logo

Janda wyznała: „Zapadłam na umyśle”

Janda
Krystyna Janda / Jan Naj/Gazeta Polska

Krystyna Janda chętnie komentuje ostatnio sytuację polityczną w kraju. Jakiś czas temu zasłynęła też wypowiedzią, że nie chciałaby, żeby Polacy wygrali mundial, bo radość kibiców byłaby dla niej nie do zniesienia.

Teraz Janda pokusiła się o nietypowe wyznanie. W rozmowie z Kuźniarem przyznała, że "zapadła na umyśle".

Krystyna Janda była gościem programu Jarosława Kuźniara "Onet rano". Rozmawiali na temat bieżących wydarzeń w kraju.

Aktorka żaliła się, że ostatnie dwa lata, były dla niej bardzo ciężkie. Ostatecznie przyznała, że podupadła na zdrowiu i na... umyśle.

- Dla mnie to jest tak traumatyczne przeżycie te ostatnie 2 lata, to jest tak ciężkie doświadczenie. Ja zapadłam na zdrowiu i na umyśle

- wyznała Janda.

Aktorka jako już podupadła na umyśle zaczęła upubliczniać swoje schizofreniczne wizje choćby kreśląc mapę Polski jaką uzgodniła w ramach paktu „Janda _ Timmermans.”

Podczas następnego ataku zapadania na umyśle wyznała:

"Mówię o polskich kibicach, którzy przy byle sukcesie dostają irracjonalnego obłędu i manię wielkości, ja tego nie mogę słuchać. Zwycięstwo jest dla mądrych, gdybyśmy zwyciężyli, to nie dałoby się wytrzymać już dalej w tej euforii zwycięstwa".

Tak twierdzi aktorka i reżyserka Krystyna Janda. Ta sama, która wystawiła spektakl o miłosnym trójkącie, gdzie „tą trzecią" nie jest długonoga blondynka, tylko krótkonoga sierściucha koza ( https://antydotum.pl/Anty/wbpanty/Rozmaitosci/Kultura/janda.php )

Te wiekopomne słowa padły oczywiście w studiu TVN24, które wcześniej niż Janda upadło już nie tylko na umyśle ale i na rzetelności ..

Krystyna Janda w oparach absurdu unosiła się nie raz.Tym razem Janda przeszła samą siebie. Aktorka udostępniła na Facebooku przerobione  zdjęcie okna życia. Jako upadła na umyśle nie przywiązuje żadnej wagi do tego, czy to o czym bredzi ma jakiekolwiek znamiona wiarygodności czy nie .

okno


No cóż pozostaje nam tylko życzyć Pani Krystynie Jandzie dobrego lekarza i szybkiego powrotu do zdrowia… Szczególnie tego umysłowego…


Ocena: 716 90
Głosów: 806
2789 odsłon