logo

Szabasowe Wieści

Pobieżne spojrzenie w świat mediów w dniu 3 września 2021 ukazuje nam z czym tak bardzo Rząd polski bierze się za bary, żeby Polaków zwolnić z wszelkiej odpowiedzialności za cokolwiek i podarować im samo szczęście wynikające wyłącznie z bohaterskich decyzji Premiera Matołusza Morawieckiego i nieugiętego w walce z pandemią ministra chorób - Adama Niedzielskiego.

Przed wieloma miesiącami, mieliśmy już genialne posuniecie naszego premiera, kiedy to Matołusz Morawiecki dla srebrników unijnych sprzedał lewakom z UE kolejną - przedostatnią już porcję polskiej suwerenności i niezależności, co dziś skutkuje blokowaniem środków na „Polski Ład” i zamiast samych pieniędzy mamy zapewnienia ministrów, że one będą.

To jednak nie uczyniło Polaków szczęśliwszymi.

Możemy także łatwo zapoznać się z największymi wyzwaniami dla rządu jakie uniemożliwiają Polakom wyłączną konsumpcję sukcesów rządów Zjednoczonej Prawicy w postaci wszelkich plusów dodatnich.

Na dziś we wszystkich łże mediach aż się przelewa od gróźb i próśb odnoszących się do tych co nie pozwolili sobie wstrzyknąć masońskiej trucizny do swojego organizmu a także od radosnych wieści, że do Polski zjeżdżać będą tysiącami afgańscy bohaterowie 20 letniej wojny, wywołanej przez Prezydenta USA nie mniej zaawansowanego intelektualnie w pełnieniu sowich obowiązków, jak obecna amerykańska Bida.

Co prawda 6 lat temu PIS się zobowiązał nie przyjmować emigrantów, zwłaszcza muzułmańskich, ale to było sześć lat temu a dzisiaj jest dzisiaj. Co było a nie jest nie pisze się w rejestr jak to mówią zakonspirowani złodzieje z III RP zwani dla niepoznaki – businessmanami

Dziś jest dziś i okazuje się, że dziś Polska “zobowiązała" się do czegoś innego. Dziś przyjmujemy wyłącznie muzułmanów a na lotnisku witają ich nie tylko chlebem i solą, ale wszelkim wsparciem na jakie nie może liczyć żaden potrzebujący Polak.

Wygląda na to, że im dalej od końca wojny w Afganistanie tym więcej będzie "współpracowników" bo kasa natowska się skończyła a polski rząd doskonale to rozumie i wypełni tę lukę jako sojusznicze zobowiązanie.

Zasadnicze pytanie ciśnie się samo na usta: Ile jeszcze będzie tych "pierwszych" samolotów z Afgańczykami, bo przez ostatni miesiąc tych pierwszych transportów było już kilkadziesiąt.  Czy to jeden samolot sił zbrojnych został nazwany „pierwszy transport” i lata on tam i z powrotem, że znowu mamy pierwszy transport Afgańczyków?

Zaoszczędzę sobie nerwów i już nie spytam, ile warte są obietnice PIS i dlaczego jakikolwiek samolot z Afgańczykami ląduje w Polsce. Wojna w Afganistanie i udział w niej Polskiego Wojska było wyjściem przed szereg i zbędnym zaangażowaniem się w amerykańskie kłamstwa i kombinacje po stronie łgarzy i kombinatorów.

Nie było powodu do najeżdżania Afganistanu przez Amerykę z wyjątkiem bogatych złóż pierwiastków rzadkich i produkcji narkotyków, z których finansowano między innymi armię USA. Konkurencja afgańska skutecznie uszczuplała dochody Amerykanów z tego samego narkotykowego businessu.

Przeciętny obserwator życia politycznego nie zdążył się jeszcze otrząsnąć z radosnej nowiny o przyjęciu afgańskich bohaterów pracujących dla NATO a tu, tuż obok otrzymał od mediów następną dawkę adrenaliny na dziś.

Minister Niedzielski będzie nas ratował przed śmiercią wstrzykując wszystkim jak leci szczepionki przeciw Covid-19. Szczególnie tym co się przed nimi dotychczas skutecznie bronili i będzie zmuszać w każdy możliwy sposób by te dobrowolne szczepionki przeciw-szpitalne i przeciw-śmiertelne zostały wstrzyknięte co do ostatniej dawki jaką nam rząd zafundował w ramach programu rodzina plus.

„Sieć punktów, które przygotowaliśmy, w których można się zaszczepić, jest łatwo dostępna, jest naprawdę na wyciagnięcie ręki. Oprócz tego uruchomiono system punktów mobilnych. - W każdym województwie jeżdżą mobilne punkty szczepień, które docierają na różne pikniki, wydarzenia o charakterze lokalnym.

Szczepionka chroni przed śmiercią i przed ciężkim przebiegiem wymagającym hospitalizacji – mówi niejeden komunikat MZ.

No i rzeczywiście ani Krzysztof Krawczyk, ani Biskup Hoser ani Kalina Mróz - ta z gazety wyborczej - ani tysiące innych anonimowych bohaterów co chcieli żyć wiecznie i się poszczepili dzięki darom Pfizera, AstraZeneca czy Johnson & Johnson a potem odeszli w wieczność ostatnią drogą, już nigdy więcej nie zachorują na Cowid-19 i nie będą ciężko tej choroby przechodzić... to prawda.

Szef MZ podał, że poziom zaszczepienia w Polsce zbliża się do 60 proc. - Te wskaźniki w ostatnim czasie przebijały 56 proc. populacji.

I tak każdy z nas zamiast być osobą ze swoim nazwiskiem i imieniem staje się cząstką populacji! odpornością stadną albo eksperymentem medycznym, nigdy zaś stworzeniem osobą czy człowiekiem...

Najważniejsze jest to, żebyś przyjął do swojego organizmu coś, czego już się nie pozbędziesz, czego sobie ani patykiem, ani czym innym nie wygrzebiesz, nie wydłubiesz i z czym już będziesz musiał się mierzyć do końca życia, który może nastąpić zanim zejdziesz z krzesła, na którym Cię zaszczepiono.

W telewizorni aż przelewa się od wypowiedzi osób zaszczepionych po których widać ze szczepionka w pierwszej kolejności działa na mózg i jego funkcjonalność.

„Ukłucie nic nie bolało”, „w ogóle to trwało tylko 10 minut”. „Warto się szczepić, bo to nie boli!” „Warto się szczepić, bo jak się zaszczepisz to będziesz mógł pojechać na wakacje albo pójść do kina”.

W Ameryce przyszła Ida i w ciągu 10 minut zdemolowała trzy stany i śmierć poniosło 35 osób tylko na wschodnim wybrzeżu... ile trzeba covidowej Idzie aby dokonać takiego spustoszenia w organizmie nikt nie mówi bo nie wolno !

Kto się nie najadł daniem głównym ten może się dopchać deserem a na deser zaserwowano nam takie radości jak Krajowy festiwal polskiej piosenki w Opolu.

Przed nastaniem czasów współczesnych, któregoś dnia zwykli kuglarze fikający koziołki na ulicach za kromkę chleba czy szklankę wody, nazwali się artystami i od tego momentu świat stoczył się do matrixu.

Jeśli mediom nie udało się was oszukać na szczepienia, czy szczęście z programów plus i chwalenia rządu, to można was oderwać od tej nieprzyjemnej Covidowo-propagandowej rzeczywistości, serwując festiwal wygasłych gwiazd, które przestały już świecić nawet światłem odbitym.

Możecie się zatem zanurzyć w ten chłam pseudo intelektualny, który ani z kulturą, ani z rozrywką nie ma nic wspólnego.

Festiwal ten nie jest festiwalem, bo ani to radosne święto, ani to artyzm, ani to festiwal piosenki, bo trudno wśród tych nieogarniętych uchem rozdzierająco ogłuszających wrzasków wyłapać jakąkolwiek melodię i w końcu nie jest to festiwal krajowy, skoro odbywa się w Opolu skąd płyną codziennie informacje o nazistowskich tęsknotach opolskich hitlerjugend.

To żałosne widowisko to przede wszystkim impreza pieszczochów PRL-owskiej komuny i ich potomków takich jak prababcia ZMW Maryla Rodowicz, Natalia Kukulska, która wjechała w show business po plecach sukcesu swoich rodziców, Lombard, Kombi, Izabela Trojanowska czy Justyna Steczkowska.

Wszyscy oni to już nie tylko wypalone gwiazdy, ale i zaledwie białe karły polskiej estrady, znikające nieubłagalnie z przestrzeni medialnej aż po nicość.

Gwiazdy, które świecą już tylko gołym biustem na scenie i emanują luzem jaki na ogół ujawnia się po przepiciu przed występem ...

Jutro już nikt o tym nie będzie pamiętać, bo wróci rzeczywistość i minister Niedzielski wraz Matołuszem Morawieckim, znów powiedzą nam jak być szczęśliwym w kraju, gdzie już nic nie jest prawdziwe.

Oczywiście wczoraj to było wczoraj a dziś jest dziś i dziś tak jak to mamy już niemal w tradycji nic nie musi się zgadzać z tym co było wczoraj, ale od tego są media, żeby nam znów stworzyć jakieś złudzenie plus, które pozwoli nam, się uśmiechnąć na widok krążącego Covid-Busa i być może przekonają tych co tak dzielnie się przeciwstawiali szczepieniom, że warto się dać uśmiercić. Dla ratowania ludzkości przed Covidem.


Ocena: 228 0
Głosów: 228
1260 odsłon