logo

Na komisję zdrowia - bez zaproszeń i maseczek.
Posłowie dają odpór inwazji barbarzyństwa

Parcie na wprowadzenie rządów totalitarnych w Polsce nabrało nowego entuzjazmu. Po wymknięciu się spod szubienicy ministra Niedzielskiego, do wora który może utonąć wepchało się 31 posłów PIS.

Uznali oni, że Polakom nie należy się żadna demokracja, żadne prawa człowieka, żadna konstytucja a już najmniej ich wolność, bo jak są wolni nie chcą wstrzykiwać sobie eksperymentalnych preparatów medycznych, za które obecnej władzy, zapłaciły nie małe pieniądze, firmy farmaceutyczne i globalni zbrodniarze.  

Ponadto mogło by przyjść do głowy suwerenowi aby patrzeć władzy na ręce a w takich okolicznościach przy omawianiu geszeftów z żydami wódka może się rozlać, bo łapy się trzęsą przy finalizowaniu rozbioru Polski na rzecz  powołania państwa żydowskiego zwanego przez preżydenta RP  „Polin”.

Dla żydów nie ma znaczenia jak ich własność będzie się nazywać. Dla nich nie ma tradycji, ani wartości innych niż pieniądz, a sama forma egzystencji sprowadza się do panowania nad innymi i to za wszelką cenę. I tę wszelką cenę dziś płaci właśnie Naród Polski.

Ziemia obiecana żydom przez PIS staje się faktem. To już nie tylko Chanuka w pałacu prezydenckim, ale i władza na wszystkich szczeblach zarządzania państwem, co widać na co dzień, szczególnie w polskim Knesecie zwanym także dla niepoznaki „Sejmem”

Kto chce wiedzieć jak ta władza nad Polakami i ich opieka będzie wyglądać, może sobie to zobaczyć na filmikach z Palestyny. Nie pytaj Jackowskiego o przyszłość. Zobaczysz ją sobie na YouTube.

Żydzi słyną ze specyficznego poczucia humoru, więc kiedy Jarosław Kaczyński głosi w polskim knesecie słowo Boże o Ojczyźnie i patriotyzmie, o demokracji i konstytucyjnym państwie prawa, żydostwu w Izraelu wypadają na dywan złote zęby, których każdy żyd ma pełne szczęki a w kieszeniach dodatkowo na zapas gdyby im polacy jakiś zloty ząb ukradli.

Od czegoś trzeba było zacząć więc globaliści wyprodukowali covid-19, firmy farmaceutyczne preparaty medyczne, masoństwo podjęło się akwizycji a rządy wszystkich państw świata zobowiązały się do wstrzyknięcia tego zajzajeru każdemu żyjącemu homo sapiens na planecie ziemia.

W Polsce ta zaszczytna misja przypadła PIS. Ponieważ Braun chciał ministra Niedzielskiego za to powiesić, to PIS wymyślił projekt poselski tak, żeby Niedzielski mógł nie utonąć. Bo co ma wisieć nie utonie.

Tymczasem w polskim Sejmie trafiło się 11 posłów, którzy stali się solą w oku zdradzieckich mord PISowsko-PeOwsko-SLDowskich i postanowili nie godzić się na zniewalanie Polaków.

W swej desperacji zdecydowali w komplecie zaszczycić komisję sejmową zwołaną dla procedowania tej ustawy, ale zdradzieckie mordy jak to mówił sam Prezes nie poczuły się zaszczycone a bardziej zaszczute przez 11 posłów, którzy nie godzą się na łamanie konstytucji.

Komisja miała zająć się projektem nowelizacji ustawy o szczególnych rozwiązaniach zapewniających możliwość prowadzenia działalności gospodarczej w czasie epidemii COVID-19, który wniosła do Sejmu grupa posłów PiS.

Przewodniczący sejmowej komisji zdrowia Tomasz Latos (PiS) powiedział, że nie rozpocznie posiedzenia, dopóki osoby, które nie są zaproszone, nie opuszczą komisji. 

Chodziło jemu o parlamentarzystów Konfederacji, którzy stawili się w pełnym składzie swojego koła poselskiego i w ramach tej bratniej pomocy nie założyli nawet maseczek rozsiewających i gromadzących covid-19 żeby żadnemu PISiorowi krzywda się nie stała.

Po ponad półgodzinnej przerwie Latos ponowił apel. (..). Mamy pewne wytyczne odnośnie organizacji komisji, związane również z limitem osób. Proszę, aby osoby, które nie zostały zaproszone, opuściły salę – zaapelował Latos.

Tak oto niechcący diabelski proceder został przerwany przez samych lucyferów, którzy gotowali już smolę dla naiwnych Polaków. Projekt pozwalający zwalniać z pracy za brak szczepienia nie był w dniu 15 grudnia procedowany.

Wśród obecnych był również Grzegorz Braun, wcześniej wykluczony z obrad Sejmu przez marszałek Elżbietę Witek za brak na mordownika.

W projekcie, którego pierwsze czytanie zaplanowano na komisji, zapisano m.in. możliwość żądania przez pracodawcę od pracownika lub osoby pozostającej w nim w stosunku cywilnoprawnym okazania informacji o ważnym negatywnym wyniku testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2, informacji o przebytej infekcji wirusa SARS-CoV-2,  lub wykonaniu szczepienia przeciwko COVID-19.

Projekt przewiduje także możliwość delegowania pracowników lub osób pozostających w stosunku cywilnoprawnym z tym pracodawcą do pracy poza stałe miejsce pracy lub do innego rodzaju pracy, z wynagrodzeniem odpowiadającym rodzajowi pracy.

Jednym słowem jest to projekt o dopuszczeniu dyskryminacji osób ze względu na odmowę udzielenia informacji o swoim stanie zdrowotnym, wbrew zapisom Konstytucji RP i RODO.

W projekcie założono też możliwość nałożenia przez kierownika podmiotu wykonującego działalność leczniczą obowiązku zaszczepienia się przeciwko COVID-19 na pracowników lub osoby pozostające w stosunku cywilnoprawnym, jeżeli nie ma przeciwwskazań do szczepienia się w zakresie ich stanu zdrowia.

Tak oto formacja polityczna Propaganda i Sitwa w skrócie PIS usiadła na belce, z której polscy skoczkowie poszusowali po ostatnie miejsca w zawodach.

Można mieć tylko nadzieję, że i ta zdradziecka antypolska sitwa, banda oszustów, skończy tak jak i ci giganci na nartach, a prezesa trener wycofa z zawodów tak jak wycofali Kamila Stocha, który po szczepionkach nie był w stanie zapiąć sobie nart.


Ocena: 3 0
Głosów: 3
851 odsłon