ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Budujemy własną celę

 


Po tym jak od półtora roku, PiS więzi Polaków w mieszkaniach i domach (czyli areszcie domowym) wykorzystując do tego pretekst fałszywej “pandemi” i gwałcąc konstytucyjne prawa obywateli - nawet tej liberało-komunistycznej, masońskiej ustawy zasadniczej -  obecny reżim wyzwolił w ludziach stan, jaki nastaje po zażyciu kokainy, zakąszanej jointem z “marychy”.

W stanie takiego uniesienia jeden z profitabli covidizmu, prof.(profan) Miłosz Parczewski, lekarz naczelny ds. COVID-19 w szpitalu wojewódzkim w Szczecinie, zaproponował wprowadzenie godziny policyjnej lub zakazu przemieszczania się między województwami dla osób, które nie chcą się zaszczepić.

Teraz reżimowa partia, która w wypłukane środkami dezynfekcyjnymi I fekaliami aplikowanymi przez media mózgi, wszczepia pomysł, który współczesny Kraj Rad nazwał “Nowy Ład”.

No I ładują w Polaków swoje idee, które ci łykają jak małpa kit. Najdowcipniejszy jest pomysł rodem z PRL-u, kiedy to powstało hasło: Polaku, pomóż ZOMO, pobij się sam. Teraz Polacy będą mogli sami zbudować sobie swoje własne więzienne cele, by czuć się jak hodowlane nutrie.

„Mój dom 70 m2

Podczas sobotniej prezentacji "Polskiego Ładu" premier przedstawił rozwiązanie skierowane do osób, które chcą kupić mieszkanie, ale ich na to nie stać.

Luuudzie ! Człowiek którego na coś nie stać po prostu po to nie sięga ! .

Wspomaganie takich amatorów poprzez kredyty to tylko nowa forma zakupu niewolnika. Budowa domów jednorodzinnych o powierzchni zabudowy do 70 m2 ma być możliwa na podstawie zgłoszenia. Nie będą potrzebne pozwolenie, kierownik budowy ani książka budowy. Jasne ! siedząc w takiej celi nie będzie także potrzebny więzienny "klawisz". Ileż to trzeba cynizmu I bezczelności, aby klitkę o pow. 70 m2 nazwać domem!

Na cmentarzu na Bródnie sam widziałem grobowiec z białego marmuru o powierzchni wielokrotnie większej niż ten PiS-owski “dom marzeń”. Przecież niedawno w nowelizowanej ustawie o ochronie zwierząt PiS określił dokładne wymiary kojców, w których powinny przebywać czworonogi.

Kto trzyma psa w kojcu, ma obowiązek zapewnić zwierzęciu o wysokości w kłębie:

  1. poniżej 50 cm – powierzchnię kojca wynoszącą nie mniej niż 9 m2 ;
  2.  pomiędzy 51 cm, a 65 cm – powierzchnię kojca wynoszącą nie mniej niż 12 m2 ;
  3. powyżej 66 cm – powierzchnię kojca wynoszącą nie mniej niż 15 m2 .

Ile metrów kwadratowych kojca należałoby zapewnić psu, gdyby mógł osiągnąć rozmiar człowieka? Ludzkiej rodzinie ma wystarczyć dom o powierzchni 70 m2? Może robiono przymiarkę pod rodzinę kaczora z kotem?

Z powyższych danych wynika, że Polak, aby wybudować sobie dom o powierzchni 70 m2 musiał by mieć w kłębie 3.8 metra. Tak więc można się spodziewać, że nikt w Polsce takiego domu mieć nie będzie.

W latach wielkiego kryzysu w USA w latach 1929- 1933 Amerykanów stać było jedynie na budowę maleńkich domów. Stoją one jak pomniki tamtych czasów do dzisiaj. Ale I tak miały one rozmiary większe niż 70 metrowa klatka dla kota.

To będą pomniki Jarosława Wielkiego I ma ich być nawet więcej niż pomników jego brata Wielkiego Lecha.

Ówczesny kryzys objął wówczas praktycznie wszystkie kraje (oprócz ZSRR) oraz praktycznie wszystkie dziedziny gospodarki. Uzyskał miano “Great Depression”. Dzisiaj sytuacja jest podobna. Cały po cowidowy świat cierpi na “Great Depression” ale jedynym krajem, według reżimowych “mediów” który gospodarczo kwitnie jest Polska.

Pewnie dlatego z dumą mamy ratyfikować “Fundusz Odbudowy” na który z dumą nasze prawnuki będą płacić podatki na spłatę zadłużenia naszego, ale będą płacić także i za tych, którzy razem z Grekami będą “udawać greka”.

No cóż. Rozgadałem się, ale chyba niepotrzebnie. Przecież geniusze wychowywani w szkołach i kształceni na studiach przez takich “profesorów” jak ten, który chce wprowadzania godziny policyjnej i tak będą obśliniać ekrany telewizyjne, monitory laptopów I smartfony gdy zobaczą na nich twarze dobroczyńców.

Mam tylko nadzieję, że wśród tych śliniących się,  więcej będzie takich co plują niż tych co całują ….

Autor: Natanel


Ocena: 141 20
Głosów: 161
1017 odsłon