ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Sobota 16.07.2016

Śpiewać każdy może ...

"Od tamtej chwili" kiedy zdarzyło sie "Coś optymistycznego" masz w oczach "Dwa nieba"...

"Kiedy Ty" byłaś "Bliżej" Ja poczułem się "Mniej niż zero", ale  "Kiedy przyjdzie dzień" podaruję Ci  "Miliony monet", "Diamentowy kolczyk", "Papierowy księżyc", "Parostatek"  "Złoty pierścionek" "Mój dom"...

Być może będziemy "Na językach "  bo  "Warszawa" to nie "Sacrum".

"Każej Nocy" "Dziewczyna Gangstera" śni "Sen o Warszawie"

Kiedy "Miasto budzi się " wisłą "Cicha woda" unosi  "Statek do Młocin"  i choć "Jeszcze się tam żagiel bieli"  jej nurt niesie warszawiakom "Radość o poranku" tak, że chciało by się "Iść w stronę słońca".

"Biała flaga" na nadwiślańskiej plaży to nie " 10 w skali Beauforta"  i nie "Szklana pogoda" a raczej "Gondolierzy znad Wisły" , którzy zaczynają pracę "Nim wstanie dzień"

Krótko mówiąc: "Mamy czas" a "Jak przygoda to tylko w Warszawie"....

Powiedz więc sobie "Cicho" "Hej dzień się budzi"  bo  "Jaskółka uwięziona"  "To nie ja"  a "takie tango"  to nie  "W domach z betonu" ....

"Nie bój się żyć" spytaj się więc  "Gdzie ci mężczyźni" bo każdemu jest potrzebny "Przyjaciel od zaraz"

I nie wystarcza tu jakiś  "Chłopiec z gitarą" czy "Zegarmistrz światła"  bo to już nie to "Pokolenie"..

Takiemu gościowi możesz spokojnie powiedzieć  "Ja dla Pana czasu nie mam"  bo to może być  "Lepszy model".... Niech to będzie elegancko jak "Rozstanie z morzem"  a nie "Oko za oko słowo za słowo".

Inne  by powiedziały "Słodkiego miłego życia" ale jeśli  ci na kimś zależy  to lepiej "Zacznij do Bacha", bo "Śpiewać każdy może".

A teraz "Do przodu" "Miasto budzi sie" "Wstawaj szkoda dnia", "Nie spoczniemy"  "Mój przyjacielu" dopóki  nie "Wypijemy za błędy" i mówię Ci  "Przyjdzie na to czas" ale narazie "Ja wysiadam" bo juz jestem "Czerwony jak cegła".

"Bożenka" "Doprawdy jaka jesteś  nie wie nikt" ale "wybieram Cię". Dla mnie jesteś  jak  "Prześliczna wiolonczelistka"

Napisałem "Psalm dla Ciebie" pod tytułem   "Jaka jesteś Mario" . Całe "Życie jest jak poemat" więc nie mów mi "Poszłabym za tobą"  tylko  "Daj mi tę noc"  chociaż tu jest  "Jedyny hotel w mieście"  bo  "Serce" mi mówi, że "Wszystko trzeba przeżyć" ....

"Czuje i wiem ". " Do zakochania jeden krok"  a "wszyscy chcą kochać"  i nie jest możliwe by "Świat się pomylił " ....

"Czas nas zmienia" Dziś "Piosenka światłoczuła" to nie  "Koncert  na dwa świerszcze i wiatr w kominie"....."Dla ciebie" "Kawiarenki" to ani "Szansa" ani "Droga do nieba" ...

 "Między nami" "Mogliśmy"  przynajmniej zapytać  siebie " Gdzie się podziały tamte prywatki" ale to "Naiwne pytania" tak samo jak te "Mieć czy być"

Lepiej więc "O nic nie pytaj" tylko "Otwórz oczy" bo "Moje serce to jest muzyk" jednak jeśli tak dalej pójdzie to zostaną nam już tylko "Orkiestry dęte" Jestem tego pewien jak "Dwa razy dwa"

Dziś  "Moja i Twoja nadzieja"  to  "Trochę ciepła" bo choć na skroniach nie srebrzy sie "Pierwszy siwy włos"  to przecież "Wszystko się może zdarzyć"

"Na jednej z dzikich plaż" leciała "Kołysanka dla nieznajomej" ale "Gdyby był"  " Jej portret" to bym Ci pokazał jak wyglądała "Ta dziewczyna" ..

Była tak ubrana, że normalnie byś powiedziała "Kolorowe jarmarki " naprawdę "Sen" !

 To było na weselu ... " Ach  co to był za ślub"  .... " Cała sala"  ryła ze śmiechu !!!...

Wtedy ona się rozpłakała. "Nie płacz Ewka", "Zabiorę Cie " powiedziałem "Jesteśmy na wczasach" Najważniejsze jest  by "Młodym być i więcej nic"   "Bo lato rozpala" "A gdy jest już ciemno" to "Jeden moment" i "Otwieram wino"

"Obudź się" Przecież "Na całych jeziorach Ty"....nie będziemy "Goniąc kormorany" biec, aż pokaże się "Wyspa" ... "Wróćmy na jeziora".....Ja to jestem taki "Typ niepokorny" "Zawsze tam gdzie Ty" więc "Chodź , przytul, przebacz"

 "Byłaś dla mnie wszystkim" więc "Zaopiekuj się mną".... i .... "Całuj mnie", "Całuj gorąco" bo inaczej tylko "Czekamy na wyrok" To juz "Ostatnia nocka"

"Zanim pójdę" powiem szczerze  . "Prócz Ciebie nic" . "Kocham cię Kochanie moje" i "Niebo dla Ciebie" to za mało.  "Niech moje serce kołysze Cię do snu""na kolanach" bym szedł dla Ciebie  "Boso" "Po ten kwiat czerwony"...  "Kwiat jednej nocy".

"Zanim zrozumiesz" musisz wiedzieć ,że "Za jeden uśmiech Twój" "Gdy nie ma dzieci" zamknę "Drzwi" i znów wróci "Ta sama chwila" "Bo tutaj jest jak jest"

"kochać"  "tak mało chcę" by o świecie zapomnieć ."W piosenkach moich kwitną bzy" "Z każdym Twym oddechem" .....

" Co mam powiedziec".... "Pamiętajcie o ogrodach" ? Czas tak szybko mija, że z herosa  zostaje "Orła cień"  a po nas tylko  "Cisza"

Nie mów mi "zapomniałam" kiedy spytam "Czy mnie jeszcze pamiętasz " ..i nie mów mi wiecej "Miałeś być" bo "co ja tutaj robię" ?

Kiedy juz jest ten "Bal wszytskich świetych" "Zaproście mnie do stołu" bo... "Czas jak rzeka" a "Kiedy powiem sobie dość" po moim życiu zostaną już tylko "Żółte kalendarze"


Tekst na czerwono to tytuły piosenek..


Ocena: 2120 197
Głosów: 2317
8195 odsłon