ZALOGUJ SIE UKRYJ PANEL
logo

Krzyż jakiego nie znamy

Krzyż jest zakorzeniony nie tylko w religii ale przede wszystkim  w nauce

Pojęcie Krzyża który powinniśmy wziąć i nieść jest bliższe niż by się komuś wydawać mogło i zdecydowanie łatwiejsze do zrozumienia niż myślimy. Trzeba sie tylko sobie dokladnie przyjrzeć. Krzyż jest w nas , Bo Krzyż nie jest symbolem śmierci ale źródłem życia.

Krzyż to nie tylko religia. To także nauka.

Mozna obejrzeć  video z wystapieniem kaznodziei Louie Giglio...

https://www.youtube.com/watch?v=-1QGustjXO4

To co zobaczysz jest  szokujące i szokująco oczywiste. Człowiek zbudowany jest nie tylko na "planie" Krzyża ale ta najmniejsza jego część użyta do budowy ciała i duszy jest fizycznym Krzyżem. Krzyż jest wewnątrz nas , w każdej komórce i każdej  molekularnej drobinie.

Ten Krzyż jest  elementem , który można nazwać śladem Boga, jaki zostawił On w każdym z nas niezależnie od religii czy braku wiary.

Mamy w sobie  coś, co przemawia samo . Nie tylko wszechświat jest dowodem  istnienia Boga, Pana naszego Stwórcy. Takim dowodem jesteśmy my sami. Jest w nas ręka Boga, który ucznił nas na swój "obraz i podobieństwo" i nie można już wiarygodnie zaprzeczyć, że jednak On to Uczynił.

Bóg mógł stworzyć nasz organizm przy użyciu  szlachetnych  materiałów,  takich jak złoto, diament czy jaki kolwiek inny ale wybrał glinę. Dlaczego?

Każdy wazon choć z gliny - wykonany jest  w określonym celu. Bóg, aby utworzyć nasze ciało wiedział dokładnie  w jakim celu je stwarza i ten cel jest zupełnie jasny. Po stworzeniu ciała człowieka, Pan Bóg tchnął  w nie życie i tak stworzone ciało ludzkie stało się Świątynią Ducha Świętego, która została napełniona jednocześnie Chwałą Bożą.

Niewątpliwie, nauka - jeśli z niej we właściwy sposób korzystamy- pomaga zrozumieć istotę stworzonego świata. Pamiętam jak podczas zajęć z botaniki byłem zdumiony i zachwycony jednocześnie  gdy zrozumiałem jak inteligentne są rośliny. Trawa, drzewo krzew czy liść  nie mają "mózgu" a myślą.

Jak ułomny i marny jest człowiek, który posiadając mózg  nie potrafi z niego właściwie skorzystać. Możliwości ludzkiego mózgu są nie zbadane ale gdyby wykorzystać choćby najmniejszą  ich część nie trzeba by przekowywać samego siebie że  Bóg stworzył wszystko a nie jakaś przypadkowa ewolucja, ewolucja  "trykajacych" sie cząstek.

Teraz popatrzmy na te cząstki, które Bóg w nas umiescił.Czy ktoś z Was słyszał kiedyś co to jest LAMININA ? Oto co lakonicznie mówi na ten temat Wikipedia i nie dziwcie się, że ateiści z tych co to im Krzyż w Sejmie przeszkadza  nie umieścili ilustracji. Tej ilustracji nie ma tylko w języku polskim.

Mówiąc prosto "laminina" to jest coś co spaja człowieka i nazywane jest przez naukowców białkiem życia.

A wygląda tak:


I co dziwicie sie że nie ma dla Polaków zdjęcia lamininy?

Nie, to nie jest obrazek dla chrześcijan. Tak wygląda LAMININA. To KRZYŻ jest podstawą naszego ciała , naszego bytu, naszego życia zarówno doczesnego jak i  wiecznego.

Nasz organizm został starannie zaprojektowany i zbudowany przez Boga  by w nim mogła jaśnieć jego chwała  niezależnie od naszej teologii.

Każda komórka ludzkiego ciała jest  pełna chwały Bożej. której fizycznym obrazem jest  białko o nazwie LAMININA, odpowiedzialne za podłączenie każdej komórki do innej.

Adam był pierwszym człowiekiem jakiego Bóg stworzył i pierwszym człowiekiem, który grzesząc przeciwstawił się  Chwale Bożej.

Bóg wiedział, że to może się zdarzyć, bo wyposażył człowieka w wolną wolę  i wiedział, że może on wybrać nieposłuszeństwo co  w konsekwencji będzie prowadzić do śmierci.

Jednocześnie więc przygotował zbawienie  by człowiek pozbawiony życia z własnej woli, miał życie wieczne z nieprzebranej Jego miłości, bo Krzyż jest źródłem życia nie śmierci.

Sam Bóg zstąpił z nieba  by zachować nasze życie, którego źródłem jest Krzyż. Jezus Chrystus odkupił nas na Krzyżu na którym śmierć z życiem się splotła i na którym Krzyż zwyciężył śmierć.

To nie chrześcijanie "zwariowali " na punkcie Krzyża mówiąc że bez niego nie ma życia ani na Ziemi ani po śmierci.

LAMININĘ nauka odkryła i nauka potwierdza. LAMININA To podstwowowa cząsteczka białka źródła naszego życia i ma kształt Krzyża. Czy się to komu podoba czy nie. Nawet ci których ponoć razi widok Krzyża w Sejmowej sali i chcą ze wsząd Krzyż usuwać, musieli by przede wszystkim usunąć go ze swojego ciała a wówczas  rozpadliby sie w proch z którego powstali i w który wszyscy się obrócimy jeśli nam Krzyża zabraknie.

Teraz więc czytajmy co pisze w liście  do Kolosan 1:15 -17:

On jest obrazem Boga niewidzialnego -
Pierworodnym wobec każdego stworzenia,

bo w Nim zostało wszystko stworzone:
i to, co w niebiosach, i to, co na ziemi,
byty widzialne i niewidzialne, czy Trony,

czy Panowania, czy Zwierzchności, czy Władze.
Wszystko przez Niego i dla Niego zostało stworzone.
On jest przed wszystkim i wszystko w Nim ma istnienie
.


Jakże inaczej i pełniej rozumiemy teraz te słowa.


Nikt kto raz pozna prawdę nie powinien mieć złudzeń i wie, że to Stwórca umieścił swój znak w strukturze lamininy. Znak Krzyża jak widać był już w Człowieku zanim Adam wykonał swój pierwszy oddech...!!!

Każda komórka ludzkiego ciała jest  pełna chwały Bożej. której fizycznym obrazem jest  białko o nazwie LAMININA, odpowiedzialne za podłączenie każdej komórki do innej.

Bez tego białka mielibyśmy w swej  formie wszystko z wyjątkiem życia

Wspaniałe jest to, że tak, jak producent umieszcza  swoje logo  na swoim  produkcie a artysta składa swój podpis na swoim dziele , tak Bóg, nasz Stwórca oznaczył każdą komórkę, którą w nas stworzył  znakiem Krzyża.

Ciało każdego chrześcijanina, ateisty, Muzułmanina, agnostyka, Ezoteryka, itp itd i itp, nosi w sobie znak krzyża.

Bóg wiedział od początku, że nauka będzie dążyć do  gromadzenie informacji generujących pychę, która będzie  chciała pomijać Jego Chwałę  ale, jak widać, zadbał o szczegóły które czynią jego chwałę nienaruszalną.


Ocena: 3377 482
Głosów: 3859
34576 odsłon