ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Nie ma ciemnej materii w naszej galaktyce?

Zgodnie z uznawanymi na dzień dzisiejszy teoriami, około 80% materii we Wszechświecie stanowi tajemnicza ciemna materia, którą można wykryć tylko pośrednimi metodami oddziaływania grawitacyjnego.

fot. flickr.com/photos/ccdoh1

Badanie przeprowadzone przez grupę chilijskich astrofizyków pod kierownictwem Christiana Moni Bidina, wskazuje na to, że teorie, na których w danym momencie opierają się uczeni na całym świecie, nie odpowiadają realnemu stanowi rzeczy.

Mierząc z dużą dokładnością ruchy dużej liczby gwiazd, szczególnie tych położonych w dużej odległości od płaszczyzny Drogi Mlecznej, grupa badawcza obliczyła ogólną masę materii

W znacznej części Wszechświata. "Ilość masy, którą otrzymaliśmy, bardzo dobrze odpowiada tej ilości materii, którą obserwujemy w formie gwiazd, pyłu i gazu, - opowiada kierownik grupy. - Ale wtedy nie pozostaje miejsca dla ciemnej materii, którą liczyliśmy odnaleźć.

"Ciemna materia powinna zostać wyraźnie odzwierciedlona w naszych pomiarach, ale ona po prostu się tam nie znalazła".(...) "Choć otrzymaliśmy taki wynik, to Droga Mleczna obraca się jednak znacznie szybciej, niż jeśli składała by się ona tylko z obserwowalnej materii. Tak więc, jeśli ciemnej materii nie ma tam, gdzie liczyliśmy ją znaleźć, to znaczy, że potrzebne jest nowe rozwiązanie problemu ukrytej masy. "W ten sposób tajemnica ciemnej materii stała się jeszcze bardziej zagadkowa", - podsumowuje uczony.

Ponieważ uczeni podważają możliwość istnienia ciemnej materii my jako miłośnicy prawdy i nauki także zanurzamy sie w tajniki prawdziwej kosmologii i nie mamy problemu z udowodnieniem istnienia czarnej ,. bądź ciemnej materii a to dlatego , że w Polsce, każda fizyczna namacalna materia, na skutek oddziaływania złodziei zamienia sie w niewidzialną ciemną materię z prędkością światła.

Chcielibyśmy więc wiedzieć dokładniej, jak to się dzieje i jakie czynniki powodują to nader ciekawe zjawisko. Kiedyś poznaliśmy hipotezę, że na ziemi istnieje życie oparte nie tylko na tlenie i azocie ale także na krzemie i siarce.

O tym , że istnieje życie w oparciu o krzem i siarkę, wiadomo jest od zarania ludzkości...ale dopiero objęcie władzy przez PO przysporzyło mocnych argumentów by zając się tym dogłębniej.

To miejsce, gdzie organizmy żywe używają do swojego metabolizmu komórkowego, siarki i krzemu nazywa sie piekło, a żywe formy tak funkcjonujące szatanami lub diabłami.

Ludzie znudzeni dobrem, zaczęli czcić zło ( vide dwa razy dopuszczenie do władzy PO) i gotują sobie tym sam najpotężniejsze piekło, które ogarnia już coraz większe rzesze tej ciemnej materii łącznie z emerytami...

Dzisiejsza młodzież, która z euforią oddawała swoje głosy na PO, będzie pracować do 67 roku życia ale kiedy przyjdzie im czas przejścia na emeryturę.....(o ile służba zdrowia pozwoli im tego czasu doczekać) , to diabły podniosą im wiek emerytalny do lat 100!

Tak diabelskiej sztuczki holokaustu eksterminacji i depopulacji Polaków nie wymyślił ani sam Hitler ani Goebbels.

Do niemal codziennych zjawisk astronomicznych można zaliczyć roje meteorytów takie jak UPR, PJN czy Samoobrona ,które zaraz po wejściu w atmosferę polityczna spalają się doszczętnie .

Pojedyncze meteory takie jak Jan Rokita, Joanna Kluzik Rostkowska , Paweł Kowal, Sławomir Neuman, Michał Szczerba, Grzegorz Schetyna czy Sławomir Nitras, są bezwzględnie spychane z politycznej trajektorii poza strefę politycznej grawitacji .

Wśród tych szalejących zjawisk kosmicznych od czasu do czasu w zasięgu pola widzialnego rozbłyśnie jakaś "super nova" tak jak ostatnio zabłysła mucha w konstelacji muchy.

Ostatnia supernowa jaka zajaśniała na politycznym horyzoncie PO, to Beta Sawicka .Tak szybko spalała się ona przy kręceniu lodów, że nieoczekiwanie wybuchła  pozostawiając we wspomnieniach żelazne jądra agenta Tomka.

Grunty na których mocno stała i chciała je odsprzedać, załamały sie nagle pod jej nogami i nie zważając na masę krytyczną, rozsiała ideę kręcenia lodów w oparciu o prywatyzacje służby zdrowia.

Zdarzenie to spowodowało paraliż prywatyzacji szpitali i duże  obszary całej wszech-prywatyzacji , ukazując bez teleskopów, wszelkie  drogi prowadzące  do tworzenia spółek kapitałowych w oparciu o wielki kapitał ciemnej materii.

Nad pewnym cmentarzem dało się natomiast zauważyć układ potrójny czyli "Miro, Grzechu i Zbycho" , który to układ pod wpływem CBA z cichym psyknięciem, szybko zniknął z przestrzeni publicznej, pozostawiająć dla służb dochodzeniowych wyłącznie ciemną materię .

Dzięki teleskopowi Hubla można jeszcze ogladać ginące gwiazdy i galaktyki w obrębie widzialnej materii. Poniżej publikujemy obiekt z konstelacji "Pawia" który swoje gaśnięcie znaczy poubeckim pyłem.

.

Obiekt z konstelacji "Pawia"

Nasze obserwatorium bada obecnie działanie grawitacji pochodzącej z ciemnej masy, jaka zasiada w parlamencie. Wiadomo bowiem, że masy przyciagają się wzajemnie w oparciu nie tylko o wspólne interesy ale i o promieniowanie tła a w sposób szczególnie trwały, przyciagają sie masy ciemne.

Cząstki elementarne jakie te masy otrzymują z czarnej dziury budżetowej nie są juz w stanie zabezpieczyć potrzeb finansowych ciemnej materii z immunitetem

Najciekawszym zaś zjawiskiem jest tworzenie się gromad galaktyk na ulicach polskich miast (szczególnie w okolicach Sejmu) i to w coraz większej ilości. Galaktyki te są nadzwyczaj aktywne wybuchając od czasu do czasu gniewem tłumionym przez osobliwe siły policyjnyjne

Wielkie skupiska galaktyczne charakteryzują się znacznym wzrostem temperatury i cisnienia powodując zagęszczanie się materii, jednocześnie dążąc do punku z którego stan osobliwości gospodarczej nie pozwala na określenie zasadniczych zasobów skarbu państwa.

Jak twierdzą najwybitniejsi naukowcy taka masa ciemnej i jasnej materii zawsze doprowadza do wielkiego wybuchu, po którym juz tylko następuje nieunikniona zemsta historii.

Niestety na nieszczęscie dla Polski i Polaków platforma stworzyla własny układ poza wszelkimi prawami fizyki wzorując sie na legendarej gwieżdzie z konstelacji "Barana" którego centralną gwiazdą jest "Słońce Peru"

W tym własnie układzie w scenerii niedokończonych autostrad ,to rerające słońce wyrzuca w przestrzeń publiczna różne wiązki i wiąchy powodując coraz wiekszą degradację orbitujacych wobec niego karłów, które przestają już świecić nawet światłem odbitym.

Jedynym fenomenem tego układu jest to, że przed pochłonięciem wszystkiego i obróceniem wszystkkiego w nicość, aktywność "słońca peru" skupia sie na totalnym ograbieniu ofiar przed ich eutanazją i eksterminacją.

Tak, więc kosmos możłiwości Mira, Grzecha i Zbycha jest wypełniony po brzegi ciemną materią, której juz nikt nie potrafi dziś odnależć, co przeczy ustaleniom naukowym, jakoby w naszej galaktycze ciemnej materii nie było .

 


Ocena: 1520 210
Głosów: 1730
8622 odsłon