powinna być prawidłowo sklasyfikowana - mówi Łukasz Pietrzak

Nie wspomina o tym, że gdziekolwiek zanurzyć patyk testowy dla PCR to wynik wykazuje obecność koronawirusa zarówno w psich odchodach jak i w oleju napędowym.

ZUS trochę odetchnął, bo wymarło dość dużo emerytów, młodzi zaś nie będą być może mogli się już rozmnażać i depopulacja zwieńczy dzieło.

Dzieci będą rodzić się wyłącznie z in vitro i tylko na specjalny przydział administracyjny jaki będzie wydawany po złożeniu podania.

Brzmi jak teoria spiskowa? Być może, ale już dziś doświadczamy w praktyce, wielu teorii spiskowych z przeszłości, więc nie byłbym skłonny by z takiej wizji się dziś naśmiewać.

Wiceminister zdrowa Waldemar Kraska, odpowiadając w Sejmie na pytania dotyczące sytuacji epidemiologicznej w kraju potwierdził, że jest coraz więcej młodych pacjentów w ciężkim stanie, większość z nich nie przyjęła szczepień.

Pan Kraska bez mrugnięcia okiem podał tę informację wiedząc bardzo dokładnie, że jest akurat odwrotnie.

Eksperci przypominają, że nadmiarowe zgony to również pośrednie ofiary pandemii czyli pacjenci, dla których zabraknie miejsca w szpitalu albo którzy nie zostaną w porę zdiagnozowani.

Zacovidowanie oddziałów, łącznie z wprowadzeniem przede wszystkim teleporad w poradniach to strasznie groźne zjawisko. Szpitale już są pełne, niektóre placówki już wstrzymują przyjęcia, w innych odwoływane są planowe zabiegi i wizyty kontrolne. 

Kolejne zgony na skutek braku pomocy lekarskiej są przypisywane młodym niezaszczepionym i odpornym na postęp ludzkości antykowidowcom.

Dochodzimy do momentu, że za bezmyślność, terroryzm sanitarny i rezygnację z własnej osobistej wolności, zapłacimy wszyscy słabszym dostępem do systemu ochrony zdrowia, bo tyle kosztuje zamordyzm i strach przed nieobliczalna władzą.

Szkoda, że nie idziemy drogą tych nardów które w porę się obudziły i podjęły walkę o zachowanie praw człowieka, własnej godności i wolności.

One są kosztowne fizycznie, ale czuć, że tam życie ludzkie stoi ponad polityką i ponad zamordystycznym totalitaryzmem.


Ocena: 3 0
Głosów: 3
735 odsłon