logo

Dekadencja RP


Na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat Antydotum przestrzegało przed tym, co może nastąpić za dwadzieścia lat. Dziś jesteśmy właśnie w tym momencie.

Wszelkie działania wszystkich rządów w Polsce od 1989 roku, efektywnie pozbawiały jej niezależności, suwerenności, bogactwa, terytorium, dumy i honoru. Konsekwentnie likwidowały każdy najmniejszy choćby szczątek tych dóbr, „na jeden meter w głąba”. 

Samo Państwo i Naród przekazywane były po cichu, skrycie, niezauważalnie we władanie i służbę międzynarodowej bandyterii.

Zdrada rozłożona na lata łatwo mogła być ukryta przed tymi którzy czekali wyłącznie albo na zapomogę, albo na podwyżkę, albo na ulgę, albo na kredyt, a to ci głownie decydują kto w Polsce dzierży władzę.


Ci co nie chcieli czekać, podobnie jak i ci którym wszelkich dóbr jest ciągle mało, nie oglądając się na państwo po prostu kradli.

Okradali zarówno państwo jak i jego obywateli twierdząc, że kradną tylko po to by państwo i obywatele mogli być bogaci i silni ich bogactwem...

Takie podejście do państwa i narodu spowodowało, że najwyższe wartości jakie Polakom przyświecały przez pokolenia i którymi te pokolenia się kierowały by trwać, przestały mieć jakiekolwiek znaczenie.

Życie nabrało barw jednego mgnienia wiosny i wszystko co było przed tym błyskiem i będzie po nim nie ma już najmniejszego znaczenia.

Zaczęło się liczyć wyłącznie tu i teraz i nikt nie zauważył tego, że to tu i teraz, jest tylko tym co już było i czego nie da się odmienić ani wymienić na życie.

Później przychodzi jeden dzień. Dzień, o którym nie wiadomo jak i skąd przychodzi. Przychodzi świadomość tego obecnego tu i teraz i nie można już się z niczym cofnąć, by cokolwiek zmienić, co miało już miejsce w przeszłości. Tam i wtedy.

Nie można, bo już inni zajęli tę przestrzeń, która wydawało by się, jest naszą przestrzenią tu i teraz. I nikt nas nie chce (do tego co było jeszcze przed chwilą nasze) ...... nawet dopuścić...

To tu i teraz zostało rozsiane po całej Polce i szwęda się po wielkich miastach i małych wioskach, szaleje i terroryzuje to co było święte i zawsze pierwsze.

To niepolska władza wydarła z nas przy pomocy oszukańczej demokracji i siłę i moc. To niepolska władza kieruje to co od nas dostała przeciw nam, pozbawiając nas, w coraz większym stopniu i naszych dóbr i naszego dziedzictwa a być może nawet naszego życia.

Niepolska władza, ponieważ jest to tylko władza jaka się dziś sprawuje w naszym Kraju.

To władza, która od tamtych lat nami rządzi. Ta władza nie jest polska i nie była od 1939 roku. Już czas, aby każdy Polak to sobie uświadomił.

Dziś już nie możemy stanowić ani o własnym życiu, ani o własnym zdrowiu, ani o własnym kraju, ani o własnym domu. O tym czy mamy prawo do samych siebie powiedzą nam ustawy uchwalane dla zdecydowanej większości przez zdecydowaną mniejszość...

Dziś już nie można nawet odmówić trucizny jaka czeka w każdym punkcie szczepień preparatem medycznym, jaki został nam przygotowany bez żadnej odpowiedzialności w bandyckich laboratoriach.

Wyobraź sobie szczepionkę tak dobrą i tak bezpieczną, że musisz być szantażowany, by ją wziąć. Na wirusa tak groźnego, że musisz robić testy, żeby ci go na siłę znaleziono, bo bez nich, niczego nie zauważysz i nie będziesz chciał się bać.

Niepolska władza także zajęła się pilnowaniem granic. Dziesiątki żołnierzy straży granicznej uganiają się za niedorozwiniętymi gnojami, którzy przyjechali ich "pow****wiać".

Płot zniszczyli bo nie wbito słupków i nie powiązano drutem. Bo zabrakło słupków i drutu. Bo zabrakło młotów 5kg. Bo jest tylko 2 drabiny malarskie z supermarketu, ale za krótkie, bo na dłuższe nie starczyło inteligencji albo kasy.

Miliardy na szwendanie się po Irakach i Afganach są, ale na młotek, drabinkę i średnio inteligentnego dowódcę saperów, organizatora fachowca niestety zabrakło.

Średnica wiertła w wiertnicy 20cm a średnica słupka 6cm, bo wiertła o mniejszej średnicy przemysł nie potrafi wyprodukować. Trzeba kupić licencję w Izraelu lub USA za grube miliardy.

Wszystko co się wydarza na granicy jest zdumiewające.  To tak jakbyś poszedł do lekarza a on zamiast cię zbadać i podjąć leczenie za każdym razem opowiadałby, że wykrył u ciebie raka. W tym jest problem, że Media, Rząd, Ministrowie, Służby, Straż graniczna, Wojsko, Prezydent rozpowiadają Polsce, że banda zboczonych wykolejeńców łamie polskie prawo na granicy i nic z tym nie robi.

We wszystkich mediach pojawiają się ostrzeżenia, oburzenia, sprzeciwy, apele, prośby i groźby a tu następnego dnia pojawia się Jachira i opluwa Polski mundur.

I znowu media pracują. Spadają gromy, ostrzeżenia, i wyrazy oburzenia a kolejnego dnia pojawia się Starczewski - struś pędziwiatr -  i gania się ze strażą graniczna i wojskiem !

Kolejnego dnia przyjechało 13 bezmózgów na granice i to co pieczołowicie Wojsko układało wiele dni, oni pocięli i rozwlekli po polu w 10 minut..

Dokąd pytam lewactwo będzie bezkarnie urągać Rzeczpospolitej? Podłe niedorozwinięte bękarty sowieckiej komuny.  

To jakiś amok, jakiś matrix. Państwo nie istnieje i nic w państwie nie istnieje, ale to samo państwo potrafi uśmiercać swoich obywateli szczepionkami i karać niewyobrażalnie gigantyczną karą finansową za brak maski, która odcina człowiekowi tlen niezbędny do oddychania...

Czy wreszcie ktoś w tej Polsce odważy się ratować Rzeczpospolitą? Bo ta niepolska władza pod hasłami służby Polsce zniszczyła już cała strukturę społeczną a samo państwo uczyniła bezużytecznym wrakowiskiem cywilizacji.

Polacy mają już dość nadętych słów min. Błaszczaka, obietnic Premiera, milczenia Prezesa, pogróżek Ministra (tzw. zdrowia) i krasomówstwa Prezydenta.

Gdzie są narodowcy, kibole i inni porządni ludzie co sobie na co dzień patriotyzmem mordy wycierają? Czy siedzą i piszą do mnie maile żebym ich wsparł finansowo, bo oni są patrioci?

Zwierzęta ludzkie od Kasprzaka pojechali po wyroki świadomie i z premedytacją nie wykazując przy tym żadnego lęku bez względu na konsekwencje. Nie było sprawy!

Tylko patrioci się pogubili w tej demokracji. Nikt z kiboli i patriotów nie ma GPS, żeby trafić tam, gdzie zboki koczują?

Łazić po Polsce z biało czerwoną flagą to i ja mogę i to za darmo, tylko tam gdzie trzeba się postawić zboczeńcom to nikogo nie ma i Polska już jest nie ważna.

Tam gdzie trzeba wymyślić jak pogonić kota zbokom i nie dać się złapać tej mundurowej demon-kracji to już nie ma ani kiboli, ani narodowców, ani konfidenracji ani polskiego chłopa?

Taką przyszłość załatwiliście sobie młodzi Polacy, wychowani w gimnazjalnej ubojni ludzkiego rozumu i honoru i żyjecie jak to jedno mgnienie wiosny, tak krótkie, że nikt nie zdąży nawet waszego życia zapamiętać, ale kiedy okazuje się, że to mgnienie trwa nieznośnie dłużej, już nie potraficie z siebie niczego wykrzesać nawet dla siebie.

To dlatego ustawiacie się w kolejce po własną śmierć i denerwujecie się tym, że inni tego wraz z wami nie chcą robić.

Po was, to już nawet potop nie będzie potrzebny…


Ocena: 360 0
Głosów: 360
1191 odsłon