logo

Szczepionki i Szczepienia

Wiele światowych autorytetów jak prof. Luc Montagnier (noblista), prof. Geert Vanden Bossche (wirusolog tworzący szczepionki dla gigantów farmaceutycznych, pracujący w przeszłości nawet w zespole Global Health Discovery Fundacji Billa i Melindy Gatesów), prof. Mike Yeadon (były prezes Pfizer), dr Judy Mikovits (naukowiec rządu USA, autorka 51 prac naukowych, odkrywczyni zanieczyszczeń we wszystkich znanych szczepionkach, ostrzegają i ukazują prawdziwe oblicze tak zwanej walki z pandemią.


Dr Judy Mikovits
pomimo, że była szantażowana, niszczona a nawet więziona - nie wyrzekła się prawdy.


Dr Judy Mikovits

Naukowcy Ci szacują, że po obecnych preparatach podawanych jako szczepionka przeciw Covid-19 w samych tylko USA umrze około 50 000 000 ludzi) Ludzie nauki i to tej wielkiej przez duże „N” w wielu miejscach na świecie ostrzegają przed zabójczością tych eksperymentalnych preparatów, przed ludobójczym charakterem ich przeznaczenia.

Noblista - Kary Mullis – (którego odkrycie zostało wykorzystane do stworzenia fałszywych testów PCR), wkrótce po publicznym zanegowaniu wykorzystania odkrytej przez niego metody do weryfikacji wirusologicznej, tuż przed ogłoszeniem obecnej pandemii - został odnaleziony martwy.

Kliknij Aby obejrzeć film

Mamy już naukowe potwierdzenie tego ludobójstwa! Czy jeszcze pamiętacie jak bardzo dementowano fakt, że białko kolca wnika do jądra komórkowego? Ile osób za to zbanowano w mediach społecznościowych i nie tylko.

Ilu ludziom polikwidowano konta pod tym pretekstem. Jakimi inwektywami byli obrzucani wszyscy, którzy śmieli wskazać na to zagrożenie.

Badanie wykonane w Szwecji poważne, recenzowane (czyli o najwyższym pułapie naukowej weryfikacji) potwierdziło jednak fakt wnikania do jądra komórkowego białka kolca znajdującego się w podawanych preparatach eksperymentalnych zwanych szczepionkami przeciw covid-19.

To dopiero jedna strona medalu, bowiem drugą - docelową, najbardziej odczuwalną dla ludzi przyjmujących preparaty jest hamowanie naprawy uszkodzeń DNA i w ten sposób możliwość niszczenia naturalnej odporności człowieka!!!

Można to zobaczyć i przeczytać tu: https://www.mdpi.com/1999-4915/13/10/2056/htm  dla tych co znają angielski... (SARS–CoV–2 Spike Impairs DNA Damage Repair and Inhibits V(D)J Recombination In Vitro)

Bardzo chcielibyśmy
wszyscy ludzie dobrej woli, aby ci wszyscy bardzo wykształceni i oddani prawdziwie, uczciwej nauce ludzie, po prostu się mylili a cały ten obłęd okazał się jedynie złym snem.

Niestety wszystko wskazuje na to, że mówią prawdę i będziemy świadkami największego ludobójstwa w dziejach znanej nam ludzkości...

Tym bardziej obdarzajmy siebie dobrem, skupiajmy się na pozytywnych elementach naszej rzeczywistości. Twórzmy prawdziwie lepszy świat, jednocześnie zabezpieczając się na kryzys głodu i skrajny ucisk jaki może nastąpić nim to olbrzymie zło przepadnie wraz z triumfem dobra na świecie!

Tego właśnie pragnie każdy uczciwy, przyzwoity i po prostu dobry człowiek.

Bądźmy dla wszystkich, bez wyjątku takimi ludźmi jakimi chcielibyśmy, aby wszyscy byli dla nas.Ocena: 2 0
Głosów: 2
1030 odsłon