logo

Czwartek 26 sierpnia

Arbeit Macht Frei
czyli jak z pana robotnika robią niewolnika

Cały artykuł wyszedł spod pióra Nathanela  i jego oryginał jest tu: Arbeit Macht Frei - czyli jak z pana robotnika robią niewolnika - blog Kazimierz Bogdan (salon24.pl)

Antydotum  dostosowało treść tego artykułu do swojego formatu i stylu. Linki do wideo nie będą tu zamieszczone.

Oto co pisze „Nathanel”  naszymi oczami :

Czas najwyższy zauważyć, że tytułowy slogan jest fundamentem Nowego Ładu - globalnego zniewolenia.

"Praca czyni wolnym" to prawda. Pracujesz i jesteś uwolniony od innych czynności, bo nie masz na nie czasu ani pieniędzy.

Globaliści robią wszystko aby człowiek poświęcał się wyłącznie pracy dla spłacania długów. Ludzie muszą zrozumieć, że wydarzenia nie dzieją się tak po prostu, przez przypadek.

Nie ma zbiegów okoliczności. Każde większe wydarzenie zostało zaplanowane, podobnie jak wiele mniejszych. Dobrym przykładem jest Traktat Wersalski, który został napisany zasadniczo przez europejskich i amerykańskich bankierów.

To oni obsługiwali reparacje, które celowo pozbawiły Niemców możliwości gospodarczego i finansowego przetrwania. Kabała nigdy nie negocjuje w dobrej wierze. Są "front runnerami" dzisiejszych korporacyjnych faszystów.

W latach 30-tych, aby przetrwać, musiałeś być albo bolszewikiem albo narodowosocjalistycznym nazistą. To jest do pewnego stopnia coś, z czym mamy do czynienia obecnie w coraz większej ilości krajów - system dwupartyjny.

Hitler zrodził się z Traktatu Wersalskiego, a pokonanie Niemiec otworzyło wojnę przeciwko ludziom w formie globalizacji. Rezultatem było powstanie Międzynarodowego Funduszu Walutowego, Organizacji Narodów Zjednoczonych, Banku Światowego oraz Światowej Organizacji Handlu czy Światowej Organizacji Zdrowia i innych światowych struktur .

Dało to Rezerwie Federalnej, Bankowi Anglii oraz Europejskiemu Bankowi Centralnemu licencję na kradzież.

Obecnie terroryzm jest narzędziem do odwracania uwagi społeczeństwa od tych spraw. Powinno to dać wszystkim do myślenia. Dobrym przykładem może tu być libia.

Ulson Gunnar, analityk geopolityczny z Nowego Jorku tak to opisuje :

„Amerykańskie i europejskie grupy ekspertów, które tworzą i promują politykę służącą wspólnym interesom korporacji , promowały wojskową interwencję NATO w Libii.

Pod płaszczykiem interwencji humanitarnej dokonano od dawna planowanego obalenia rządu libijskiego, kierowanego przez Muammara Kaddafiego. NATO nie mogąc lub nie chcąc użyć oddziałów naziemnych, większość walk przeprowadziła z wykorzystaniem lokalnych bojowników, którym zapewniono doradców w terenie oraz wsparcie lotnicze.

Jak się później okazało wiele z tych grup bojowych składało się z ekstremistów, w tym Al-Kaidy i jej podmiotów stowarzyszonych.W istocie NATO obaliło rząd jednoczący Libię, wpędzając całe regiony rozczłonkowanego narodu pod kontrolę organizacji terrorystycznych i walczących ze sobą grup bojowników, doprowadzając do stoczenia się kraju w narastający od tamtego czasu chaos.

Konsekwencje obalenia rządu libijskiego w 2011 r. były dobrze znane na długo przed interwencją. Rola Libii jako miejsca docelowego uchodźców i migrantów uciekających przed społeczno-gospodarczymi konfliktami w Afryce była od dawna ustalona. Po interwencji NATO Libia stała się punktem startowym dlatych, którzy uciekają z całej Afryki przez Morze Śródziemne do Europy".

 

A teraz trochę materiału, który wszystkim Wam da wiele więcej do myślenia.

        image

"(...)  ujarzmienie życia gospodarczego przybiera najgorszą postać w działalności tych ludzi, którzy jako stróże i kierownicy kapitału finansowego władają kredytem i rozdzielają go według swej woli. W ten sposób regulują oni niejako obieg krwi w organizmie gospodarczym.

 Sam żywioł  życia gospodarczego  do tego stopnia trzymają w swych rękach, że nikt nie może wbrew ich woli oddychać" – (papież Pius XI, encyklika Quadragesimo anno, paragraf 106)

Jeśli ktoś nie potrafi skojarzyć pozornie oderwanych pd siebie elementów, powinien oglądać " Przygody Koziołka Matołka" z przerwą na głosowania na Platformę.


Ps. od antydotum:

Nie rozumiem jednego. Dlaczego ludzie tak sobie umiłowali niewolę,  dziadostwo i śmierć... Zawsze przez tysiące lat było odwrotnie ale od jakichś 20 -30 ostatnich lat tak to się nasiliło, że ta tendencja stała się dla ludzi którzy nie ćpają i nie piją przyszłością przerażającą.

Czy nic już nie skłoni ludzkości do refleksji i zmiany kierunku ku cywilizacji? nikt już nie będzie zabiegał ani o wolność ani o prawdę ani o zdrowie ani o cokolwiek co może człowieka uszczęśliwić i uczynić jego życie pięknym ? czy już tak w tym gnojowisku, zboczeniu i odczłowieczeniu ludzkość powoli zaniknie na zawsze?

Nie rozumiem również tego, że 7.5 miliarda ludzi podporządkowało się kliku wykolejeńcom, którzy te miliardy ludzi nie tylko zniewolili, ale i okradli ze wszystkiego bez żadnego sprzeciwu!. Nikt nie pyta kto to jest Rothschild, Rockefeller, Klaus Schwab, czy Soros, czy Gates czy Mark Zuckerberg, Jack Dorsey Sundar Pichai i kilku innych uzurpatorów boskich przymiotów?,

Na jakiej zasadzie ludzie się im poddali i nawet nie chcą wolności, nie chcą własności, nie chcą przyszłości, nie chcą ani dobra ani zdrowia ani życia ani dóbr ani prawdy ani dobrego słowa a wszystko co ich upadla, zniewala i odczłowiecza, staje się celem życia samym w sobie.

Jak to jest możliwe, że to wszystko dzieje się w XXI wieku !


Ocena: 105 0
Głosów: 105
1202 odsłon