logo

Dar Nauki

Myślimy o rozwiązaniach, które dadzą pracodawcom pewne narzędzia sankcjonowania tego, czy osoby są zaszczepione i w związku z tym tworzą bezpieczne środowisko pracy – powiedział minister zdrowia Adam Niedzielski.


Foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Skąd my te dobrodziejstwa znamy? takie rozwiązania były wprowadzane w III Rzeszy. Wzorce jakie wymyślili Niemcy nie po raz pierwszy znalazły zastosowanie w szerszym wymiarze niż same Niemcy.

Wystarczy wskazać na wykorzystanie donosicielstwa i usprawniania produkcji wg patentu z Niemiec w sowieckiej Rosji, gdzie od rewolucji październikowej do śmierci Stalina wszędzie tam, gdzie tylko sowiecki bucior mógł stanąć, wymordowano w sumie  ponad 80 milionów ludzi.

Szef resortu zdrowia zapytany został w czasie briefingu prasowego o słowa prezydenta Andrzeja Dudy, który  powiedział, że jest przeciwny wprowadzeniu obowiązku szczepienia przeciw COVID-19.

Niedzielski powiedział, że jesteśmy w trochę innej rzeczywistości niż w poprzednich falach epidemii."Mamy poziom zaszczepienia populacyjnego, zbliżający się do 60 proc". Widzimy wyraźnie to, że w okresie letnim i w trakcie luzowania obostrzeń nie mieliśmy do czynienia z przyrostem zakażeń.

Wskazał, że "historia pokazuje, że szczepienia pozwoliły pozbyć się pewnych chorób, które wcześniej były standardem i dotykały całej populacji". Podał przykład polio i wielką akcję szczepień z lat pięćdziesiątych. Szczepienia to jest dar, który dała nam nauka i z którego w ramach profilaktyki musimy korzystać - oświadczył Niedzielski.

Nie wspomniał, że szczepionki przeciw tym chorobom były testowane przez ponad 20 lat zanim stały się szczepionkami i nie wspomniał, że zapobieganie Covid19 polega na podawaniu eksperymentalnych produktów medycznych a nie szczepionek.

W pełni zaszczepionych, czyli dwiema dawkami preparatów od firm Pfizer/Biontech, Moderna i AstraZeneca lub jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson, jest w Polsce ponad 19,2 mln osób – podano na stronach rządowych.

Tu należy się zatrzymać i oddać refleksji. Z "darami nauki" trzeba ostrożnie. Takie dary nauki jak bomba atomowa, broń chemiczna i konwencjonalna, zabiły więcej ludzi, niż wszystkie epidemie razem wzięte. Szczepionki przeciw Covid-19 jako dar nauki, zabiły już wielu nie tylko w Polsce ale popatrzmy tylko na to co jest u nas:

Dr Witold Rogiewicz zaczepiony w styczniu w lutym umiera,  posłanka Anna Wasilewska szczęśliwie zaszczepiona w marcu w kwietniu już nie żyje, Wojciech Krystoń - trener i wychowawca młodzieży, Krzysztof Krawczyk artysta i gwiazda pop muzyki, Nauczyciel z Gliwic Trener Personalny Jacek Kramek 32 lata, Trener Łucznictwa Piotr Gonet który drwił z Antyszczepionkowców i już nie drwi bo nie żyje, Kalina Mróz dziennikarka 34 lata, jedna dawka i już jej nie ma, Franciszek Pazdan 23 lata, Gniewko Herbst - 19 lat - reprezentant Polski w kickboxingu. Zmarł nagle po zaszczepieniu sie z powodu zatrzymania akcji serca, Grzegorz Olech 37 letni żolnierz w sobotę się zaszczepił w środę zmarł. Arcybiskup Henryk Hoser, po pierwszej dawce źle sie poczul i zmarl w szpitalu w Warszawie, 18 letni piłkarz Kacper Zabrzycki zmarł nagle, po szczepionce a obecnie dr Jerzy Targalski .... i tak dalej i tak dalej

"Dar nauki ...."

Ten "Dar nauki" zbadali Japończycy i wstrzymali 1,6 miliona dawek bo znaleźli tam materiał ferromagnetyczny (tlenek grafenu). Czy u nas ktoś robi takie badania każdej partii?

Rząd Wielkiej Brytanii opublikował nowe dane, z których wynika, że zdecydowana większość zgonów z powodu „wariantu delta” występuje wśród osób, które zostały „w pełni zaszczepione” na koronawirusa (Covid-19). Spośród 742 zgonów, 402 było w pełni zaszczepionych. 79 otrzymało jeden zastrzyk. Tylko 253 było nieszczepionych.

Nauka zawsze stawiała sobie szlachetne cele odkrywania prawdy i praw jakie rządzą światem.

Od połowy XX wieku nauka stała się bardziej ambitna i poszła dalej. Dziś stawia sobie cele kreowania praw i prawdy wg potrzeb psychopatów, którym dano do ręki potężne laboratoria, władzę i pieniądze.

Ludzie, którzy wyłonili się z tłumów pospólstwa i nie przebierając w środkach, zdobyli bogactwo, postawili sobie jeszcze wyższy cel niż nauka. Zniszczenie stwórcy i zajęcie jego miejsca.

Do tej pory bezlitośnie przypomina nam historia, że wszelkie straty ludzkie, pogromy, ludobójstwa i zbrodnie nigdy nie były ani powodem ani źródłem troski o tych co ocaleli.

Wszystkie te wydarzenia, to tylko statystyka pozwalająca na wykorzystywanie informacji w celu udoskonalenia znanych już technologii zniewalania i unicestwiania człowieka.

Ci uzurpatorzy pozostali i są wśród nas. Oni nie wzięli się znikąd a władza, której używają przeciw nam, została im podarowana przez nas. To my godzimy się z tym co oni robią i dlatego zbrodniarze mogą z nami robić co chcą...       


Ocena: 14 0
Głosów: 14
1369 odsłon