ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Ogłoszenie płatne

Zostałem Okradziony. Złodzieje ukradli :


1. Popiersie Premiera Tuska -znak szczególny: dziury w postumencie wypalone przez łzy w czasie medytacji a na podstawie popiersia  mała ilość  białej  używki (do własnego użytku).

mowa
Przemowa Stefana Niesiołowskiego w Sejmie


2. Mowy Sejmowe Stefana Niesiołowskiego (tom VI, ten z dinozaurami), w okładce ślady zębów autora.

 

3. Zbiór esejów Janusza Palikota poświęcony przyszłości zboczeń w Polsce z cyklu "Teraz zmieniamy Polskę" z oryginalną  firmową  zakładką   (na stronach 234-260 plamy po  biedroniówce własnej produkcji.)

kupon


4. Pamiątkowy kupon Lotto nadany przez Zbigniewa Chlebowskiego (miała być szóstka, ale nie doszło do losowania  bo nadszedł  pogrzeb).


5. Pracę habilitacyjną Ewy Kopacz: Między praxis a katharsis. Upadek publicznej służby zdrowia w Polsce 2007-2010. Studium post mortem, z dedykacją dla Hanny Gronkiewicz-Waltz.

julia


6. Przepis Julii Pitery na zupę z dorsza a la carte  

ciec

7.Tom wspomnień Pawła Grasia: "Z niemieckiej willy do polskiego URM-u"

gold


8.Czarodziejskie sztuczki   - poradnik  DonaldaTuska jak zamieniać amber na gold, pełne konta na puste  a syna na debila

bomba

Każdy kto pracuje na uczelni rolniczej może sobie taką bombę zrobić sam

9. Mały majsterkowicz ABW - jak zrobic bombę z obornika siana  i saletry


10. Ruską budę razem z psem... Policja kazała szukać w Warszawie ale Warszawa nie wpuszcza tam gdzie jest ruska buda razem z psem...


Profesjonalna pogoń za złodziejami ruszyła , psy złapały trop , lecz woń posła Stefana powaliła je bez czucia - padły na posterunku. Uczciwy znalazca proszony jest o zwrot rzeczy skradzionych w najbliższym biurze PO z adnotacją: Dla Kazimierza K. ( "K" jak Kutz !- nie "K" jak Olbrychski czy "K" jak Stuhr albo Opania) i niech się nikomu nie kojarzy !


Ocena: 696 163
Głosów: 859
4095 odsłon