ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Polin – Eden "Ełropy".

Rozległ się  zachwyt pseudo elyt PRL- Bis. Z rozbawieniem przeczytałem w Internecie tytuł: „Podwoi się liczba milionerów”.

Chodzi oczywiście o Polskę. Stawiam dolary przeciw orzechom, że autorem tego nonsensu jest jakiś nieuk dokarmiany przez guru od “róbta co chceta”, który nie ma pojęcia o tym, że taki tytuł w połowie społeczeństwa zachwytu nie wzbudzi, ale strach i owszem.

Połowa społeczeństwa pamięta jeszcze, że w Polsce wszyscy byli multimilionerami. Miliony zarabiali co miesiąc, gdyż inflacja galopowała jak stado mustangów po płonącej prerii.

Taki tytuł nie tylko może, ale musi wzbudzać strach i obawy.

Inflacja znowu zaczyna swój zwariowany galop. Zmyka nie przed ogniem a przed niewidzialnym, zbrodniczym koronawirusem. A na widnokręgu widać nie tyle dym co głód i bezwodną pustynię.

Koronawirus zawodzi, ale już szykuje się katastrofa globalnego "ocipienia" z powodu nadmiaru CO2 co ma skutkować suszą i co za tym idzie głodem.

Przecież wiecie, jak podrożała żywność. Podwyżka emerytur jaką ze skradzionych wcześniej emerytom ich własnych pieniędzy, z łaski PiS, dostali starsi ludzie, którym po pozbawieniu ich podstawowej opieki lekarskiej udało się uciec przed ekspertami od koronaświrusa, nie starcza nawet na jeden zakup w warzywniaku.

Trzecia wojna światowa odbędzie się o żywność i wodę. Zresztą wielka emigracja ostatnich lat i wojny zostały spowodowane właśnie tymi przyczynami.

Co w pierwszej kolejności uczynili bandyci, którzy zrujnowali Libię? Zniszczyli system wodociągów który zapewniał dostatek wody każdemu Libijczykowi.

Co priorytetowo przejęli nowi właściciele kondominium Polin? Tak, tak. Wodociągi, dające większe zyski niż ropa naftowa. Woda jest dzisiaj droższa niż mleko. Kosztuje już ponad 1,50 zł za litr.

W Małopolskim za litr mleka na skupie dostajesz tylko 1,35 zł. Ile kosztuje produkcja wody źródlanej a ile produkcja litra mleka i ile trzeba pracy w tych obu przypadkach nie trzeba nikomu objawiać.

No ale mydli się nam oczy plotką o tym, że do 2025 roku tylko w Polsce liczba milionerów się podwoi. Kraj krezusów.

No to się pytam, gdzie są pieniądze z podatków od tych majątków? Ile takich majątków jest ukrytych w rajach podatkowych?

Najnowszy raport banku Credit Suisse pokazuje, że mimo kryzysu w 2020 roku na świecie pojawiło się ponad 5 milionów nowych milionerów. Według wesołków z banku Credit Suisse nie banksterzy, a cukier rujnuje świat. A kto rządzi Polską jak nie bankster?

Instytut Badawczy Credit Suisse udowadnia, że bogatsi są coraz bogatsi i Covid-19 nic tu nie zmienił. W zeszłym roku majątkiem o wartości większej niż milion dolarów dysponowało 149 tys. Polaków. Do 2025 roku takich osób ma być w Polsce 295 tys.

To skok o 98 procent. Więcej kradną od swoich współobywateli tylko Chińczycy, gdzie liczba milionerów ma wzrosnąć o 92 procent. Wyobraźcie sobie, że w mieście Białystok wszyscy mieszkańcy będą dolarowymi milionerami.

A jeszcze niedawno cała Polska to byli podobno sami gołodupcy. Mnie to ani martwi, ani cieszy. W zasadzie to tym “biedakom” współczuję. Dlaczego?

A no dlatego, że mam świadomość, że każdy z nas kiedyś umrze. To tylko kwestia czasu.

Ja, biedak zostawię swoją rodzinę która bedzie o mnie pamiętać, ale odejdę jako wierzący z nadzieją, że wkrótce spotkamy się wszyscy po “tamtej stronie”.

Nowobogaccy, to dzisiaj zwykle ateiści i oni będą umierać ze świadomością, jak to ich ciężko zdobyty majątek zostanie rozfartaczony przez spadkobierców.

Ze sobą nie zabiorą nawet centa nawet gdyby ktoś im wrzucił go do trumny. Tyle szmalu -  nic nie pomoże. Przekonał się o tym nie tylko nasz najsłynniejszy “miliarder”. Przekonają się o tym wszyscy.

Tak to kwestia stania się milionerem, nigdy mnie nie rajcowała i tak zostaje.

Czy ci ludzie wiodą gorsze życie niż milionerzy? 43% procent amerykańskich żebraków jeszcze niedawno miało pokaźne konta w banku. Piszę miało, bo banksterzy potrafią z każdego kto przyniesie i zdeponuje u nich pieniądze zrobić żebraka. Wiecie, dlaczego? ... Nie wiecie? No to wpłacajcie swoje oszczędności do banku.

Dlaczego w Polsce liczba milionerów się podwoi? Dzięki wzrostowi cen nieruchomości. W Polsce ceny mieszkań i domów w 2020 roku w porównaniu do 2019 wzrosły średnio o 8 do 11 procent. A mówią nam że inflacja tylko 2%.

Zauważyliście jak ceny nieruchomości galopują w tym roku?  Polska wzrostem liczby milionerów może zaszokować świat. Oni nie noszą pieniędzy do banku. Oni je z banków wyprowadzają i inwestują w beton (w dużej części jest to były i obecny beton ... partyjny).

Sami do tego dopuściliście i ani  mnie,  ani tych , którzy myślą jak ja za to proszę nie winić.

Nathanel


Ocena: 149 7
Głosów: 156
1307 odsłon