logo

Jeszcze raz Nowy Rok


Życie ma charakter cykliczny
a cykl ten jest odmierzany początkiem i końcem roku. Ten fakt staje się okazją do rozdawania na prawo i lewo życzeń, które w sumie nic nie zmieniają, nic nie kosztują a mogą ewentualnie sprawić, że ktoś poczuje się troszeczkę bardziej wartościowy.

Nie ma znaczenia jak szczery jest taki przekaz, nie ma znaczenia co wyraża treść takich życzeń. Liczy się, tak jak codziennie i jak każdego innego dnia propaganda, propaganda mająca na celu upewnić tych, z którymi przyszło nam dzielić swoją przestrzeń w przekonaniu, że są oni dla państwa i dla narodu ważni, że znaczą cokolwiek dla nas.

Tymczasem wystarczy tylko to, że telewizja ogłosi pandemię by ci, którym w czasie ostatniego sylwestra tak dobrze życzyliśmy a oni nam, nie mieli już dla nas żadnych uczuć, żadnych dobrych życzeń, żadnego dobrego słowa, żadnego dobrego gestu.

Dla jednych ludzie stali się antyszcepionkowacami, którymi powinni pogardzać ci, którzy otwarci na naukę i postęp już się zaszczepili a dla tych nieszczepionych, ci co się poszprycowali to zwykłe barany, bezrozumne dzbany puste, którym nie zależy na własnym życiu, bo przyjmują wszystko co tylko ktokolwiek im nakaże, bezkrytycznie bez względu na konsekwencje.

Tym którzy się poszczepili i na skutek tego dobrodziejstwa zeszli nagle z tego świata, szczepienie lub nieszczepienie nie robi już żadnej różnicy, jednak Ci którzy się poszczepili i udało im się przeżyć, mają jeszcze wszystko przed sobą

Międzynarodowi zbrodniarze dotąd będą im przypominać kolejną dawką pandemię, dopóki i oni nie dołączą do tych którym już wszystko jedno.

Okazuje się, że władcy tego świata, doprowadzili ludzkość do takiego stanu, że żadna nauka nie jest już w stanie rozwiązać nawet tych najpilniejszych bieżących problemów.

W USA takim najpoważniejszym problemem jest system emerytalny zwany Social Securiuty (w skrócie SS) i tak jak SS, amerykański system stara się rozwiązywać problemy, które przed nimi stoją.

Po roztrwonieniu odpowiednio dużej ilości składek socjalnych jakie w USA płaci każdy zatrudniony, okazuje się, że dla emerytów niewiele już zostaje i tu niemal w ostatnim momencie na ratunek pośpieszyła pandemia wychodowana w laboratoriach USA i wyeksportowana do Chin, aby stamtąd mogła wrócić do USA jako lekarstwo na zatwardziały system SS, który już od dawna jest systemem niewydolnym.

Do tego doszły preparaty medyczne zwane dla zmyłki "szczepionkami", mające na celu przyśpieszenie redukcji wypłat emerytur.Aplikowane dziś preparaty medyczne, w obecnej fazie pandemi, zmierzają do przymusowej eksterminacji tej nadwyżki obywateli, której obecny system socjalny nie jest juz w stanie obsłużyć.

W ślad za USA poszły inne państwa świata a Polska wręcz stara się wyprzedzić całą czołówkę zbrodniarzy, bo wymieranie kilkuset tysięcy osób rocznie, nie gwarantuje rozładowania deficytu ZUS

Nie chodzi tu tylko o ZUS. Celowe zadłużanie Państwa na niebotyczne sumy, które mają być spłacane przez następne pokolenia, miały zapewnić przejęcie wszystkiego co Polskę jeszcze stanowi, przez międzynarodową bandyterię, nasza bandyteria za zasługi zdrady i służby ma otrzymać sowite profity od swoich zleceniodawców.

To także, jak się okazuje jest zagrożone i dlatego też tzw. "rząd" kreci się jak kot z pęcherzem nie wiedząc za bardzo co dalej. Chodzi o to, że kanalie, które uzurpują sobie władzę od 1945 roku i przekazują ją sobie bezprawnie, wiedzą, że ich rządy są nielegalne.

W 1945 roku wybory pod sowieckimi bagnetami były pozbawione jakiejkolwiek legalności, podobnie jak i wszystkie wybory po roku 1989, które były jedynie konsekwencją nielegalnych rządów, siłą narzuconych Narodowi przez obcych okupantów.

W żadnym z tych wydarzeń suweren, czyli polski Naród, nie przekazał uzurpatorom swojej wolności i praw, którymi ci uzurpatorzy po dzisiejszy dzień się posługują.

To z tych powodów osoby uznające się za rząd Rzeczpospolitej stawiają Polakom przed oczy „pińcest” plus i inne plusy a za plecami nielegalnie rejestrują państwo polskie jako korporację, która musi składać finansowe sprawozdania obcemu zarządowi.

To z tych powodów podatki ściągane nielegalnie w kraju są natychmiast przekazywane władzom korporacji co sprawia, że miliony Polaków jest okradanych każdego dnia przez uzurpatorów i bandytów sprawujących funkcje komornicze i ściągające haracz a sami siebie nazywające „Rządem RP”.

Instytucje państwa weszły automatycznie w skład korporacji a zatem nie są organami państwa, lecz działami organizacyjnymi korporacji, dla której instytucje te, wykonują zlecone im czynności.

Wszystko to, dzieje się z pogwałceniem i tak ułomnej już a nawet nielegalnej konstytucji Kwaśniewskiego a także z pogwałceniem wszelkich praw narzuconych Polakom nielegalnie, przez uzurpatorów zwących sami siebie rządem.

Nadszedł nowy rok. Rok 2022. Pomimo ogromnych starań Niedzielskiego i tak zwanych „polskich władz” z kotem Prezesa włącznie, dożyliśmy nowego roku.

Życzenia jakie słyszeliśmy w noc sylwestrową niewiele mają wspólnego z rzeczywistością…

Raz obrany kierunek przez bandytów musi być kontynuowany do całkowitego zwycięstwa albo międzynarodowej bandyterii, albo nas … wolnych ludzi, którzy raz jeszcze o własną wolności muszą zwalczyć z największą determinacją.

Tak jak to już wcześniej się działo w naszej historii. Dziś zmieniły się tylko technologie i możliwości.  Wolność i poczucie wolności pozostają niezmienne i są tą najwyższą wartością dla każdego, kto jeszcze może nazwać się dziś człowiekiem


Ocena: 3 0
Głosów: 3
623 odsłon