logo

Bohaterstwo czy Zdrada

Od wielu już lat trwa niewypowiedziana wojna przeciw Polsce. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, że znaleźliśmy się w sytuacji najgorszej od czasów targowicy.

W latach tak zwanej odzyskanej niepodległości Państwo Polskie nie potrafiło zadbać ani o swoją niezależność ani suwerenność, ani też o wolność dla swoich obywateli.

Początkiem tej tragedii stała się transformacja ustrojowa dokonana przez komunistyczną władzę w Polsce pod nadzorem służb specjalnych które stały się gwarantem, że po transformacji komuna zachowa pełnię władzy w nowym ustroju.


O losach Polaków decydowały te antypolskie kanalie....

Polacy byli urabiani do tego przekrętu przez Solidarność stworzoną także przez służby specjalne, której zadaniem było przykrycie celów tej transformacji za skromny udział we władzy w obszarach pozafinansowych i gospodarczych.

Najważniejszym celem komuny było przyłączenie Polski do światowych organizacji ponadnarodowych które gwarantowały im bezkarność i decydujący wpływ na dalsze losy państwa i narodu.

To, dlatego rządzący swego czasu komuniści tak szybko wepchnęli Polskę w objęcia masońskiej Unii Europejskiej. Przystąpienie do tej zbrodniczej organizacji, stworzyło możliwość reaktywacji loży masońskiej w Polsce, która zaistniała na skutek decyzji Prezydenta wszech czasów Lecha Kaczyńskiego przy współudziale jego brata Jarosława.

22.XI.1938 Ignacy Mościcki dekretem zdelegalizował, loże masońskie w Polsce, ratując w ten sposób suwerenność i niepodległość Polski a 9.IX.2007 Lech Kaczyński przywrócił po cichu ich działalność w tym żydowską lożę „Polin”.

Nie pisały oczywiście o tym gazety, nie informowały również inne media, ale wzmiankę na ten temat można znaleźć na stronie internetowej Ambasady USA w Polsce.

Konsekwencją tego dzieła było zaś stopniowe i systematyczne uszczuplanie naszej suwerenności, oddawanie coraz więcej praw uzurpatorom europejskim i żydowskim czego zwieńczeniem był drugi heroiczny czyn Prezydenta wszechczasów Lecha Kaczyńskiego a mianowicie podpisanie traktatu lizbońskiego.

Traktat lisboński hurtowo pozbawiał Polskę i Polaków ogromnej części suwerenności i niepodległości pozostawiając Narodowi jedynie strzępy tych atrybutów państwa.

Te trzy fakty historyczne a mianowicie transformacja ustrojowa wykonana przez komunistyczne SB, reaktywacja loży masońskiej oraz podpisanie traktatu lizbońskiego doprowadziły nas do dzisiejszej sytuacji, w której Polska stała się bezbronnym obiektem rozbiórki.

To nie jest przypadek, że od kilku lat wszelkie plagi spadają na naszą Ojczyznę. Najpierw nastąpiły ataki ze strony UE później TSUE, następnie wewnętrzna kasta zdrady posowieckich sędziów i ich następnych pokoleń a także wszechstronne ataki totalnej opozycji i dewiantów erotycznych niszczących kościoły, wiarę a także fizycznie atakujący kapłanów. 

W końcu zadłużanie przez rząd Polaków na wiele pokoleń, sprowadzenie obcych wojsk na nasze terytorium i kryzys imigrancki na naszej wschodniej granicy.

Wszystko to zebrane w jeden pakiet ukazuje, że te antypolskie działania nie są przypadkowym biegiem historii, ale są szczegółowo i skrupulatnie zaplanowaną akcją przeciw Państwu Polskiemu i jego Narodowi.

Podobnie wówczas kiedy komunistyczne SB zmieniało sobie ustrój, był wykorzystany nie tylko Związek Zawodowy Solidarność, tak i dziś  kiedy celem jest unicestwienie polskiego Państwa i przejęcie wszystkich polskich dóbr przez zorganizowaną bandę międzynarodowych złodziei i dewiantów, wykorzystuje się do tego celu nie tylko media ale i wszelkie instytucje państwowe.

Od rządu i wojewodów począwszy, skończywszy na Sądach i Parlamencie, który na dobrą sprawę jest jedynie figurantem działającym na zlecenie międzynarodowej bandyterii.

Wszystko to bardzo skutecznie otumania Polaków którym już nawet nie chce się chcieć być wolnymi. Do tego zawarte umowy międzynarodowe i pakty a także uczestnictwo zarówno w NATO jak i UE daje nam fałszywe poczucie bezpieczeństwa co jest gorsze od jawnej napaści na Polskę.

Widać tu dokładną powtórkę z 1939 roku. Wtedy tez mieliśmy przyjaciół i sojuszników a w obliczu wojny zostaliśmy sami, zaatakowani z dwóch stron. Po wojnie zaś zostaliśmy zniewoleni i oddani w łapy Stalina bez mrugnięcia okiem.

Dziś jesteśmy na etapie udzielania sojuszniczego wsparcia. Dalsze losy można więc łatwo przewidzieć zwarzywszy na to, że od wielu już lat odmawia się Polsce i Polakom podmiotowości w międzynarodowej wspólnocie.

Samo to, że Rzecznikiem praw obywatelskich Polaków było antypolskie bydle, pies na służbie obcych, który wyraził żądanie ćwiczenia i tresowania Polaków, mówi już samo za siebie. Polacy nadal tego nie widzą i dobrze im jest ze śliną Bondara na twarzy.

Nie poruszam tego tematu po to, aby stawiać diagnozę i przedstawiać gotową receptę na niepodległość. Nie wolno tego robić nikomu z nas, ponieważ tam, gdzie zatracony został Honor i rozum takie działania mogą być tylko szkodliwe.

Informacje te mają jedynie pobudzić do myślenia tych, którym jeszcze mózgu nie dało się wyprać, tym którzy nadal wiedzą co to Honor co to Bóg i co to Ojczyzna, tym którzy na wolności jeszcze zależy po to, aby nawet w sytuacji bez wyjścia przemyśleli sobie co im będzie potrzebne i jakie skuteczne narzędzia dobrać, żeby nie dać się ani unicestwić, ani upodlić, ani zhańbić przez tych, którym zarówno chlew jak i pałac kojarzy się tylko tak jak bolszewikom z grabieżą.

Na wschodniej flance NATO trwa obca agresja będąca wojną bez wypowiedzenia wojny. Patrząc na żołnierzy i inne służby tam zaangażowane i widząc ich bezradność na skutek zgubnych procedur i zobowiązań można jedynie zajęczeć „Co Oni z Tobą zrobili Polsko! zawsze dumna bohaterska i ostatecznie zwycięska. Czy przed tobą już tylko nicość?

Czy dzisiejsze działania rządu polskiego wobec tak jawnej agresji to bohaterstwo czy zdrada? Na to pytanie niech każdy odpowie sobie sam obserwując to wszystko co się wokół nas dzieje.


Ocena: 4 0
Głosów: 4
780 odsłon