ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Księga rodzaju w XXI wieku

Ateiści i inni odszczepieńcy  czerpiący z podszeptów szatana odrzucają  kreacjonizm jako nieracjonalną bajkę równając "Księgę Rodzaju"  z " Mitami Greckimi" choć ostatecznie zarówno  "Mity Greckie" jak i "Pismo Świete "są dziś potwierdzane przez naukę...

(18) Potem Pan Bóg rzekł: <Nie jest dobrze, żeby mężczyzna był sam, uczynię mu zatem odpowiednią dla niego pomoc>.(19) Ulepiwszy z gleby wszelkie zwierzęta lądowe i wszelkie ptaki powietrzne, Pan Bóg przyprowadził je do mężczyzny, aby przekonać się, jaką on da im nazwę. Każde jednak zwierzę, które określił mężczyzna, otrzymało nazwę "istota żywa".

(20) I tak mężczyzna dał nazwy wszelkiemu bydłu, ptakom powietrznym i wszelkiemu zwierzęciu polnemu, ale nie znalazła się pomoc odpowiednia dla mężczyzny.

(21) Wtedy to Pan sprawił, że mężczyzna pogrążył się w głębokim śnie, i gdy spał wyjął jedno z jego żeber, a miejsce to zapełnił ciałem. (22) Po czym Pan Bóg z żebra, które wyjął z mężczyzny, zbudował niewiastę. A gdy ją przyprowadził do mężczyzny, (23) mężczyzna powiedział:

"Ta dopiero jest kością z moich kości i ciałem z mego ciała!
Ta będzie się zwała niewiastą, bo ta z mężczyzny została wzięta".

Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył:

Stworzył mężczyznę i niewiastę.

Po czym Bóg im błogosławił, mówiąc do nich: <Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną; abyście panowali nad rybami morskimi, nad ptactwem powietrznym i nad wszystkimi zwierzętami pełzającymi po ziemi>.

Kolejny Cios zadany przez najrealniejszą współczesną naukę agnostykom, ateistom i niedowiarkom.

 

To prawdziwy cud i medyczny przełom. Na przedramieniu kobiety "wyhodowano" ucho

Świat medycyny nieustannie prze do przodu. Wiele z nowych osiągnięć, dokonywanych na tym polu, potrafi szokować. Nie inaczej jest i tym razem. Amerykańscy naukowcy ogłosili, że z powodzeniem "wyhodowali" narząd słuchu na przedramieniu pacjentki. Co najważniejsze, "stworzone" w ten sposób ucho jest w pełni sprawne.

Pionierski eksperyment został przeprowadzony w szpitalu Johna Hopkinsa w Baltimore. Lekarze z tej placówki zajmowali się przypadkiem Sherrie Walter. U kobiety zdiagnozowano agresywną postać choroby nowotworowej, która zaatakowała część czaszki, ślinianki oraz wewnętrzną część lewego ucha. Medycy musieli działać błyskawicznie. Walcząc z czasem, usunęli te strefy, w których postępowała choroba.

Przez ostatnie dwa lata lekarze robili wszystko, aby pomóc kobiecie w powrocie do względnej normalności oraz w wymazaniu z pamięci traumatycznych doświadczeń. W tym celu zdecydowali się zrekonstruować usunięte wcześniej podczas zabiegów fragmenty jej ciała.

W ramach przedsięwzięcia, którego naukowcy podjęli się w 2011 r., od kobiety pobrano fragmenty chrzęstne żeber. To właśnie z nich uformowane zostało ucho, które potem umieszczono na przedramieniu pacjentki. Tam było "odżywiane" i obrastało skórą - poinformował serwis CBC News.

Niedawno, ucho, które niemal nie różniło się od amputowanego wcześniej narządu, zostało zamieszczone w docelowym miejscu. Dzięki zaangażowaniu najlepszych specjalistów, udało się osiągnąć sukces.

"To jest moja skóra, moja kość i najbardziej realistyczna rekonstrukcja chirurgiczna, jaką widziałam" - powiedziała po udanym zabiegu Sherrie  Walter.

Tyle Fakty. Szokujące prawda? No więc skoro naukowcy potrafili wyhodować z części żebra ludzkie organy w pełni sprawne to o ile bardziej realna staje się nasza wiara w stworzenie ? O ile bardziej  i o ile doskonalej mógł to zrobić sam Bóg z całego żebra? w świetle tej informacji bardziej ochoczo będziemy sięgać do lektury Pisma Świętego , którego zapisy potwierdza dziś najbardziej ateistyczna i materialna nauka ocierająca sie już  o ludzką duszę. .... Doktor Bruce Lipton mówi wręcz że nasze geny nie są strukturą materialną ale sa formowane stanem ducha matki ...

Odkrycia te
które zostały już dokonane rewolucjonizują nasze postrzeganie świata zarówno materii jak i ducha....dziś więc zaściankiem i ciemnotą  staja sie ci  którzy swój byt opierają wyłącznie na materii a ci którzy zwracają się ku Bogu i Duchowi wschodzą na horyzoncie nowej cywilizacji która ponownie zaczyna czerpać z korzeni Ducha  i zwraca się ku bytom duchowym.


Ocena: 1045 213
Głosów: 1258
4125 odsłon