logo

Agresja  Brukseli na Polskę.
Jourova:Orzeczenia muszą być przestrzegane. „Jesteśmy gotowi do współpracy”


Komisja Europejska
żąda kar finansowych dla Polski. Chodzi o funkcjonowanie Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego. W tej sprawie KE zwróciła się do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

"Jesteśmy gotowi do współpracy z polskimi władzami, aby znaleźć wyjście z tego kryzysu - napisała wiceszefowa KE Viera Jourova". Jest to typowy przykład współpracy barana z rzeźnikiem.


Viera Jourova

Bardziej cynicznego dziadostwa trudno by szukać w całym kosmosie. Sprawa dotyczy tzw. praworządności. Praworządność opiera się na przestrzeganiu prawa przez wszystkich, którzy takie prawo uzgadniali i przyjęli do przestrzegania.

W przypadku Unii Europejskiej takim prawem do przestrzegania są traktaty a sama unia ma funkcjonować w oparciu o zasady demokratyczne.

Tymczasem choć demokracja stała się na terenie UE głównym bożkiem do wielbienia, wysławiania, czci i wyznania to funkcja Pani Jurowej nie pochodzi z demokratycznych procedur.

Jurowa nie reprezentuje nikogo ani niczego co można by ująć w ramy procedur demokratycznych zasad.

To typowy uzurpator i egzekutor. Wprowadza ona w obrębie UE totalitaryzm i chcve to zrobić w możliwie najkrótszym czasie. Polska jest tu tylko obiektem doświadczalnym jak koronawirus w laboratorium Wuhan i kilku innych jeszcze laboratoriach.

Pani Jurowa twierdzi, że wszyscy muszą przestrzegać prawa, a więc i komisarze UE i funkcjonariusze urzędów unijnych i tzw. TSUE,  które funkcjonuje dokładnie na tych samych podstawach co pani Jurowa za nic mając prawo, na które się powołują.

Jedynym wyjściem w tej sytuacji jest wyjście z tego chlewa a następnie dezynfekcja choćby płynem przeciw kowidowym albo nawet zwykłą wodą, całej Polski po tych unijnych fekaliach. 

"Orzeczenia Trybunału Sprawiedliwości UE muszą być przestrzegane w całej UE. - napisała Jourova na Twitterze.

No ale jak przestrzegać orzeczeń sądu, który nie pochodzi z demokratycznego wyboru, lecz z politycznego nadania? Przecież za to chcecie karać właśnie Polskę! TSUE to w całości namaszczeni przez partie polityczne prawnicy służący lewackiej ideologii i reprezentanci politycznych koterii.

To co wyprawiają ci unijni uzurpatorzy to akty jawnej agresji przeciw Polsce identycznej jaka miała miejsce w Gliwicach i w Gdańsku w 1939 roku. Agresji nie tylko propagandowej poprzedzającej agresje militarną.

Czyżbyśmy znowu nie zdawali sobie sprawy z tego, że ci do których przystąpiliśmy w dobrej wierze znowu zaczną rujnować i równać z ziemią nasz kraj?  

Marcin Romanowski napisał na Twitterze, że "podczas gdy Polska broni wschodnich granic UE, Bruksela wyprowadza kolejny bezprawny atak".

A jaka agresja jest zgodna z prawem?

"Niemcy, Hiszpania, Rumunia i Francja. To kraje, które nie uznały w ciągu ostatnich dwóch lat wyroków TSUE. " i miały w stu procentach rację. Teraz kolej na Polskę.

Dziś Eurobandyci nie szukają nawet jakiegokolwiek uzasadnienia dla nowej napaści na Polskę. Zaczęli więc od szantażu polskiego Trybunału Konstytucyjnego, który uwidacznia się w opinii unijnych uzurpatorów ws. Krajowego Planu Odbudowy.

"Rule of law” (rządy prawa), jak widać, nie obowiązują organów UE

Jestem zły z powodu tego, co dzieje się dziś i pomimo, że to komisarze, jak kiedyś Dzierżyński, usiłują przy użyciu nagana narzucać nam jak mamy żyć w swoim kraju, nie mam pretensji do tych komisarzy, którzy robią to, za co wzięli pod stołem bardzo grube  łapówy.

Mam wielki żal i złość na polski Rząd, który nie jest tak głupi by nie wiedział co robi, co czyta i co podpisuje a mimo to, oddał nas pod unijny bat i stoi teraz zażenowany w rozkroku, przyparty do ziemi produktem przemiany materii.

Najwidoczniej zaniedbano w Polsce naukę anatomii, bo polski Rząd wstając z kolan zapomniał oderwać od ziemi twarzy, która miała na ustach zawołanie „Bóg” „Honor” i „Ojczyzna”.

O Bogu wypowiada się już tylko lewica, bo poseł Nitras odpiłował Boga od katolików i lewactwo już teraz uczy nas  religii, Honor legł razem z sondażami, które skutecznie regulują jego wartość wyrażaną w złotówkach, a Ojczyzna została rozgrabiona i rozsprzedana tak , że dziś już nikt nawet nie wie co to słowo oznacza.

TVP info natomiast i redaktor Sakiewicz wraz z innymi komentatorami TVP wytłumaczą nam, że to wszystko, to ukryty sukces rządu, który naród wkrótce dostrzeże i doceni, tak jak i za komuny tłumaczono Polakom, że największym dobrodziejstwem, będą dla nich drastyczne podwyżki żywności.

Jak to Historia lubi się powtarzać.


Ocena: 324 3
Głosów: 327
1201 odsłon