logo

Niedziela 10 Października 2021

Globalne Wyzwolenie

Największym zmartwieniem i troską w ostatnim czasie dla komisji UE są prawa degeneratów, którzy mają nas tak opiłować, żebyśmy już głowy nie podnieśli.

Groźba ta nie wychodzi wyłącznie od polskich zboczeńców, ale ma – tak jak i wszystko dziś - rozmiar globalny.

Świat stał się globalną wioską i nie ma już granic zwłaszcza bezczelności, chamstwa czy zwykłej głupoty, ani podziałów na tych głupich i mądrych, kobiety i mężczyzn, dorosłych i dzieci, zdrowych i chorych, bogatych i biednych, zaszczepionych i niezaszczepionych czy choćby żywych i martwych.

Podziały zawsze wykluczają a antycywilizacja lewacka żadnego wykluczenia nie akceptuje.

No chyba, że są to katolicy z ciemnogrodu, narodowcy, patrioci, małżeństwo kobiety i mężczyzny, czy staroświeckie rodziny z dziećmi to wtedy takie podziały i wykluczenia są niezbędne i bardzo wskazane.

W oparciu o te pryncypia wykluczeniowe w najbliższym czasie do Afganistanu ma udać się delegacja z Unii Europejskiej.

W skład tej delegacji będą wchodzić pionierzy wolności i piewcy równości, otwarci na postęp na tyłach tęczowej rewolucji, którzy pełni empatii zawiozą Afgańczykom okruszek nadziei choćby w formie parady równości czy tylko samej edukacji maso-seksualnej.

Uświadomi to Pasztunom z afgańskich gór, że mężczyzna i kobieta to ciemnogród, nieakceptowalny w żadnym rozwiniętym kraju świata.

Na pokładzie samolotu Bundeswehry udadzą się do Kabulu i włączą się do walki o prawa afgańskich kobiet.

Polskę reprezentować będą takie osobowości jak Marta Lempart, Ewa Kopacz, prawdziwa prezydent Małgorzata Kidawa, kobieta-mongoł Katarzyna Lubnauer, gwiazda lewicy Joanna szajbus- Wielgus struś pędziwiatr i 2 gejowskie panie, czyli Biedroń i Rabiej.

To wspaniałe, że nasze dziewczyny czynnie wesprą walczące o swoje prawa afgańskie kobiety.

Dzięki Marcie Lempart każdy uczestnik tej wyprawy delegowany przez Czarzastego przynajmniej orientacyjnie ma już rozeznanie co do własnej płci i choć świadomość własnej płci jest ulotna jak pieniądze z Amber Gold to jednak misja z jaką udają się do Kabulu polskie pionierstwo warta jest każdego poświęcenia.

Delegaci, którzy nie zdecydowali się na żadną z 75 płci będą mogli dokonać ostatecznego wyboru dzięki Afgańskim przyjaciołom. Wszelkie wątpliwości rozwieją talibowie, którzy dość sprawnie potrafią zrobić inwentaryzację ludzkiego ciała.

Jak widać na zdjęciu zebrał się komitet honorowy, aby godnie przywitać wolontariuszy, z Polski którzy z gołąbkiem pokoju zmierzają do Kabulu.

Pokojowe współistnienie różnorodności płci i kultur jest celem samym w sobie szlachetnym i w zasadzie priorytetem każdego współczesnego niedorozwiniętego człowieka rozwiniętej lewackiej antycywilizacji.

Dzięki odwadze lewackich Kolumbów wszystkich roczników po 1989 roku Afganistan ma szansę wejść na ścieżkę postępu prowadzącą prosto do raju zwłaszcza tych, którzy do tej pory bezskutecznie starali się o ten raj choćby tylko w sferze erotyki.

Schodząc do rzeczywistości trzeba przyznać, że świat zmierza ku totalnej zagładzie i pomimo wielkiego miłosierdzia Bożego ta zagłada stoi za drzwiami.

To już nie tylko to, że wszystko stoi na głowie jest przyczyną upadku człowieka, ale przede wszystkim to, że kurczy się ta część ludzkości, która jeszcze do niedawna była zdeterminowana by przeciwstawiać się złu.

Obłęd jaki opanował rodzaj ludzki sprawił, że nikt już nie docieka co jest dobrem a co złem, ponieważ światem i dobrem tym najważniejszym stał się sam człowiek z jego wynaturzeniem, egoizmem i chciwością nakazującą jemu zawłaszczanie wszytskiego w tym każdego innego świata jakim jest inny człowiek.

Opamiętanie tuż przed oddaniem ducha niewiele tu zmienia. Ten duch odchodzi zatruty, zgniły i bez żadnego dobra jakie by po nim zostało...


Ocena: 5 0
Głosów: 5
983 odsłon